kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 23:09   #91
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez marwik Pokaż wiadomość
i co to są te balkoniki ?
coś takiego jak ma E.Gorniak


---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
DevilInside a co to jest to Regeneris?
regeneris.pl
Z tego dopiero będziesz miała pożytek mezoterapia przy tym siada
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:32   #92
marwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość



regeneris.pl
Z tego dopiero będziesz miała pożytek mezoterapia przy tym siada
Z tego co wyczytałam Voluma - regeneris jest o wiele tansza niz Voluma(zwykla??)
Jak jest z efektem ? Taki sam? podobny?
Czy moze więcej niz jeden zabieg trzeba?
Bo jednak sporo tansza jest
wiec szukam jakiegos haczyka

Umawiałam sie wlasnie na mezoterapię - czy regeneris w formie mezo
też trzeba zrobic w serii ok 6zabiegow , dla satysfakcjonujacych efektow?
Czy jesli to full wypas nowosc i komorki macierzyste to wystarczy raz
{hyhy , a co , marzyć nie wolno}

ofcors czekam , może znajdziesz chwilkę na odpowiedz dla laiczki
marwik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 21:14   #93
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez marwik Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam Voluma - regeneris jest o wiele tansza niz Voluma(zwykla??)
Ile pytań ... Regeneris Volum a Voluma to co innego

Cytat:
Napisane przez marwik Pokaż wiadomość
Jak jest z efektem ? Taki sam? podobny?
To są dwa różne zabiegi, Voluma jest implantem z kwasu hialuronowego przy pomocy którego wykonujemy tzw lifting volumetryczny czyli przywracamy objętość twarzy (skroni, kości policzkowych i policzków). Natomiast osocze bogatopłytkowe w wersji Volum podaje sie liniowo w zmarszczki. Jego zadaniem jest pobudzenie komórke naszego organizmu do odnowy poprzez aktywowanie płytek krwi do produkcji czynników wzrostu.

Cytat:
Napisane przez marwik Pokaż wiadomość
Czy moze więcej niz jeden zabieg trzeba?
Bo jednak sporo tansza jest
wiec szukam jakiegos haczyka
Regeneris wykonuje się w serii 3 zabiegów.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 07:34   #94
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

i ja zainteresowałam się volumą witajcie

myślę o tym od jakiegoś czasu; trochę się boję jak czytam o kaniulach i nie-cienkich igłach, no i ta cena; ale liczę na efekt bardziej spektakularny od surgidermu 30 i to od razu na wszystkich polach..

mam taki dziwaczny mankament na policzkach, takie symetryczne wgłębienia prawie na szczytach kości policzkowych, poniżej zewnętrznych kącików oka; to sprawia, że wyglądam na wiecznie zmęczoną i niewyspaną
miałam to 2 razy wypełniane surgi, pan doktor przy okazji poleciał delikatnie po całej dolinie łez - ona się właśnie kończy tym zagłębieniem na policzku w sumie jestem zadowolona, zwłaszcza z drugiego podejścia (już dłuąej wytrzymało) choć z tych cholernych dołeczków znika oczywiście najszybciej

oprócz tego bruzdy nosowo-wargowe zaczynają znów być widoczne plus chcę trochę napiąć skórę na polikach tuż od nosa w bok

Devil, myślisz że na to wszystko dobrą metodą będzie właśnie voluma? załatwi te wszystkie rzeczy?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 09:02   #95
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Przyznam szczerze, że obseruję, że voluma jest coraz bardziej popularna. Przede wszytstmi stosuje się ja właśnie w celu wypełnienia i uwydatnienia kości policzkowych. Plusem jest to, że w ten sposób można przywrócić jędrność oraz uelastycznić skórę twarzy. Efektem jest bardziej wypoczety i odmłodzony wygląd twarzy, a efekty często porównuje się z liftingiem twarzy. Sam efekt utrzymuje się około roku (co jednak zależy indywidualnie od każdego pacjenta).
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 22:49   #96
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Devil, myślisz że na to wszystko dobrą metodą będzie właśnie voluma? załatwi te wszystkie rzeczy?
Myślę, że tak ... jeżeli twarz traci objętość, pogłębiają się bruzdy i zmarszczki to Voluma jest naprawde dobrym wyborem - to chyba jeden z bardziej spektakularnych zabiegów. Chociaż tak się zastanawiam czy nie byłabys bardziej zadowlona ze Sculptry tak bliżej 40 roku życia to jest fenomenalny zabieg , nie wiem w jakim przedziale wiekowym się znajdujesz
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:21   #97
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

