Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-10, 15:21   #1
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420

Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"


Mam lat 21.Niby nie dużo ale nastolatką już nie jestem.I coraz częsciej mam wrażenie, że czegoś nie wypada mi już włożyć.Oglądając swoje zasoby szafowe i inne w sklepach zastanawiam się czy długo jeszcze będe mogła "to" nosić.
Czy może ja przesadzam?
Ja wiem, że nie założe już różowej falbaniastej sukieneczki z bufkami i białych podkolanówek(to tylko przykład) i wcale mnie to nie boli.Ale lubie np motyw trupiej czaszki,lubie gotyk(ale z dystansem do siebie), troche kiczu.I zastanawiam się czy niedługo nie będe musiała się pozbyć ukochanej koszulki, spódnicy czy innej częsci garderoby w imie "za stara jestem na takie rzeczy"?

Czy zmieniacie szafe w zależnoći od wieku?Czy serio uważacie, że w pewnym wieku już "nie wypada"?
Czy może należy to olać?
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 15:36   #2
rhapsody
Rozeznanie
 
Avatar rhapsody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 860
Dot.: Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"

Cytat:
Napisane przez kuki9
Mam lat 21.Niby nie dużo ale nastolatką już nie jestem.I coraz częsciej mam wrażenie, że czegoś nie wypada mi już włożyć.Oglądając swoje zasoby szafowe i inne w sklepach zastanawiam się czy długo jeszcze będe mogła "to" nosić.
Czy może ja przesadzam?
Ja wiem, że nie założe już różowej falbaniastej sukieneczki z bufkami i białych podkolanówek(to tylko przykład) i wcale mnie to nie boli.Ale lubie np motyw trupiej czaszki,lubie gotyk(ale z dystansem do siebie), troche kiczu.I zastanawiam się czy niedługo nie będe musiała się pozbyć ukochanej koszulki, spódnicy czy innej częsci garderoby w imie "za stara jestem na takie rzeczy"?

Czy zmieniacie szafe w zależnoći od wieku?Czy serio uważacie, że w pewnym wieku już "nie wypada"?
Czy może należy to olać?
hey Kuki, ja nie zmieniam swojej szafy tylko dlatego ze doszedl mi kolejny rok czy dwa, co jakis czas zmienia mi sie styl, ewoluuje w inna strone, mam 20 lat i zamiast kupowac bluzy czy adiadasy kupuje sweterki zapinane, spodnie w krate eleganckie, torebki.. ale to nie z racji wieku, raczej dlatego zezaczelo mi sie podobac takie ubieranie

ale nawet majac tyle lat nie dziwi mnie ze moge dalej wyjsc z jasno-niebieskiej bluzie z kapturem-jednego dnia moge byc elegancka, innego ubrac sie na sportowo, polubiłam ostanio opaski, (podobno atrybut malych dziewczynek ), lubie wskoczyc w bluzke z nadrukiem z bufami

kobieta powinna ubierać się adekwantnie do okazji i tego jak się czuje


pozdrawiam
rhapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 15:45   #3
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"

Nie no oczywiście ubieram się adekwatnie do okazji.Zresztą ubranie przestało być dla mnie wyznacznikiem tego do jakiej np subkultury należe.A zaczęlo być formą zabawy
Ale po prostu czasem mam dziwne wrażenie, że jestem stara i nie powinnam.
Szczególnie utwierdza mnie w tym moja matka, która nie może zrozumieć mojej miłości do trupiej czaszki
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 16:20   #4
rhapsody
Rozeznanie
 
Avatar rhapsody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 860
Dot.: Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"

