Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-19, 07:33   #931
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Znów awaria z Wizażem Ostatnio dość często się to zdarza To, że nie mogę od razu tu wejść burzy mój porządek poranka

Dzisiaj nie mam ochoty na nic, moje zapachy wydają mi sie nieciekawe, jakiś dół perfumeryjny chyba...
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 07:39   #932
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Znów forum nie działało z rana, i nie miałam przy czym pić kawy

Siedzę zasmarkana, z temperaturą, w nos świdruje mi Euphoria Blossom
Miłego dnia
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 07:51   #933
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Ja też jestem niepocieszona jak nie zacznę dnia od kubka kawy i przejrzenia tego coście naskrobały w nocy

Strasznie zimno w Gdańsku Dogrzewam się AS przecudnej urody
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:06   #934
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziewczyny: Rachelo, Kropko, Angel, Nebrasko, Margot, Neonko, Papugo... Bardzo dziękuję wam za rady dotyczące farb.

Wszystkie skrzętnie spisałam (serio) i chyba rzeczywiście pierwsze farbowanie załatwię u fryzjera.
Brałam pod uwagę hennę, bo ja nie mam zwyczaju bawić się w (jak to ujęła neonka) ondulacje i mega szalone koloryzacje. Chcę mieć po prostu włosy takie, jak zawsze miałam - ta sama fryzura od prawie 20 lat nadal mi odpowiada. Kolor tym bardziej.
Ja mam po prostu tak rozpaczliwie suche włosy... że kanał po prostu. Obawiam się, że farba je wykończy. A obcięcie nie wchodzi w grę.


Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A ja wolałam długie włosy - wtedy stosowałam masę odżywek i maseczek, suszyłam je raz dwa i już. Z krótkimi jest problem, bo trzeba je układać. Nienawidzę suszyć włosów układając je szczotką, a już w ogóle prostownica (mam proste włosy, ale do podkręcenia grzywki i mocnego wyprostowania końcówek) nie wchodzi w grę. Nie lubię czasochłonnej zabawy włosami. Za to uwielbiam jak ktoś się z nimi bawi Można mnie czesać i głaskać do woli, jak lalkę
Fenris, w kwestii niechęci do układania włosów jesteśmy w pełni zgodne. Ja z moimi mam taki układ, że ja je myję, one schną. I już.
Stosuję, co prawda czasem jakieś paskudztwa rzekomo poprawiające skręt, ale moje piórka mnie za to nie lubią...

Zupełnie różnimy się natomiast w kwestii bawienia się włosami. Nienawidzę tego szczerze! Żebyście widziały, z jaką pasją przepędzam każdego, kto usiłuje mi w piórach grzebać! Straszna jestem.

Nie lubię też przytulania przez obce osoby i na Kroma - głaskania, czy dotykania podczas rozmowy! Znajomi wiedzą już, że żadnych takich ostentacji nie znoszę.

Za to bardzo cenię sobie uścisk dłoni. Jak jedna z nielicznych znanych mi kobiet mam ten odruch - bo zauważyłam, że o ile mężczyźni podają sobie zwykle dłonie, to kobiety albo tylko werbalnie się witają, albo się całują i ściskają.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:09   #935
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Gris Clair
dziwny, cudowny zapach, pamiętam, że chłodził w gorące dni, a dziś rozgrzewa

zaczęłam dziś dzień o 5.30, rano bardzo wcześnie przechodziłam przez park, było chłodno ale słonecznie i pierwszy raz w tym roku poczułam zapach jesieni
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:12   #936
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość





Zupełnie różnimy się natomiast w kwestii bawienia się włosami. Nienawidzę tego szczerze! Żebyście widziały, z jaką pasją przepędzam każdego, kto usiłuje mi w piórach grzebać! Straszna jestem.

Nie lubię też przytulania przez obce osoby i na Kroma - głaskania, czy dotykania podczas rozmowy! Znajomi wiedzą już, że żadnych takich ostentacji nie znoszę.
Mogę się tylko pod tym podpisać, a także dodać naruszanie mojej strefy intymnej, czyli gdy ktoś staje/ siada zbyt blisko mnie. Dotyczy to oczywiście osób obcych albo dalekich znajomych, bo z przyjaciółmi nie sprawia mi to problemu. Koszmarem jest dla mnie podróż autobusem w godzinach szczytu...
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:23   #937
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Mogę się tylko pod tym podpisać, a także dodać naruszanie mojej strefy intymnej, czyli gdy ktoś staje/ siada zbyt blisko mnie. Dotyczy to oczywiście osób obcych albo dalekich znajomych, bo z przyjaciółmi nie sprawia mi to problemu. Koszmarem jest dla mnie podróż autobusem w godzinach szczytu...


