Nie daje już rady. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 17:17   #1
pikusiowa
Raczkowanie
 
Avatar pikusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 34
Angry

Nie daje już rady.


Mam pewien problem, który powtarza się co roku.. W wakacje, że tak powiem 'obżeram' się, a później troszkę brzuszka zostaje i jakoś go zwalczałam, ale tym razem nie mam już siły, ot co. Mój plan wygląda tak jak zawsze; od rana do wieczora dietkuje i ćwiczenia, a później zajadam się na noc. Proszę o pomoc, mam 15 lat i za pewne ktoś może uważać, że dziecko nie ma co robić tylko się odchudza, a później anoreksja, gdyż dla mnie to nie jest fajne (znam się od rzeczy, bodajże schudłam sama od siebie 7 kg dwa lata temu, ale miałam ku temu powody, a teraz brak mi motywacji). Po prostu chcę zrzucić te 3-4 kg, mieszczę się w górnej partii ciała w rozmiar s/m a na dole.. tragedia l/xl mam figurę klepsydry i umięśnione nogi, ale to raczej geny. I zawsze kiedy mi się zleksza przybiera to pierwsze co widać na twarzy, która mi się zaokrągla. Dodam, że uwielbiam ćwiczyć i to dla mnie nic trudnego, ale gorzej z jedzeniem i na mnie najlepiej działa dieta niełączenia, aczkolwiek trudno plan pogodzić ze szkołą
pikusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 10:02   #2
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Nie daje już rady.

Cytat:
Napisane przez pikusiowa Pokaż wiadomość
Mam pewien problem, który powtarza się co roku.. W wakacje, że tak powiem 'obżeram' się, a później troszkę brzuszka zostaje i jakoś go zwalczałam, ale tym razem nie mam już siły, ot co. Mój plan wygląda tak jak zawsze; od rana do wieczora dietkuje i ćwiczenia, a później zajadam się na noc. Proszę o pomoc, mam 15 lat i za pewne ktoś może uważać, że dziecko nie ma co robić tylko się odchudza, a później anoreksja, gdyż dla mnie to nie jest fajne (znam się od rzeczy, bodajże schudłam sama od siebie 7 kg dwa lata temu, ale miałam ku temu powody, a teraz brak mi motywacji). Po prostu chcę zrzucić te 3-4 kg, mieszczę się w górnej partii ciała w rozmiar s/m a na dole.. tragedia l/xl mam figurę klepsydry i umięśnione nogi, ale to raczej geny. I zawsze kiedy mi się zleksza przybiera to pierwsze co widać na twarzy, która mi się zaokrągla. Dodam, że uwielbiam ćwiczyć i to dla mnie nic trudnego, ale gorzej z jedzeniem i na mnie najlepiej działa dieta niełączenia, aczkolwiek trudno plan pogodzić ze szkołą
A jak odżywiasz się w ciągu dnia ?
Jeżeli mało jesz, głodzisz się, to efektem są napady kompulsywnego jedzenia.
Najlepiej i najprościej byłoby się zgłosić do Pedagoga szkolnego.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.