piersi pod pachami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 19:40   #1
onashe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2

piersi pod pachami


hej,
jestem nowa na forum i to mój pierwszy post
odkąd pamiętam mam problem z tzw. wałkami pod pachą. Przez dłuższy czas myślałam i choć niechętnie to już pogodzilam się z tym, że ja tak po prostu mam Ostatnio szperałam w necie i znalazłam sporo postów na temat tego, że to może być wina źle dobieranych biustonoszy i moje "wędrujące" piersi znalazły się poza biustonoszem i są teraz pod pachami. Nie bardzo chciało mi się w to wierzyć... ostatnio wysłałam zdjęcie do kliniki chirurgii plastycznej, która udziela porad online. Na zdjęciach wyglądało to mniej więcej jak na profilu dziewczyny z tego linka http://www.medhelp.org/personal_pages/user/251393
Odpowiedź z kliniki była następująca - to mogą być tzw. dodatkowe piersi, które wymagają interwencji chirurgicznej. Zaczęłam szperać w necie i trafiłam na forum założone przez tę dziewczynę (jest po angielsku) http://www.medhelp.org/posts/Womens-...w/28812?page=1
Czy któraś z Was spotkała się z taką przypadłością? Może któraś z Was słyszała czy podobne operacje usunięcia tych dodatkowych piersi (o ile to nie tłuszcz) wykonywane są w Polsce. Szykuję się psychicznie do wizyty u chirurga plastycznego, na razie się rozglądam i muszę znaleźć kogoś dobrego z Trójmiasta. Szczerze powiem, że mam obawy czy mnie nie wyśmieje...
onashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:10   #2
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: piersi pod pachami

Większość puszystych kobiet tak ma.
widziałam takich setki.

mówiąc szczerze jedyna rzecz która mnie tam przeraziła to te blizny...
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:37   #3
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: piersi pod pachami

własnie, kluczowe czy jestes szczupła czy masz nadwagę!!
bo jesli jestes otyła to bardzo możliwe, że po prostu trzeba schudnąc bo to miejsce najbardziej "lubi" twój tłuszczyk. natomiast jeśli jestes wzglednie szczupła (BMI do 25) masz tzw. dodatkowy płat ogoniasty sutka... albo masz taka "pechową"urode myśle, że lepiej od chirurga pomoże fachowo(!) dobrany w gorseciarni biustonosz.... chyba że nie daje ci to zyc to chirurg plastyczny jest rozwiazaniem!
__________________
Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
.

Edytowane przez kora777
Czas edycji: 2009-06-22 o 20:40
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:46   #4
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: piersi pod pachami

Cytat:
Napisane przez onashe Pokaż wiadomość
hej,
jestem nowa na forum i to mój pierwszy post
odkąd pamiętam mam problem z tzw. wałkami pod pachą. Przez dłuższy czas myślałam i choć niechętnie to już pogodzilam się z tym, że ja tak po prostu mam Ostatnio szperałam w necie i znalazłam sporo postów na temat tego, że to może być wina źle dobieranych biustonoszy i moje "wędrujące" piersi znalazły się poza biustonoszem i są teraz pod pachami. Nie bardzo chciało mi się w to wierzyć... ostatnio wysłałam zdjęcie do kliniki chirurgii plastycznej, która udziela porad online. Na zdjęciach wyglądało to mniej więcej jak na profilu dziewczyny z tego linka http://www.medhelp.org/personal_pages/user/251393
Odpowiedź z kliniki była następująca - to mogą być tzw. dodatkowe piersi, które wymagają interwencji chirurgicznej. Zaczęłam szperać w necie i trafiłam na forum założone przez tę dziewczynę (jest po angielsku) http://www.medhelp.org/posts/Womens-...w/28812?page=1
Czy któraś z Was spotkała się z taką przypadłością? Może któraś z Was słyszała czy podobne operacje usunięcia tych dodatkowych piersi (o ile to nie tłuszcz) wykonywane są w Polsce. Szykuję się psychicznie do wizyty u chirurga plastycznego, na razie się rozglądam i muszę znaleźć kogoś dobrego z Trójmiasta. Szczerze powiem, że mam obawy czy mnie nie wyśmieje...
Wygląda na deformację piersi od źle dobranego stanika.
Zanim zdecydujesz się na zabieg zmień stanik-polecam blog stanikomania i na forum wątek nosimy dobrze dobrany biustonosz. Jeśli po paru miesiącach w dobrze dobranych stanikach nic się nie zmieni wtedy można myśleć o drastyczniejszych krokach.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:49   #5
onashe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: piersi pod pachami

