Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 12:48   #4951
Laritana
Raczkowanie

Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ksiegowa no! A tak to zabijesz patafiana a pójdziesz siedziec jak za czlowieka 😁
Co tym razem odwalil? 🙄
Laritana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 12:50   #4952
Ksiegowa85
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Laritana Pokaż wiadomość
Ksiegowa no! A tak to zabijesz patafiana a pójdziesz siedziec jak za czlowieka
Co tym razem odwalil?
Nie chce mi się przytaczac całej historii, bo znów mi się ciśnienie podniesie, ale powiem wam, że poszło o musztarde

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 13:03   #4953
Laritana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Nie chce mi się przytaczac całej historii, bo znów mi się ciśnienie podniesie, ale powiem wam, że poszło o musztarde

🤤 musztardę to on ma w glowie.
A czemu wlasciwie Wy macie ze sobą kontakt?
Stary Wczoraj, 14:10   #4954
Laptopek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Laritana;75724951

[B
Laptopek[/B] moze. Ale kontakt Wam w tym na pewno NIE pomoze.
Jeśli ona ma cos zrozumiec/przemyslec to musi sie od Ciebie odciac a nie miec Ciebie pod reka jako kolo zapasowe. Bo w ten sposob moze miec ciastko i zjesc ciastko �� poki co jest w innym zwiazku a Ty zyjesz w zawieszeniu. Sam siebie skazujesz na wieksze cierpienie.
Moja rada- zablokuj, odetnij sie, zyj swoim zyciem. Jeśli ona zrozumie, ze popelnia blad to uwierz, ze wykopie Cie spod ziemi
Dzieki! ostatnie zdanie poprawilo mi humor, podobno warto życ marzeniami
Ale tak jak mowicie, zero kontaktu na ten moment.

Edytowane przez Laptopek
Czas edycji: Wczoraj o 14:12
Laptopek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 14:30   #4955
Laritana
Raczkowanie

Laptopek nie tyle warto nimi zyc co trzeba je spelniac! 😊
Ale akurat w tej sytuacji wrecz przeciwnie- im szybciej przestaniesz żyć zludzeniami, tym lepiej dla Ciebie.
Malo napisałeś o Waszej historii, nie wiemy jakie tak naprawde numery odstawiales. Ale moze warto sie zastanowic czy to faktycznie bylo 'to'?
Przepracowac swoje bledy, wyciągnąć wnioski i ruszyć do przodu. Ona juz to zrobila, teraz Twoja kolej.
Powroty oczywiscie sie zdarzaja, sama w przyszłym roku ide na wesele mojego przyjaciela, ktory do swojej bylej wrocil po ponad roku. Ale oni w ogole nie mieli ze sobą kontaktu, kazde z nich zylo swoim zyciem i.. jakos tak sie znowu spikneli 😊 miłego dnia.
Stary Wczoraj, 16:08   #4956
Malla
Nie depcze krokusów

Cytat:
Napisane przez Carola16 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam zauważać ze wszędzie jest mnóstwo par, małżeństw z dziećmi, w dodatku większość znajomych juz po ślubie - a ja dalej w miejscu 😐
Spoko, za 5-10 lat ćwierć z nich się zdradzi lub rozwiedzie.

Moi znajomi koło trzydziestki masowo się rozwodzą po kilku latach małżeństwa, zwłaszcza nie posiadający dzieci lub posiadający jedno. Małżeństwa zawierane tuż po studiach sypią się na potęgę

Moje rówieśnice mają minimum dwoje, a sporo z nich już troje dzieci. Niestety, nie jest to równoznaczne ze szczęściem w związku.

