Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII. - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-29, 11:04   #4381
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Santal Blanc – S.L
Wreszcie trafiłam na piękne drewno sandałowe i to w dodatku z cynamonem.
Po prostu czarujący zapach. Khy, zgadzam się całkowicie z Twoją recenzją na KWC. Zresztą widzę,ze podobają nam się te same Lutki
Pozdrawiam E, dzięki której dane mi było zakosztować tego cudeńka
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 11:12   #4382
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Ombre bleue - ten wosk pszczeli tak pięknie wychodzi w tym ciepełku, że czuję się jak na pasiece pełnej pszczół, które dopiero co zebrały pyłek z kwiatów jaśminu. mmmmmmmmmmm

Edytowane przez Favkes
Czas edycji: 2007-05-29 o 11:13 Powód: boszzz co ja napisałam ... :D
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 12:52   #4383
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Żółtki z próbki się skończyły , dlatego z rana obficie skropiłam się pomidorkami . Obawiam się jednak, że czuć je coraz słabiej , dlatego trzeba będzie się poratować czymś innym . Hmmmm... Może ILA ? Buuuu... też już widać dno w próbeczce !
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 13:24   #4384
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Po wczesnym obiadku czas na słodkości Babka cytrynowo-waniliowa, czyli V Valentino.
Dodam tylko, że ten zapach to nie typowa słodycz, a raczej świeża, jak Lacoste pour Femme (powtarzam się...). Romantyczna, otulająca, ciepła świeżość.

khy - wąchałam wczoraj Valentino V Absolu i też ładne, ale trochę słodsze. Muszę wypróbować resztę "Valentinów". Zostały Very, Vendetta, V Ete, Gold i Rock'n Rose. Skoro ma taką fajną nutkę w V, to może reszta mu się też udała i może jest coś lepszego Ten Rock'n Rose mnie ostatnio intrygował, ale pomyślałam, że to kolejny kwieciuch no i nie mam.

Moje The Parfum już ktoś licytuje na Allegro. Zwrócą się pieniążki
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 14:17   #4385
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4448773]Santal Blanc – S.L
Wreszcie trafiłam na piękne drewno sandałowe i to w dodatku z cynamonem.
Po prostu czarujący zapach. Khy, zgadzam się całkowicie z Twoją recenzją na KWC. Zresztą widzę,ze podobają nam się te same Lutki
Pozdrawiam E, dzięki której dane mi było zakosztować tego cudeńka[/QUOTE]
Piekny, prawda?

Bo to jest tak, ze albo sie jest Dziewczyna Lutensa i jego zapachy w wiekoszosci brzmia na Tobie cudnie, albo nie ;-))).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 14:22   #4386
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Po wczesnym obiadku czas na słodkości Babka cytrynowo-waniliowa, czyli V Valentino.
Dodam tylko, że ten zapach to nie typowa słodycz, a raczej świeża, jak Lacoste pour Femme (powtarzam się...). Romantyczna, otulająca, ciepła świeżość.

khy - wąchałam wczoraj Valentino V Absolu i też ładne, ale trochę słodsze. Muszę wypróbować resztę "Valentinów". Zostały Very, Vendetta, V Ete, Gold i Rock'n Rose. Skoro ma taką fajną nutkę w V, to może reszta mu się też udała i może jest coś lepszego Ten Rock'n Rose mnie ostatnio intrygował, ale pomyślałam, że to kolejny kwieciuch no i nie mam.

Moje The Parfum już ktoś licytuje na Allegro. Zwrócą się pieniążki
Fenris, Rock'n Rose to akurat srednio mi sie podobal - chociaz sa osoby, ktorym bardzo, wiec moze warto .
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 14:33   #4387
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Amarige

Czy jest ktokolwiek na tym forum dla kogo jest to numer 1 jak dla mnie?
Moze nie jest nr 1 sposrod wszystkich moich perfum, ale na pewno nr 1 Givenchy Kiedy mialam 18-19 lat, dostalam od cioci mieszkajacej we Francji kilka miniaturek- wsrod nich wlasnie Amarige. Pokochalam go (pomimo, ze moglby sie wydawac "za dorosly" dla nastolatki ) i od tamtej pory musze miec zawsze chociaz malutka buteleczke

