zakupy na Coastal Scents - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-30, 21:18   #31
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Coraz bardziej kusi mnie ta paletka Pójdę z torbami przez Wizaż
Dziękuję Ci ślicznie za kolejne zdjęcia Widzę to, co chciałam widzieć A jest szansa na jakieś zielenie, fiolety? Ja wiem, że marudzę strasznie i nie każdy musi się malować w takich barwach, ale właśnie te kolorki mnie najbardziej kuszą ..
Co do bazy Urban Decay... To niesprawiedliwe, że nie ma jej u nas. Ja już bym chyba nawet była w stanie zapłacić nawet 10 razy tyle, ile kosztuje w cywilizowanym świecie, byle tylko ją dorwać... Tyle się o niej naczytałam i nasłuchałam na youtubie, a nie ma gdzie jej kupić.. Cóż, pewnie w końcu będę musiała zdobyć kartę i będę sobie sama robiła zakupy w miejscach bardziej normalnych niż nasz kochany kraj
Moze cos walne w zieleniach w weekend, zobaczymy.
Co do bazy UD to sie nie ekscytuj, mnie ona doprowadza do furii (opisalam jej mankamenty w watku o Urban Decay). Sa inne bazy.
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 21:28   #32
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Moze cos walne w zieleniach w weekend, zobaczymy.
Co do bazy UD to sie nie ekscytuj, mnie ona doprowadza do furii (opisalam jej mankamenty w watku o Urban Decay). Sa inne bazy.
Będę Ci bardzo wdzięczna
Co do baz- do tej pory używałam Artdeco (dłubanie troszkę dłuższymi paznokciami doprowadza mnie do szału, poza tym ciężko się cieniuje na tej bazie, a ja i tak mam z tym problem, więc niekoniecznie lubię sobie życie jeszcze dodatkowo utrudniać) oraz Lumene (jak dla mnie nie robiła kompletnie nic) i Kryolan (to już totalna porażka na moich powiekach). Wciąż szukam tej jedynej i myślałam, że znalazłam swój ideał. Cóż, nieco ostudziłaś mój zapał Ale i tak pewnie gdybym miała szansę ją nabyć, nie wahałabym się za długo
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 21:31   #33
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Będę Ci bardzo wdzięczna
Co do baz- do tej pory używałam Artdeco (dłubanie troszkę dłuższymi paznokciami doprowadza mnie do szału, poza tym ciężko się cieniuje na tej bazie, a ja i tak mam z tym problem, więc niekoniecznie lubię sobie życie jeszcze dodatkowo utrudniać) oraz Lumene (jak dla mnie nie robiła kompletnie nic) i Kryolan (to już totalna porażka na moich powiekach). Wciąż szukam tej jedynej i myślałam, że znalazłam swój ideał. Cóż, nieco ostudziłaś mój zapał Ale i tak pewnie gdybym miała szansę ją nabyć, nie wahałabym się za długo
UD -> wielki problem z cieniowaniem, rozcieraniem, stopniowaniem. To ostatnie wlasciwie niemozliwe, rozcieranie to katorga. Kazdy reaguje inaczej na dany kosmetyk, moja skora tak reaguje na UD. Polecilabym BeneFit - calkiem przyjemna baza.
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 15:50   #34
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

OK< DZIS ZIELEN:

Krytyki nalozenia cieni/rostarcia/cieniowania nie przyjmuje, bo makijaz zostal wykonany na szybko w pare minut. Poza tym, wiekszosc fotek robilam po powrocie z 1,5 intensywnego fitnessu wiec mogl mi makijaz splynac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 28.jpg (22,6 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 29.jpg (20,7 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 30.jpg (19,0 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 31.jpg (26,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 32.jpg (32,9 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 33.jpg (28,0 KB, 75 załadowań)
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 15:51   #35
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 34.jpg (28,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 35.jpg (17,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 36.jpg (20,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 37.jpg (21,1 KB, 43 załadowań)
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 16:32   #36
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: zakupy na Coastal Scents

