Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-28, 13:33   #2011
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Dziś noszę Lalique'owe "chwosty" - bo mam roboty tyle, że mogłabym obdzielić zadaniami parę osób (gdyby ktoś cierpiał na brak zajęcia ) i musze się posiłkowac jakąś upajającą wonią Aczkolwiek pocieszający jest fakt, ze od rana koncentruję się na JEDNYM zadaniu, co już jest zasadniczo pozytywne.

Front mam zasadniczo gdzieś i poważnie zastanawiam się, czy to nie dobroczynny wplyw "chwostów".

Wszystkich depresyjnych pozdrawiam Jutro pewnie znowu do was dołączę
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 13:34   #2012
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
globalnie Brit a na łapkach OI (Maju ) i klasyczna O. i wiecie co nie potrafię ocenić która ładniejsza.
A ja potrafię Niestety porównanie wypada na korzyść tej, której już nie produkują
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 13:39   #2013
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
A ja potrafię Niestety porównanie wypada na korzyść tej, której już nie produkują

tak jakby przewagę miała OI ale co z tego jak nie mogłabym jej nigdzie kupić
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 13:43   #2014
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
globalnie Brit a na łapkach OI (Maju ) i klasyczna O. i wiecie co nie potrafię ocenić która ładniejsza.
Na zdrowie . Cieszę się, że przesyłka dotarła szczęśliwie.

Mi się bardziej podoba klasyczna, bo nie przepadam za zapachem cynamonu - męczy mnie i dusi. Klasyczna ma śliczną bazę
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 13:46   #2015
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Duzo zdrowka Wierze, ze Euphoria pomoze a BTW czy to jest jakas nowa Euphoria czy tez zupelnie inna niz ta, o ktorej mysle?
Dziękuję Wam wszystkim za pocieszenie dziewczyny i życzę innym przygnębionym/chorym jak najlpeszego humoru
Lalesiu Euphoria Blossom nie ma praktycznie nic wspólnego z klasykiem,bo to takie wesołe kwiatki i owoce.Z tego,co wyczytałam jest przeznaczona na rynek azjatycki.Oto link do opisu:
http://www.basenotes.net/ID26125408.html
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 13:56   #2016
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam wszystkim za pocieszenie dziewczyny i życzę innym przygnębionym/chorym jak najlpeszego humoru
Lalesiu Euphoria Blossom nie ma praktycznie nic wspólnego z klasykiem,bo to takie wesołe kwiatki i owoce.Z tego,co wyczytałam jest przeznaczona na rynek azjatycki.Oto link do opisu:
http://www.basenotes.net/ID26125408.html
Aha, ale to tez zapach CK.

Ja juz bylam praktycznie pewna, ze dzisiaj Euphoria zakupiona w poprzedni piatek! dotrze, ale jezdzil ten cudowny, pomaranczowy woz pocztowy po mojej uliczce, tyle ze nic dla mnie nie mial zaczynam sie troche niepokoic, ale jak mowicie, ze moze do 3 dni isc, a zostala wyslana we wt rano, to moze jeszcze nie ma sie czym martwic w kazdym badz razie, na moj i tak "wspanialy" humor to raczej nie pomoze
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 14:44   #2017
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Extravagance, ciąg dalszy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 14:59   #2018
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Aha, ale to tez zapach CK.

Ja juz bylam praktycznie pewna, ze dzisiaj Euphoria zakupiona w poprzedni piatek! dotrze, ale jezdzil ten cudowny, pomaranczowy woz pocztowy po mojej uliczce, tyle ze nic dla mnie nie mial zaczynam sie troche niepokoic, ale jak mowicie, ze moze do 3 dni isc, a zostala wyslana we wt rano, to moze jeszcze nie ma sie czym martwic w kazdym badz razie, na moj i tak "wspanialy" humor to raczej nie pomoze
Lalesiu nie martw się, Twoja Euphoria na pewno dojdzie.

Dziewczyny co się dziś z Wami dzieje? Optymizmu wszystkim życzę .