Albo stanie w kolejce gdzie wszyscy pchają ci się na plecy, albo pytają głupio, dlaczego ty nie pchasz się na plecy temu przed tobą, tylko zostawiasz te parę centymetrów miejsca.
- Pani nie stoi?
- Stoję, do diaska, ale sama potrafię - nie muszę się o nikogo opierać.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 08:23   #938
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Widzę, że forum się obudziło wreszcie...

Dzień z The Parfum dziś będzie. Nie miałam pomysłu, wybrałam TP i trafienie okazało się idealne.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:24   #939
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

pachne dzisiaj calosciowoAutomne M. Micallef natomiast nie moglam sie powstrzymac i na jednej lapce mam Gaiac.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:29   #940
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Truskawo, ja tez jestem kolorystycznie rozstrzelona.
Włosy są naturalnie chłodne, wręcz mysie - a z drugiej strony, szybko rudzieją. Cera blada, różowawa - za to reszta ciała typowo żółtkowa. Do tego brązowe piegi, bardzo ciemne i przerzedzone brwi i rzęsy, piwne oczy. Dom wariatów, natura składając mnie do kupy, musiała być po kilku głębszych :}
Skutkiem czego cerę muszę neutralizować żółtawymi podkładami, włosy przez te siwe cholerstwa farbuję, brwi maniakalnie zagęszczam odżywkami. Ufff...
No nie wiem rachelo - jakoś nie zauważyłam tego rozstrzelenia u Ciebie
I tak jesteś śliczna

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Nie ustaje w poszukiwaniu ambry i paczuli dla mnie doskonalej.
rowniez przebieram nozkami.
Ambra, ktora na mnie uklada sie ladnie to Ambre Soie Armani Prive. I ta w Statkusie tez niezle
A Lutkowe ambre i paczule to na mojej skorze po prostu tragedia
___________
Ide spac w objeciach The Parfum
Mariolu a próbowałaś Patchouli - Micallefa ? Dla mnie to właśnie paczula doskonała - tez długo szukałam i odpadały po kolei inne zapachy z paczulą w roli głównej - chodziło mi o to by była ciepła i ładnie otulała. Większość to niestety pieprzne i przyprawowe koszmarki z paczulą.
A tu ... cudnie


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dziewczyny: Rachelo, Kropko, Angel, Nebrasko, Margot, Neonko, Papugo... Bardzo dziękuję wam za rady dotyczące farb.

Wszystkie skrzętnie spisałam (serio) i chyba rzeczywiście pierwsze farbowanie załatwię u fryzjera.
Brałam pod uwagę hennę, bo ja nie mam zwyczaju bawić się w (jak to ujęła neonka) ondulacje i mega szalone koloryzacje. Chcę mieć po prostu włosy takie, jak zawsze miałam - ta sama fryzura od prawie 20 lat nadal mi odpowiada. Kolor tym bardziej.
Ja mam po prostu tak rozpaczliwie suche włosy... że kanał po prostu. Obawiam się, że farba je wykończy. A obcięcie nie wchodzi w grę.




Fenris, w kwestii niechęci do układania włosów jesteśmy w pełni zgodne. Ja z moimi mam taki układ, że ja je myję, one schną. I już.
Stosuję, co prawda czasem jakieś paskudztwa rzekomo poprawiające skręt, ale moje piórka mnie za to nie lubią...

Zupełnie różnimy się natomiast w kwestii bawienia się włosami. Nienawidzę tego szczerze! Żebyście widziały, z jaką pasją przepędzam każdego, kto usiłuje mi w piórach grzebać! Straszna jestem.

Nie lubię też przytulania przez obce osoby i na Kroma - głaskania, czy dotykania podczas rozmowy! Znajomi wiedzą już, że żadnych takich ostentacji nie znoszę.

