zakupy na Coastal Scents - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 12:16   #2161
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
A pobrało już od Ciebie pieniądze za realizację? Może coś się przedłuża ze względu na płatność.
No własnie kasa za realizację została pobrana nastepnego ddnia czyli 16...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 19:17   #2162
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Oby szybko doszła Twoja paczucha, pochwal się koniecznie
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ganimedea z niecierpliwoscia bede oczekiwac na zdjecie linera GrapeVine

Zgodnie z obietnicą, zamierzam się pochwalić a co!
Po pierwszym wymazianiu się na ręce stwierdzam: Są przepiękne po prostu . Zobaczymy jak sprawdzą się na oczkach, a ponieważ jest ich aż 3, to zapowiada się dłuuuuuuuuuugie testowanie

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
No własnie kasa za realizację została pobrana nastepnego ddnia czyli 16...
Coś drgnęło w tej sprawie? A może już paczucha dotarła?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg liner1.jpg (133,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg liner2.jpg (133,4 KB, 107 załadowań)
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 19:38   #2163
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Gani sliczne sa ~!!! Ja juz sie napalilam na złoty i turkusowy
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:51   #2164
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Przez ostatnie 2 dni nakładałam sobie linerki (złoty i jasny fiolet) zamiast cienia na dolną powiekę i jestem zachwycona Nienaruszone trwają ponad 14 godzin, a dałyby radę i dłużej, ale w makijażu spać nie nawykłam To taka odświeżająca odmiana, ponieważ dotychczas w połowie dnia musiałam sobie wycierać nagromadzony cień ze zmarszczek pod oczami - takie są efekty nieustannego mrużenia oczu w dzieciństwie.
Uważam zakup żelowych linerków za jeden z bardziej udanych
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:25   #2165
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą, zamierzam się pochwalić a co!
Po pierwszym wymazianiu się na ręce stwierdzam: Są przepiękne po prostu . Zobaczymy jak sprawdzą się na oczkach, a ponieważ jest ich aż 3, to zapowiada się dłuuuuuuuuuugie testowanie
WOW cudne kolory i bardzo bardzo "moje" szczegolnie Deep Plum i Grapevine,thx za foty teraz wiem,ze beda na mojej liscie must have tylko poczekam na przesylke z MAD Minerals bo wzielam dwa kolory i nie chce ewentualnych dubli.Jak dotra to sie pochwale bo skladowo sa niemal identyczne wiec stawiam,ze trwalosc bedzie rownie zabojcza.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:59   #2166
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ganimedea -->A mojej paczki ani widu ani słychu...nie chce zwrotu kasy....chce linerki...a teraz to już wogóle.... piękne fotki... będę płakać chyba...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 17:17   #2167
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: zakupy na Coastal Scents

hej, jestem zainteresowana zakupami linerkow, jasli ktos sklada zamowienie, to ja chetnie
shironi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 12:14   #2168
wiola233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mm.
Wiadomości: 116
GG do wiola233
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cześć dziewczyny Czy jakoś w niedługim czasie ktoś będzie zamawiał coś na CS?? Chciałabym kupić pędzle, linery, miki ... Pozdrawiam
wiola233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 12:14   #2169
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja tez jestem nadal chetna.
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 14:57   #2170
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: zakupy na Coastal Scents

hmmm ja chyba też jeszcze skusiłabym się na kolejne pędzelki i może jakiś linerek
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 19:50   #2171
wiola233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mm.
Wiadomości: 116
GG do wiola233
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
ganimedea -->A mojej paczki ani widu ani słychu...nie chce zwrotu kasy....chce linerki...a teraz to już wogóle.... piękne fotki... będę płakać chyba...
Sara dostałaś już tą paczkę?? Bo nieciekawie troszkę jeśli nie...
wiola233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 20:07   #2172
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez wiola233 Pokaż wiadomość
Sara dostałaś już tą paczkę?? Bo nieciekawie troszkę jeśli nie...
dziewczynki dziękiuję że się o mnie martwicie, a właściwie o moje zamówienie...oświadczam - doszło dzisiaj. niestety mimo wydatku ponad 40 $ nie dostałam żadnego gratisika...ah i gdyby któas chciała mam puderek ryżowy na wymianę, bo przyszła moja mega paka zapasu
linerków jeszcze nie tesowałam.tyle co teraz wyjęłam je z pudełek i weszłam od razu na wizaż żeby do was napisać...pędzelki też doszły, ładne, nie śmierdzą, nie gubią włosków, jutro zrobię im pierwszą kąpiel...a i muszę się was poradzić, bo zaraz skłądam kolejne zamówienie, pewnie w piątek, byle dali jakąś fajną promocję... szukam pędzelka żeby nakładac cień na linię rzęs, takiego szerokiego, którkiego i płaskiego oraz na prawdę dużego pędzla takiego, by "musnąć" całą twarz np. pudrem wykończeniowym.

