Isc z nim do lozka? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 12:50   #31
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez Ambelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny facet byl przystojny, zabawny, szarmancki i do rzeczy. Nie zaluje.
Bo nie masz czego żałować
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:03   #32
Frau G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Austria
Wiadomości: 63
Dot.: Isc z nim do lozka?

Mimo, że sama bym tak nie zrobiła to szanuję Twoją decyzję, nie żałujesz więc jest ok.
Pozdrawiam ^^
Frau G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:04   #33
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Isc z nim do lozka?

Mi się zdarzało tak robić, gdy byłam singielką, nie widzę w tym zachowaniu nic zdrożnego
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:40   #34
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez Frau G Pokaż wiadomość
To smutne, że tak łatwo iść teraz z kimś do łóżka, znając go zaledwie kilka dni, dodatkowo wiedząc, że "nic z tego nie będzie".
Przyjemności przyjemnościami, ale jak wszyscy będą tak postępować to seks będzie już Tylko i wyłącznie zabawią, a nie, jak powinien być 'Deserem dwojga kochających się ludzi".
Smutne to jest to, ze Ty uwazasz seks tylko za "deser" podczas gdy dla innych moze to byc bardzo wazna sprawa i nie zycza sobie takiego bagatelizowania.

Co do autorki watki te slowa "milosci z tego nie bedzie" to jakas chyba podstawa obronna?

A jak byly paraolimpijczyk to tez warto wiedziec, jaka to dokladnie niepelnosprawnosc i jak to rzutuje na zycie intymne.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 16:56   #35
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Zgadzam sie. O ile ja sama potrzebuję uczucia żeby isć do łózka, to znam kilka dziewczyn, które nie - jakoś żadna nie ma z tym problemu. Ma ochotę na seks i spotyka kogoś, kto ma równiez cheć? No to nie ma problemu.
Problemy, to się mogą zacząć po fakcie.
I często się zaczynają, ale rzadko ktoś się do tego przyznaje
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 19:32   #36
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez Frau G Pokaż wiadomość
To smutne, że tak łatwo iść teraz z kimś do łóżka, znając go zaledwie kilka dni, dodatkowo wiedząc, że "nic z tego nie będzie".
Przyjemności przyjemnościami, ale jak wszyscy będą tak postępować to seks będzie już Tylko i wyłącznie zabawią, a nie, jak powinien być 'Deserem dwojga kochających się ludzi".

Trzeba trochę hamować nad swoimi popędami i pragnieniami, nie jesteśmy zwierzętami. I nie mówić, że "jestem młoda, powinnam się bawić".

Każda z nas ma inne zdanie jednak na ten temat, ja wyraziłam swoje - a Ty moja Droga zrobisz jak zechcesz, pamiętaj, żeby niczego nie żałować.
Śmieszne, co piszesz. Czemu akurat dla wszystkich powinienbyć ty, co ty uważasz za słuszne. Ja jestem w związku, jestem wierna, wiem, że sek dwojga kochających się ludzi jest lepszy, głębszy. Ale jeśli ktoś chc e się nim bawić, jak ja, kiedy w młodości nie miałam faceta, to co w tym złego. Seks, to seks - może być przyjemny sam w sobie, może być jeszcze lepszy w związku. Masz monopol na to, by twierdzić, czym powinien być?
czemu hamować swoje popędy, jeśli nikogo nie krzywdzę, nie zdradzam i nie kocham? Bo co? Nie można użyć tej przyjemności, bez miłości. I nie, nie jesteśmy zwierzętami = one robią to raz, dwa, trzy razy w roku, jak mają ruję. Człowiek jest jedynym ssakiem, który jej nie ma i może mieć chęć zawsze. To nas też różni od zwierząt - nie seks w czasie rui, kiedy jest możliwe zapłodnienie, tylko seks wtedy, kiedy mamy ochotę. Zwierzętom to obce, więc porównanie chybione całkowicie.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;36334532]A tak na marginesie, to facetowi widze, ze sie nie chce nawet za duzo powysilac. Ot, spotkanie o 23ej, w nocy... gdzie jedyne co mozecie zrobic, to wypic po jednym drinku i bara-bara do domu. Bedac na Twoim miejscu, wyczulabym w tym wszystkim brak szacunku. No, ale widocznie mogl wyczuc rowniez i Twoja chec na to samo, to tez i po co sie starac na cos wiecej? Coz, ze mna mu by tak latwo nie poszlo, ale kazdy swiadomie decyduje o sobie.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------