No i z tego humoru waszego zapomniałam napisać, czym pachnę.
No więc postanowiłam przedłużyć wieczorną randkę ze Stillem o śniadanko i obiad.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 15:01   #2019
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Idac za diabelskim podszeptem i na przekór wszystkiemu i wszystkim kupiłam sobie Bvlgari Black i ............... ODPŁYNĘŁAM
na mojej skórze to prawdziwe cudo - ciepłe, dymne, słodkie, ale z jakąś intrygującą nutką...
Znów się zakochałam ;-)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 15:04   #2020
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Dzis delikatnie skropilm sie Happy in bloom, do smaku dodalam krople Omnia Crystalline.Nadal nie moge wymyslniej pachniec, bo ciezsze kalibry mecza nie niemozebnie, gdy jestem przeziebiona
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 15:54   #2021
Dallale
Rozeznanie
 
Avatar Dallale
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 718
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

A ja dzisiaj w wyśmienitym nastroju, bo i dzień wspaniały- dwa coup de foudre (Passage i Etra), a przede mną dalsze testy- Fracas awanturuje się o miejsce na mojej ręce, a i Idole kusi... Nawet coraz bliższa perspektywa całkowitej ruiny finansowej nie jest w stanie zepsuć mi humoru
Ale może po kolei:
Passage d'Enfer- przewrotna kreacja, o antagonistycznej do zapachu nazwie, wizja, wg. której piekło jest niebem, a niebo piekłem.
Przekraczając tytułowe Bramy Piekielne czułam rózę, delikatnie przyprószoną imbirem, który stopniowo zyskuje na intensywności, kręcąc w nosie, wprowadzając w coraz bardziej pikantne i gorące rejony.
Po kilku krokach, wraz z pojawieniem się kojącej, aloesowej nuty, niespodzianka- okazuje się, że piekielne wrota prowadzą do nieba, wraz z całym jego wzniosłym pięknem. Wśród dźwięcznych, anielskich chórów kroczę biblijnym złotymi ulicami Jerozolimy z jej jaspisowymi budowlami. Wokól mnie
trwa świetlisty, kryształowy jak wody Rzeki Życia, harmonijny aromat białych lilii i srebrzystego kadzidła.
Nosząc Passage czuję się jak w objęciach anioła- posągowo pięknej istoty, emanującej wiecznym, niewzruszonym spokojem- bezpiepiecznie, błogo, oderwana od ziemskiej rzeczywistości i jej trosk.
Piękny, nieziemski zapach, posiadający duszę lub raczej do niej się odwołujący.

Na mojej drugiej ręce toczy się gra przeciwieństw, której autorką jest Etra. Przyprawowy dzięki kolendrze i kardamonowi początek powoli odsłania bogate, różane nuty. Cudowny zapach, ciepły, pikantny, ale jednocześnie tak miękki i maślany, że ulegam złudzeniu i czuję mleczne nuty. Nie znam niestety Le Feu, więc nie mogę porównywać, ale wydaje mi się, że przez moment występuje w Etrze nutka tożsama z LF light.

Co do TfT- zaaplikowałam sobie chyba zbyt małą dawkę, po mocno skórzanym początku i akordach wędzonej herbaty zapach zgasł. No cóż, będę testować jutro.

Strasznie kusiło mnie też Messe, ale jako, że musiałam wyjść do ludzi, nie dałam się Wąchane z próbki kusiło żywicznymi nutami(galbanum?).
__________________

Dallale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 15:59   #2022
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez Dallale Pokaż wiadomość
Co do TfT- zaaplikowałam sobie chyba zbyt małą dawkę, po mocno skórzanym początku i akordach wędzonej herbaty zapach zgasł. No cóż, będę testować jutro.
.
na mnie TfT znika w podobnym tempie - niestety
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 17:13   #2023
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Ja dzisiaj deprechy nie mam. Tylko mózg zdaje się gdzieś zostawiłam... No ale to długa historia, nie będę się kompromitować

Pachnę dzisiaj Rose Absolue YR - jakaś nowość Yves Rocher, róże w natarciu czyli to co Rachele lubią najbardziej
Te róże są cholernie podobne do avonowskich Sheer Rose, tylko bardziej intensywne. Mogą męczyć; ale dla mnie są przecudne...

