zakupy na Coastal Scents - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 17:59   #151
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Słuchajcie, trzeba się zdecydować ostatecznie. MissSunshine zrezygnowała, więc i waga przesyłki będzie niższa i koszt wysyłki rozdzielony na każdą osobę się zmieni.
Na razie nie ma więc co wyliczać. Czy wyślecie kasę dziś czy jutro to bez różnicy, bo mamy weekend. Tak więc dziś niech każdy się ostatecznie zdecyduje, co bieże, czy przypadkiem nie rezygnuje, tak aby jutro nie było już zmian decyzji.
Zatem rozdział kosztów wysyłki wyliczę znowu jutro.

Nie wiem tylko jak obliczyć wartość całkowitą przesyłki na podstawie wagi, MissSunshine masz jakąś stronkę do tego?

Zbiorę więc pieniądze za kosmetyki i wysyłkę w Stanach, kasę za wysyłkę odeślę do MissSunshine, a jak paczka do niej dojdzie to powie nam ile jeszcze każdy ma przelać jej za wysyłkę krajową.

MissSunshine to bardzo miło z Twojej strony, że chcesz nam pomóc mimo że sama rezygnujesz z zamówienia. Zatem OSTATECZNIE mam Cię wykreślić z listy?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 18:15   #152
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ja też muszę zrezygnować z zamówienia wyskoczył mi nieprzewidziany wydatek i mój budżet może nie wytrzymać tych zakupów

Może będzie jeszcze jakieś zamówienie i wtedy będę mogła.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 18:16   #153
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja jestem chętna i nie zmieniam zamówienia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 18:25   #154
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ja też jestem chętna i nie rezygnuję. Na pewno biorę to co było wcześniej zapisane. Jeżeli paleta, którą chcę wziąć będzie jutro, to ją tez wezmę, a jeżeli nie, no to trudno. Na prezent wymyślę co innego
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 18:48   #155
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ok czyli MissSunshine i Lemirkę wykreślam z listy.

Ferrou a którą paletę chcesz wziąć?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-11-29 o 18:56
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 19:05   #156
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

http://www.coastalscents.com/cfwebst...up-palette.cfm

Spodobała się mojej starszej siostrze, chciała ją sobie sama kupić (no, razem z nami ) ale teoretycznie jej nie ma, chociaż dodaje się ona do koszyka. Dodatkowo, to co zrozumiałam, napisali że będzie do końca tego tygodnia, czyli do jutra. Zobaczymy, jak jutro będzie, to ją napewno biorę, jak nie, to będę musiała wymyślić inny prezent.

Frantic, to może jak będziesz robiła symulację kosztów, to zrób może dwie, z ta paletą i bez niej, żeby jak jutro ona będzie, to nie robić tego na szybko
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 19:07   #157
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja też nie rezygnuję z zamówienia. Wszystko u mnie zostaje bez zmian
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 19:24   #158
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
http://www.coastalscents.com/cfwebst...up-palette.cfm

Spodobała się mojej starszej siostrze, chciała ją sobie sama kupić (no, razem z nami ) ale teoretycznie jej nie ma, chociaż dodaje się ona do koszyka. Dodatkowo, to co zrozumiałam, napisali że będzie do końca tego tygodnia, czyli do jutra. Zobaczymy, jak jutro będzie, to ją napewno biorę, jak nie, to będę musiała wymyślić inny prezent.