Moze jestem staroswiecka, ale taki seks - odarty z wyzszych emocji i uczuc - byle tylko sie zaspokoic i chwilowo zabawic, nie miesci sie w moim systemie wartosci.[/QUOTE]
Czemu brak szacunku? Ktoś proponuje, ktoś odmawia, lub się zgadza, z szcunkiem i bez przymusu. Rozumiem - w twoim systemie się nie mieści, ty tylko z tym, kogo kochasz, twoja sprawa. Ale z brakiem szcunku to nie ma nic wspólnego. Wiadomo, że chodzi o seks bez zobowiązań - z obu stron. Więc, idąc tym tropem, jeśli ona postanowi się z nim przespać, to też nie ma dla niego szacunku? Czy też kobiety traktujemy inaczej niż mężczyzn. Jak ona chce go przelecieć, to co? Nie szanuje go? Czy też po prostu dadzą sobie nawzajem chwilową przyjemność, bo oboje chcą, są świadomi, czego chcą i nie wykorzystująsię nawzajem? Dodam, że nokt nikomu tu za nic nie płaci, więc twoja fobia zależności finansowej tez tu nie ma nic do rzeczy?

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

A czy ja napisalam, zeby ona grala lub udawala niedostepna? Napisalam jej tylko swoj punkt widzenia calej sytuacji i to jak ja bym postapila i, ze w zyciu nie szlabym na zadna randke po 23ej w nocy, bo kim ja jestem, pogotowiem seksualnym? Mi sie w glowie nie miesci isc z chlopem, ktorego w ogole nie znam, do lozka i tyle... byle tylko sie dobrze zabawic. Moze i jestem niemodna... czasy teraz przeciez staja na glowie w tych sprawach.[/QUOTE]
A nie bierzesz pod uwagę, że on może być nim też dla niej? I oboje sobie pomogą?
A to już twój problem z brakiem wyobraźni, że skoro ty tak masz, to każda szanująca się wg. twoich kryteriów ma mieć tak samo. Są żeczy na ziemi i nebie, o których się filozofom nie śniło, a co dopiero cinderelli.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;36336074]To nie tylko Wizaz - to rowniez kobiety, ktore dane jest mi znac w zyciu, to rowniez artykuly i ogolna obserwacja tematu. Wiele jest mi znanych kobiet, ktore przejechaly sie na takim mysleniu. Ja nawet nie probowalam, ale domniemam, ze Wy wszystkie potraficie isc do lozka w pierwsza noc, a pozniej, jakby nigdy nic, zapomniec o wszystkim i... przejsc do codziennosci? Okay - w koncu kazdy zyje jak chce

Dla mnie to postepowanie odarte z wyzszych wartosci i uczuc. I tyle [/QUOTE]
Jak nie byłam w związku, to potrafiłam i nie uwierzysz, ani nigdy nie będziesz wiedzieć ile z tego miałam przyjemności. Odarta z wyższych wartości i uczuć...hmmm, bo nie podzielam twojego zdania w tej kwestii? Dla mnie ty jesteś odarta z wielu przyjemność, wynikających z takich sytuacji. I o niczym nie trzeba zapomnieć. Było miło, jest co wspominać, ale potem przechodziło się do codzienności. PAMIĘTAJĄC, bo czemu miałabym zapomnieć przyjemność, lepiej zachować miłe wydarzenia w pamięci. Zeks może się łączyć z miłością, ale może być też przyjemnością samą w sobie, co ty możesz o tym wiedzieć, żeby się wypowiadać w tonie wyższości, skoro nie wiesz o czym mówisz?

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;36336270]No i super, bo to nas wlasnie znaczaco rozni - to tez zapewne w tej kwestii sie nie zgodzimy [/QUOTE]
Różni. Znacząco. Ale skąd pozbawiony podstaw pomyśł, że twoja postawa sprawia, że jesteś kimś lepszym? Bo to wynika z twojego sposobu pisania, a nie ma żadnych przesłanek, żeby taki absurdalny pomyśł uznać za słuszny?