Dzisiaj pachne Piwoniowym Aniolkiem.
Kasiu-zuziu na razie mam go na sobie ponad 7 godzin i wciaz jest dosc intensywny Chociaz podejrzewam, ze klasyka trwaloscia nie przebije Dla mojego nosa, (w porownaniu z pozostalymi "ogrodkowymi wariacjami"), mniej w nim Angela, a b.duuuzo piwonii
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 14:47   #4388
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Fenris, Rock'n Rose to akurat srednio mi sie podobal - chociaz sa osoby, ktorym bardzo, wiec moze warto .
Niby ma wanilię, więc jest szansa, że mi się spodoba.

Dalej V Valentino. Szkoda, że taki ulotny (w KWC jest napisane, że trwały???), muszę go co chwilę "poprawiać".
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 15:23   #4389
ida74
Raczkowanie
 
Avatar ida74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin -:)
Wiadomości: 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Próbkowo Sergio Tacchini Donna nie wiem co mam o nich myśleć, niby nawet mi się podobają, ale nie do końca
__________________
Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie zadartym nosem
ida74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 15:23   #4390
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Pachnę świeżutko wyjętymi z paczki The Parfum - podobają mi się , owocowe, esencjonalne, bogate - czy seksowne? Nie wiem , owocowe perfumy rzadko robią na mnie takie wrażenie.
Seksowne są Poeme, Le Parfum, Angel , w każdym razie TP podobają mi się, choć zachwyt to nie jest - myślę, że 75ml uda mi się zużyć z przyjemnością.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 15:26   #4391
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Lovely SJP. W sumie nieźle pachnie, kiedy jest tak cieplutko, jak dziś, bo bałam się, że zrobi się mdły.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 16:06   #4392
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Czy ktoś ma doświadczenie z V Valentino? Już sama nie wiem, może mam starą próbkę? Na mnie czuć go max. pół godziny, a na KWC jest napisane, że bardzo trwały.

Więc ja dalej V. Co chwilę poprawianym, bo mam ogromną chęć co chwilę wwąchiwać się w nadgarstek.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 16:27   #4393
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Biała Herbata Bvlgari'ego... pięknie się rozwija w taki upał..nie męczy!Odświeza, a jednocześnie ma w sobie cos...eleganckiego...?
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 16:35   #4394
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Globalnie niczym, bo jakoś mi się nie chce. Mam dziś fatalny dzień, a zaczęło się od zgubienia parasolki w autobusie, potem poplamiłam czyste i piękne spodnie masłem, a na koniec przepadła mi dodatkowa kasa Kiedy ten dzień się skończy - w miarę bezboleśnie?

Na na łapie Etra Etro
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 17:15   #4395
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Bardzo dziękuję mojej boskiej drużynie dopingującej Jesteście wspaniałe Od dziś mam wakacje, ale i tak jeszcze ze 2-3tyg w dalszym ciągu chodzę na kurs anglika przygotowujący do Certificate of Advance English (poziom zaawansowany) Już mi z deka bokiem wychodzi ten English ...

Jest przepis, że maturę musisz zdawać u naczyciela, który nie uczy Cię w szkole. Podczas egzaminu wypowiedź ocenia dwuosobowa komisja. Moja składała się z dwóch fajnych panów - więc zdawałam u pana z innej szkoły i nauczyciela z mojej szkoły, który normalnie na lekcjach w LO mnie nie uczy. Ten drugi jednak jest właścielem szkoły angielskiego, do której uczęszczam z siostrą od 6 lat I w tym roku uczy mnie właśnie on Prawda, że mily zbieg okoliczności

Popełniłam kilka prostych błędów ale poza tym było miło i zabawnie. Na początku pan egzaminator podał mi długopis do notatek z logo "mojej" szkoły angielskiego Ja stwierdziłam, iż to "Lucky pen", na co "obcy pan" zaczął się śmiać (nie wiedział jednak o co chodzi). "Mój nauczyciel" zmilczał

Pierwsze zadanie polegało na zrelacjonowaniu jak piesek zachowywał się podczas nieobecności właścicieli. Ja miałam być kimś w rodzaju opiekunki Należało powiedzieć z czym były kłopoty, a co było ok. No to powiedziałam, że z początku piesek bardzo za tobą tęsknił i płakał a mi było z tego powodu strasznie przykro Panowie znów się zaczeli chichrać.

