kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-09, 22:28   #121
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez sonia07 Pokaż wiadomość
W tamtym roku zdecydowałam się na surgiderm, efekt był bardzo dobry, niestety po 2 miesiącach pojawiły się ziarniaki, w liczbie 5. Lekarka ściemniała, że to niby nie po zabiegu. Pojawiły się dokładnie w miejscach wstrzyknięć. Nie znikają od około 6 miesięcy.
Bez histerii. Przecież ziarniniaków można się ich pozbyć bez większych problemów ... więc skąd takie wnioski, że ryzyko jest zbyt duże aby wykonać sobie wypełniacz
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 22:49   #122
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam, jestem bardzo ciekawa, jak usuwa się ziarniniaki. Lekarka, która mnie oglądała, powiedziała, że trzeba je wycinać.Może są jakieś inne metody?Pozdrawiam
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 15:41   #123
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

polecam Ci strone o medycynie estetycznej ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ na pewno znajdziesz tam coś co Cie zaintersuje, mi bardzo pomogla dodatkowo jest na portalu czynne forum, gdzie mozesz zadac pytanie ekspertowi, albo poprosic o polecenie miejsca zabiegu
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:26   #124
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Tak - Ziarniniaki trzeba wyciąć. Innej metody brak
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 21:39   #125
doktorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Jak dla mnie cena podejrzanie niska ... a 0,8ml faktycznie wykorzystane efektywnie skoro starczyło i na bruzdy i pod oczy

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------



No właśnie dlatego dziwiła mnie ta forma podania implantu przez - jak pisałaś -cienka igłę Sub Q to nie ten sam materiał co Voluma - tak na marginesie.
devilko, widzę że masz sporą wiedzę na temat rodzajów preparatów. poszukuje konkretnych informacji o rodzajach HA w zależności od gęstości- nie wiem czy taka jest. i jakieś przykłady konkretnych preparatów. możesz mi powiedzieć gdzie znajdę takie informacje? góry dziękuję
doktorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 09:52   #126
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

możę to Cię zainteresuje http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/artykuly.php...l2=2&n_art=635

pozdrawiam!
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 14:19   #127
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

donosze, ze zapisalam sie na konsultacje w spr mojej lwiej zmarszczki(rowu) - ide w czwartek, i mam nadzieje ze wkrotce zalatwie dla mnie to juz duzy krok ze wogole sie odwazylam isc do gabinetu, wiec trzymacjcie kciuki
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 00:30   #128
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez sonia07 Pokaż wiadomość
Witam, jestem bardzo ciekawa, jak usuwa się ziarniniaki. Lekarka, która mnie oglądała, powiedziała, że trzeba je wycinać.Może są jakieś inne metody?Pozdrawiam
Sonia07 a jakiej one są wielkości i gdzie są umiejscowione?

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
dla mnie to juz duzy krok ze wogole sie odwazylam isc do gabinetu, wiec trzymacjcie kciuki
Trzymamy daj znać jak poszło. Ja też się wkońcu muszę zebrać w garść ... bo inaczej tragicznie skończę
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 22:22   #129
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez doktorka Pokaż wiadomość
devilko, widzę że masz sporą wiedzę na temat rodzajów preparatów. poszukuje konkretnych informacji o rodzajach HA w zależności od gęstości- nie wiem czy taka jest. i jakieś przykłady konkretnych preparatów. możesz mi powiedzieć gdzie znajdę takie informacje? góry dziękuję
Ale chodzi ci o jakieś wybrane preparaty czy wszytskie dostepne na rynku polskim czy europejskim??
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 10:58   #130
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