o, doczekałam się Devil

co do wieku, to lubię o sobie myśleć, że jestem dopiero w połowie do 40tki (hihi.. w połowie kolejnej dziesiątki - mam 35)

mój dr namawia mnie na volumę

napisz jeszcze proszę dlaczego właśnie Sculptra i w czym jest lepsza? jedyne co kojarzę, to niezbyt pochlebne dość ogólnikowe opinie na jej temat..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 00:00   #98
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
napisz jeszcze proszę dlaczego właśnie Sculptra i w czym jest lepsza? jedyne co kojarzę, to niezbyt pochlebne dość ogólnikowe opinie na jej temat..
Osobiście miałam możliwość obserwować pacjentki po zabiagu Sculptry...no i jak podchodziłam do tego zabiegu dosyć sceptycznie, to przyznam się że zmieniłam zdanie. Sama Sculptra jest wg mnie również wypłaniaczem wolumetrycznym, nie tylko wyrównuje kazdy rodzaj zmarszczki, ale również wypełnia ubytki w objętości twarzy. Efekt jest naturalny a po całej procedurze zabiegowej (2-3 zabiegi) utrzymuje sie 2-2,5 roku. A gdzie słyszłaś lub czytałas niepochlebne opinie - tak z ciekawości chciałabym miec jakiś punkt odniesienia
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 04:58   #99
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

no właśnie nie pamiętam dokładnie, dlatego nie wklejałam żadnych linków; gdzieś w necie napatoczyłam się na amerykańskie forum dot. medycyny estetycznej
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 02:40   #100
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Osobiście miałam możliwość obserwować pacjentki po zabiagu Sculptry...no i jak podchodziłam do tego zabiegu dosyć sceptycznie, to przyznam się że zmieniłam zdanie. Sama Sculptra jest wg mnie również wypłaniaczem wolumetrycznym, nie tylko wyrównuje kazdy rodzaj zmarszczki, ale również wypełnia ubytki w objętości twarzy. Efekt jest naturalny a po całej procedurze zabiegowej (2-3 zabiegi) utrzymuje sie 2-2,5 roku. A gdzie słyszłaś lub czytałas niepochlebne opinie - tak z ciekawości chciałabym miec jakiś punkt odniesienia
Dziewczyny na wizazu pisały , potem poszukam wątków , ale pamiętam , że chciały korygować blizny potrądzikowe ,
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 14:24   #101
marwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
jedyne co kojarzę, to niezbyt pochlebne dość ogólnikowe opinie na jej temat..
np tu?
http://www.realself.com/review/the-w...age=1#comments
marwik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 07:45   #102
CAMERIA*
Raczkowanie
 
Avatar CAMERIA*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

dziewczyny a polecacie kogoś z okolic Wrocławia ???
__________________
11 październik 2008
CAMERIA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 14:24   #103
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Osobiście miałam możliwość obserwować pacjentki po zabiagu Sculptry...no i jak podchodziłam do tego zabiegu dosyć sceptycznie, to przyznam się że zmieniłam zdanie. Sama Sculptra jest wg mnie również wypłaniaczem wolumetrycznym, nie tylko wyrównuje kazdy rodzaj zmarszczki, ale również wypełnia ubytki w objętości twarzy. Efekt jest naturalny a po całej procedurze zabiegowej (2-3 zabiegi) utrzymuje sie 2-2,5 roku. A gdzie słyszłaś lub czytałas niepochlebne opinie - tak z ciekawości chciałabym miec jakiś punkt odniesienia
W lipcowe Urodzie jest art.min. o tym zabiegu. Ten zabieg powinien wykonywać naprawdę dobry specjalista, bo bardzo łatwo jest przesadzić, i mamy wtedy efekt spuchniętej twarzy. Widać to u nie których naszych "gwiazd" Była tez wklejona fotka Deryl Hanah, której twarz była nie do poznania
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 20:56   #104
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Smile Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość

