Podkład Revlon PhotoReady - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-06, 13:58   #151
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ten podkład nadaje się do cery suchej?? czy nie bardzo?
Wg mnie zdecydowanie bardziej do suchej niż do tłustej.
Ja mam mieszaną,ale nie mam dużych problemów ze strefą T.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 14:19   #152
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Wg mnie zdecydowanie bardziej do suchej niż do tłustej.
Ja mam mieszaną,ale nie mam dużych problemów ze strefą T.
aha zastanawiam sie wlaśnie nad kupnem

aaa powiedzcie mi który kolorek jest bardziej zliżona do CS 180 sand baige?? ten może byc troszkę jaśniejszy
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 14:46   #153
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

No nie wiem czy on się tak nadaje do cery suchej... Ja bym powiedziała ze do mieszanej lub tłustej. Ja mam cerę mieszana i owszem problem ze świeceniem się w strefie T. Podkład tak ładnie wygląda na buzi ze ostatnio codziennie go używam i zauważyłam ze przesuszył mi skórę na czole i brodzie.
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 14:59   #154
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
No nie wiem czy on się tak nadaje do cery suchej... Ja bym powiedziała ze do mieszanej lub tłustej. Ja mam cerę mieszana i owszem problem ze świeceniem się w strefie T. Podkład tak ładnie wygląda na buzi ze ostatnio codziennie go używam i zauważyłam ze przesuszył mi skórę na czole i brodzie.
aha;/ jejuś ja to chyba nigdy nie znajdę podkładu do mojej cery ;/

żeby krył i nie wyszuszał (wręcz nawilżał)
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:09   #155
pristinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 27
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez selenakaha Pokaż wiadomość
a podobno sprzedalas ten ciemny PR
Pisałam, że sprzedam ciemny 005 lub wymienie na jasny 002 ostatecznie sprzedałam, żeby kupic jasniejszy na e-bay przecież nie mieszałabym ciemnego PR z jasnym CS bo i tak byłby ciemniejszy, a co za tym idzie nie odpowiedni dla mnie mam nadzieję, że napisałam teraz zrozumiale...zresztą już 3 osoba pyta czy chcę nadal go sprzedac i której tłumaczę, że jest ich już sporo na allegro

Ja raczej bym polecała go do cery suchej lub normalnej bo niestety moja cera jest mieszana i po jakiś 2 godzinach PR spływał z niej..:/ wogóle zachowywał się jakby nie trzymał się twarzy, skutkiem czego było brudzenie wszystkiego co miało stycznośc z buzią np. żóltej apaszki Ale tak mi się podobała cera zaraz po jego nałożeniu - rozświetlona i gładka, że za radą jednej z wizażanek postanowiłam mieszac CS z PR, daje to naprawdę fajny efekt No i brązer i róż trzymają się tak jak na samym CS, czyli calutki dzień
__________________

Edytowane przez pristinka
Czas edycji: 2010-03-06 o 15:20
pristinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 16:54   #156
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Szok... bo u mnie ten podkład nie spływa z twarzy a wrecz przeciwnie pieknie sie trzyma i to naprawde przez długi czas. Dziwię się ponieważ zazwyczaj podkłady np. tak jak Healthy Mix spływały z mojej twarzy a z tym jest zupełnie inaczej. Jedyne co mnie troszke wkurzylo to fakt ze wysuszył mi troche tą buzie. I to jest znak żeby nie uzywac go codziennie.
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 18:03   #157
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
No nie wiem czy on się tak nadaje do cery suchej... Ja bym powiedziała ze do mieszanej lub tłustej. Ja mam cerę mieszana i owszem problem ze świeceniem się w strefie T. Podkład tak ładnie wygląda na buzi ze ostatnio codziennie go używam i zauważyłam ze przesuszył mi skórę na czole i brodzie.
Wg mnie do tłustej cery on się nie nadaje, ma drobinki, które przy tłustej skórze niestety będą dawać efekt jeszcze większego świecenia.
PR daje nieco inny efekt niż CS-on nie matuje, nie wygładza.
Jak ktoś ma spore problemy ze strefą T to też powinien przed kupnem go wypróbować.
Mi PR nic nie przesusza, to też jest kwestia odpowiedniego nawilżenia skóry.
Mam wątpliwości czy osoby, które mają spore problemy z cerą powinny po niego sięgać.
Dziewczyny, nie ma podkładów uniwersalnych, idealnych dla każdego, nawet jeśli producent tak twierdzi.