Szczęśliwe pary z dużymi rodzinami nie wzbudzają we mnie zazdrości, tylko nadzieję Nie stoisz w miejscu, nabierasz doświadczenia.
Stary Wczoraj, 16:55   #4957
Ksiegowa85
Wtajemniczenie

Ech właśnie sobie przypomniałam, jak mi eks niby w żartach powiedział, że gdyby miał pieniądze to by był z kimś atrakcyjniejszym ode mnie...Jak ja sobie mogłam pozwolić na takie traktowanie wiem, też że wygląd nie jest najważniejszy, ale po czymś takim można poczuć się jak śmieć

Stary Wczoraj, 17:01   #4958
Esia_90
Wtajemniczenie

Parę dni człowiek nie zagląda a tu tyle się dzieje....

U mnie dobrze. Zastępuję koleżankę w pracy więc przechodzę pieķło. Mam mnóstwo pracy. A tak to fitness, joga, zdrowe odżywianie, porządkowanie głowy itp. Od czasu do czasu widuję się z ex pogadać. Ale czy może coś z tego być to nie wiem... czuję wewnętrzny spokój póki co i to mnie cieszy skupienie się na sobie sporo mi daje.

Trzymajcie się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

konto goodreads konto lubimyczytać
Esia_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:03   #4959
Ksiegowa85
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Parę dni człowiek nie zagląda a tu tyle się dzieje....

U mnie dobrze. Zastępuję koleżankę w pracy więc przechodzę pieķło. Mam mnóstwo pracy. A tak to fitness, joga, zdrowe odżywianie, porządkowanie głowy itp. Od czasu do czasu widuję się z ex pogadać. Ale czy może coś z tego być to nie wiem... czuję wewnętrzny spokój póki co i to mnie cieszy skupienie się na sobie sporo mi daje.

Trzymajcie się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że u Ciebie jest dobrze

Stary Wczoraj, 18:47   #4960
Laritana
Raczkowanie

U mnie kryzys..
Stary Wczoraj, 20:08   #4961
Agaciok xD
Wtajemniczenie

Cytat:
U mnie kryzys..
Co sie dzieje?

Agaciok xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:20   #4962
Milagros_90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
A wokół mnie śluby, wesela, chrzciny, ciąże, wspólne wakacje, zakupy mieszkań i refleksja, że jest mi do tego tak baaardzo daleko.
To tak jak u mnie. I magiczne "na wszystko przyjdzie czas" nie pomaga

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
nie wspominajac juz o tym, ze od czasu mojego powrotu zrywal ze mna kazdego dnia z jakiegos innego chyba nawet bardziej glupiego powodu.
Szczerze? Agaciok, z Twojej opowieści to zdanie uderzyło mnie sto razy bardziej, niż te teksty i obelgi chorego człowieka, toksyka i furiata. Tamto to tylko bardzo przykre wypluwanie złości i trucie jadem, które naturalnie sprawia ból, ale naprawdę nie ma w tych słowach prawdy i nie warto poświęcać im uwagi. Natomiast to zacytowane przeze mnie zdanie wskazuje, że godziłaś się na niepoważny układ (związek), który nic dobrego Ci nie wnosił. Facet, który przejawia tyle toksycznych zachowań i jeszcze codziennie zrywa pod jakimś pretekstem? Agaciok, Kochana, szanuj siebie i nie pakuj się w takie relacje, bo sama widzisz, jak to się kończy. Ktoś taki nie będzie normalnym partnerem i nie da Ci normalności. Wyleje tylko wiadro pomyj, a i to w najlepszym wypadku (bo nie wiesz, co taki nieobliczalny furiat może zrobić).