łoooo, ekstra żywe kolory! super
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 23:33   #37
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

o, właśnie o takie żywe kolorki mi chodziło
i jak na makijaż po 1,5 godz. fitnessu to całkiem przyzwoicie się trzyma.
Ja juz właściwie jestem przekonana całkiem do tej palety. Teraz mam pretekst, żeby w końcu wyrobić sobie kartę Dziękuję Ci bardzo
A co do bazy BeneFit, to ostatnio nawet licytowałam ją na allegro, ale ktoś mnie przebił, bo specjalnie nie byłam do niej przekonana.Teraz jestem zła
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 00:01   #38
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Jeszcze o pedzlach -
im dluzej ich uzywam, tym jestem mniej z nich zadowolona. Podwojny jeszcze ujdzie, ale jasna strona to drapak. Badgery sa niby ok - nie drapia, ale z drygiej strony wydaja mi sie za miekkie. Maly pedzelem tez drapie troche. Takze cienie - pedzle - .
Ponizej zdjecie pedzli. W srodku pedzle CS.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 8.jpg (23,9 KB, 152 załadowań)
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 09:17   #39
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Jeszcze o pedzlach -
im dluzej ich uzywam, tym jestem mniej z nich zadowolona. Podwojny jeszcze ujdzie, ale jasna strona to drapak. Badgery sa niby ok - nie drapia, ale z drygiej strony wydaja mi sie za miekkie. Maly pedzelem tez drapie troche. Takze cienie - pedzle - .
Ponizej zdjecie pedzli. W srodku pedzle CS.
właśnie dziewczyny na youtubie mowią, że niektóre z pędzli z CS są dobre a inne do kitu.
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 22:48   #40
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

hej dziewczyny, mam pytanie...
Właśnie się dowiedziałam, że ciemnota straszna ze mnie
Do rzeczy- okazuje się, że na coastal scents można płacić poprzez paypala, a do tego wcale nie jest potrzebna karta kredytowa .
I teraz liczę na Waszą pomoc i doświadczenie w zakupach- czy jak zamówię, zapłacę z kosztem przesyłki, to jeszcze coś mi przy odbiorze naliczą (jakieś cła i inne cuda?)
Chciałabym wiedzieć, czego mam się spodziewać, bo to, że zamawiać będę, to już postanowione
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 23:07   #41
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Dolicza ci clo, oczywiscie, bo to jest import z zagranicy innej niz UE, ktory z natury rzeczy podlega ocleniu.
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 23:18   #42
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

dziękuję Ci bardzo. Podejrzewałam, że nie obejdzie się bez dodatkowych kosztów, ale może ktoś wie, ile taki koszt wynosi ? Nie chcialabym się dowiedzieć, ze za oclenie zapłacę więcej niż za moje zakupy (zamierzam kupić paletę 78 piece Makeup Pallette Version 2, 2 żelowe linery i 2 sypkie cienie )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 23:29   #43
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cathy - czy mozemy zamowic wspolnie? Bo ja i jeszcze jedna wizazanka tez wlasnie chcemy zamawiac. Ja chce zamowic te palete cieni w kolorach neutralnych i jakiś cień i liner, a druga wizażanka tę paletę 88 kolorów. O ile to nie byłby kłopot Bo jak kłopot to my sobie już jakoś poradzimy
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 23:40   #44
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Cathy - czy mozemy zamowic wspolnie? Bo ja i jeszcze jedna wizazanka tez wlasnie chcemy zamawiac. Ja chce zamowic te palete cieni w kolorach neutralnych i jakiś cień i liner, a druga wizażanka tę paletę 88 kolorów. O ile to nie byłby kłopot Bo jak kłopot to my sobie już jakoś poradzimy
hej, no pewnie, ze można by było zorganizować takie zamówienie, tylko ja bym najpierw wolała się upewnić, ile wyniosą nas koszty oclenia, bo szczerze mówiąc, nie lubię wywalać pieniędzy i jeżeli to będzie powyżej 50 zł przy moim zamówieniu z coastal na kwotę około 120-150 zł, to jakoś średnio mi się to widzi Może i jestem skąpa, ale za 50 zł wyrzucone to ja wolę sobie dołożyć i cień MAC-a w Złotych Tarasach kupić Spróbuję się sama zorientować, ale chętnie przygarnę wszystkie informacje jakie macie na temat kosztów oclenia takiej paczuszki
Ale oczywiście- jeżeli to będą rozsądne pieniądze i będę składać zamowienie, to jak najbardziej mozecie się podpiąć
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 23:48   #45
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