W każdym razie jest fajnie cieszę się i w weekend czeka mnie dobra zabawa z testowaniem
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.

Edytowane przez SaraSara
Czas edycji: 2009-09-16 o 20:08
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:09   #2173
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
oświadczam - doszło dzisiaj.
To super

Czekamy oczywiście na relację po testach
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:00   #2174
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
dziewczynki dziękiuję że się o mnie martwicie, a właściwie o moje zamówienie...oświadczam - doszło dzisiaj. niestety mimo wydatku ponad 40 $ nie dostałam żadnego gratisika...ah i gdyby któas chciała mam puderek ryżowy na wymianę, bo przyszła moja mega paka zapasu
linerków jeszcze nie tesowałam.tyle co teraz wyjęłam je z pudełek i weszłam od razu na wizaż żeby do was napisać...pędzelki też doszły, ładne, nie śmierdzą, nie gubią włosków, jutro zrobię im pierwszą kąpiel...a i muszę się was poradzić, bo zaraz skłądam kolejne zamówienie, pewnie w piątek, byle dali jakąś fajną promocję... szukam pędzelka żeby nakładac cień na linię rzęs, takiego szerokiego, którkiego i płaskiego oraz na prawdę dużego pędzla takiego, by "musnąć" całą twarz np. pudrem wykończeniowym.

W każdym razie jest fajnie cieszę się i w weekend czeka mnie dobra zabawa z testowaniem

Zapraszam do lektury
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=340198
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:07   #2175
wiola233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mm.
Wiadomości: 116
GG do wiola233
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
dziewczynki dziękiuję że się o mnie martwicie, a właściwie o moje zamówienie...oświadczam - doszło dzisiaj. niestety mimo wydatku ponad 40 $ nie dostałam żadnego gratisika...ah i gdyby któas chciała mam puderek ryżowy na wymianę, bo przyszła moja mega paka zapasu
linerków jeszcze nie tesowałam.tyle co teraz wyjęłam je z pudełek i weszłam od razu na wizaż żeby do was napisać...pędzelki też doszły, ładne, nie śmierdzą, nie gubią włosków, jutro zrobię im pierwszą kąpiel...a i muszę się was poradzić, bo zaraz skłądam kolejne zamówienie, pewnie w piątek, byle dali jakąś fajną promocję... szukam pędzelka żeby nakładac cień na linię rzęs, takiego szerokiego, którkiego i płaskiego oraz na prawdę dużego pędzla takiego, by "musnąć" całą twarz np. pudrem wykończeniowym.

W każdym razie jest fajnie cieszę się i w weekend czeka mnie dobra zabawa z testowaniem

No to fajnie ulżyło, że nie zaginęła
wiola233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 07:25   #2176
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ale lekko jestem podłamana powiem wam...Odpakowałam słoiczki żeby sobie popatrzeć jak to wygląda...i teraz tak:srebrny żel ma formę płynu, oddzieliła się frakcja wodna, leje się z niego i strasznie śmierdzi....chyba nie mam odwagi nakładac go na oko...niebieskiego jest tak dużo, że aż wieczko jest brudne (to akurat dobrze i on jest ładny), za to czarnego jest pół słoiczka i jest twardy jak kamień...normalnie muszę go skrobać, a żeby nabrać na pędzelek to musze go upaprać i wymaltretować...poza tym mam tez biały i ten jest OK. Czy myslicie,że do nich napisac,żeby mi ten srebrny wymienili ???? Bo odesłac im to ja mogę, ale pewnie będą chcieli zbym im wysłała pieniądze za odesłanie nowego linera do mnie tak ? Bo ten srebnry jest na bank zepsuty...jak stara farba olejna jedzie.