mam taki dziwaczny mankament na policzkach, takie symetryczne wgłębienia prawie na szczytach kości policzkowych, poniżej zewnętrznych kącików oka; to sprawia, że wyglądam na wiecznie zmęczoną i niewyspaną
miałam to 2 razy wypełniane surgi, pan doktor przy okazji poleciał delikatnie po całej dolinie łez - ona się właśnie kończy tym zagłębieniem na policzku w sumie jestem zadowolona, zwłaszcza z drugiego podejścia (już dłuąej wytrzymało) choć z tych cholernych dołeczków znika oczywiście najszybciej
KKZJ- to ciekawe co piszesz! z tego co zrozumialam z Twojego opisu, mam to samo- takie jakby hmm nie wory pod oczami, ale wlasnie 'wglebienia', jakby 'spuchnięte'w porównaniu do reszty twarzy, i wyglądam przez to jak po płaczu/zarwanej nocy itp...Nie przypuszczałam że moglabym dziada załatwić jakimś wypełniaczem(o ile to wypełniacz, nie znam się ) /ile taka przyjemnośc kosztuje m/więcej, i na długo były u Ciebie efekty? Kuurczę, podekscytowana jestem, jest szansa żeby w końcu wyglądać jak człowiek
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 21:43   #105
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Ten zabieg powinien wykonywać naprawdę dobry specjalista, bo bardzo łatwo jest przesadzić, i mamy wtedy efekt spuchniętej twarzy.
Mam nową Urodę ale jeszcze nie czytałam ... natomiast w Sukcesie jest cały artykuł o Regeneris dla zainteresowanych
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 06:43   #106
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
KKZJ- to ciekawe co piszesz! z tego co zrozumialam z Twojego opisu, mam to samo- takie jakby hmm nie wory pod oczami, ale wlasnie 'wglebienia', jakby 'spuchnięte'w porównaniu do reszty twarzy, i wyglądam przez to jak po płaczu/zarwanej nocy itp...Nie przypuszczałam że moglabym dziada załatwić jakimś wypełniaczem(o ile to wypełniacz, nie znam się ) /ile taka przyjemnośc kosztuje m/więcej, i na długo były u Ciebie efekty? Kuurczę, podekscytowana jestem, jest szansa żeby w końcu wyglądać jak człowiek
o to mniej więcej chodzi - poziomy dołek na policzku pod okiem; dodatkowo mam te miejsca zaczerwienione i faktycznie daje to efekt wiecznego niewyspania
tak, to wypełniacz co konkretnie to nie powiem, bo kilka razy byłam na poprawkach i dr kombinował z różnymi gęstościami preparatów
ceny konkretnej nie podam, bo tam gdzie chadzam różnie liczą- w zależności od tego, co i ile za jednym posiedzeniem robisz
jeśli chodzi o utrzymywanie się efektów: za pierwszym razem najkrócej, jakieś 7 mies., potem już ciut dłużej, ale zdecydowanie nie rok z ulotki ale uważam, że i tak warto, brak dołków zdecydowanie poprawia wygląd całokształtu

a wracając jeszcze do wczesniejszych rozważań - byłam kilka dni temu i rozmawiałam o volumie; dr kazał się wstrzymać jeszcze parę lat zamiast tego zrobił jakiś dziwny nowy dla mnie myk wypełniaczem - po razie w każdy polik, dość nisko i jakoś tak pod kątem w górę
ma lepiej zniwelować wspominane dołki oraz ciut uwypulkić kości policzkowe - podoba mi się, efekt fajny, bardzo delikatny; będę na kontroli za parę dni, dopytam konkretnie co to było

Leila, a Ty z W-wy jesteś?

