Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-21, 22:44   #2641
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak z innej beczki, próbowała któraś z Was zarówno Annabell, jak i Amillie?


Który kolor z gamy Amilie będzie odpowiadał Annabelle Golden Fairest (albo ton jaśniejszy)?


Annabelle zaczęło strasznie maskowato wyglądać na mojej twarzy, niezależnie jak je zaaplikuje i szukam czegoś mniej kryjącego/bardziej naturalnego, chciałam od razu zaryzykować z bigiem Amillie, a kiedyś pamiętam ktoś porównywał goldeny z obydwu gam.








testowałam zarowno annabelle jak i amilie - chyba nie ma takiego dokładnego odpowiednika dla golden fairest - z gamy typowo żółtej w amilie będą ich goldeny, z oliwek natomiast gama olive. Tylko uwaga, tony najjaśniejsze są na prawdę BARDZO jasne pozostaje kwestia w którą stronę Ci bliżej
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 22:56   #2642
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
testowałam zarowno annabelle jak i amilie - chyba nie ma takiego dokładnego odpowiednika dla golden fairest - z gamy typowo żółtej w amilie będą ich goldeny, z oliwek natomiast gama olive. Tylko uwaga, tony najjaśniejsze są na prawdę BARDZO jasne pozostaje kwestia w którą stronę Ci bliżej
A jak ze stopniem jasności właśnie?
Ja używam z Annabelle Golden Fairest i mógłby być ton jaśniejszy. U Amilie zastanawiam się nad ichnim Golden Fair, a Sesame i sama nie wiem :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 08:56   #2643
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
A jak ze stopniem jasności właśnie?


Ja używam z Annabelle Golden Fairest i mógłby być ton jaśniejszy. U Amilie zastanawiam się nad ichnim Golden Fair, a Sesame i sama nie wiem :P





to lepiej zajrzyj na wątek amilie, nie wiem jak bardzo jasny jest najjaśniejszy golden, ale jeśli z jasnością jest podobnie jak w pozostałych gamach to to będzie prawie biale. Amilie są jaśniejsze od annabellek








Sent from my RM-875_eu_poland_956 using Tapatalk
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:02   #2644
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi, on rzeczywiście jest trochę jaśniejszy od innych Fairestów? Macie może porównanie?

ana909, a chciałabyś się podzielić/wymienić?
moge sie wymienic, a co masz ciekawego w zamian?
dla mnie natural fairest byl zbyt rozowy, golden jest w porządku zobaczymy, czy nie zepsuje mi cery, bo po to wzielam minerały, zeby sie nie zapychac latem zwyklym podkladem. Jak narazie troche mnie wysypalo, ale w sumie jestem przed okresem....
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 15:37   #2645
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
A jak ze stopniem jasności właśnie?
Ja używam z Annabelle Golden Fairest i mógłby być ton jaśniejszy. U Amilie zastanawiam się nad ichnim Golden Fair, a Sesame i sama nie wiem :P
Sesame używam naprzemiennie z Fairest, róznica minimalna (sesame troszkę jasniejsze)
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 16:31   #2646
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Sesame używam naprzemiennie z Fairest, róznica minimalna (sesame troszkę jasniejsze)

Dzięki To ja już kompletnie zgłupiałam, pójdę jeszcze pytać na wątku Amilie
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 17:36   #2647
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Sesame używam naprzemiennie z Fairest, róznica minimalna (sesame troszkę jasniejsze)
o kurcze a ja chciałam zamawiać jaśniejsze od sesame, to amilie sa az tak jasne ? zaszaleli.
tez uzywam w AM golden fairest.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 19:13   #2648
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
moge sie wymienic, a co masz ciekawego w zamian?
dla mnie natural fairest byl zbyt rozowy, golden jest w porządku zobaczymy, czy nie zepsuje mi cery, bo po to wzielam minerały, zeby sie nie zapychac latem zwyklym podkladem. Jak narazie troche mnie wysypalo, ale w sumie jestem przed okresem....
Chyba na wymiankowy powinnyśmy z tym pójść ale z tego co widzę żadna z nas nie ma swojego wątku. Nie mam zbyt wiele do kuszenia, z minerałów ostały mi się:

- puder matująco- wygładzający Pixie Kiss of Sun
- puder matująco- wygładzający Pixie Transparent
- korektor Lumiere Sunflower
- róż Lumiere Ditto O
- podkład Lumiere Light Medium Neutral FF
- podkład Lumiere Medium Beige FF
+ niepasujące mi Annabellki
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 19:49   #2649
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja ostatnio mam jakieś dziwne uczucie, ze AM kryjący robi się za ciężki u mnie. W ogóle to nie mam ochoty na żadne mega makijaże, używam i tak znikomą część żeby wyrównać koloryt i troche załagodzić blizny. Jak mi się skończy AM to będę chciała coś znaleźć lżejszego, ale już nie mam pomysłu na firmę, która ma minerały. A Pixie leci w kulki...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:32   #2650
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam jakieś dziwne uczucie, ze AM kryjący robi się za ciężki u mnie. W ogóle to nie mam ochoty na żadne mega makijaże, używam i tak znikomą część żeby wyrównać koloryt i troche załagodzić blizny. Jak mi się skończy AM to będę chciała coś znaleźć lżejszego, ale już nie mam pomysłu na firmę, która ma minerały. A Pixie leci w kulki...