Ponadto, mimo zamówienia za ponad 40$ nie dostałam ani jednego gratisa...no nic.Ale dobra, widac nie zasłużyłam...ogólnie się cieszę...ale kurczaki, ten srebrny i czarny liner mnie martwią.Niebieski ma taką idealną konsystencję, jest w sumie z tego zbioru najlepszy...ale nie chce z drugiej strony tak im wybrzydzac, bo jeszcze mnie z listy klientek wywalą....
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 10:43   #2177
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Ale lekko jestem podłamana powiem wam...Odpakowałam słoiczki żeby sobie popatrzeć jak to wygląda...i teraz tak:srebrny żel ma formę płynu, oddzieliła się frakcja wodna, leje się z niego i strasznie śmierdzi....chyba nie mam odwagi nakładac go na oko...niebieskiego jest tak dużo, że aż wieczko jest brudne (to akurat dobrze i on jest ładny), za to czarnego jest pół słoiczka i jest twardy jak kamień...normalnie muszę go skrobać, a żeby nabrać na pędzelek to musze go upaprać i wymaltretować...poza tym mam tez biały i ten jest OK. Czy myslicie,że do nich napisac,żeby mi ten srebrny wymienili ???? Bo odesłac im to ja mogę, ale pewnie będą chcieli zbym im wysłała pieniądze za odesłanie nowego linera do mnie tak ? Bo ten srebnry jest na bank zepsuty...jak stara farba olejna jedzie.

Ponadto, mimo zamówienia za ponad 40$ nie dostałam ani jednego gratisa...no nic.Ale dobra, widac nie zasłużyłam...ogólnie się cieszę...ale kurczaki, ten srebrny i czarny liner mnie martwią.Niebieski ma taką idealną konsystencję, jest w sumie z tego zbioru najlepszy...ale nie chce z drugiej strony tak im wybrzydzac, bo jeszcze mnie z listy klientek wywalą....

Przede wszystkim zrobilabym zdjecia,dokladnie opisala i wyslala wiadomosc z zapytaniem co dalej?bo moim zdaniem te produkty nie powinny tak wygladac.Mam dwa eyelinery CS i zaden nie wyglada jak w/w opisane na dodatek dzisiaj odebralam linery z MAD Minerals i po otworzeniu sa w idealnym stanie,napelnione odpowiednio-nic sie nie wylewa itd.
Na pewno nie zostawilabym tego bez zadnego odzewu,pomijam gratisy bo to ich dobra wola ale kiedy placimy to oczekujemy aby zamowienie zostalo zrealizowane bez zadnej wpadki.
Nie rozumiem Twojej obawy,ze moga Cie wyrzucic z listy klientek
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-09-18 o 23:52 Powód: Literowka;)
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 14:53   #2178
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: zakupy na Coastal Scents

na pewno masz rację...i tak jak napisałaś tak zrobiłąm. zobaczymy co odpiszą...napisałąm im,mże wodnisty i wogóle...niebieski jest idealny,ale srebrny to kit...czarny jakoś przeżyję... no czekam , zobaczymy co powiedzą...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 16:56   #2179
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

hm u mnie ani zloty ani czarny ani brazowy czy bialy nie byly zepsute badz polpelne, pisz do nich koniecznie!
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 11:19   #2180
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Jestem w szoku słuchajcie.Napisałam im maila...że dostałam i że z tymi dwoja jest chyba coś nie do końca tak. Normalnego maila nie z pretensjami tylko raczej z pytaniem czy one takie wodniste i lejąco-smierdzące poinny być a czarny taki twardy. O niedolaniu nic nie pisałam...a oni mi odpisali,że czarny owszem bywa twardy a srebnry mi wyślą, bo na pewno jest zepsuty. Nie kazali odsyłac ani nic, choć byłam na to przygotowana...Więc wielki pozytyw za chęci.zobaczymy w jakim stanie do mnie dojdzie to raz, a dwa ile im zajmie to czasu...zalezało mi na zabraniu tych cudnych linerków na wesele które mam za 4 tygodnie. To byłby prawdziwy test. A dzisiaj umalowałam się fioletem i na razie trzyma się bez zarzutu, jestem happy.Zobaczymy jak będzie do końca dnia, choć po waszych opiniach spodziewam się samych cudów jak dla mnie mógłby tam zostac na zawsze
Pozostaje czekac na fajną promocję i kupić więcej pędzelków do linerów bo na razie mam tylko 1...to czekamy na kolejny piątek...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 20:07   #2181
wiola233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mm.
Wiadomości: 116
GG do wiola233
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Sara no to rewelacja! Mam nadzieje ze szybciutko przyjdzie przesyłka Jak narazie rzeczywiscie wieeelki plus Czekamy na wiesci a który masz fiolet?? deep plum może? bo zastanawiam sie nad tym kolorem...
wiola233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 07:41   #2182
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez wiola233 Pokaż wiadomość
Sara no to rewelacja! Mam nadzieje ze szybciutko przyjdzie przesyłka Jak narazie rzeczywiscie wieeelki plus Czekamy na wiesci a który masz fiolet?? deep plum może? bo zastanawiam sie nad tym kolorem...
właśnie nie...mam czarny, platinium, biały i violet.Zastanawiam się, testuje i chyba deep plum tez dokupię nastepnym razem na razie stosowałam biały pod cienie, jako paint pot i spisuje się świetnie. Nakładam bazę art-deco, wczesniej pudruję, na to eyelinerek nakładam palcem, delikatnie bez gruej warstwy a na to cień. Nie dość że dłużej się trzyma to cinie mają ładniejszy kolorek na razie z białego ni błekitu jestem zadowolona...ten violet faktycznie mogłam wziąć deep plum, no ale teraz to za późno...nastepnym razem a i tak szykuję sie na kolejne zamówienie...czekam tylko na jakąś fajna promocję.CHoć raczej już nic przed wielkim weseliskiem nie zdązy do mnie dojść...eh.

