Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-09, 17:47   #3001
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ale ja miałam dwa
Jakim laserem?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 17:08   #3002
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

spokojnie, jak po 2 zabiegu masz wysyp włosków to podobno dobrze, bo to znaczy, że szybciej skończysz.. :P
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 18:08   #3003
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie. Jestem po trzech zabiegach vectusem na pachy i całkowite bikini. Między zabiegami robiłam przerwy 8-tygodniowe. Ile czasu powinno upłynąć między 3 a 4 zabiegiem? Kosmetolog uparła się, żeby zapisać mnie po 8 tygodniach, jednak przeczytałam tu, że z kolejnymi zabiegami należy zwiększać przerwę. Jak z tym jest? Dodam, że minęło już ponad 5 tygodni i odrost jest na razie bardzo niewielki. Pozdrawiam
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 19:01   #3004
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
spokojnie, jak po 2 zabiegu masz wysyp włosków to podobno dobrze, bo to znaczy, że szybciej skończysz.. :P
Dlaczego?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 22:35   #3005
editha90
Raczkowanie
 
Avatar editha90
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 45
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i nie widziałam, aby jakakolwiek wizażanka miała efekty po innym laserze niż Light Sheer, Light Sheer Duet lub Vectus.
Niestety wiem, ciężko znaleźć opinie o Mediostar Next ale w moim "mieście" tylko jeden salon oferuje depilacje właśnie tym laserem, reszta to IPL a do większego miasta niestety kawałek mam... :/
editha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 00:11   #3006
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez editha90 Pokaż wiadomość
Niestety wiem, ciężko znaleźć opinie o Mediostar Next ale w moim "mieście" tylko jeden salon oferuje depilacje właśnie tym laserem, reszta to IPL a do większego miasta niestety kawałek mam... :/
Ja dojeżdżam jeszcze większy kawałek, warto, bo i tak dużo kasy w to zainwestujesz i szkoda, żeby się okazało, że poszła w błoto.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 11:31   #3007
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dlaczego?
Dokładniej nie wiem ,ale tak mi powiedziała Pani, która robi mi zabiegi. Podobno jakoś jak wcześniej jest wysyp, to te uśpione, które jeszcze nie wyszły włoski wtedy wychodzą i szybciej można po prostu zlikwidować owłosienie. pewnie coś pokręciłam, ale w każdym bądź razie to jest na plus.
też po pierwszym razie miałam super efekt, po drugim miałam wysyp jak nie wiem co (tak 2-3 tyg przed zabiegiem) teraz jestem przed 4 i jest dobrze, mam może na łydkach 50-45% owłosienia
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 14:28   #3008
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Pomóżcie, nie wiem czy iść na czwarty zabieg bikini i pach po 8 tygodniach, czy przełożyć na później? Nie wiem co zrobić
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 16:03   #3009
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Pomóżcie, nie wiem czy iść na czwarty zabieg bikini i pach po 8 tygodniach, czy przełożyć na później? Nie wiem co zrobić
Jeśli odrosło Ci niewiele włosków, to ja bym wydłużyła przerwę.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 16:11   #3010
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Niewiele, ale może reszta jest już "wypalona" i nie odrośnie więcej. A o ile powinnam wydłużyć, tydzień, dwa?
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 21:06   #3011
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Niewiele, ale może reszta jest już "wypalona" i nie odrośnie więcej. A o ile powinnam wydłużyć, tydzień, dwa?
8-10 tygodni tak standardowo. Ja miałam termin kolejnego zabiegu na 6 tygodni po, ale nie było czego depilować więc przeniosłam na 8 tydzień. Weź na dziesiąty, nic Ci się nie stanie a włoski jednak muszą być aby był efekt. No i nie martw się tak
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 21:16   #3012
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dzięki dziewczyny, heh właśnie martwię się, bo akurat jest promocja druga część gratis, no i jak przełożę to już się nie załapię :P także chciałabym jednak zrobić po tych 8 tygodniach, no ale skoro zalecacie większą przerwę to chyba tak zrobię
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:28   #3013
annasameson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez editha90 Pokaż wiadomość
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i nie widziałam, aby jakakolwiek wizażanka miała efekty po innym laserze niż Light Sheer, Light Sheer Duet lub Vectus.

Niestety wiem, ciężko znaleźć opinie o Mediostar Next ale w moim "mieście" tylko jeden salon oferuje depilacje laserową właśnie tym laserem, reszta to IPL a do większego miasta niestety kawałek mam... :/
Hmm.. To skąd jesteś? U nas w Toruniu każdy chodzi do salonu, gdzie maja vectus palomar. To chyba najskuteczniejszy z laserów, jakie znajdują się obecnie na rynku.
annasameson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:31   #3014
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, heh właśnie martwię się, bo akurat jest promocja druga część gratis, no i jak przełożę to już się nie załapię :P także chciałabym jednak zrobić po tych 8 tygodniach, no ale skoro zalecacie większą przerwę to chyba tak zrobię
nie no, jak jest taka promocja, to korzystaj
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 14:42   #3015
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tylko że na razie (minęłorówno 6 tygodni) niemal nic mi nie odrosło, więc obawiam się, że na razie nie będzie czego usuwać :P
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 15:46   #3016
agaklimek
Raczkowanie
 
Avatar agaklimek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 135
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny! Od pewnego czasu korzystam z depilacji laserowej w Vici Clinic w Krakowie i jestem z nich bardzo zadowolona, jednak ostatnio mnie zdziwiła jedna sytuacja. Kilka dni temu dopadła mnie jakaś infekcja i lekarz przepisał mi antybiotyki. Już wszystko jest ok, ale lekarz kazał dokończyć kurację antybiotykową. Kiedy potwierdzałam termin, kosmetyczka powiedziała mi, że podczas zażywania antybiotyków nie można poddawać sie depilacji laserowej. Cieszę się, ze mają tam profesjonalną wiedzę, a z drugiej strony jestem zaskoczona.
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
agaklimek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 16:01   #3017
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To prawda, kosmetyczka ma rację. Musisz najpierw skończyć kurację i trochę odczekać.
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 17:28   #3018
majetta
Przyczajenie
 
Avatar majetta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ponad rok temu przerwałam zabiegi, bo zaszłam w ciążę. Ale donoszę, że przez ten czas po light sheer pod pachami odrosły mi dosłownie 3 włoski, na bikini trochę więcej no i garstka na nogach.