Za to bardzo cenię sobie uścisk dłoni. Jak jedna z nielicznych znanych mi kobiet mam ten odruch - bo zauważyłam, że o ile mężczyźni podają sobie zwykle dłonie, to kobiety albo tylko werbalnie się witają, albo się całują i ściskają.
Co do farb - kiedyś ufarbowałam kudły i neveregein - siano totalne mi się zrobiło. Moje włosy lubią swój kolor
Układ mam z nimi taki sam jak Sabbath - myję, woskuję a one sobie schną - ostatnio nawet zapomniałam rozczesać po myciu - i rano miałam sajgon na łbie.

Co do głaskania - to ja niestety jestem z tych co to głaszczą Jakoś nie mogę się powstrzymać, nie umiem inaczej okazać ludziom mojej przychylności ... Wiem, że nie każdy to lubi - ale ... no nie umiem inaczej no


ps. Pachnę dziś Samsarą Nie wiem czy nie będę zmuszona dokonać zakupu pełnej flachy ... Lepiej, zeby nie ..
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:30   #941
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Albo stanie w kolejce gdzie wszyscy pchają ci się na plecy, albo pytają głupio, dlaczego ty nie pchasz się na plecy temu przed tobą, tylko zostawiasz te parę centymetrów miejsca.
- Pani nie stoi?
- Stoję, do diaska, ale sama potrafię - nie muszę się o nikogo opierać.
Oj, tak tak.

Albo jeszcze jak się otwiera okno w autobusie, a współpasażerowie podnoszą wielki raban, że leci zbyt świeże powietrze
Okropne to jest, ludzie boją się powietrza, podobnie jak wody i mydła i śmierdzą niestety

(Fajny off-top )
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 08:32   #942
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Mariolu- z tym wieksza niecierpliwoscia czekam na Twoje wrazenia z testow Patchouli Patch i Ambre Extreme
Kasiu, proszę napisz parę słów o powyższych zapachach
strasznie mnie intrygują, a do Quality będę mogła iść dopiero jutro albo pojutrze.
No i po prostu nie wytrzymam


Pachę tak jak wczoraj wieczoren Tea for Two

U mnie w pracy jest taki straszny ziąb, że kawa strygnie w przeciągu paru minut. Miałam testować nowe zapachy, ale na razie pasuję, bo i tak nic nic poczuję w takim zimnie.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:34   #943
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dzien z Le Feu.
Dzis mam szkolenie caly dzien, wiec wzielam zapas Red Bull'a jakby co i dwa batoniki. Czuje, ze bede potrzebowala duzo energii. Powrot wieczorem
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:36   #944
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Oj, tak tak.

Albo jeszcze jak się otwiera okno w autobusie, a współpasażerowie podnoszą wielki raban, że leci zbyt świeże powietrze
Okropne to jest, ludzie boją się powietrza, podobnie jak wody i mydła i śmierdzą niestety

(Fajny off-top )
Zwłaszcza fajnie jest zimą, jak wsiądzie do autobusu/tramwaju jeden z koczowników z centralnego ... uciekam wtedy ( o ile mogę )
I te zapocone cielska w środkach komunikacji miejsc=kiej, sklepach i innych przybytkach - no takiego dotyku to i ja nie cierpię.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:40   #945
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Mogę się tylko pod tym podpisać, a także dodać naruszanie mojej strefy intymnej, czyli gdy ktoś staje/ siada zbyt blisko mnie. Dotyczy to oczywiście osób obcych albo dalekich znajomych, bo z przyjaciółmi nie sprawia mi to problemu. Koszmarem jest dla mnie podróż autobusem w godzinach szczytu...
A dla mnie większym koszmarem jest uścisk kogoś kogo nie znoszę. Np. uścisk mojej szefowej, gdy składa mi życzenia, np. przed świętami. Krew się we mnie burzy i autentycznie dostaję stanu podgorączkowego - chyba mam na nią uczulenie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:41   #946
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Mariolu a próbowałaś Patchouli - Micallefa ? Dla mnie to właśnie paczula doskonała - tez długo szukałam i odpadały po kolei inne zapachy z paczulą w roli głównej - chodziło mi o to by była ciepła i ładnie otulała. Większość to niestety pieprzne i przyprawowe koszmarki z paczulą.
A tu ... cudnie
Niestety nie. Nie ma praktycznie dostepu do tej marki. I bardzo zaluje.
__________
Czas wyjsc, chociaz bardzo mi sie nie chce...
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:44   #947
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Zwłaszcza fajnie jest zimą, jak wsiądzie do autobusu/tramwaju jeden z koczowników z centralnego ... uciekam wtedy ( o ile mogę )
I te zapocone cielska w środkach komunikacji miejsc=kiej, sklepach i innych przybytkach - no takiego dotyku to i ja nie cierpię.