Chciałam pixie, ale sie chyba nie doczekam. AM u mnie sie dobrze sprawdza, nie pogarsza stanu cery i jest wydajne. Chyba kupie kolejnego biga.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:59   #2651
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Chyba na wymiankowy powinnyśmy z tym pójść ale z tego co widzę żadna z nas nie ma swojego wątku. Nie mam zbyt wiele do kuszenia, z minerałów ostały mi się:

- puder matująco- wygładzający Pixie Kiss of Sun

- puder matująco- wygładzający Pixie Transparent
- korektor Lumiere Sunflower
- róż Lumiere Ditto O
- podkład Lumiere Light Medium Neutral FF
- podkład Lumiere Medium Beige FF
+ niepasujące mi Annabellki
ten moge wziać tylko ja mam natural fairest próbkę, i chyba mam jeszcze light beige i natural beige.

racja nie mam wątku bo jeszcze nigdy sie nei wymieniałam ogolnie mam mało kosmetykow...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 23:03   #2652
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
ten moge wziać tylko ja mam natural fairest próbkę, i chyba mam jeszcze light beige i natural beige.

racja nie mam wątku bo jeszcze nigdy sie nei wymieniałam ogolnie mam mało kosmetykow...
Tak, tak mi o próbkę chodzi. Tak żeby chociaż na jeden raz pomalowania się wystarczyła, chcę po prostu na żywca zobaczyć, a nuż mi kolor podpasuje. Zrobię jutro zdjęcie tego pudru Pixie żeby nie było, że kota w worku bierzesz i odezwę się do Ciebie na priv to się już dogadamy.

Myślę sobie, że jak z Annabelle nic mi w 100% nie podpasuje to następne do sprawdzenia pójdzie Buff'd i Lily Lolo... a potem to
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:30   #2653
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Tak, tak mi o próbkę chodzi. Tak żeby chociaż na jeden raz pomalowania się wystarczyła, chcę po prostu na żywca zobaczyć, a nuż mi kolor podpasuje. Zrobię jutro zdjęcie tego pudru Pixie żeby nie było, że kota w worku bierzesz i odezwę się do Ciebie na priv to się już dogadamy.

Myślę sobie, że jak z Annabelle nic mi w 100% nie podpasuje to następne do sprawdzenia pójdzie Buff'd i Lily Lolo... a potem to
a to spokojnie starczy na wiecej niz jeden raz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 14:55   #2654
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Myślę, że powinnyście to załatwiać w mineralnym wątku wymiankowym.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:38   #2655
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny może macie propozycje jakich minerałów, z jakiej firmy jeszcze mogę wypróbować co? Żeby niby były trochę podobne do AM, ale żeby skóra się w nich tak nie poCiła, i najlepiej żeby w gamie kolorystycznej mieli coś jasniejszego i mniej szarego niż Golden fairest. Bo ja już nie mam pomysłu...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:50   #2656
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Dziewczyny może macie propozycje jakich minerałów, z jakiej firmy jeszcze mogę wypróbować co? Żeby niby były trochę podobne do AM, ale żeby skóra się w nich tak nie poCiła, i najlepiej żeby w gamie kolorystycznej mieli coś jasniejszego i mniej szarego niż Golden fairest. Bo ja już nie mam pomysłu...
Jednymi z moich ulubionych są Lucy Minerals, mają kilka jasnych kolorków oraz często promocje (nawet teraz -20% i dwa pełne cienie gratis).
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 16:27   #2657
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Dziewczyny może macie propozycje jakich minerałów, z jakiej firmy jeszcze mogę wypróbować co? Żeby niby były trochę podobne do AM, ale żeby skóra się w nich tak nie poCiła, i najlepiej żeby w gamie kolorystycznej mieli coś jasniejszego i mniej szarego niż Golden fairest. Bo ja już nie mam pomysłu...
Ucieranko kolorówkanko.com Nawet mam plan, że jakbym skupiła od kogoś zły odcień w nieco tańszej cenie, mogłabym sama go 'podrasować', czy rozjaśnić. Takie gotowe z mineralnych marek, fajnie miałkie proszki mnie dalej 'jarają', bo kolorówkowe wydają się nieco bardziej gruboziarniste. ale jak dla mnie , to ich jedyna wada, a dobór koloru osobiście pod siebie wypiera każdą inną markę.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 16:37   #2658
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