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Fajnie, autorko, że jesteś zadowolona. Ty wybrałaś, ty miałaś, czego chciałaś, fajnie, że było miło. A będzie powtórka z rozrywki, czy tylko raz? (skoro było fajnie???)
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 20:07   #37
Foolishly in Love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin/Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Isc z nim do lozka?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;36335838]Wiesz co, dziwie Ci sie - siedzisz na Wizazu juz troche i, zeby takie zdanie napisac? Jest niewielka liczba kobiet, ktore potrafia oddzielac seks od uczuc. Wiekszosc jednak, nie potrafi tego - a nawet jezeli im sie tak wydaje, to i tak predzej czy pozniej wkrecaja sie, a wtedy... klops. I sytuacja jest bez wyjscia - no bo przeciez nic sobie nie obiecali, wiec o co teraz ten placz? Znam mase kobiet, ktore w ten sposob podciely sobie skrzydla. To nie jest czarnowidztwo, to sa realia - masa byla o tym watkow na Wizazu.
yyyy??? To chyba normalne, że napiszą tutaj takie, ktore maja z tym problem, a te, które czerpą z tego radość bawią się w najlepsze

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;36335838]
A czy ja napisalam, zeby ona grala lub udawala niedostepna? Napisalam jej tylko swoj punkt widzenia calej sytuacji i to jak ja bym postapila i, ze w zyciu nie szlabym na zadna randke po 23ej w nocy, bo kim ja jestem, pogotowiem seksualnym? Mi sie w glowie nie miesci isc z chlopem, ktorego w ogole nie znam, do lozka i tyle... byle tylko sie dobrze zabawic. Moze i jestem niemodna... czasy teraz przeciez staja na glowie w tych sprawach.[/QUOTE]
za bardzo się gorączkujesz czyimś życiem intymnym
Do autorki: jak masz ochotę to idź tylko pamiętajcie zabezpieczeniu. Ja bym pewnie poszła przynajmniej dla wspomnień, bo nie powiem z takim Ryanem Lochte czy Michaelem Phelpsem to mogłoby być fajnie
Foolishly in Love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 21:19   #38
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez Ambelle Pokaż wiadomość
W sumie pytalam sie o to, czy jak wyladuje w hotelu jak wg was wizazanek bedzie to wygladac, czy na automatyczna zgode na pojscie do loka. Jednak w miedzyczasie problem sam sie rozwiazal.
Wygladalo to tak, umowilismy sie na 11 bo o tej godzinie oboje konczylismy prace wiec po pracy. Poszlismy na drinka i na spacer, a potem do lozka. Z tym, ze ja juz wtedy wiedzialam, czego on chce bo mi powiedzial. gdy spytalam sie go co chce robic on odpowiedzial, ze chce isc ze mna do lozka. W tym momencie mialam szanse na odwrot, a skoro tego nie zrobilam to znaczy, ze sama mialam na to ochote.
Dziewczyny facet byl przystojny, zabawny, szarmancki i do rzeczy. Nie zaluje.
Brawo. Fajnie, że opisałaś dokładnie całą tę sytuację - ja bym zrobiła tak samo. Zabawiłaś się, miałaś frajdę, nie żałujesz - i to się liczy.
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A jak byly paraolimpijczyk to tez warto wiedziec, jaka to dokladnie niepelnosprawnosc i jak to rzutuje na zycie intymne.
Sorry, bo tępa jestem i nie czaję. Co to znaczy warto wiedzieć?! Ty chcesz wiedzieć, żeby zaspokoić ciekawość? Bo sądzę, że Ambelle wiedziała o tym dokładnie od początku. Niepełnosprawni to tacy sami ludzie jak każdy z nas. Oni też potrzebują fizycznej bliskości i odczuwają popęd płciowy. Jeżeli osoba niepełnosprawna pociąga nas z wzajemnością, dlaczego mielibyśmy rezygnować ze zbliżeń?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 21:22   #39
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: Isc z nim do lozka?

Zdziwiłam się, że ludzie pytają, czy mają iść z kimś do łóżka czy nie. To Twoje życie. Nie sugeruj się wypowiedziami przypadkowych osób. Nikt za Ciebie błędu nie popełni. Nikt też go nie cofnie. Głupie pytanie. Ale moja rada? Przede wszystkim trzy razy pomyśl zanim coś zrobisz.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 00:17   #40
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Isc z nim do lozka?