Frantic, to może jak będziesz robiła symulację kosztów, to zrób może dwie, z ta paletą i bez niej, żeby jak jutro ona będzie, to nie robić tego na szybko
Słuchaj jeżeli jutro jej nie będzie, to nie znaczy jeszcze że w poniedziałek jej nie wrzucą. Nie pamiętam czy pisałaś w jakim banku masz konto, jeżeli w Inteligo lub PKO to kasę możesz mi przesłać nawet w poniedziałek rano. Jeżeli w innym banku, to musisz zrobić przelew jutro, więc proponuję żebyś przesłała mi kasę także na paletę. Jak w poniedziałek jej nie będzie, to po prostu odeślę Ci pieniążki za nią spowrotem.
Tak samo proponuję Cathy odnośnie czarnego linera. Teraz go nie ma, ale w poniedziałek może już być. Więc wpłać mi kasę za wszystko co chcesz, a jak czegoś zabraknie to pieniądze wam oddam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 19:34   #159
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Kasę wyśle z mBanku, Z tego co wiem, to szybko dochodzą, ale nie warto ryzykować
Możemy się tak umówić, że prześlę także kasę za paletę. Tylko jak to będzie wtedy z kosztami przesyłki?
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 19:35   #160
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja sie zastanawiam czy jest sens kombinowac z tymi przesylkami do wujka itd, czy nie lepiej po prostu od razu do Polski
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 19:52   #161
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Jest sens. Bo jeżeli przesyłka będzie szła prosto ze sklepu to jest duże prawdopodobieństwo, ze UC ją złapie. Natomiast jak będzie od Wujka, będzie to przesyłka prywatna, podarek dla nas od Wujka . UC wtedy się nie przyczepi. A koszty przesyłki wyjdą mniej więcej takie same.
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 20:05   #162
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ok czyli MissSunshine i Lemirkę wykreślam z listy.

Ferrou a którą paletę chcesz wziąć?
Szokujące jest to jak bardzo Wam zależy tylko na sobie. Może odbieram to za bardzo personalnie, ale po prostu już brak mi słów jak to wszystko czytam... Jest mi przykro, że nie mogę zrobić zamówienia, a Ty Frantic... Sama zobacz co napisałaś. Nie umiecie postąpić w porządku wobec mnie.
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 20:52   #163
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Jest sens. Bo jeżeli przesyłka będzie szła prosto ze sklepu to jest duże prawdopodobieństwo, ze UC ją złapie. Natomiast jak będzie od Wujka, będzie to przesyłka prywatna, podarek dla nas od Wujka . UC wtedy się nie przyczepi. A koszty przesyłki wyjdą mniej więcej takie same.

ah so teraz rozumiem
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 21:33   #164
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
Szokujące jest to jak bardzo Wam zależy tylko na sobie. Może odbieram to za bardzo personalnie, ale po prostu już brak mi słów jak to wszystko czytam... Jest mi przykro, że nie mogę zrobić zamówienia, a Ty Frantic... Sama zobacz co napisałaś. Nie umiecie postąpić w porządku wobec mnie.
Wiesz, po tym co napisałaś teraz, to ja nie wiem co powiedzieć. Nie mam kompletnie pojęcia o co Ci chodzi, przecież sama napisałaś że Ty rezygnujesz, ale chętnie pomożesz nam w realizacji zamówienia.

Odbieram Twoją wypowiedź tak, że może w ramach podziękowania powinniśmy Ci zasponsorować kosmetyki które byś chciała, bo nam pomagasz.

Ok, w takim razie ja rezygnuję ze wspólnych zakupów. Jakoś dziwnie odbieram interesowną pomoc, może dlatego że jestem trochę inna.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-11-29 o 21:34
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 21:52   #165
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ja tu tak czytam wątek (w końcu sama go założyłam ), i też nie rozumiem o co chodzi MissSunshine? Ja w wypowiedzi Frantic nie widzę nic złego/obraźliwego/nietaktownego..
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 21:56   #166
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja przeczytalam ze frantic dziekuje MissSunshine, ze mimo, ze sama jednak nie zamawia to chce pomoc z zamowieniem. Ja to odebralam pozytywnie...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 21:56   #167
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
Szokujące jest to jak bardzo Wam zależy tylko na sobie. Może odbieram to za bardzo personalnie, ale po prostu już brak mi słów jak to wszystko czytam... Jest mi przykro, że nie mogę zrobić zamówienia, a Ty Frantic... Sama zobacz co napisałaś. Nie umiecie postąpić w porządku wobec mnie.
Słuchajcie, jakoś dziwnie się zrobiło.
Może spróbujmy wyjaśnić tą sytuację bez emocji.