Przez dwa lata dojeżdżania codziennie na zajęcia pociągiem siłą rzeczy bywałam każdego dnia na dworcu. Moja taktyka była taka: nabrać powietrza przy zejściu ze schodów na peron i następnie przelecieć niczym błyskawica przez poczekalnię. I nawet przy największych mrozach nigdy nie czekałam na pociąg wewnątrz- wybierałam jednak chłód (i powietrze) peronu.
Jednak specyficzny zapach mieszkańców dworca w pełni rozumiem, zwyczajnie nie mają możliwości się umyć i zawsze strasznie mi tych ludzi żal.
Natomiast smród "zwykłych" ludzi, którzy z pewnością dostęp do wody posiadają, jak również złotówkę na mydło to coś zupełnie innego i jest po prostu nie do przyjęcia.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:44   #948
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziś rano było tylko 6 stopni na termometrze. Zimno


Pachnę Black Cashmere
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:55   #949
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Wczoraj wieczorem skropiłam sie Rush, nie miałam pojecia jak ten zapach działa na facetów
Dzis pachnę Darling K.Minoque
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 08:57   #950
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dzisiaj Angel i już zachciało mi się mgiełki do włosów, kremu do ciała, szamponu i odżywki...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:57   #951
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Pachnę sobie Innocentem

Widzę, że nie jestem sama w kwestii - "nie dotykaj moich włosów!" - nie cierpię tego. Co do układania - mam do tego 2 lewe ręce, nie potrafię zrobić z włosami nic, nie stosuję żadnych dziwactw typu pianka, żel czy co tam jeszcze, bo nie umiem. Suszarki nie używam, a do niedawna nawer nie miałam takowej.
Z powyższych powodów moja fryzura codzienna nie wygląda za dobrze
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:57   #952
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Pachnę Addictem w końcu po tygodniu i trzech dniach doszły do mnie jakieś paczki
Najbardziej się cieszę ,że doszła paczusia od Racheli tyle w niej skarbów ,jestem szczerze zaskoczona ,ale szczęśliwa ,że mam taką sympatię Dziękuję ślicznie i ......

Teraz czekam na wujka, w końcu wstawi mi porządne drzwi do pokoju, ojca nie ma także jest spokój, dziękuję jeszcze raz za wszystkie rady i pomoc, wszystkiego dobrego kochane/kochani
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:01   #953
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość

Co do farb - kiedyś ufarbowałam kudły i neveregein - siano totalne mi się zrobiło. Moje włosy lubią swój kolor
Moje też. I ja go lubię. I siano pewnie będę miała.
Ale nie mam już wyjścia.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A dla mnie większym koszmarem jest uścisk kogoś kogo nie znoszę. Np. uścisk mojej szefowej, gdy składa mi życzenia, np. przed świętami. Krew się we mnie burzy i autentycznie dostaję stanu podgorączkowego - chyba mam na nią uczulenie.
Ja cała sztywnieję w takich sytuacjach. Mięśnie napinają mi się podświadomie i, kiedy już naprawdę nie mogę tego uniknąć, daję się przez chwilę przytrzymać jak decha normalnie. Wrrrr...

Miałam taką ściskającą szefową kiedyś i równie ściskającego tłustego, wiecznie spoconego, chodzącego bez marynarki szefa.
Do teraz mną trzęsie to wspomnienie.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Przez dwa lata dojeżdżania codziennie na zajęcia pociągiem siłą rzeczy bywałam każdego dnia na dworcu. Moja taktyka była taka: nabrać powietrza przy zejściu ze schodów na peron i następnie przelecieć niczym błyskawica przez poczekalnię.
Ja tę technikę stosuję przy przechodzeniu przez most na Rawie.


Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Natomiast smród "zwykłych" ludzi, którzy z pewnością dostęp do wody posiadają, jak również złotówkę na mydło to coś zupełnie innego i jest po prostu nie do przyjęcia.
Zgadzam się.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:03   #954
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Eenax - te pazury na drugim zdjęciu to Twoje naturalne? Ja lubię klasyczny french z białymi końcówkami, a do tego trzeba mieć długie i mocne paznokcie. Obecnie używam Nail Teku 2 i cośtam się poprawia, ale...
Tak to jest naturalny pazurek ale nie taki jak miałam akurat teraztylko pogladowy jakie pazury miałam zanim je w sobotę sciełam.
Za długie były i nie potrafię z takimi funkcjonować jeżeli nie są to np. akryle (tepe na koncach).
Nail Tek (podejrzewam ze masz Formuła II i stosujesz jak należy 6 dni pod rząd warstwa po warstwie malujesz bez zmywania a 7 dnia zmywasz i pierwszego dnia znów od początku warstwa na warstwę) jak najbardziej polecam jest naprawdę rewelacyjny no ale jak każda odzywka efekt daje dopiero po 3 miesiącach jak stary słaby paznokieć zrośnie a nowy odżywiony będzie już na całości.
Wbrew pozorom frencz wygląda bardzo ładnie na krótkich paznokciach. O wiele lepiej prezantuje sie na nich jezeli biała koncóweczka ma 1-2-3 mm niz jak przekracza 5mm.
Załączam zdjęcie z moim zdaniem idealna długością frencza (tym razem frencz kobaltowy na moich łapkach bodajaze z maja).
1. french bialy krótki
2. french biały juz za długi
3. moje kobaltowe


Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Doaplikowałam sobie jeszcze odrobinę Browna na nadgarstek i siedzę oparta na łokciu = nadgarstek przy nosie
Browna to ja uwielbiam musijace tabletki do kapieli.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Z kolei z moich obserwacji wynika, że 90%kobiet w kolorze blond wygląda ładniej, delikatniej, bardziej młodo.
Ale niektóre czuja sie w blondzie strasznie "głupkowato".
Raz przegrałam zakład i musiałam sie przefarbować na blond a do tego ubrać różowe lub błękitne ciuszki.
Czułam sie okropnie jak by mi 80% rozumu wraz z amoniakiem wyparowało z głowy.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Poza tym ja nie lubię wyglądać delikatnie; choćbym się starała, malowała jak wokalista Cradle of Filth (nie uważacie, że to wyjątkowo zabawny i pokraczny zespół? ), i tak wg znajomych jestem taka słodka.
E tam Dani mogłby dla Mnie paradowac nawet w tiulach baletnicy a i tak bede ich lubić.

A dziś pachne Scent Intense.
I czuje ze mi pasuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalny french krótki.jpg (42,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg french za długi.jpg (24,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fioletowe.jpg (51,0 KB, 47 załadowań)
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:07   #955
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Niestety nie. Nie ma praktycznie dostepu do tej marki. I bardzo zaluje.
__________
Czas wyjsc, chociaz bardzo mi sie nie chce...
piszę PW
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:14   #956
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Albo stanie w kolejce gdzie wszyscy pchają ci się na plecy, albo pytają głupio, dlaczego ty nie pchasz się na plecy temu przed tobą, tylko zostawiasz te parę centymetrów miejsca.
- Pani nie stoi?
- Stoję, do diaska, ale sama potrafię - nie muszę się o nikogo opierać.
Myślałam, że to Panu może stać, a nie Pani... A z tym pchaniem się na plecy to nienawidzę tego, zwykle mierzę delikwenta kosym spojrzeniem i na ogół to skutkuje, ale raz jak się baba praktycznie na mnie kładła, bo oczywiście nie można było powiedzieć "przepraszam" (a chciała sobie wybrać jakieś ciastka i najwyraźniej zasłaniałam jej wystawę), to się odsunęłam do tyłu tak, że baba omal nie rymnęła na podłogę. Oj, bywam czasem wredna, jak mnie ktoś zdrzaźni.

W temacie: Green Tea, już ostatnie krople we flakonie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:19   #957
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość





Ja tę technikę stosuję przy przechodzeniu przez most na Rawie.