EDIT: Oj nie, cud miód różyczki ustąpiły miejsca słodyczy Voile d'Ambre.
Zupełnie niepotrzebnie...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2006-09-28 o 17:52
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 17:15   #2024
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Hej Kobitki Udzielił mi się Wasz humor. Zamówiłam Noe która idzie do mnie od wtorku rano bo rotez2 zawsze wysyła raniutko i dziś moja trzecia doba, chyba że liczyć nie umiem i nic nie przyszło. Mieszkam teraz na osiedlu domków i pokrętnych uliczek, ale paczkonosz przeciez musi trafić Na pocieszenie wybrałam się do Sephory, gdzie obniuchałam Euphorię, którą ustrzeliłam kompletnie w ciemno, a jakże mogłoby być inaczej. Jezu, przepiękna. Mój najdoskonalszy zapach ustrzelony w ciemno. Bije nawet alejkę. Po prostu jest idealnie wywarzona, na mojej skórze ani odrobinę nie przypomina Angela. Jest słodka, otulająca i upajająca do granic możliwości, obłędnie seksowna, mam bardzo włochate myśli teraz, a jej cudowny zapach dolatuje mi z przedramienia na nadgarstku mam Escade in blue, czy jakoś tak. Pachnie na mnie jak męska Acqua di Gio czyli całkiem fajnie. Na drugiej ręce Flowerbombik pachnący Visolvitem z dużą ilością kwatów, podoba mi się ale nie czuję ciśnienia by miec go na własność. I na prawym przedramieniu Escada Magnetism. Bardzo ładna wata cukrowa, ale nie dla mnie. Euphoria, to jest coś, ja to mam więcej szczęścia niż rozumu. Dziś się chyba nie wykąpię, jak ja teraz doczekam się mojego Skarbu jestem gotowa lecieć do Sephory i wyłożyć 400 zł byle tylko już ją mieć. Doskonała, nie odkleję się od niej jak przyjdzie. Biedna nowa Noa, będzie musiała zaczekać na swój czas.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 17:29   #2025
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

A u mnie powinien obudzić się dzień, lecz chyba mu się zaspało Jest ciemno, zimno i niezbyt przyjemnie. Dodatkowo na karku życiowe decyzje, więc nie jest lekko. Ogrzewam się więc i pocieszam Escadą Magnetism z próbeczki. Nie jest to do końca mój zapach, więc cieszę się, że nie zaryzykowałam zakupu w ciemno.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 17:39   #2026
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Coś mi się nastrój kiepski udzielił, chociaż w zasadzie u mnie ostatnimi czasy, rzadko bywa inny
Za to dobra wiadomość w kwestii pachnidłowej na jakieś czas ustawiła mnie do pionu i cieszę się, jak małe dziecko (bo to, że chyba jestem nienormalna, to już chyba mały szczegół ).
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 17:51   #2027
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Dziś do szkoły Ruby C-THRU + mgiełka be...kissable - trochę podobne do siebie są te zapachy.
A teraz mgiełka be...spontanuous
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 19:05   #2028
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Jak tak można??? Odchudzającemu się canelloni i schabowym z kozim serem w twarz???
Ugh, schabowy był pyszny i wcale nie tuczący - tylko z solą (niedużo), pieprzem i plastrem koziego sera, smażony na śladowej ilości oliwy. Do tego sałatka z rukoli, pomidorów i czarnych oliwek - pycha!

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Nie pachnę niczym, bo muszę odreagować kilkudniowy pobyt w Berlinie, gdzie pachniałam WSZYSTKIM. Już nawet nie pamiętam dokładnie czym . Na pewno lutensowo, l'artisanowo, creedowo i demeterowo. Wreszcie poznałam ten intrygujący Sex on the beach. Pachnie jak różowa oranżada.
W kwesti nastroju nie bardzo, też z przyczyn akademickich (choć już po drugiej stronie barykady ). Łączę się w bólu ze wszystkimi Smętnymi.
Rawito, zazdroszczę wycieczki i oszałamiających doznań zapachowych . W Berlinie byłam chyba sto lat temu, ale pamiętam, że bardzo mi się podobało. Napisz proszę cosik o nowo poznanych perfumach .



demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 19:27   #2029
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Ugh, schabowy był pyszny i wcale nie tuczący - tylko z solą (niedużo), pieprzem i plastrem koziego sera, smażony na śladowej ilości oliwy. Do tego sałatka z rukoli, pomidorów i czarnych oliwek - pycha!
No to koniec











Jestem głodna
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 19:36   #2030
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Angel
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 19:42   #2031
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

A ja sobie przed snem zaaplikowałam na nadgarstki Euphorię CK i Casmir Choparda.Cieplusio mi
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 20:07   #2032
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
A ja sobie przed snem zaaplikowałam na nadgarstki Euphorię CK i Casmir Choparda.Cieplusio mi
O zazdroszczę Euphorii Chyba się swojej nie doczekam
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 20:15   #2033
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
O zazdroszczę Euphorii Chyba się swojej nie doczekam
Kochana doczekasz się, spokojnie. Niestety do tego czasu musisz wykorzystać męża w roli ocieplacza . A jemu podobają się Euphoria? Bo mojemu okrutnie...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 20:19   #2034
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