Pachy i bikini były na tamten czas skończone a jeżeli chodzi o nogi to byłam chyba po 4zabiegach.

Tak czy siak polecam. Jak będę miała czas to pójdę na poprawki bikini i dokończę nogi.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
11.02.11

525 dni udręki do...

21.07.12
majetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 08:59   #3019
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A jak oceniasz efekty na łydkach w porównaniu np. do bikini? Ja przymierzam się po wakacjach do łydek, ale podobno z nimi jest trudniej, bo słabsze włosy niż na bikini czy pod pachami i nie wiem czy warto.
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 11:00   #3020
oleksandra373
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny powiedzcie proszę czy któraś z was słyszała o laserze milesman?
oleksandra373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 11:24   #3021
paul_ina033
Raczkowanie
 
Avatar paul_ina033
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 119
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny! Kupiłam 2 zabiegi na jedną okolicę ciała, laserem diodowym Depi-Light II. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z tym laserem?
To będzie moje pierwsze doświadczenie z laserem, zdecydowałam że na pierwszy "ogień" pójdą paszki. Już nie mogę się doczekać!
paul_ina033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 13:08   #3022
Paulina555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Oczywiście nie doczytałam wszystkich postów ze strony, jednak zwróciłam uwagę ze jako główne urządzenie do depilacji wymieniany jest LS. Miałam okazję wypróbować inny laser diodowy Vectus. Wcześniej byłam na kilku zabiegach LS, więc mogę je porównać. Oba lasery są naprawdę dobre, jednak bardziej poleciłabym zabiegi Vectusem. Dzięki urządzeniu do zbadania kolorytu skóry parametry dobrane są w najbardziej optymalny sposób. Zadziałał na jasne włoski, które pozostały po zabiegach Light Sheer. Zabieg lekko odczuwalny, skóra po zabiegu zaczerwieniona, które ustąpiło po kilku godzinach. Jeśli chodzi o cenę to w obu przypadkach są na podobnym poziomie.
Paulina555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 21:35   #3023
laveau
Przyczajenie
 
Avatar laveau
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam dziewczyny
Do zabiegów wracam ponownie po bodaj roku przerwy. Rok moje nogi nie widziały zyletki hehe :p Nie dokończyłam depilacji w poprzednim salonie (AU Opole), ponieważ efekt (3x uda+''okolica bikini'', 2x łydki) był żaden, cena najwyższa w mieście, a ból nie do zniesienia

Teraz robię diodowym LIGHTSHEERem, w salonie(Laser Delux na Reymonta), w którym zamiast tego żelu jakby do USG proponują chłodzenie - do tej pory uda (2x), łydki (1x), pachy (1x) ból 0-1/10. Na bikini pełne dokupiłam znieczulenie (żel, 30zl) - bolało, ale do wytrzymania.
Na udach w końcu widzę efekt, chociaż nie jakiś spektakularny; łydki prawie gółe i gładkie; pachy fantastyczne, dosłownie pare włosków zostało; na efekty bikini dopiero czekam.
Salon otworzyli dopiero w zeszłym roku, więc ceny niskie 90-200zł, promocje też fajne, dlatego szarpnęłam się na bikini, a pachy i palce u stóp dostałam gratis


Nie traćcie nadziei dziewczynki i nie dajcie od siebie wyciągać kasy - pachwiny to nadal uda, tył łydki to nadal łydka, następny zabieg dopiero, gdy odrosną wam dobrze włosy, a nie ''na wszelki'' 2 tygodnie później. Boleć jak cholera też nie musi

Edytowane przez laveau
Czas edycji: 2015-07-17 o 21:41
laveau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 21:05   #3024
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, po ilu zabiegach laserem diodowym (vectus lub lightsheer) całkowicie pozbyłyście się włosów z bikini i pach?
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 16:00   #3025
justysia1985a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodziłam na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi miałam 2,5 roku temu (2,3 zabiegi na daną partię ciała). Na łydkach i bikini rezultaty są genialne (zostało mi może 2% tego, co miałam przed zabiegiem). Jeśli chodzi o uda, to rezultaty u mnie są mniejsze (odrosło mi jakieś 30%), więc w najbliższym czasie powtórzę zabieg. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich oddziałach Laser DeLux w Polsce. Dzięki temu ja również otrzymam zniżkę. Odpowiem też na ewentualne pytania odnośnie zabiegu i efektów. Pocztę sprawdzam codziennie ok. 20.00, więc odpisuję wieczorem. Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com
justysia1985a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 20:51   #3026
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A czy któraś z was robiła depilację w centrum laseroterapii Elite w Warszawie?
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 09:45   #3027
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A ma ktoś philips lumene?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 10:17   #3028
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A ma ktoś philips lumene?
Ale to temat o depilacji laserowej. Philips Lumea to IPL.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 10:47   #3029
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale to temat o depilacji laserowej. Philips Lumea to IPL.
A fakt przepraszam
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 18:13   #3030
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

tylko teraz uważajcie z zabiegami, bo duże nasłonecznienie jest
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.