Ludzie, czytajcie cały wątek
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:44   #41
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Czemu brak szacunku? Ktoś proponuje, ktoś odmawia, lub się zgadza, z szcunkiem i bez przymusu. Rozumiem - w twoim systemie się nie mieści, ty tylko z tym, kogo kochasz, twoja sprawa. Ale z brakiem szcunku to nie ma nic wspólnego. Wiadomo, że chodzi o seks bez zobowiązań - z obu stron. Więc, idąc tym tropem, jeśli ona postanowi się z nim przespać, to też nie ma dla niego szacunku? Czy też kobiety traktujemy inaczej niż mężczyzn. Jak ona chce go przelecieć, to co? Nie szanuje go? Czy też po prostu dadzą sobie nawzajem chwilową przyjemność, bo oboje chcą, są świadomi, czego chcą i nie wykorzystująsię nawzajem? Dodam, że nokt nikomu tu za nic nie płaci, więc twoja fobia zależności finansowej tez tu nie ma nic do rzeczy?
W zwiazku z tym, ze ja nie szukam latwego, szybkiego seksu, bez zobowiazan, totez gdyby facet, ktorego nie znam od razu wsadzil by mnie do szuflady takiej, ktora takiego szuka, to poczulabym sie troche urazona. A niczym innym, umawianie sie ze mna o 23ej i delikatne sugerowanie (ba, to nawet nie bylo delikatne sugerowanie, a koles polecial prosto z mostu), ze chce mnie tylko przeleciec by tym bylo. Dla mnie, Kalinciu - DLA MNIE. To forum - kazdy ma prawo przedstawic swoj punkt widzenia i zasady jakimi sie kieruje - ja mam takie - to jakis inny punkt widzenia i kazdy moze sie do tego odniesc jak tylko zywnie mu sie podoba, a wiec wytrzyj ten jad saczacy sie z kacikow Twoich ust

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A nie bierzesz pod uwagę, że on może być nim też dla niej? I oboje sobie pomogą?
Biore. I niech sie bawia. Ja bym sobie w taki sposob "pomagac" nie mogla i tyle. To moj prywatny swiat intymny i moim wyborem jest wprowadzac do niego kogo chce, to i tez chlopa prawie, ze z ulicy czy z klubu, ktorego ledwo co znam, nie mam zamiaru.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A to już twój problem z brakiem wyobraźni, że skoro ty tak masz, to każda szanująca się wg. twoich kryteriów ma mieć tak samo. Są żeczy na ziemi i nebie, o których się filozofom nie śniło, a co dopiero cinderelli.
Pani belfer, moze i o pewnych żeczach sie Cinderelii nie snilo, ale juz o rzeczach moze i tak

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jak nie byłam w związku, to potrafiłam i nie uwierzysz, ani nigdy nie będziesz wiedzieć ile z tego miałam przyjemności. Odarta z wyższych wartości i uczuć...hmmm, bo nie podzielam twojego zdania w tej kwestii? Dla mnie ty jesteś odarta z wielu przyjemność, wynikających z takich sytuacji. I o niczym nie trzeba zapomnieć. Było miło, jest co wspominać, ale potem przechodziło się do codzienności. PAMIĘTAJĄC, bo czemu miałabym zapomnieć przyjemność, lepiej zachować miłe wydarzenia w pamięci. Zeks może się łączyć z miłością, ale może być też przyjemnością samą w sobie, co ty możesz o tym wiedzieć, żeby się wypowiadać w tonie wyższości, skoro nie wiesz o czym mówisz?
Sugerujesz zatem, ze majac inny punkt widzenia i zupelnie odmienne doswiadczenia na koncie, nie mam prawa wypowiedziec wlasnego zdania w tym temacie na forum? A moze powinnam wam jedynie przyklasnac? Kalinciu, moj glos rowniez ma znaczenie (jakkolwiek Cie to nie boli), zwazywszy, ze po mnie pojawily sie rowniez i takie dziewczyny myslace jak ja.