Edytowane przez cosma
Czas edycji: 2010-03-06 o 18:04
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 21:32   #158
karolina1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 110
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Szok... bo u mnie ten podkład nie spływa z twarzy a wrecz przeciwnie pieknie sie trzyma i to naprawde przez długi czas. Dziwię się ponieważ zazwyczaj podkłady np. tak jak Healthy Mix spływały z mojej twarzy a z tym jest zupełnie inaczej. Jedyne co mnie troszke wkurzylo to fakt ze wysuszył mi troche tą buzie. I to jest znak żeby nie uzywac go codziennie.
Hej a w porównaniu do Healthy Mix 52 PR lepiej się sprawdza u Ciebie? porównując je do siebie-który lepszy?
Mam cerę również mieszaną,ostatnio bardziej suchą niż tłustą :/
karolina1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 00:39   #159
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

U mnie lepiej się sprawdza PR ponieważ buzia po nim mi się nie świeci, nie jest tłusta. Po HM niestety mimo pięknego efektu wypoczętej cery już po chwili świeciłam się jak latarnia. HM spływa z twarzy brudzi wszystko co jest w pobliżu no i to czego nie cierpię czyli uczucie ciężkości. Zamiast cudownego uczucia wypoczętej cery po jakimś czasie (w moim przypadku to jest jakieś 30-60 minut) twarz robi się ciężka i tłusta. Próbowałam stosować pod niego kremy matujące w tym naprawdę dobry Normaderm ale nawet on nie pomógł wydłużyć efektu który następuje od razu po nałożeniu HM. Więc w tej kwestii PR jest górą. Jeśli chodzi o jakieś nawilżenie bo podobnie jak Ty też teraz mam trochę przesuszoną tą buzię i wiem że to wina używania codziennie PR. Dopóki go nie zaczęłam używać to ta cera była nawilżona żadnych suchych skórek pewnie to też wynik stosowania pudru mineralnego z Vichy. Jak tylko dostałam przesyłkę z PR tak dzień w dzień zaczęłam się nim malować i efektem tego są suche placki na twarzy, które oczywiście PR skutecznie podkreśla. Dodam jeszcze że te suche partie to nie jest jakaś tragedia że skóra płatami schodzi ale ja po prostu nie lubię się umalować i widzieć że gdzieś tam widać te skórki bo zwyczajnie mnie drażnią. Wracając do HM cóż wspaniały efekt ale nie dla mojej mieszanej cery bo się niesamowicie świecę po nim. PR jest świetny daje piękny naturalny efekt bez uczucia ciężkości jednak ja nie mogę go używać codziennie bo przesusza. Na razie z ciężkim sercem go odstawiłam żeby nawilżyć te suche partie, a że cera wraca powoli do normy to pewnie już niedługo znowu się nim umaluję

Edytowane przez Joasia:)
Czas edycji: 2010-03-07 o 00:42
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 09:45   #160
selenakaha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Szok... bo u mnie ten podkład nie spływa z twarzy a wrecz przeciwnie pieknie sie trzyma i to naprawde przez długi czas. Dziwię się ponieważ zazwyczaj podkłady np. tak jak Healthy Mix spływały z mojej twarzy a z tym jest zupełnie inaczej. Jedyne co mnie troszke wkurzylo to fakt ze wysuszył mi troche tą buzie. I to jest znak żeby nie uzywac go codziennie.
moze macie inne wersje produktu i juz go podrabiaja tak samo jak CS bo na allegro mozna trafic na jedna lub na druga wersje.
selenakaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:24   #161
karolina1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 110
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez selenakaha Pokaż wiadomość
moze macie inne wersje produktu i juz go podrabiaja tak samo jak CS bo na allegro mozna trafic na jedna lub na druga wersje.
Wow,nie wiedziałam że już podrabiają ehh :/
jak myślicie ten jest oryginalny??
http://www.allegro.pl/item949102395_...eady_30ml.html

Aaa i stosuje może ktoś,albo słyszał jaki jest puderm PR??
Zastanawiam się nad jego kupnem.
karolina1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 12:02   #162
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Joasiu, ja mam podobne odczucia. PR też troszkę podkreśla mi suche miejsca, ale wydaje mi się, że to nie jest efekt jego działania, tzn. nie wydaje mi się, żeby ten podkład wysuszał skórę, jedynie obnaża to wysuszenie
Po kilku dniach testowania stwierdzam, że odcień 003 jest cudownie jasny
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:21   #163
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez selenakaha Pokaż wiadomość
moze macie inne wersje produktu i juz go podrabiaja tak samo jak CS bo na allegro mozna trafic na jedna lub na druga wersje.
Jak rozpoznać podróbkę?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:01   #164
pristinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 27
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez selenakaha Pokaż wiadomość
moze macie inne wersje produktu i juz go podrabiaja tak samo jak CS bo na allegro mozna trafic na jedna lub na druga wersje.
A czym się różni jedna wersja od drugiej podrobionej?

