Co na humory po tabletkach:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-02, 15:01   #1
bamboos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 84
Unhappy

Co na humory po tabletkach:(


Hej,
szkałam wątku ale, niestety nie znalałam, jeżeli już taki jest to przepraszam....
Mam problem... od kilku miesiecy biore Cilest, poprawila mi sie cera, troszke tyje (chodze na silownie wiec tego na szczewscie nie widac)... największym jednak minusem nie jest jakiś wałeczek tłuszczu...tylko moje humory. Moge raz się śmiać raz płakać, a najbardziej to się odbija na moim TŻ. Nie wiem czasem co się ze mna dzieje, wczoraj sędzieliśmy cudowne popołudnie, byliśmy w ZOO, na spacerze i bylo cudownie, gdzie ja godzine przed naszym rozstaniem poruszyłam nieciekawy tem, zaczęłam się go czepiać, sztrzelać fochy aż sie w końcu pobeczałam.... naprawde nie wiem co się ze mną dzieje. Byłam u lekarza, żeby zmienił mi tabletki , ale jak sie dowiedział ze mam zamiar wyjechać na 3 miesiące za granice to powiedział, że lepiej ich teraz nie zmieniać, skoro nie bede tam miała dostepu do lekarza (ze względu na skutki uboczne).

Jak sobie dziewczyny radzicie z humorami??
bamboos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 15:06   #2
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Co na humory po tabletkach:(

Mi przeszły same ale po paru miesiącach..nadal zdaża mi się foch czy bycie agresywną nie wiem czy to od tabletek czy od charakteru.Ale jestem niemal pewne,że wcześniejsze nastroje były od tabsów.
Jedyna rada to zmienić tabletki, inaczej bedziesz się męczyć i inni bedą się męczyli z tobą.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 15:10   #3
bamboos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 84
Dot.: Co na humory po tabletkach:(

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Mi przeszły same ale po paru miesiącach..nadal zdaża mi się foch czy bycie agresywną nie wiem czy to od tabletek czy od charakteru.Ale jestem niemal pewne,że wcześniejsze nastroje były od tabsów.
Jedyna rada to zmienić tabletki, inaczej bedziesz się męczyć i inni bedą się męczyli z tobą.

Ale huoty Ci przeszły jak brałaś te same tabletki, czy jak zmieniłaś albo odstawiłaś?
bamboos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 15:13   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Co na humory po tabletkach:(

Cytat:
Napisane przez bamboos Pokaż wiadomość
Ale huoty Ci przeszły jak brałaś te same tabletki, czy jak zmieniłaś albo odstawiłaś?
nie zmieniłam boire te same,ale nie jestem do końca pewna czy to było od tabletek czy po prostu zimowa depresja.
A masz skłonności do depresji, dołków psychicznych? Miewałaś takie coś zanim zaczełaś brać tabsy?
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 20:19   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co na humory po tabletkach:(

pigulki to hormony ktore nie tylko wplywaja na nasza plodnsc ale na caly organizm ,niestety albo zaczniesz sie kontrolowac albo nic ci nie pomoze ,byc moze nie dla ciebie pigulki.

sama bralm cilest i minulet ,kazde po 2 lata ,humory byly,hustawki nastrowo,zerowe libido wszystko przeszlo jak tylko je odstawilam.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.