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-08-02 o 06:45
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 15:02   #107
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
o to mniej więcej chodzi - poziomy dołek na policzku pod okiem; dodatkowo mam te miejsca zaczerwienione i faktycznie daje to efekt wiecznego niewyspania
tak, to wypełniacz co konkretnie to nie powiem, bo kilka razy byłam na poprawkach i dr kombinował z różnymi gęstościami preparatów
ceny konkretnej nie podam, bo tam gdzie chadzam różnie liczą- w zależności od tego, co i ile za jednym posiedzeniem robisz
jeśli chodzi o utrzymywanie się efektów: za pierwszym razem najkrócej, jakieś 7 mies., potem już ciut dłużej, ale zdecydowanie nie rok z ulotki ale uważam, że i tak warto, brak dołków zdecydowanie poprawia wygląd całokształtu

a wracając jeszcze do wczesniejszych rozważań - byłam kilka dni temu i rozmawiałam o volumie; dr kazał się wstrzymać jeszcze parę lat zamiast tego zrobił jakiś dziwny nowy dla mnie myk wypełniaczem - po razie w każdy polik, dość nisko i jakoś tak pod kątem w górę
ma lepiej zniwelować wspominane dołki oraz ciut uwypulkić kości policzkowe - podoba mi się, efekt fajny, bardzo delikatny; będę na kontroli za parę dni, dopytam konkretnie co to było

Leila, a Ty z W-wy jesteś?
dzieki za info musze sie zebrac w sobie i isc na konsultacje wtakim razie. Moze zamieszcze zdjecie i powiesz czy to moje podobne do twojego? nie chce sie wyglupic jak sie okaze ze tego sie nie da potraktowac zadnymi wypelniaczami
Ps. Nie z W-wy, z Krk ,ale teraz z zagramanicy
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 15:05   #108
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
dzieki za info musze sie zebrac w sobie i isc na konsultacje wtakim razie. Moze zamieszcze zdjecie i powiesz czy to moje podobne do twojego? nie chce sie wyglupic jak sie okaze ze tego sie nie da potraktowac zadnymi wypelniaczami
Ps. Nie z W-wy, z Krk ,ale teraz z zagramanicy

no co Ty? ja moich w tej chwili nie mam, zatem wszystko się da
wrzucaj fotkę
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:36   #109
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
no co Ty? ja moich w tej chwili nie mam, zatem wszystko się da
wrzucaj fotkę
oby sie dalo znalazlam takie foty,(jakosc nie do konca,sory) ale niezbyt na nich wyraznie widac, bo z reguly 'ladne'zdjecia robie tak,ze swiatlo pada na twarz i tego nie widac
musze sobie zrobic w domu, poki co- takie dwie:
tylko ze sie na obu usmiecham , ale zaznaczylam na1 w ktorym miejscu wystepuja moje 'kreski'
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ll.jpg (4,1 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lll.jpg (3,3 KB, 233 załadowań)
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 14:58   #110
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

oczywiście że się da. Kwas hialuronowy świetnie się tu sprawdzi, a efekt na pewno będzie widoczny
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:16   #111
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
oczywiście że się da. Kwas hialuronowy świetnie się tu sprawdzi, a efekt na pewno będzie widoczny
hmm...w takim razie musze pomyslec nad sprobowaniem tego...
a co myslicie o moim czole? zalatwie to czyms? tak wyglada moje czolo bez ruszania zadnymi miesni, 'w stanie spoczynku'ze sie tak wyraze tylko pod swiatlo...nawet w sloneczny dzien, przy wiekszym oswietleniu.. kicha. (chodzi mi o tą bruzdę między brwiami, na całej długości czoła)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0017.jpg (4,2 KB, 659 załadowań)
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 11:02   #112
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

A taka bruzdę pięknie sobie załatwimy botoxem (ewentualnie dysportem). Te środki pięknie wygładzają bruzdy pionowe na czole
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 11:54   #113
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

wiem, ze ceny sie roznia, ale ile orientacyjnie placilyscie za takie zabiegi??
Musze uzbierac skads kase
Ps najlepsze jest to, ze ta fotka z czolem...mam na niej z 16 lat a fuj, nie wiem czemu nie jest normalnie gladkie
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 23:54   #114
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
wiem, ze ceny sie roznia, ale ile orientacyjnie placilyscie za takie zabiegi??
Musze uzbierac skads kase
Ps najlepsze jest to, ze ta fotka z czolem...mam na niej z 16 lat a fuj, nie wiem czemu nie jest normalnie gladkie
Około 300 - 450 zł , dwa razy w roku -(potem może wystarczy raz na rok )- cena za płaskie czoło .Pewnie masz mocno rozwinięte mięśnie , tak jak mężczyźni
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 11:41   #115
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Czy któras robiła jakis zabieg w Wa-wie w Miejskiej Farmie Piękności na ul. Widok 16?
http://www.mfp24.pl/