Odarta z wyzszych wartosci i uczuc nie jestes TY, jest nim taki seks - czytaj prosze ze zrozumien, albo wroc do tego postu w ktorym uzylam tych slow - zaoszczedzisz moj czas. Dziekuje. I jak na razie to Ty rowniez wypowiadasz sie w tonie wyzszym... co Ty mozesz wiedziec jak to jest nie miec na sumieniu pojscia z chlopem do lozka i wybzykania sie tylko? Co Ty mozesz wiedziec jak taka dziewczyna sie dobrze czuje ze sama soba dzieki temu?
Do swoich pogladow mam prawo - zawsze Byly tu i takie co sie ze mna zgodzily, byly i takie co nie i na tym to polega.

Ciesze sie z Toba, ze mialas z tego duzo przyjemnosci - ja bym, wyobraz sobie, nie miala - mialabym kaca moralnego i zle bym sie z tym czula. Seks traktuje w troche innych kategoriach niz Ty - nie potepiam Cie za to, aczkolwiek, ku Twojej uciesze, nie potrafie z Toba tego wspolodczuwac Milego dnia

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2012-09-06 o 11:30
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 10:56   #42
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Isc z nim do lozka?

Dla mnie takie coś jest nie do ogarnięcia moim mózgiem ale na pewno nie potępiam takich osób i nie uważam tego za coś niemoralnego. Piszę to bo widzę, że już się kłótnia wywiązuje.
Jezu tak trudno zrozumieć, że nie każdy jest taki sam jak my sami...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:14   #43
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Dla mnie takie coś jest nie do ogarnięcia moim mózgiem
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:15   #44
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Isc z nim do lozka?

a ja się cieszę, że autorka poszła i zrobiła to, na co miała ochote. sama też bym tak zrobiła, bo jestem wolna, umiem oddzielić miłość od seksu i czasem warto się zabawić (hormony, hormony...). nie wiem, co was tak oburza? bo pyta o to kobieta?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:48   #45
Ambelle
Raczkowanie
 
Avatar Ambelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Jest utytulowanym paraolimpijskim sportowcem jednym z najlepszych w swojej dyscyplinie (jesli nie najlepszy-czytalam na wikipedii), ale ze jako byl kontuzjowany to teraz zajmuje sie komentatorstwem dla australijskiej telewizji. Jesli chodzi o niepelnosprawnosc to nie ma stopy i ma proteze, nie ma to zadnego wplywu na nic. Co mam powiedziec - zaimponowal mi przeciez i dlatego tez miedzy innymi tak sie rzeczy potoczyly. No i jeszcze moje libido szaleje.
Ambelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 12:08   #46
Ambelle
Raczkowanie
 
Avatar Ambelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Po prostu mam wielka ochote na seks. A nie chodze po pubach czy klubach w poszukiwaniu facetow. Poza tym tu sytuacja jest zupelnie jasna. Widzielismy sie 2 razy, zobaczymy sie jeszcze raz, potem on wraca do siebie a ja do swoich spraw.
To oszczedzi tez rozczarowan w stylu - o nie dzwoni.
Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
Ambelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 12:11   #47
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez Ambelle Pokaż wiadomość
Po prostu mam wielka ochote na seks. A nie chodze po pubach czy klubach w poszukiwaniu facetow. Poza tym tu sytuacja jest zupelnie jasna. Widzielismy sie 2 razy, zobaczymy sie jeszcze raz, potem on wraca do siebie a ja do swoich spraw.
To oszczedzi tez rozczarowan w stylu - o nie dzwoni.
Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
Kochana nie musisz się nikomu tłumaczyć. Ty tego chciałaś, on tego chciał. Mieszkacie oboje na dwóch różnych końcach świata, więc ewentualnych rozczarowań głupich sytuacji nie będzie z tego. Więc gitara
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 16:32   #48
Frau G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Austria
Wiadomości: 63
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Śmieszne, co piszesz. Czemu akurat dla wszystkich powinienbyć ty, co ty uważasz za słuszne.
Moj Droga, wyraźnie napisałam na koncu, że to TYLKO moje zdanie, że to Ja bym bardzo chciała, żeby tym, a tym seks był. Bardzo proszę o nie interpretowanie na opak.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Smutne to jest to, ze Ty uwazasz seks tylko za "deser" podczas gdy dla innych moze to byc bardzo wazna sprawa i nie zycza sobie takiego bagatelizowania.