O nie zauważyłam ostatniego posta
__________________

Edytowane przez pristinka
Czas edycji: 2010-03-07 o 16:03
pristinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:38   #165
luuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez karolina1989 Pokaż wiadomość
Wow,nie wiedziałam że już podrabiają ehh :/
jak myślicie ten jest oryginalny??
http://www.allegro.pl/item949102395_...eady_30ml.html

Aaa i stosuje może ktoś,albo słyszał jaki jest puderm PR??
Zastanawiam się nad jego kupnem.
Wydaje mi się,że jest orginalny. A co do pudru to nie wiem,na pewno ma w sobie drobinki jak ten podkład.
luuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 14:49   #166
selenakaha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Jak rozpoznać podróbkę?
tu jest problem bo nawet na podrobkach pisze ze jest z USA i jak sie zapieraja sprzedawcy ze jest z USA to maja racje bo tak pisze na opakowaniu ale to jest z chin , a podrobka jest mniej trwala szybko sie wazy i wiele osob narzeka na revlona ktory naprawde jest swietny
selenakaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:05   #167
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

ja mam cere normalna a ostatnio przesuszona i jak nalzoe go na nawilzajacy krem jest ok nic mnie przesusza - nie pudruje go wiec i nic nie splywa... porownalam wczoraj moje 002 vanilla z 150buff do cery suchej i jest roznica jednego tonu napewno buff jest ciemniejszy
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:29   #168
pristinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 27
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez selenakaha Pokaż wiadomość
tu jest problem bo nawet na podrobkach pisze ze jest z USA i jak sie zapieraja sprzedawcy ze jest z USA to maja racje bo tak pisze na opakowaniu ale to jest z chin , a podrobka jest mniej trwala szybko sie wazy i wiele osob narzeka na revlona ktory naprawde jest swietny
A nie uważasz, że jest za wcześnie na jakiekolwiek podróbki? Ja jeden kupiłam na allegro.pl w kolorze 005, odsprzedałam i kupiłam na e-bay, przesyłka z USA i stwierdzam, że jeden od drugiego niczym się nie różnił poza kolorembo za drugim razem kupiłam jaśniejszy oba nie trzymały sie dobrze na mojej twarzy i wydawały mi się nie trwałe, dletego teraz mieszam PR i CS
__________________
pristinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:31   #169
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez nove Pokaż wiadomość
Patrzac na zdjecie zamieszczone przez esterr, ciezko mi uwierzyc, ze 002 Vanilla ma zolte pigmenty - wg tych swtachy Vanilla wyglada bardziej rozowo niz Shell... Czy tylko ja mam takie odczucia?
zgadzam sie ale mam vanille i jest bialo zolta zdjecie tego nie oddaje, jest tez ivory ale na tym foto go nie ma w ogole
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 17:53   #170
karolina1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 110
Cool Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

http://www.allegro.pl/item949102395_...eady_30ml.html

Prosze jeszcze o komentarze : czy myślicie że podkład z linku jest oryginalny?
karolina1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:25   #171
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez karolina1989 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item949102395_...eady_30ml.html

Prosze jeszcze o komentarze : czy myślicie że podkład z linku jest oryginalny?
Tak jak dziewczyny pisały, produkt jest jeszcze za krótko na rynku, by był już podrabiany . Myślę że to orginał.
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:42   #172
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Wczoraj zajrzałam do lokalnej drogerii i zobaczyłam podkłady PhotoReady w cenie 90 zł! Cena powala, ale plus za to, że tak szybko go sprowadzili Jednak nie widziałam odcienia Vanilla, a szkoda, bo chciałam mu się przyjrzeć
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:31   #173
nove
Zadomowienie
 
Avatar nove
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 1 743
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
zgadzam sie ale mam vanille i jest bialo zolta zdjecie tego nie oddaje, jest tez ivory ale na tym foto go nie ma w ogole
Hm... Teraz troche sie obawiam, ze bedzie dla mnie za zolta. A Ivory jeszcze nigdzie nie widzialam dostepnego... (tzn. w miejscu, skad moge go kupic )
nove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 20:52   #174
karolina1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 110
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Idzie już do mnie podkład Shell , zdam relację jak dojdzie,
jedna z Was pocieszyła mnie że jest on dość neutralny, Healthy Mix jak dla mnie ma za dużo żółci w sobie.
Jedynie to boję się że ma drobinki,które mogą być bardzo widoczne?! Czy one są takie zauważalne?
Może to wyglądać nienaturalnie?
karolina1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 23:01   #175
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Ja akurat drobinki widzę i powiem szczerze że w pierwszej chwili byłam przerażona, ale potem okazało się że nie wyglądają na twarzy dziwnie bądź nienaturalnie. Wręcz przeciwnie- twarz wygląda ślicznie i promiennie już nie wspomnę że na zdjęciach twarz wygląda bardzoo korzystnie. Ale myślę że to już jest kwestia bardzo indywidualna Musisz po prostu sama ocenić Koniecznie podziel się wrażeniami!
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 11:05   #176
karolina1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 110
Smile Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Ja akurat drobinki widzę i powiem szczerze że w pierwszej chwili byłam przerażona, ale potem okazało się że nie wyglądają na twarzy dziwnie bądź nienaturalnie. Wręcz przeciwnie- twarz wygląda ślicznie i promiennie już nie wspomnę że na zdjęciach twarz wygląda bardzoo korzystnie. Ale myślę że to już jest kwestia bardzo indywidualna Musisz po prostu sama ocenić Koniecznie podziel się wrażeniami!
Napewno się podzielę, byc może zaraz dojdzie
A o drobinki pytam,bo mój chłopak ma niewielkie przebarwienia i ostatnio kilka wyprysków,chciałby sobie do zdjęcia i na ważne wyjścia nałożyc punktowo, ale tak żeby nie migotały mu drobinki bo wiadomo wtredy to mało naturalne
Może ten się nada do tego.....
karolina1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 12:15   #177
nove
Zadomowienie
 