BMI mam 22,5 - więc teoretycznie w normie
onashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 14:33   #6
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: piersi pod pachami

Nie jestem specjalistką od bra-fittingu, ale według mnie jeśli kobieta z pierwszego linka przez całe życie nosiła takie stanik jak ten biały, który prezentuje na jednym ze zdjęć, to mogło to mieć duży wpływ na jej stan... Ona również jest szczupła. Zanim odwiedzisz chirurga, poczytaj strony wymienione przez All_that_jazz, dodatkowo możesz się odezwać na forum Lobby Biuściastych, napewno ci coś poradzą.Trzymam kciuki
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 07:08   #7
ukrytylisek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Wałki pod pachami - topik

Hejka
Mam problem z wałkami pod pachami. Bardzo zniekształcają mi piersi wygląda to nieestetycznie. Wyczytałam, że dobrany stanik pomoże w usunięciu ich i nie jest potrzebna żadna operacja. Stanik bardzo trudno dobrać te wałki są dosyć spore. Natomiast ładnie zbiera topik sportowy. I teraz pytanie: czy on jest dobrym rozwiązaniem?.. . Czy noszenie go przez kilka tygodni nie spowoduje, że problemy się nasilą?... Bardzo proszę o odpowiedź z góry dziękuję
ukrytylisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 21:28   #8
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: piersi pod pachami

ja jestem wysoka i dośc szczupła,a z wałkami mam problem odkąd pamietam od 3 lat nosze staniki dobrane przez brafiterke i wykonuje cwiczenia,które niestety nic nie pomagają nie mam ich dośc sporych,ale niestety zawsze cos;/ moja mama jest przy kosci,a nie ma tego typu nieprzyjemnosci,ale moja kuzynka owszem wiec nie wiem w cyzm tu problem również?
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 10:21   #9
alifaks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: piersi pod pachami

Watek wprawdzie stary, ale temat wciaz powraca. To NIE jest od zle dobranych stanikow. Jest to niestety uwarunkowane genetycznie i zadne masaze ani kremy tego nie zlikwiduja. To tak, jakby masazem chciec zlikwidowac cale piersi... bzdura totalna. Mialam usuwana jedna taka piers, ale niestety narosla z powrotem, wiec operacja nie zawsze pomoze. Buly te tez czesto bola, poniewaz, tak jak "normalne" piersi sa pod wplywem hormonow. Moje buly bola jako pierwsze przed okresem.
Ja wciaz sie zastanawiam nad ponowna operacja, poniewaz wyglada to strasznie. Nie moge nosic zadnych bluzek na ramiaczkach, musze wciaz starac sie to ukryc. No i bol... na 1,5 tygodnia przed okresem zaczynaja bolec i ciezko w ogole cokolwiek ubrac. A w zwiazku z tym, ze reszta piersi tez jest spora, mam okropne problemy z doborem stanikow - te mocno podtrzymujace i zbierajace ucieskaja buly...
chetnie pogadalabym na pric z dziewzcynami, ktore tez maja taki problem i zastanawiaja sie nad operacja???
alifaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:52   #10
kasiulaSK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: piersi pod pachami

Ja niestety też to mam, ale malutkie - tylko że u mnie fałdki pod pachami to kwestia sadła.
kasiulaSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-13 08:52:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.