Kolejne zadanie polegało na tym, że miałam opisać mojego przyjaciela, którego zgubiłam w muzeum i poprosić strażnika o pomoc w odnalezieniu go. "Mojego przyjaciela" opisałam jako superprzystojniaka i mówiąc, że nie mogę go znaleźć miałam płacz na końcu nosa

W trzecim zadaniu wraz z egzaminatorem mieliśmy się dogadać co do angielskiego pisarza, na temat którego napiszemy referat. Zaproponowałam wspaniałą romansopisarkę Emily Bronte. Później egzaminator miał zaproponować kogoś innego, a ja miałam się nie zgodzić. Na koniec mieliśmy dojść do konsensusu więc zaproponowałam coś tam i zakończyłam, że "this option would be satisfying for both of us". To słówko można tłumaczyć zarówno jako "satysfakcjonujący" jak i "zaspokajający". I znowu się uśmiachali

Na koniec miałam opisać obrazek i gadać coś na temat campingów w lesie. Powiedziałam, że rodzina na obrazku to najprawdopodobniej rodzina Irlandczyków, ponieważ mają charakterystyczny kolor włosów Ponadto mój zmysł estetki nie pozwolił mi nie zauważyć, że ludzie siedzieli przy stoliku na bosaka Poinformowałam panów, że jest to bardzo niebzepieczne i ludzie z obrazka nie powinni tego robić, bo mogą wejść na szkło, albo może ich użreć żmija.

Dostałam 90% - ta samo jak z ustnego egzaminu z polaka.

A pachniałam tylko cytrusową mgiełką do włosów Tigi
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 17:30   #4396
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Daigee, gratulacje!
Ja CAE zdawałam kilka (to już "kilka" ) lat temu i bardzo miło wspominam ten egzamin; więc nie bój żaby, będzie dobrze

W temacie: nie pamiętam, bo dawno wywietrzało
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 17:37   #4397
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Daigee, gratulacje!
Ja CAE zdawałam kilka (to już "kilka" ) lat temu i bardzo miło wspominam ten egzamin; więc nie bój żaby, będzie dobrze

W temacie: nie pamiętam, bo dawno wywietrzało
Nie będę zdawała CAE w tym roku Za dużo spraw nałożyło mi się, żeby znaleźć czas na przygotowanie się do niego najlepiej jak potrafię.

Może w przyszłym A jaką ocenę dostałaś ?
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 17:43   #4398
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Może w przyszłym A jaką ocenę dostałaś ?
Zaliczającą
Niestety nie mam czym się chwalić.
CAE zdawałam rok po FCE, szczerze mówiąc nie czułam się zbyt pewnie; ale niestety decyzja została podjęta za moimi plecami i zostałam postawiona przed faktem dokonanym...
Z części Speaking i Listening wykosiłam prawie maxa, ale gramatyka jak zwykle mocno obniżyła moje wyniki. Na co komu gramatyka??
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 17:44   #4399
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Na wieczór kokosek Versace. Crystal Noir. Nadaje się idealnie do czarnego topu i jeansów
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 17:50   #4400
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Zaliczającą
Niestety nie mam czym się chwalić.
CAE zdawałam rok po FCE, szczerze mówiąc nie czułam się zbyt pewnie; ale niestety decyzja została podjęta za moimi plecami i zostałam postawiona przed faktem dokonanym...
Z części Speaking i Listening wykosiłam prawie maxa, ale gramatyka jak zwykle mocno obniżyła moje wyniki. Na co komu gramatyka??
No właśnie. Cudzoziemcy znają gramę lepiej niż Angole. O Amerykanach nie wspominając

A "zaliczająca" to nasza "czwóra" więc dobrze jest !
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 17:55   #4401
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Daigee


a popołudniowo - Black K Cole, bardzo dobry zapach na taką przedburzową pogodę

(zanim zaczęłam czytać to forum nie pachniałam chyba nigdy jednymi perfumami przed, drugimi po południu i jeszcze trzecimi na noc )
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 18:29   #4402
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Daigee, gratulacje