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Szczęśliwe pary z dużymi rodzinami nie wzbudzają we mnie zazdrości, tylko nadzieję Nie stoisz w miejscu, nabierasz doświadczenia.
A to zdanie bardzo optymistyczne, lubię to

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
czuję wewnętrzny spokój póki co i to mnie cieszy skupienie się na sobie sporo mi daje.
Super Esia! mocno Ci kibicuję, śledziłam Twoje początki tu na forum i miło słyszeć, że osiągnęłaś ten wewnętrzny spokój
Milagros_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:22   #4963
niagha
Raczkowanie

Cytat:
Ech właśnie sobie przypomniałam, jak mi eks niby w żartach powiedział, że gdyby miał pieniądze to by był z kimś atrakcyjniejszym ode mnie...Jak ja sobie mogłam pozwolić na takie traktowanie wiem, też że wygląd nie jest najważniejszy, ale po czymś takim można poczuć się jak śmieć

Boże, co za dupek...Ale nie przejmuj się kochana, niech ten pajac spada. Nie zasługuje na Ciebie ani na żadną inną wartościową i dobrą kobietę.
niagha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:35   #4964
Milagros_90
Raczkowanie

Księgowa - każdy kolejny wybryk Twojego eksa tylko utwierdza w przekonaniu, że to całe szczęście, ze już z nim nie jesteś
Laritana, co się dzieje?
Stary Wczoraj, 20:59   #4965
Laritana
Raczkowanie

Jakos mnie dopadlo.. wspomnienia mi sie kloca ze zdrowym rozsadkiem. Nie moge zrozumiec czemu bylam taka szczesliwa i nagle ktos mi to zabral. Ludzie mowia, ze to taka lekcja zycia i ze w ten sposob zdobywa sie jakies nowe doświadczenia bla bla. Ale co, inni ich nie potrzebują? Wiekszosc moich znajomych jest w zwiazku ze swoja pierwdza miłością. Mam wlasciwie tylko jedna kolezanke, ktora kiedys przerabiala rozstanie. Ale teraz ma faceta i wlasciwie jakos sie odcięła. Nie mam nawet z kim wyjsc zeby jakos o tym pogadać bo wiem co usłyszę. 'Mowilismy ci zebys sobie dała spokoj' bla bla bla.
Jakas taka pustke czuje.. to juz nawet nie o niego chodzi. Tylko no bylo szczęście i nie ma szczęścia. Wszyscy mowia 'nie byl tego wart' ale jakoś no nikt nie rozumie, ze placze dlatego ze wlasnie byl. W sensie te 1,5 roku to byl najlepszy okres mojego zycia bo w koncu mialam kogos obok. To, ze wyszlo jak wyszlo to juz inna bajka.. ale chodzi wlasnie o fakt ze sie popsulo. Dlaczego? Dlaczego po prostu nie mogło tak zostac..
Stary Wczoraj, 21:21   #4966
Milagros_90
Raczkowanie

Cytat:
Wszyscy mowia 'nie byl tego wart' ale jakoś no nikt nie rozumie, ze placze dlatego ze wlasnie byl. W sensie te 1,5 roku to byl najlepszy okres mojego zycia bo w koncu mialam kogos obok. To, ze wyszlo jak wyszlo to juz inna bajka.. ale chodzi wlasnie o fakt ze sie popsulo. Dlaczego? Dlaczego po prostu nie mogło tak zostac..
No jakbym siebie słyszała, naprawdę. To ostatnie pytanie powtarzam sobie niezmiennie i to właściwie jest sedno mojego żalu, przez który wciąż nie mogę uzyskać wewnętrznego spokoju. Ale wiesz co? To jest jak trucizna, ktorą same sobie sączymy. Bo na to pytanie nie ma odpowiedzi. Musi w końcu przyjść nasza akceptacja, inaczej się zamęczymy
Stary Wczoraj, 21:29   #4967
Laritana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
No jakbym siebie słyszała, naprawdę. To ostatnie pytanie powtarzam sobie niezmiennie i to właściwie jest sedno mojego żalu, przez który wciąż nie mogę uzyskać wewnętrznego spokoju. Ale wiesz co? To jest jak trucizna, ktorą same sobie sączymy. Bo na to pytanie nie ma odpowiedzi. Musi w końcu przyjść nasza akceptacja, inaczej się zamęczymy
Wiem kochana.. ale ciężko.
Wiem, ze to głupie ale czasami sobie mysle, ze lepiej jakby to sie nie wydarzylo. Ludzie mowia 'glupia jesteś, przecież masz świetne wspomnienia! Przezylas cos fajnego'. Tak.. ale co mi po tych wspomnieniach? Poza tym tyle lez i cierpienia za nie zaplacilam.
A szkoda gadac, dzis jest strasznie 🙁
Stary Dzisiaj, 04:33   #4968
Ksiegowa85
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiem, ze to głupie ale czasami sobie mysle, ze lepiej jakby to sie nie wydarzylo. Ludzie mowia 'glupia jesteś, przecież masz świetne wspomnienia! Przezylas cos fajnego'. Tak.. ale co mi po tych wspomnieniach? Poza tym tyle lez i cierpienia za nie zaplacilam.
A szkoda gadac, dzis jest strasznie
Współczuję