Avatar nove
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 1 743
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Moja Vanilla wlasnie przyszla
Wlasnie rozpakowalam paczke i poki co moge jedynie wyrazic wstepna opinie po tescie na rece... Ciezko mi porownac do innych podkladow, bo nigdy nie moglam sobie dobrac koloru (byly za ciemnie i nie w tej tonacji, co trzeba) i pomijajac jeden tani kupiony na szybko, ktory mialam na sobie ze 3 razy (ciemniejszy od Vanilli) nigdy nic nie kupilam, a co dopiero, uzywalam
Zatem, przechodzac do rzeczy. Vanilla jest mniej zolta, niz sie obawialam. Odcien moglby byc dla mnie jasniejszy, ale zima sie konczy, wiec moze bedzie dobrze. Drobinki sa, ale naprawde mikroskopijne - wiec nie tyle widac brokat a'la Edward Cullen, ale skora jest rozswietlona w sloncu - podklad ten nie nadaje sie jako korektor.
A teraz ide sie bawic z twarza

EDIT - podklad faktycznie podkresla suche skorki - nie mam z nimi duzego problemu, ale po nalozeniu podkladu widze na twarzy suche placki. Ale chyba musze potestowac dluzej, zeby moc powiedziec cos wiecej

Edytowane przez nove
Czas edycji: 2010-03-09 o 12:24
nove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 16:23   #178
Piegusiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez nove Pokaż wiadomość
Moja Vanilla wlasnie przyszla
Wlasnie rozpakowalam paczke i poki co moge jedynie wyrazic wstepna opinie po tescie na rece... Ciezko mi porownac do innych podkladow, bo nigdy nie moglam sobie dobrac koloru (byly za ciemnie i nie w tej tonacji, co trzeba) i pomijajac jeden tani kupiony na szybko, ktory mialam na sobie ze 3 razy (ciemniejszy od Vanilli) nigdy nic nie kupilam, a co dopiero, uzywalam
Zatem, przechodzac do rzeczy. Vanilla jest mniej zolta, niz sie obawialam. Odcien moglby byc dla mnie jasniejszy, ale zima sie konczy, wiec moze bedzie dobrze. Drobinki sa, ale naprawde mikroskopijne - wiec nie tyle widac brokat a'la Edward Cullen, ale skora jest rozswietlona w sloncu - podklad ten nie nadaje sie jako korektor.
A teraz ide sie bawic z twarza

EDIT - podklad faktycznie podkresla suche skorki - nie mam z nimi duzego problemu, ale po nalozeniu podkladu widze na twarzy suche placki. Ale chyba musze potestowac dluzej, zeby moc powiedziec cos wiecej
A możesz wstawić zdjęcia? Też chcę kupić Vanillię, ale obawiam się koloru.
Piegusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 19:56   #179
karolina1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 110
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Doszedł mój Sheel,przetestowałam tylko na ręce,kolor wydaje się wpadać lekko w róż ale po chwili pięknie się wtopił,jutro sprawdzę na twarzy,drobinki rzeczywiśćie mikroskopijne :0 więc powinien mi slużyć,wydaję mi się że też będzie matowił skórę,zgadzacie się? nie zatyka Wam czasem porów?(o ile macie takie skłonnośći? bo ja mam,niestety :/ )
karolina1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 21:26   #180
nove
Zadomowienie
 
Avatar nove
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 1 743
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Piegusiia Pokaż wiadomość
A możesz wstawić zdjęcia? Też chcę kupić Vanillię, ale obawiam się koloru.
Zdjecia sa dostepne w watku. Wystarczy przejrzec Ja niestety nie mam jak ich zrobic i zamiescic, bo aparat juz od dawna lezy zepsuty gdzies w szafie, a z telefonu nie mam jak przerzucic...
nove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.