Most na Rawie też był na mej codziennej trasie, ale nie wspominam tego jakoś bardzo drastycznie

Eenax- piękne te paznokcie na pierwszym zdjęciu

Jakiś dzień dziś beznadziejny, siedzę ciąglę w piżamie i nic mi się nie chce. Idę pod prysznic, a potem może w końcu się czymś wypachnię.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:21   #958
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Zupełnie różnimy się natomiast w kwestii bawienia się włosami. Nienawidzę tego szczerze! Żebyście widziały, z jaką pasją przepędzam każdego, kto usiłuje mi w piórach grzebać! Straszna jestem.
O jak ja Cię dobrze rozumiem! Nienawidze jak się ktoś bawi moimi włosami, grzebie w nich i "mierzwi". Jestem w stanie tolerować coś takiego tylko u swojego TŻ (na wyrost mówiąc), a i to z niejakim spięciem w srodku.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Dzisiaj Angel i już zachciało mi się mgiełki do włosów, kremu do ciała, szamponu i odżywki...
Myszko, czemu mnie to jakoś nie dziwi? Też pachnę Angel, ale na dziś to nie był zbyt dobry pomysł - przez moją dzisiejszą wściekłość boję się, że będzie mi się źle kojarzył
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:24   #959
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Pachnę sobie Innocentem

Widzę, że nie jestem sama w kwestii - "nie dotykaj moich włosów!" - nie cierpię tego. Co do układania - mam do tego 2 lewe ręce, nie potrafię zrobić z włosami nic, nie stosuję żadnych dziwactw typu pianka, żel czy co tam jeszcze, bo nie umiem. Suszarki nie używam, a do niedawna nawer nie miałam takowej.
Z powyższych powodów moja fryzura codzienna nie wygląda za dobrze
Nabrasko - ja zwykle mówię, że ja nie mam fryzury. Mam włosy.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Teraz czekam na wujka, w końcu wstawi mi porządne drzwi do pokoju, ojca nie ma także jest spokój, dziękuję jeszcze raz za wszystkie rady i pomoc, wszystkiego dobrego kochane/kochani
Wszystkiego dobrego Navado.

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość

Ale niektóre czuja sie w blondzie strasznie "głupkowato".
Raz przegrałam zakład i musiałam sie przefarbować na blond a do tego ubrać różowe lub błękitne ciuszki.
Czułam sie okropnie jak by mi 80% rozumu wraz z amoniakiem wyparowało z głowy.
Głupkowato nie znaczy nieładnie.

Daleka jestem od wiązania inteligencji z kolorem włosów. Ja po prostu w wersji blond wyglądam jak Pyza na polskich dróżkach. Taka... leluja.
Rzeczywiście znacznie młodziej, więc może kiedy będę w desperacji, albo coś mi odwali...


Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Myślałam, że to Panu może stać, a nie Pani... A z tym pchaniem się na plecy to nienawidzę tego, zwykle mierzę delikwenta kosym spojrzeniem i na ogół to skutkuje, ale raz jak się baba praktycznie na mnie kładła, bo oczywiście nie można było powiedzieć "przepraszam" (a chciała sobie wybrać jakieś ciastka i najwyraźniej zasłaniałam jej wystawę), to się odsunęłam do tyłu tak, że baba omal nie rymnęła na podłogę. Oj, bywam czasem wredna, jak mnie ktoś zdrzaźni.
Aggie, jakoś zupełnie nie potrafię się zmusić do wykrzesania z siebie ani krztyny oburzenia.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:28   #960
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja cała sztywnieję w takich sytuacjach. Mięśnie napinają mi się podświadomie i, kiedy już naprawdę nie mogę tego uniknąć, daję się przez chwilę przytrzymać jak decha normalnie. Wrrrr...

Miałam taką ściskającą szefową kiedyś i równie ściskającego tłustego, wiecznie spoconego, chodzącego bez marynarki szefa.
Do teraz mną trzęsie to wspomnienie.
Dobrze, że mój szef jest inteligentny i całuje w rękę. Ale jego lubię, to nie miałabym problemu... A tej fałszywej baby nie znoszę i każdy z nią kontakt mnie rozwala. A jak mówi do mnie "słoneczko" to mam ochotę ją palnąć w ten durny, zakuty czerep.

No to wylałam swoją żółć.

Eenax - masz śliczne pazurki. Frenczyk na tej 1ej fotce jest cudny.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.