nie miałabym siły sama robić minerałów, serio podziwiam te, które to ogarniają!
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 16:45   #2659
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Ucieranko kolorówkanko.com Nawet mam plan, że jakbym skupiła od kogoś zły odcień w nieco tańszej cenie, mogłabym sama go 'podrasować', czy rozjaśnić. Takie gotowe z mineralnych marek, fajnie miałkie proszki mnie dalej 'jarają', bo kolorówkowe wydają się nieco bardziej gruboziarniste. ale jak dla mnie , to ich jedyna wada, a dobór koloru osobiście pod siebie wypiera każdą inną markę.
A powiedz mi (wydajesz się być ogarnięta w temacie, więc zapytam ) czy biorąc pod uwagę fakt, że zarówno tlenek cynku jak i dwutlenek tytanu są bardzo jasne i generalnie bielą, to czy jeśli chciałabym rozjaśnić trochę podkład to mogę skorzystać właśnie z tych dwóch filtrów? Czy do rozjaśniania może muszę jednak użyć jakiegoś jasnego pigmentu?

Żeby nie było, że totalny offtop to... to nie wiem... Annabelle mogłoby się wziąć za stworzenie nowych kolorków, o!
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 17:47   #2660
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
A powiedz mi (wydajesz się być ogarnięta w temacie, więc zapytam ) czy biorąc pod uwagę fakt, że zarówno tlenek cynku jak i dwutlenek tytanu są bardzo jasne i generalnie bielą, to czy jeśli chciałabym rozjaśnić trochę podkład to mogę skorzystać właśnie z tych dwóch filtrów? Czy do rozjaśniania może muszę jednak użyć jakiegoś jasnego pigmentu?

Żeby nie było, że totalny offtop to... to nie wiem... Annabelle mogłoby się wziąć za stworzenie nowych kolorków, o!
Aż tak ogarnięta to nie, tylko tyle co sama wyczytałam i stworzyłam Jak najbardziej można tymi dwoma filtrami wybielić podkład, trzeba tylko utrzeć w moździerzu z niewielką ilością bazowego. Do wybielenia służy też color blend white i extender w. Dwutl. tytanu i tlenek cynku zwiększają też krycie podkładu
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:16   #2661
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Oooo dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź. Zakręcę się jeszcze w takim razie w temacie, poczytam co nieco i może pobawię się we własne ucieranko.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:49   #2662
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Jednymi z moich ulubionych są Lucy Minerals, mają kilka jasnych kolorków oraz często promocje (nawet teraz -20% i dwa pełne cienie gratis).
Dziękuję za przypomnienie o Lucy. Kiedyś o nich słyszałam, ale to było przed AM. Czas je wypróbować, najpierw wyczytam o nich wszystko w internecie, a później może i zamówie ;-)
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 12:33   #2663
MajowaPanna18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej dziewczyny chciałabym kupić podkład AM i zastanawiam się, który odcień jest odpowiednikiem odcienia 51 light vanilla z Bourjois Healthy Mix.... może któraś z Was wie i mi podpowie? Pozdrawiam
MajowaPanna18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 12:46   #2664
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wg mnie celuj w golden fairset
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 13:04   #2665
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wg mnie celuj w golden fairset
Też mi się tak kojarzy, ale ręki nie dam sobie uciąć :P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 08:25   #2666
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez MajowaPanna18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciałabym kupić podkład AM i zastanawiam się, który odcień jest odpowiednikiem odcienia 51 light vanilla z Bourjois Healthy Mix.... może któraś z Was wie i mi podpowie? Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wg mnie celuj w golden fairset
Golden fairest -używałam Bourjois hm i mi pasował
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 21:00   #2667
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

czy waszym zdaniem AM moze powodować pogorszenie cery? Ostatnio cos bardziej mnie wysypuje i to tak konkretnie, a wydawalo mi się, ze cera mi sie po zimie ogarnęła...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 21:03   #2668
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
czy waszym zdaniem AM moze powodować pogorszenie cery? Ostatnio cos bardziej mnie wysypuje i to tak konkretnie, a wydawalo mi się, ze cera mi sie po zimie ogarnęła...
To było już dużo razy omawiane:
-reakcja skóry po przejściu na minerały ALBO
-coś nie tak z procesem produkcyjnym anabelek
-dbanie o higienę pędzli

Mi również nie służyły.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 06:21   #2669
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mi chyba tez, odstawilam jakis czas temu, teraz powroce i zobacze jak beda sie zachowywac
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 08:41   #2670
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

pędzel wymyłam w szamponie do wlosow, ale bede to robic czesciej,
czy reakcja skory moze minąć? Tzn czy moja cera moze sie przyzwyczaic i przejdzie?
Kilka mcy temu po pierwszym podejsciu tez mnie wysypalo, ale ja ogolnie mam klopotliwą cere, wiec nie wiem czy to od AM czy po prostu moja cera po leczeniu wraca do stanu z przed.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.