---------- Dopisano o 04:26 ---------- Poprzedni post napisano o 04:22 ----------

Ja chyba sobie wykrakałam, to wyzyzywanie, bo zostałam dziś wyzwana przez eksa, mówił, cytuję "że jestem głupia ☠☠☠☠a, której dawał tyle szans, ale niektórzy rodzą się debilami i tacy pozostają, że wszystko trzeba za mnie robić (ciekawe co) i coś tam jeszcze belkotał, ale go nie zrozumialam. Także było "milo", na tekst ze on mi dawał szansę, prawie padłam ze śmiechu

---------- Dopisano o 04:33 ---------- Poprzedni post napisano o 04:26 ----------

Tak sobie teraz myślę, że każda nasza kolejna rozmowa może przebiegać w podobnym tonie. Mam nadzieję, że nie, bo serio ekipe od przeprowadzek wynajmę i mu wszystkie jego rzeczy zostawię pod blokiem jego babci

Stary Dzisiaj, 07:08   #4969
Milagros_90
Raczkowanie

Cytat:
A szkoda gadac, dzis jest strasznie 🙁
Miałam podobne myślenie, i nadal czasami mi się włącza, ale z drugiej strony staram się słuchać znajomych, którzy mówią tak, jak Ci Twoi znajomi - żeby cieszyć się tym, ze cos się przeżyło. Że może taki był gdzieś na górze plan, żeby eks pojawił się w moim życiu wtedy, gdy potrzebowałam wsparcia, dał mi fajne chwile i wspomnienia. Gdyby jutro miała spaść asteroida, to przynajmniej mam poczucie, że przezyłam chwile, których wcześniej nie dane mi było przezyć

Cytat:

Ja chyba sobie wykrakałam, to wyzyzywanie, bo zostałam dziś wyzwana przez eksa, mówił, cytuję "że jestem głupia ☠☠☠☠a, której dawał tyle szans, ale niektórzy rodzą się debilami i tacy pozostają, że wszystko trzeba za mnie robić (ciekawe co) i coś tam jeszcze belkotał, ale go nie zrozumialam. Także było "milo", na tekst ze on mi dawał szansę, prawie padłam ze śmiechu
No racja, zgadzam się - niektórzy pozostają debilami do końca życia. Tylko panu się pomyliło, kto jest kim.
Ale czemu Ty dalej masz z nim kontakt? Nie da rady oddać mu tych rzeczy?
Stary Dzisiaj, 07:57   #4970
Ksiegowa85
Wtajemniczenie

Jak sam ich nie zabierze, albo będzie je zabierał, a przy tym mnie wyzywał, to wezmę ekipe do przeprowadzek, bo chyba innego wyboru nie będę miała