hej kobietki,
bylam wczoraj na 'konsultacji'- jestem umowiona na przyszly tydzien na zabieg; ale troche sie zastanawiam, i boje, czy wszystko bedzie ok.
Poza tym sama konsultacja trwala moze ze 4 minuty- wygladalo to tak ze przyszlam, pani doktor zabrala mnie do gabinetu, zapytala co chce zrobic- ja mowie ze jakos wypelnic 'zmarszczke'lwia na czole- zaproponowala botoks. Chciala zrobic od razu, ale nie mialam kasy jeszcze zebranej. Opisala krotko zabieg, ale to wszystko jakos tak 'na szybko' jak dla mnie, nie wiem moze wydziwiam bo to moj pierwszy raz
A sek polega na tym, ze jestem mloda i to cos na czole nie jest normalna zmarszczka, to taki row biegnacy przez srodek czola- mysle ze przez nadmierna prace miesni- nie widac go bylo dobrze w swietle gabinetu(takie sztuczne dobre swiatlo go ukrywa dosc skutecznie) - ale w zwykly dzien, gdy swiatlo pada mi na twarz szczegolnie pod katem- strasznie to widac. I probowalam jej to wyjasnic, ale ona mysli ze to od nieswiadomego marszczenia czola w sloneczny dzien- a ja to mam nawet gdy zupelnie nie robie zadnych min. Mam nadzieje, ze dobrze mi zrobi, nie chce kasy wyrzucic w bloto....moze jej pokaze zdjecia przed zabiegiem, zeby podkreslic o co mi chodzi.
Uff, sie rozpisalam, ale kurcze chce zeby dobrze poszlo...myslicie ze sie uda? Te, ktore z was maja doswiadczenie- czy u was tez to tak szybko od reki zalatwiono? Bo ja bylam zaskoczona ze tak krotko tam bylam, i nawet gdyby mi zrobila wczoraj ten botoks to pewnie dlugo dluzej by to nie zajelo.
pzdr
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 15:56   #131
doktorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Leila
Myślę, że p.doktor uznała, że nie ma czym zbytnio dyskutować, po prostu trzeba spróbować i zobaczyć jak zareagują mięśnie. Może być potrzeba powtórka, gdyby mięśnie okazały się bardzo silne, albo odwrotnie, gdyby efekt był za mocny. Jak uda się pozbyć zmarszczki to może pozbędziesz się również tego nawyku- "oduczenie" na botoksie u młodych osób jest dość częste-> ja bym do tego dążyła na Twoim miejscu . W innym wypadku przez najbliższe lata można dawać tam kwas hialuronowy, by tuszować efekt pracy mięśni.


Cytat:
Napisane przez Groszek121 Pokaż wiadomość
dziękuję. niestety, to dla mnie za mało. najchętniej dobrałabym się do gradacji gęstości itp. szukam też "ulotek" o miejscach podania, sposobach aplikacji i przeciwwskazaniach.



Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Ale chodzi ci o jakieś wybrane preparaty czy wszytskie dostepne na rynku polskim czy europejskim??
w zasadzie tak. i sama nie wiem jak zacząć tego szukać. a najbardziej szukam preparatów z firm, które podaje się również w błonę śluzową. Jeśli możesz mnie naprowadzić będę bardzo wdzięczna

Edytowane przez doktorka
Czas edycji: 2009-09-27 o 16:07
doktorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 14:45   #132
Grumpy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Może tutaj znajdziesz interesujące Cię informację, są również gabinety z rożnych stron Polski (ogólnie to z tego co się orientuje apropo juvederm ciężko znaleźć inne informację niż te które udostępnia producent)

pzdr

Edytowane przez Grumpy
Czas edycji: 2009-09-28 o 14:47
Grumpy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 19:06   #133
spinka202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
N

Kasia jeżeli nie "pali ci się" to podpytam o klinikę w Wawie, kto robi dobrze i w przyzwoitych cenach. Moge Ci dać odpowiedz wt/środa.
Witam serdecznie
Mam pytanko do DevilInside - może mogłabyś się dowiedzieć czegoś o Wrocławiu? Z góry dziękuję za każdą informację Pozdrawiam
spinka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 10:19   #134
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

w listopadzie ma sie pojawić nowy wypełniacz, będzie o nim na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ także polecam stronke, bo z niej można się dowiedzieć naprawde dużo nowych info!!
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 22:17   #135
beita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam ja dziś miałam wypełniacze zrobione plus powiększyłam usta. Na razie zero efektu usta napuchniete i obolałe
beita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 12:03   #136
spinka202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Groszek121 Pokaż wiadomość
w listopadzie ma sie pojawić nowy wypełniacz, będzie o nim na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ także polecam stronke, bo z niej można się dowiedzieć naprawde dużo nowych info!!
Dzięki Groszku za info. Stronka naprawdę świetna! Pozdrawiam cieplutko
spinka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 12:07   #137
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Smile Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

beita, i jak dzisiaj? zeszla opuchlizna? widac jakis rezultat? sama sie zastanawiam nad powiekszeniem ust, ale boje sie efektow
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 12:37   #138
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziewczyny odkrylam coś mega! kwas hialuronowy w tabletkach http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/artykuly.php...l2=2&n_art=691
sama własnie zaczelam zażywać , czekam na efekty <sasasa>
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:20   #139
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Groszek121 Pokaż wiadomość
polecam Ci strone o medycynie estetycznej ************* na pewno znajdziesz tam coś co Cie zaintersuje, mi bardzo pomogla dodatkowo jest na portalu czynne forum, gdzie mozesz zadac pytanie ekspertowi, albo poprosic o polecenie miejsca zabiegu
Spam = ban = dodanie strony do spamerów.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 15:11   #140
beita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
beita, i jak dzisiaj? zeszla opuchlizna? widac jakis rezultat? sama sie zastanawiam nad powiekszeniem ust, ale boje sie efektow