Może któraś ma pędzelek do linerków i chce oddać? sprzedać?Wymienić???
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 19:53   #2183
wiola233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mm.
Wiadomości: 116
GG do wiola233
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Dziewczyny to kiedy składamy zamowienie?? )
wiola233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 07:42   #2184
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ni nie uwierzycie jak wam powiem...Normalnie listonosz był rano i jest list dla mnie.Nie wiem co to bo w pracy siedzę ale zagraniczny...czy to wogóle realne,że to już moje linerki? Aż nie chce mi się wierzyć...przesyłka w 5 dni ? No nie mozliwe...
A co do zamówienia-tak jak pisałam.Ja jestem chętna. I do zakupów i do organizacji.Ale czekamy na fajną promocję. Co wy na to? Była ze 3 miesiące temu promocja chyba 20% na wszytsko...i to jest sensowne...no chyba,że chcecie tak bez promocji...zalezy co kogo interesuje...ja w zasadzie potrzebuję pędzelków...a tak poza tym raczej chyba nic...no więc jesli sa chętne, czekamy na newsletter który ędzie dzisiaj i jedziemy z zamówieniem.
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 07:49   #2185
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ja jestem chęnta na 2 gel linery
shironi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:36   #2186
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez shironi Pokaż wiadomość
Ja jestem chęnta na 2 gel linery
I słusznie,ja mam 4 kolory ale chyba jeszcze z jeden bym przygarneła... bo sa
!!!!cudowneeeee!!!!
Miejmy nadzieje,że niebawem pojawi się nasza super promocja w newsletterze
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:11   #2187
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Jest newsletter, ale promocja jedynie na masła i olejki.
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:44   #2188
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
Ni nie uwierzycie jak wam powiem...Normalnie listonosz był rano i jest list dla mnie.Nie wiem co to bo w pracy siedzę ale zagraniczny...czy to wogóle realne,że to już moje linerki? Aż nie chce mi się wierzyć...przesyłka w 5 dni ? No nie mozliwe...
A co do zamówienia-tak jak pisałam.Ja jestem chętna. I do zakupów i do organizacji.Ale czekamy na fajną promocję. Co wy na to? Była ze 3 miesiące temu promocja chyba 20% na wszytsko...i to jest sensowne...no chyba,że chcecie tak bez promocji...zalezy co kogo interesuje...ja w zasadzie potrzebuję pędzelków...a tak poza tym raczej chyba nic...no więc jesli sa chętne, czekamy na newsletter który ędzie dzisiaj i jedziemy z zamówieniem.
Super,ze tak szybko przyszla paczuszka.
Widzisz,wszystko dobrze sie skonczylo,wiecej wiary


Jestem chetna na 2 eyelinery i kilka sampli mik-czas realizacji nie ma znaczenia wiec dopasuje sie do reszty
Saro,mialabym tylko prosbe gdybyscie podjely decyzje o zamowieniu daj mi znac na PW ,bede wdzieczna.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 19:18   #2189
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: zakupy na Coastal Scents

I do tych 2 linerków jeden angle brush http://www.coastalscents.com/cfwebst...ngle-liner.cfm
shironi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 12:31   #2190
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ano, niestety coś nam ostatnio nie na rękę te newslettery z CS, ostatnio wczoraj przyszedł i aż mi serce drgnęło,ale niestety...to nowe produkty hotpots a nie promocja...cóż...może poczekajmy jeszcze do tego piątku a jak się nic nie trafi to zamawiamy? Sama nie wiem...jakies podsumowanie kto co chce????
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.