Na str maja, że u nich robili sobie zabiegi Felicjańska, Wolszczak, Powierza. Pamietam też, że o nich pisali w babskich pismach. Ale chciałabym coś sie dowidzieć od kogoś kto tam sobie cos robił.
Ja się ciągle "kręce "koło tegotematu, ale sie boje. Czytam Was i zazdroszcze, że na zabiegi chodzicie jak na fitnes
a ja sie pietram
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 14:11   #116
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Czytam Was i zazdroszcze, że na zabiegi chodzicie jak na fitnes
a ja sie pietram
Czego się boisz ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 00:08   #117
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam, radzę bardzo sceptycznie podchodzić do wypełniaczy. Ja 3 lata temu miałam wstrzyknięty matridex w bruzdy nosowe- efekt dosyć dobry, choć przez miesiąc miałam łańcuszek zgrubień, wchłonął się na szczęście. W tamtym roku zdecydowałam się na surgiderm, efekt był bardzo dobry, niestety po 2 miesiącach pojawiły się ziarniaki, w liczbie 5. Lekarka ściemniała, że to niby nie po zabiegu. Pojawiły się dokładnie w miejscach wstrzyknięć. Nie znikają od około 6 miesięcy. Na szczęście są na tyle małe, że zbytnio nie szpecą, jednak nie mają zamiaru znikać. Miałam chyba sporo szczęścia, bo mogły się pojawić dużo większe. Mam żal do lekarki, nie wspominała nić o takim ryzyku. Za pierwszym razem się udało....Wszystkim wahającym radzę poszukać innych sposobów odmłodzenia. Ryzyko jest zbyt duże. Pozdawiam
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 23:51   #118
italy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 19
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Czy ktoś ma info o cenach regeneris w Łodzi?
italy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 09:54   #119
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Czego się boisz ?
Cytat:
Napisane przez sonia07 Pokaż wiadomość
Witam, radzę bardzo sceptycznie podchodzić do wypełniaczy. Ja 3 lata temu miałam wstrzyknięty matridex w bruzdy nosowe- efekt dosyć dobry, choć przez miesiąc miałam łańcuszek zgrubień, wchłonął się na szczęście. W tamtym roku zdecydowałam się na surgiderm, efekt był bardzo dobry, niestety po 2 miesiącach pojawiły się ziarniaki, w liczbie 5. Lekarka ściemniała, że to niby nie po zabiegu. Pojawiły się dokładnie w miejscach wstrzyknięć. Nie znikają od około 6 miesięcy. Na szczęście są na tyle małe, że zbytnio nie szpecą, jednak nie mają zamiaru znikać. Miałam chyba sporo szczęścia, bo mogły się pojawić dużo większe. Mam żal do lekarki, nie wspominała nić o takim ryzyku. Za pierwszym razem się udało....Wszystkim wahającym radzę poszukać innych sposobów odmłodzenia. Ryzyko jest zbyt duże. Pozdawiam
właśnie tego, że po, może byc gorzej jak przed
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 13:17   #120
doktorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Talking Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
właśnie tego, że po, może byc gorzej jak przed
zawsze jest ryzyko. dlatego warto zacząć od czegoś małego by zobaczyć czy skóra nie reaguje jakoś nietypowo i w sprawdzonym gabinecie do którego ma się zaufanie.

jestem po mini mezoterapii na twarz w dolnym odcinku. mam 26 lat i skórę w dobrej kondycji -zabieg był dla profilaktyki po yellowpellu. głównie podane zostało pod oczami- jakby oczodoły (super efekt !!!). ja jestem bardzo zadowolona. odkąd trafiłam na swojego lekarza i pielęgnuję skórę zgodnie z zaleceniami biochemii wizażowej, wyglądam ładnie. I zdarzało mi się wyjść z domu bez makijażu, na co nie zdecydowałabym się jeszcze 2-3 lata temu.
doktorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.