MissSunshine-
dlaczego uznałaś, że zależy nam tylko na naszym zamówieniu?Powiedz wprost, bo wydaje mi się, że zaszło jakieś nieporozumienie. Zadeklarowałaś chęć pomocy, za którą wszyscy Ci jesteśmy szalenie wdzięczni. Nam również jest przykro, że nie możesz zrobić zamówienia, tym bardziej doceniamy chęć Twojej pomocy. Co w wypowiedzi Frantic było takiego, co Cię uraziło? Spróbuj nam to wyjaśnić, a na pewno okaże się, że zaszło jakies nieporozumienie.
Moim zdaniem Frantic podziękowała Ci po prostu za deklarację pomocy i nic więcej.

Frantic- poczekaj, może MissSunshine wcale nie miała na myśli sponsorowania jej kosmetyków.

Poza tym, przy tym zamówieniu na pewno będą darmowe próbki (dziewczyny na youtubie za każdym razem wspominają o gratisach przy zamówieniach, zreszta w recenzjach na CS również o tym piszą), więc to oczywiste, że wszystkie gratisy dostanie MissSunshine.Przynajmniej dla mnie to było jasne. Myślę, że nie chodziło o sponsorowanie komuś kosmetyków. Przynajmniej mam taką nadzieję...

Oczywiście, jeżeli MissSunshine wycofuje się z chęci pomocy- trudno. Nie możemy przecież Jej do tego zmusić. Ale ja po prostu tego nie rozumiem. Zwłaszcza, iż sama zadeklarowała taką chęć.
Najlepiej będzie, jeżeli sama po prostu wyjaśni, dlaczego i co ją uraziło.
MissSunhine - co się stało? Może coś przeoczyłyśmy?

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-29 o 22:00
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:05   #168
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Wiecie, jeżeli ktoś piszę że sam rezygnuje ale chętnie pomoże, to ja to tak odbieram. Nie doczytywałam się podtekstów, bo gdybym ja tak napisała to naprawdę chciałabym bezinteresownie pomóc.

Dziewczyny (i chłopacy ) nie zrozumcie mnie źle, ja się nie obrażam, ale takie zagrywki to nie moja bajka. Odbieram wypowiedź MissSunshine tak jak napisałam wyżej, jeżeli jest inaczej, jeżeli niewłaściwie to interpretuję, to już trudno.
Ja się jednak OSTATECZNIE wycofuję. Złoże sobie w poniedziałek zamówienie tylko dla siebie, co prawda wezmę znacznie mniej niż chciałam (wyższe koszta przesyłki, to wiadome), ale nie będę musiała nikomu okazywać wdzięczności. Widać słowo "dziękuję" by tu nie wystarczyło.
Jedyne czego mi teraz trochę żal, to stracony czas, bo liczyłam, przeliczałam i kombinowałam jakby nie patrząc na darmo.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-11-29 o 22:08 Powód: literówka
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:08   #169
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Frantic- rozumiem Twoją decyzję, ale tak jak napisałam, może zaszło nieporozumienie i MissSunshine wcale nie liczy na materialne korzyści z pomocy? Może coś ją po prostu zabolało i stąd jej wypowiedź? Ja wciąż uważam, że najlepiej wyjaśnić wszystko dokładnie i wysłuchać, co ma do powiedzenia MissSunshine..

Dziwi mnie ta sytuacja. Robiłam już z MissSunshine zamówienie z Cherry Culture i nie wzięła ode mnie ani grosza za pomoc. Tak więc nie wydaje mi się, żeby tym razem chciała na nas zarobić. Przy tamtym zamówieniu wszystko dokładnie wyliczyła, zajęła się wszystkim i nie doliczyła sobie ani grosika, więc...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-29 o 22:14
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 22:14   #170
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Frantic- rozumiem Twoją decyzję, ale tak jak napisałam, może zaszło nieporozumienie i MissSunshine wcale nie liczy na materialne korzyści z pomocy? Może coś ją po prostu zabolało i stąd jej wypowiedź? Ja wciąż uważam, że najlepiej wyjaśnić wszystko dokładnie i wysłuchać, co ma do powiedzenia MissSunshine..
Cathy nie wykluczam, że masz rację, nieporozumienia się zdarzają. Osobiście jednak uważam, że nie napisałam nic co by mogło kogokolwiek urazić. Jeżeli jednak to zrobiłam, to wszystko chętnie wyjaśnię.
Zdania jednak co do wspólnych zakupów już nie zmienię.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:31   #171
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: zakupy na Coastal Scents

tak czy siak myśle że nietaktem byłoby angażowanie Misssunshine i jej wujka w tą wymiane jeżeli ona nic nie kupuje, wydaje mi się o to poczuła sie urazona.