A w temacie - Moschino Couture! a nadgarstkowo Chic CH i Wish.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:02   #4403
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Moze nie jest nr 1 sposrod wszystkich moich perfum, ale na pewno nr 1 Givenchy Kiedy mialam 18-19 lat, dostalam od cioci mieszkajacej we Francji kilka miniaturek- wsrod nich wlasnie Amarige. Pokochalam go (pomimo, ze moglby sie wydawac "za dorosly" dla nastolatki ) i od tamtej pory musze miec zawsze chociaz malutka buteleczke

Dzisiaj pachne Piwoniowym Aniolkiem.
Lepiej mi
Zresztą.... na co mi bum na niego i nie daj Boże żeby go potem nagle wyc..... tfu tfu!


A pachnę teraz Dolce Vita ...ach coś mnie strasznie ciągnie do tych "odkurzonych" zapachów sprzed lat Może to tęsknota za bliskimi, wszyscy po świecie porozrzucani...

Daigee Gratulacje
I wracaj mi tu w avatarku!

Edit: no... grzeczna dziewczynka
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2007-05-29 o 19:22
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:17   #4404
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Piekny, prawda?

Bo to jest tak, ze albo sie jest Dziewczyna Lutensa i jego zapachy w wiekoszosci brzmia na Tobie cudnie, albo nie ;-))).
Ano

Ale Arabie nie udźwignęłam. Ten ciężar przypraw wywołał u mnie migrenę. Może zaryzykuję jeszcze raz i zrobię drugie podejście do testów, ale jak radzi E, dopiero, gdy będzie chłodno, na jesień.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:20   #4405
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Daigee gratuluję


Rachelo czy w avatarze masz demoniczną Thedę Barę




Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Tak burze tez ubóstwiam ale gradu wielkosci jaj przepiórczych niet

Wiesz Neonko, ja tez takim gradem nie chciałabym byc trafiona Z przytulnego miejsca jakim jest dom inaczej to wygląda niż w szczerym polu

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Pachnę Dolce Vitą .



Burz natomiast się boję . Od dziecka. Uwielbiam powietrze po burzy, ale silny wiatr, pioruny i grzmoty napawają mnie lękiem.
Witaj Demoniku,pięknie wyglądasz Burza z piorunami jest zjawiskowa pod warunkiem,że nie złapie nas pod drzewem. A jak sie pachnie Dolce Vitą i ma sie dookoła bliskich to burza nie taka straszna

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Globalnie niczym, bo jakoś mi się nie chce. Mam dziś fatalny dzień, a zaczęło się od zgubienia parasolki w autobusie, potem poplamiłam czyste i piękne spodnie masłem, a na koniec przepadła mi dodatkowa kasa Kiedy ten dzień się skończy - w miarę bezboleśnie?

Na na łapie Etra Etro
Joasiu, czy uczulenie juz minęło.



Pachnę 24F.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:25   #4406
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Yolu, moj avek ze specjalną dedykacją dla Ciebie Co prawda taki śliczny jak Twój nie jest, ale ...daje radę

A u mnie właśnie skończyła się burza z monstrualnym gradem
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:28   #4407
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Daigee-przyłączam się do gratulacji
A ja pierwszy raz od tygodnia wreszcie pachnę ,z radością pachnę Hypnose z własnej flaszeczki(co prawda tylko małą kropelką na nadgarstku ale po przymusowej zapachowej abstynencji wyczuwam je niezwykle intensywnie)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:40   #4408
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Daigee-przyłączam się do gratulacji
A ja pierwszy raz od tygodnia wreszcie pachnę ,z radością pachnę Hypnose z własnej flaszeczki(co prawda tylko małą kropelką na nadgarstku ale po przymusowej zapachowej abstynencji wyczuwam je niezwykle intensywnie)
Bardzo się cieszę, że się podobają

Dziękuję za gratulacje
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:43   #4409
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

daigee - serdecznie gratuluję

Tematycznie - po burzy i ulewie (przed zresztą też...) pachnę cudownym Vetiver Oriental.
Jako że rozwinął się tu ostatnio (nie będę mówić po imieniu przez kogo ) podwątek "jedzeniowy", to nadmienię, że pochłaniam właśnie czekoladę z prażonymi migdałami
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:43   #4410
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Shalimar.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.