Usta nadal opuchniete, co do twarzy małe siniaki ale lekki efekt jest już widoczny zobaczymy co dalej, opuchlizna do tygodnia ma zejsć
beita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 10:46   #141
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez beita Pokaż wiadomość
Witam ja dziś miałam wypełniacze zrobione plus powiększyłam usta. Na razie zero efektu usta napuchniete i obolałe
Nie przejmuj się. Na efekt trzeba poczekać. Ja miałam robione usta u dr Brumer w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Też po zabiegu nie wiedziałam co myśleć. Potem czułam wypełniacz a teraz jest wszystko super. Żadnej kaczusi. Wszyscy mówią, że wyglądam ładnie, tylko nikt nie wie co się stało
Pozdrawiam
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 11:37   #142
beita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Witam to mnie pocieszyłaś. Bo jakoś w lustrze jeszcze nie widzę zebym odmłodniała po tych wypełniaczach ha ha a jutro idę jeszcze na botox
beita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 11:58   #143
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cześć dziewczyny!

Przypadkiem tu zawitałam, mam 32 lata, zaczyna sie lwia zmarszczka uwydatniać, bruzdy nosowe i brak kosci polikowych, a raczej sa pół pietra nizej, prosze was o namiary na dobry, sprawdzony gabinet w Wawie, gdzie ceny nie są powalające. Myslę, że zdecyduję sie na Volume, juz od dawna o tym mysle, a ostatnio nie moge patrzec na siebie w lustrze, wiec to ostateczny sygnal.
Devilinside napisz mi prosze ile za volume zaplace w Krakowie, nie ukrywam, że zalezy mi na dobrym wykonaniu w rozsądnej cenie.

Całusy dla was, pozdrawiam i będę wdzeczna za namiary
mylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:24   #144
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Odnośnie Volumy w krakowie - cena jest zalezna od miejsca, gdzie aplikowany jest praparat. Ale sam zabieg jest dość drogi, kosztuje bowiem ok 2 500 zł
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 08:11   #145
beita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
beita, i jak dzisiaj? zeszla opuchlizna? widac jakis rezultat? sama sie zastanawiam nad powiekszeniem ust, ale boje sie efektow
Hej mineło 5 dni od zabiegu i jestem zadowolona super, usta juz są takie jak miały być, nie mowiąc o reszcie twarzy wszystko sie wygładziło. Więc polecam zrob sobie
beita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:11   #146
jagussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 35
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

witajcie, ja wczoraj wypelnialam m.in. bruzdy nosowe, ale mam wrazenie ze pani dr przesadzila z iloscia, dzis rano kiedy przejrzalam sie w lustrze az sie wystraszylam i nie wiem czy to jest opuchniecie, ktore zejdzie czy bede musiala poczekac pare miesiecy az preparat sie wchlonie czy ktoras z was kobitki miala podobny problem?
jagussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 11:16   #147
beita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

nie martw sie to opuchlizna do tygodnia zejdzie,tez tak miałam a teraz po 5 dniach jest super
beita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:00   #148
jagussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 35
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

wypelnialam te bruzdy juz z 4 razy, ale jeszcze nigdy nie mialam wrazenia przedawkowania, i szczerze powiedziawszy nigdy nie zwrocilam uwagi, a moze nie bylo opuchniecia, zawsze od razu wydawalo mi sie wszystko ok, ale teraz kiedy patrze w lustro robi mi sie niedobrze. pocieszam sie ze jest to jeszcze troche obolale, wiec prawdopodobnie jest tez troche spuchniete
jagussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 18:22   #149
beita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Smile Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez jagussia Pokaż wiadomość
wypelnialam te bruzdy juz z 4 razy, ale jeszcze nigdy nie mialam wrazenia przedawkowania, i szczerze powiedziawszy nigdy nie zwrocilam uwagi, a moze nie bylo opuchniecia, zawsze od razu wydawalo mi sie wszystko ok, ale teraz kiedy patrze w lustro robi mi sie niedobrze. pocieszam sie ze jest to jeszcze troche obolale, wiec prawdopodobnie jest tez troche spuchniete
Ja zrobilam teraz prawie całą twarz wypełniaczami plus botox
byłam napuchnieta plus małe siniaki, a usta wyglądały koszmarnie
a teraz jest super efekt
beita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 19:14   #150
jagussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 35
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

czy ty to masowalas? gdybys wiedziala jak ja wygladam tez robilam botox i wypelniacze prawie wszedzie i do tego mezoterapie jestem opuchnieta i posiniaczona, mam pelno malych siniaczkow na szyi, na czole troszke mniej i wokol oczu i wiekszy piekny siniak w kaciku ust, moja corka dzis rano powiedziala ze wygladam jak gdyby ktos mnie pobil no ale sama tego chcialam, mam nadzieje ze rzeczywiscie ubedzie mi 20 lat!
jagussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.