A ja po wizycie w mieście pachnę róznymi rzeczami, a właściwie pachniałam, bo juz zmyłam tę kakofonię woni

Było oczywiście L, bo jakżeby inaczej - faktycznie ciastko cynamonowo-waniliowe, a ta słona nuta tak mi na moment zakręciła w głowie, że aż sobie pomyślałam, że byłoby miło przygarnąć jakąś małą butelczynę. Jednak po kilkugodzinach noszenia L, bardzo mnie ten zapach zmęczył i nawet słoność nie pomogła.

Poza tym Feminite du Bois, bo zawsze jakoś rąk mi brakowało, a na blotterze piekny był. I okazalo się, że mam wolne miejsce na wish-liście...

I na koniec BC, co do którego zapadło nieodwołane postanowienie: muszę mieć w tym roku!

A w domu zmyłam wszystko i mam na nadgarstku kroplę Be21, ale po L jakoś mi się zmysł węchu stępił i nic już nie czuję.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 20:33   #2035
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Alem sie wypsikala dzisiaj w Sephorze

obecnie mam na sobie:
- "L" Lempickiej - cudny, czysta wanilia z niewielkim dodatkiem pikantnego cynamonu

- Flowerbomb - nie wiem, czy mi sie z Lolitka troche nie zmieszal, bo mi ja z deczka przypomina wyczuwam tez swiezsze, musujace nuty Baby Doll, ale generalnie zapach slodyczy, tez fajny tylko malo intensywny i juz prawie na mnie zgasl

- Amarige Marige - ma w sobie nuty Margarethy Ley, na poczatku byl strasznie slodki (to lubie ), ale teraz zrobil sie ostrzejszy, cos jakby ylang ylang wyszedl, ale nie wiem, czy ma w skladzie. Cos niecos mi zaczal swojego starszego brata-klasyka przypominac, a go nie lubie

- Insolence Guerlain - slodko-kwaskowy zapach, dosc duszacy, ale apetycznie jadalny. Wyczuwam w nim chyba maliny(?), porzeczke a w zasadzie to kiśle o tych smakach ladny, ale raczej niezbyt charakterystyczny, trudno by mi bylo go poznac w zalewie innych nowosci (co innego L )


A po calosci jestem wypsikana D&G Feminine, i chyba zaraz po "L" najbardziej mi sie z nich wszystkich podoba, a flacha 100ml stoi u mnie w barku
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 20:50   #2036
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

wzięłam prysznic i ponownie testowałam OI i O klasyczną i niestety na prowadzeniu jest OI -niestety bo trudno dostępna
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 21:05   #2037
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Łatwiej byloby wyliczyć, czym nie pachnę
Niepokorna poczta postanowiła dziś zasypać mnie listami Dostałam:
1. Rahat Lokhoum SL od Edytki - najpiękniejsze amaretto jakie znam. Upiłam się, wąchając korek
2. Mauboussin od Geoni - mniem mnia, śliwowiczka - czyli krok dalszy w przygodach monopolowych
3. Oooooj. Anniehall postanowiła wykńczyć mnie finansowo Mówiąc w skrócie: przedstawiła mnie panu Fredericowi Malle. W czterech odsłonach: Une Rose, L'eau d' Hiver, En Passant i Musc Ravageur. Dorzucając na dobitkę Timbuktu i Gaiaca
Pachnę więc z każdej strony, jak się można domyśleć, z każdej inaczej.
Znów kocham miłością szaloną i nieodpowiedzialną. Ach, czemuż to nie wydarzyło się w Quality? Gdzie po prostu nieodpowiedzialnie macham kartą kredytową?
Znowuy zdarzyło mi się to, co przy Dzingu. Kto zgadnie która kompozycja powaliła mnie na kolana?
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 22:07   #2038
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

niech zgadne Musc Ravageur?
rozyczki, elfie aromaty , robaki raczej chyba nie...
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 22:21   #2039
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Dziewczyny tak mi smaczku narobiły z tą Euphorią, że utulę się w jej objęciach na noc...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 22:51   #2040
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część VIII

Cytat:
Napisane przez evee Pokaż wiadomość
niech zgadne Musc Ravageur?
rozyczki, elfie aromaty , robaki raczej chyba nie...
Weźcie ode mnie tego przenikliwego potwora Ona mnie zna
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.