Stary Dzisiaj, 09:20   #4971
Pirx
Rozeznanie

A dziś moje drogie jest drugi dzień totalnego spokoju.Patrzę na to wszystko kompletnie z innej perspektywy. Nie bólu etc.
Wiem czego nie dostała: władzy i pociągania za sznurki.
Poziom skupienia na własnych korzyściach i odczuciach był ogromny.Moje odczucia etc były marginalizowane bardzo szybko.
Nawet ten powrót został zniekształcony.Wersja jaką poznałem : nie wrócilismy do siebie tylko próbowaliśmy.To nie ona odeszła tylko obydwoje odeszliśmy, z tym że pierwszy.Ona spieprzyła, ale to moja wina że koniec końców odeszła ponieważ zraniłem jej uczucia, uruchomiłem 'procesy myślowe' które uniemożliwiły dogadanie się nam. Generalnie nadal nie może mi wybaczyć że ją zostawiłem w związku z jej zachowaniem po odkryciu jej kontaktów z exem, jej przywiązania do niego etc.

A 'łóżko' plany wakacyjne ,'zalezy mi na Tobie' etc to nic nie znaczyło - nie było potwierdzeniem tylko próbą.Przeprosiny i potwierdzenie że cały czas myślała o nim etc w rzeczywistości nic nie znaczyło.

Sorry to nie moja bajka.
Albo skrzywiony albo za stary na to jestem .

Generalnie: jest bardzo dobrze, doszedłem do siebie i już żadnych huśtawek ani złego nastroju.

Edytowane przez Pirx
Czas edycji: Dzisiaj o 09:37
Pirx jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 09:29   #4972
ParasolkaMaryPoppins
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Czasem myślę, ze mój eks się być może ze mnie śmieje, opowiada, jak to jakaś naiwniara się w nim zakochała.
Ja zamiast pisania rozmawiam z nim w głowie, tworzę teksty, które bym mu chętnie wygłosiła. Przymierzałam się kilak razy do spisania tego na kartce, tak dla siebie (bez wysyłania), ale obawiam się babrania w tym bólu i wspomnieniach od nowa ze zdwojoną siłą.
Też często nachodziły mnie takie myśli; że ja tu wypłakuję sobie oczy, a on spędza czas w najlepsze z kolegami i śmieje się z mojej naiwności. By do niego nigdy więcej nie napisać "w realu", zaczęłam pisać do niego listy. Pomogło. Teraz nie mogę ich ponownie czytać - tak mi siebie samej żal z tamtego okresu.
ParasolkaMaryPoppins jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 09:43   #4973
Laritana
Raczkowanie

Milagros_90 dziekuje za wsparcie 😘
Staram sie myslec, ze to 'czesc jakiegos planu' i ze kiedys zrozumiem po co bylo to wszystko. Tylko trochę przykro, ze człowiek musi przechodzic przez takie pieklo emocjonalne. Mowia, ze bol uszlachetniania i wzmacnia. Moze cos w tym jest.. 'you will be happy-said life. But first i will make you strong' 😊
Pisalas tu kiedys, ze masz wrazenie ze Twoj eks sie z Ciebie śmieje. Ze naiwnie sie w nim zakochałas.. ja mam podobne odczucia. Ze zylam sobie w swojej bajce, nawet na kilka tyg przed rozstaniem. Zasypialam przy nim, robilam sniadania, szykowalam wszystko na naszą wycieczkę (miesiac po rozstaniu mielismy wycieczkę- prezent ode mnie dla niego pod choinkę) a on w glowie ukladal sobie plan ewakuacji.. 🙁 wszystko przepadlo. Nie tylko wycieczka ale cale nasze życie, tak o! Jakby to nic nie znaczylo.
Tylko, ze Ty Mili zacjowalas sie w porzadku po rozstaniu. Ja juz pisalam jak wariowalam.. i o ile to jesscze moge sobie jakos wytlumaczyc. Tak to, ze po 7 msc przerwy znowu polecialam do niego jak na skrzydłach to juz kompletna katastrofa. Takze no moj to akurat ma powody do śmiechu i to nie male.. 😢
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (0 użytkowników i 5 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości