Przebicie błony - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-22, 13:44   #1
BananyNaTwarzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2

Przebicie błony


Mam 19 lat i chyba duży problem :<. Proszę, powiedzcie co o tym sądzicie. Nie uprawiałam jeszcze seksu, lecz kilka dni temu chłopak zrobił mi tak zwaną palcówkę. Nie czułam bólu i nie krwawiłam. Dzień później zauważyłam brązowy gęsty śluz wydzielający się z pochwy. Wczoraj pojawiła się krew, w niezbyt dużych ilościach, dziś również jest. Wygląda jak początki okresu, jednak zawsze w pierwszych dniach bardzo boli mnie brzuch, a teraz bolał bardzo lekko i to przez moment. W dodatku okres powinnam mieć za jakiś tydzień dopiero. Nie wiem, czy to przebicie błony, ponieważ to chyba od razu powinna lecieć krew, prawda? I nie kilka dni. Czytałam na innych forach, że coś tam mogło ulec uszkodzeniu, zadrapaniu itp., ale nic mnie tam nie boli. Do ginekologa idę dopiero za 2 miesiące, w dodatku będzie to moja pierwsza wizyta i z mamą, więc raczej nie poruszę tego tematu, chyba że pani doktor powie, że coś jest nie tak.... Więc bardzo proszę, jeśli ktoś coś o tym wie, żeby napisał.
BananyNaTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 14:32   #2
Black_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Przebicie błony

Możliwe jest lekkie krwawienie nawet przez kilka dni, czasami w ogóle się ono nie pojawia, to bardzo indywidualna sprawa.

Masz 19 lat, po co ciągniesz mamę do ginekologa? Zresztą nie będzie ona z Tobą w gabinecie, więc jeśli będziesz miała jakiekolwiek wątpliwości, możesz śmiało pytać lekarza, on Ci wszystko wyjaśni.
Black_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 15:19   #3
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Przebicie błony

Mogłaś też po prostu z emocji faktycznie dostać wcześniej okres. A że pojawił się "inaczej" niż zwykle, to i objawy mogą być odrobinę inne.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 15:47   #4
p_atrycja 26
Raczkowanie
 
Avatar p_atrycja 26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 138
Dot.: Przebicie błony

Masz 19 lat miesiączki w tak młodym wieku płatają figle i raz się spóźniają raz są za szybko. Na tego typu obawy są różne przyczny, zmiany hormonalne, stres czasami nawet pogoda. Mamy wiosne i przesilenie wiosenne. Moje znajome podczas takich przesileń nie dostawały okres przez 2 miesiące lub miały go tylko 2 dni, dzie zwyczajnie mają bity tydzień. Skor nic Cię nie boli raczej jest małoprawdopodobne że facet Tobie coś uszkodził. Zazwyczaj gdy dojdzie do przebicia błony i dojdzie do krwawienia występuje ono do 24 godzin rzadko na drugi dzień i nie trwa ono zbyt długo. Zawsze możesz iść sama do ginekologa umówić się na wizytę u innego niż jesteś już umówiona i upewnić się że nic Tobie nie jest
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez p_atrycja 26
Czas edycji: 2013-04-22 o 15:48
p_atrycja 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 23:02   #5
froszul
Raczkowanie
 
Avatar froszul
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: Przebicie błony

Ginekolog i tak na pewno spyta cię o współżycue, to dobra okazja, żeby go o wszystko wypytać Mama zostanie za drzwiami, chyba nie musisz się jej tłumaczyć. Jeśli cię nic nie boli, to może być to faktycznie okres z nerwów albo z podniecenia, w naszym ciele wszystko się może zdarzyć
__________________
Jak upleść niebanalnego warkocza? Jak zrobić prostą fryzurę z długich włosów, która przyciągnie spojrzenia?
Zapraszam na mojego bloga!

http://rapuncula.blogspot.com
froszul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 10:32   #6
BananyNaTwarzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Przebicie błony

Black_S to mama ciągnie mnie, a nie ja ją. Unikałam tej wizyty jak ognia, chociaż wiem, że to niemądre. Dziękuję, uspokoiłyście mnie
BananyNaTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 05:32   #7
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Przebicie błony

Cytat:
Napisane przez BananyNaTwarzy Pokaż wiadomość
Mam 19 lat i chyba duży problem :<. Proszę, powiedzcie co o tym sądzicie. Nie uprawiałam jeszcze seksu, lecz kilka dni temu chłopak zrobił mi tak zwaną palcówkę. Nie czułam bólu i nie krwawiłam. Dzień później zauważyłam brązowy gęsty śluz wydzielający się z pochwy. Wczoraj pojawiła się krew, w niezbyt dużych ilościach, dziś również jest. Wygląda jak początki okresu, jednak zawsze w pierwszych dniach bardzo boli mnie brzuch, a teraz bolał bardzo lekko i to przez moment. W dodatku okres powinnam mieć za jakiś tydzień dopiero. Nie wiem, czy to przebicie błony, ponieważ to chyba od razu powinna lecieć krew, prawda? I nie kilka dni. Czytałam na innych forach, że coś tam mogło ulec uszkodzeniu, zadrapaniu itp., ale nic mnie tam nie boli. Do ginekologa idę dopiero za 2 miesiące, w dodatku będzie to moja pierwsza wizyta i z mamą, więc raczej nie poruszę tego tematu, chyba że pani doktor powie, że coś jest nie tak.... Więc bardzo proszę, jeśli ktoś coś o tym wie, żeby napisał.
Kochaniutka mając 19 lat po co Ci mama? I tak nie wejdzie z Tobą do gabinetu. Palcówka raczej nie spowoduje przebicia błony. Pewnie to zaburzenia hormonalne albo przyspieszony okres, który nadchodzi.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 00:30   #8
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Przebicie błony

Cytat:
Napisane przez BananyNaTwarzy Pokaż wiadomość
Black_S to mama ciągnie mnie, a nie ja ją. Unikałam tej wizyty jak ognia, chociaż wiem, że to niemądre. Dziękuję, uspokoiłyście mnie

Moja mnie tak ciągła, że w końcu jej powiedziałam "Dziękuję, ale idę bez Ciebie, sorry mamuś" ;-). Na spokojnie o wszystko się ginekologa wypytaj, u mnie też np. błona została przerwana poprzez palcówkę, aczkolwiek krew pojawiła się na majtkach niemalże od razu w małej ilości i na tym koniec..
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.