możeby zorganizować wysyłkę do polski na własna rekę, wyjdzie troche drożej ale szybciej, jest ryzyko ze strony UC ale koszty wysyłki na osobe będę mniejsze i dalej jest znizka poniedziałkowa, co o tym myślicie?
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:33   #172
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Jestem za tym, aby zorganizować wysyłkę bezpośrednio do Polski.
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:39   #173
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

też własnie piszę z Frantic w tej sprawie Może uda się w takim razie prosto do Polski do nas? Rzeczywiście, dajmy może spokój wujkowi, skoro MissSunshine nic dla siebie nie weźmie

kamisio- kurczę, ale dalej nie rozumiem. Przecież to MissSunshine sama zaproponowała, że nam pomoże. Nikt od niej tego nie wymagał, wiedząc, że nie będzie zamawiać nic dla siebie. Gdzie tu nietakt? Wystarczyło, żeby powiedziała "nie", a nikt przecież nie miałby o to pretensji i każdy by to zrozumiał.

Proponuję zakończyć w takim razie te rozważania, co się stało i dlaczego i zastanowić się nad innym rozwiązaniem, bo czasu niewiele, jeżeli chcemy się załapać na zniżkę poniedziałkową

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-29 o 22:45
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:40   #174
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
tak czy siak myśle że nietaktem byłoby angażowanie Misssunshine i jej wujka w tą wymiane jeżeli ona nic nie kupuje, wydaje mi się o to poczuła sie urazona.

możeby zorganizować wysyłkę do polski na własna rekę, wyjdzie troche drożej ale szybciej, jest ryzyko ze strony UC ale koszty wysyłki na osobe będę mniejsze i dalej jest znizka poniedziałkowa, co o tym myślicie?
Czyli w momencie jak MissSunshine zrezygnowała powinniśmy byli powiedzieć, ok to my też rezygnujemy, nawet jak zadeklarowała że i tak nam pomoże? Przecież nikt o to nie prosił, nie dopytywał się czy mimo wszystko możemy skorzystać z jej pomocy... Eh, nieważne!

Też jestem ZA wspólnymi zakupami paczką priorytetową bezpośrednio do Polski. Trzeba się jednak liczyć z koniecznością dopłaty VATu. Ale taką kasę można dozbierać dopiero jak przyjdzie laurka z UC.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-11-29 o 22:41
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:48   #175
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ok rozumiem, że wszyscy są na razie chętni na wysyłkę bezpośrednio do Polski. Nie wypowiedziała się jeszcze agabil1, ale na razie do sprawdzenia kosztów wysyłki jak najbadziej ją uwzglednię. Podam więc wam za chwilę ile CS wyliczy za wysyłkę naszej paczki, dajcie mi 5 minut.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:49   #176
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: zakupy na Coastal Scents

tak bedzie najlepiej bo ewentualne cło i vat to 26%, akurat tyle zaoszczedzimy w poniedziałek, więc niezależnie od tego czy UC złapie paczkę, to i tak jesteśmy w dobrej sytuacji

wiem że MissSunshine sama zaproponowała pomoc, ale moim zdaniem to nietakt korzystać z jej pomocy jak zrezygnowała i jeszcze dokładać Jej pracy, weżmy to na swoje barki bo to nasz problem teraz
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2008-11-29 o 22:52
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:50   #177
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Robimy zamówienie bezpośrednio do Polski. Jutro dogadamy już szczegóły, Jeszcze Agabil musi potwierdzić chęć zakupu w taki sposób. A potem będziemy się cieszyć nowymi zabawkami
Dobrej Nocki

Edit: Frantic, jak będziesz liczyła koszty przesyłki, to bez tej palety, o której wcześniej rozmawialiśmy. Nie chcę ryzykować, że zostanę bez prezentu

Edytowane przez Ferrou
Czas edycji: 2008-11-29 o 22:57
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:56   #178
MissSunshine
Raczkowanie
 