Cytat:
Napisane przez kuki9
Nie no oczywiście ubieram się adekwatnie do okazji.Zresztą ubranie przestało być dla mnie wyznacznikiem tego do jakiej np subkultury należe.A zaczęlo być formą zabawy
Ale po prostu czasem mam dziwne wrażenie, że jestem stara i nie powinnam.
Szczególnie utwierdza mnie w tym moja matka, która nie może zrozumieć mojej miłości do trupiej czaszki
nie ma za stara i nie powinnam wykreślamy te słowa z naszych słowników, ubieraj się w to w czym będziesz dobrze się czuła a nie będziesz przebrana

pozdrawiam
rhapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 16:29   #5
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"

tez mam juz na karku 2 krzyzyki i za nic w swiecie nie wyrzuce moich kochanych ciuszków.. siostra czesto mi przygaduje gdy wroce ze sklepu s kolejnym t-shirtem, albo adidasami zamiast bucikow na obcasie.. może dojrzeje kiedys do zmiany, ale z pewnoscia bedzie to dlugotrwaly proces.. a co do tych wspominanoch kolanowek .. to ja jeszcze w zeszlym roku tak się ubrałam )
pozdrawiam )
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 16:34   #6
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"

Podkolanówki i ta sukienka to był tylko przykład
No generalnie zobrazowanie tego jak czasem ubiera się 6-7 latke.
Podkolanówki(ale nie białe)sama czasem nosze
Ach ogólnie to troche się mi się humor poprawił i chyba jednak przestane sobie zaglądać w dowód stojąc przed szafą
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 16:36   #7
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"

Kuki
ja też mam takie wrażenie, np szelki.
Podobają mi się na nastolatkach, ale ja mam 22 lata i czułabym się w szelkach źle.
natomiast koszulka z motywem czaski i podobne(mimo, że to zupełnie nie mój styl) jest w porządku. Przecież to TYLKO nadruk, a teraz takie sa modne.
To, że masz już ??? 21 lat nie znaczy, że od tej pory masz nosić tylko eleganckie spódniczki, bluzki, sweterki i szpilki.
nie ma nic dziwnego w tym, że na codzień założysz dżinsy, sportowe balerinki i t-shirt z jakimś netypowym nadrukiem )
twój ubiór nie musi być zawsze elegancki i kobiecy !!!
stellios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 16:37   #8
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"

kuki9 - nawet sie nie zastanawiaj co Ci wypada ,a co nie ja mam 32 lata i kupuje co mi sie podoba i to nosze. Czasami mnie najdzie ze moze za krotka ta spodnica itp co szybko z glowy wybija mi moj Tz wole ubrana na luzie i modnie 20-30 latke niz 20 przebrana za matrone wiadomo ze sa sytuacje gdzie trzeba sie ubrac stosownie itd , ale na codzien nawet sie nie zastanawiam
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 16:38   #9
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"

Cytat:
Napisane przez kuki9
Szczególnie utwierdza mnie w tym moja matka, która nie może zrozumieć mojej miłości do trupiej czaszki
Mi kiedyś (kilka lat temu ) marzyły się podkolanówki w trupie czaszki z troll'a. Oczywiście moja mama też nie była zachwycona tym faktem i pewnie ostatecznie ucieszyła się, że ku mojemu niepocieszeniu ich już w sklepie nie bylo.
stellios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 16:52   #10
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"

Moja milosc do trupiej czaszki trwa już z dobre 4 lata.Tak więc nie jest to spowodowane modą
Ale ciesze się bo mam taka prace, gdzie strój jest najmniej wazny-jak ktoś lubi może przyjść nawet dresie albo piżamie.O kostiumy więc nie musze się martwić.Zresztą nawet bym ich nie chciała nosić.
Po prostu czasem mam smutne wrażenie, że "szaleństwa" modowe nie są już dla mnie
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 16:54   #11
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"

Ja zacznę się zastanawiać "wypada nie wypada ze względu na mój wiek" dopiero po trzydziestce )))))
stellios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 17:11   #12
Risha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 516
Dot.: Dwudziesto(kilku) latka a "wypada-nie wypada?"

ja się w ogóle tym nie przejmuję (tzn. czy dany ciuch pasuje do wieku )
uważam,że niektóre "młodzieżowe" ciuchy świetnie wyglądają również na dojrzałych kobietach -o ile nie są w jakiś krzykliwych kolorach no i po prostu chodzi mi o to żeby ubranie pasowało do okazji i figury -wtedy jest ok
Risha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.