.
mój "deser" nie ma takiego znaczenie, jakie chyba w Twoim mniemaniu ma.
Czuję się jakbym była na polskim, kolejne interpretowanie pojedynczych słów poszczególnych autorek. Trochę bardziej wyrozumiałości i chilloutu :^^
Frau G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 19:29   #49
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cinderella, nie rozumiem , ja nie ociekam jadem, tak jak ty wyrażam swoje zdanie. Pewnie, że masz prawo wypowiadać się na każdy temat. Nawet na taki, co do którego nie masz doświadczeń, bo nie chcesz.
Rzeczywiście zdarzył mi się haniebny błąd ortograficzny, nie sprawdziłam tekstu, czyż jednak wytknięcie mi go wniosło coś do tematu dyskusji? Mam ci na czerwono podkreślać wszystkie twoje błędy ortograficzne i interpunkcyjne, skoro wątek nie o ortografii?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 19:48   #50
Foolishly in Love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin/Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez Ambelle Pokaż wiadomość
Jest utytulowanym paraolimpijskim sportowcem jednym z najlepszych w swojej dyscyplinie (jesli nie najlepszy-czytalam na wikipedii), ale ze jako byl kontuzjowany to teraz zajmuje sie komentatorstwem dla australijskiej telewizji. Jesli chodzi o niepelnosprawnosc to nie ma stopy i ma proteze, nie ma to zadnego wplywu na nic. Co mam powiedziec - zaimponowal mi przeciez i dlatego tez miedzy innymi tak sie rzeczy potoczyly. No i jeszcze moje libido szaleje.
a zdobył jakiś medal??
Foolishly in Love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 17:03   #51
Ambelle
Raczkowanie
 
Avatar Ambelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Jego druzyna zdobyla 3 medale na zeszlych paraolimpiadach. Jutro graja o zloto on niestety odniosl kontuzje ramienia i juz nie gra. Ale byl czolowym graczem swojej druzyny.
Ambelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 04:19   #52
hard_to_Imagine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez Ambelle Pokaż wiadomość
witam
pracuje przy paraolimpiadzie i poderwal mnie bardzo przystojny australijczyk byly paraolimpijczyk a teraz pracujacy jako komentator sportowy. nie oszukujmy sie milosci z tego nie bedzie ale sprawa wyglada tak dzis wieczorem po pracy (teraz jestem w pracy przy paraolimpiadzie) zaprosil mnie na drinka to bedzie po 11 wieczorem wiec wszystkie bary zamkniete. mysle ze zaprosi mnie do hotelu a od tego tylko krok. czy to ze zgodze isc z nim do hotelu automatycznie oznacza zgode na seks? z jednej strony nie chcialabym sie znalezc w sytuacji gdzie nagle mu podziekuje i wyjde!? a z drugiej strony to przystojny sportowiec...


Idź z nim do łóżka
hard_to_Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 15:39   #53
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: Isc z nim do lozka?

Cytat:
Napisane przez Ambelle Pokaż wiadomość
W sumie pytalam sie o to, czy jak wyladuje w hotelu jak wg was wizazanek bedzie to wygladac, czy na automatyczna zgode na pojscie do loka. Jednak w miedzyczasie problem sam sie rozwiazal.
Wygladalo to tak, umowilismy sie na 11 bo o tej godzinie oboje konczylismy prace wiec po pracy. Poszlismy na drinka i na spacer, a potem do lozka. Z tym, ze ja juz wtedy wiedzialam, czego on chce bo mi powiedzial. gdy spytalam sie go co chce robic on odpowiedzial, ze chce isc ze mna do lozka. W tym momencie mialam szanse na odwrot, a skoro tego nie zrobilam to znaczy, ze sama mialam na to ochote.
Dziewczyny facet byl przystojny, zabawny, szarmancki i do rzeczy. Nie zaluje.
i rozumiem, że temat zamknięty? nigdy się więcej nie spotkacie?

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambelle Pokaż wiadomość
Jego druzyna zdobyla 3 medale na zeszlych paraolimpiadach. Jutro graja o zloto on niestety odniosl kontuzje ramienia i juz nie gra. Ale byl czolowym graczem swojej druzyny.
a i ja bym nie udzielał tylu informacji, bo w ten sposób możesz mu zrobić kuku. media są jakie są - zwłaszcza brukowce - a ty dałaś już tyle informacji, że łatwo można dojść do niego.
__________________
niech nikt mnie więcej nie namawia do pisania wielkimi literami na początku zdań. napisałem kilka postów i straciłem mnóstwo czasu.
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.