Avatar MissSunshine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 110
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Frantic jestem w szoku, nie wiem dlaczego pomyślałaś, że chcę, żebyście kupiły mi kosmetyki. Nie przesadzajmy... Nie zgodziłabym się na to. Zamawiając kosmetyki NYX nie chciałam ani złotówki, a to, że teraz chwilowo nie mam na CS nie znaczy, że chcę coś od Was wyłudzić, bo będę miała na tę paletę i ją prawdopodobnie zamówię. Po prostu liczyłam, że napiszecie, że możemy w takim razie zamówić w innym terminie, gdy będę miała pieniądze. To prawda, napisałam, że mogę Wam pomóc, bo obiecałam, ale mimo wszystko było mi tak po prostu po ludzku bardzo przykro i łudziłam się, że ktoś wyjdzie z inicjatywą późniejszego zamówienia (bo dodatkowo nie chciałabym co chwilę prosić wujka o coś nowego do zamówienia, bo zdaję sobie sprawę, że nie ma czasu zajmować się moimi sprawami). Z drugiej strony rozumiem Was, że chcecie zamówić teraz, bo jest obniżka. No i mogłam napisać wprost, żebyśmy zamówiły później i czy się zgadzacie. Trudno. Nie chcę się z nikim kłócić. Przepraszam Was za problemy.
__________________
In love...
MissSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 23:05   #179
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Zrobila sie z tego watku istna telenowela. Niedomowienia, nieporozumienia i nagle zwroty akcji ;-) Czytam sobie dla rorywki na bierzaco piszac prace dyplomowa caly dzie n
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 23:31   #180
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez MissSunshine Pokaż wiadomość
Frantic jestem w szoku, nie wiem dlaczego pomyślałaś, że chcę, żebyście kupiły mi kosmetyki. Nie przesadzajmy... Nie zgodziłabym się na to. Zamawiając kosmetyki NYX nie chciałam ani złotówki, a to, że teraz chwilowo nie mam na CS nie znaczy, że chcę coś od Was wyłudzić, bo będę miała na tę paletę i ją prawdopodobnie zamówię. Po prostu liczyłam, że napiszecie, że możemy w takim razie zamówić w innym terminie, gdy będę miała pieniądze. To prawda, napisałam, że mogę Wam pomóc, bo obiecałam, ale mimo wszystko było mi tak po prostu po ludzku bardzo przykro i łudziłam się, że ktoś wyjdzie z inicjatywą późniejszego zamówienia (bo dodatkowo nie chciałabym co chwilę prosić wujka o coś nowego do zamówienia, bo zdaję sobie sprawę, że nie ma czasu zajmować się moimi sprawami). Z drugiej strony rozumiem Was, że chcecie zamówić teraz, bo jest obniżka. No i mogłam napisać wprost, żebyśmy zamówiły później i czy się zgadzacie. Trudno. Nie chcę się z nikim kłócić. Przepraszam Was za problemy.
No widzisz, to trzeba było napisać wprost o co chodzi, bo zapewniam Cię, że nie ja jedna tak odebrałam Twoją wypowiedź. Ale wszystko już wyjaśniłaś więc temat skończony. Jeżeli pozwolisz, to jednak złożymy zamówienie na własną rękę, bo 25% obniżka to niewątpliwa okazja dla każdego by parę złotych zaoszczędzić.

Włożyłam do koszyka zamówienie 5 osób (Agę oczywiście na razie też liczę i czekam na jej decyzję). I tak:
- wartość zakupów wyniesie nas 137,97$
- wartość wysyłki paczką poleconą to 46,25$

Wartość za wysyłkę rozłożona na każdego z osobna wygląda tak:
1. agabil1: 11,10$
2. frantic: 11,05$
3. cathy: 9,66$
4. Ferrou: 8,27$
5. kamisio: 6,17$

Przelicznik waluty przypominam to: 1$=3,10 zł

Dodatkowe koszta to ewentualny VAT i cło (jak nam złapią paczkę) i koszt wysyłki w Polsce. Te dwa ostatnie wydatki policzymy jednak dopiero jak paczka dojdzie.

Myślę że jest to wersja ostateczna. Proszę niech zainteresowane osoby się z tym zapoznają i zdecydują czy rezygnują czy nie.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-11-30 o 13:08
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.