O ile wiem, musicie zaplacic VAT. Czyli 22 % (?) czyli ok 33 zl przy 150 zl zamowienia.
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 00:09   #46
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Kurczę, człowiek uczy się całe zycie. To nie dość, że cło, to jeszcze podatek mi naliczą? To pewnie ze 100 zł wyjdzie jak znam polskie realia To teraz się muszę poważnie zastanowić... Cóż, trochę mi entuzjazm opadł, ale całe szczęście, że zapytałam. Bo już miałam kliknąć na podsumowanie mojego zamówienia
Chociaż z drugiej strony- może sobie zrobić jednak prezent na... nie wiem, Gwiazdkę? A ja w przyszłym tygodniu mam w planach MAC- owe zakupy w Złotych Tarasach.. (prezent imieniowy sobie robię i 400 zł sobie odłożyłam ) Dla niektórych z Was to pewnie niewiele, ale ja i tak cieszę się jak dziecko Chyba pracę będę musiała zmienić Doszłam do wniosku, że za mało zarabiam Niestety, nie stać mnie na kosmetyczne zakupy miesięczne rzędu kilkuset złotych tak jak niektórych szczęściar z wątku o MAC-u ...
Podsumowując- trzeba się dokładnie zorientować co i jak i ja niestety, ale dopiero wtedy podejmę decyzję o ewentualnym zakupie Chyba, że wygram w totka
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 00:09   #47
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cathy, z tego co wiem to na kosmetyki nie ma już cła, mogą (ale nie muszą, paczki sprawdzają wyrywkowo) jedynie doliczyć 22% vat. Co prawda nie zamawiałam wcześniej kosmetyków, ale miałam parę innych przesyłek z Azji i USA i jak do tej pory nie miałam żadnych opłat (*odpukać* może to tez zależy od urzędu celnego ).
Wracając do kosmetyków CS to mam w planach zamówić paletę Ultra Shimmer. Po obejrzeniu tej recenzji mam jeszcze większą ochotę :P
http://www.youtube.com/watch?v=-l7Tw7OiV3s
Planuje tez zamówić żelowy liner, jakieś sypkie cienie i z 2-3 pędzle do przetestowania, czekam tylko az dolar troche osłabnie (pamiętam że jakis czas temu był po 2 złote z groszami ), ale nie wiem czy się doczekam
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 00:20   #48
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja w tym miesiącu już niestety odpadam Zakupy MAC-owe w ZT, wczorajsze zamówienie NYX- owe z Cherry Culture, NYX i Leishi z Allegro, po drodze kilka NIEZBĘDNYCH (hi hi) kosmetykowych zakupów w Galerii, paletka z ebaya no i wyczerpałam limit wydatków na ten miesiąc. Zwłaszcza, ze nie czekałam na spadek kursu dolara

Ale wielkie dzięki za info, bo my właśnie zamawiając z CC kombinowałyśmy dzięki uprzejmości jednej z Wizazanek majacej wujka w Stanach, jak tu ominąć cło i takie tam inne, a okazuje się, że może wcale niepotrzebnie
Ale z drugiej strony- dobrze wiedzieć Chociaż dobrze to może dla mnie, dla mojej kieszeni, pewnie nieco mniej Zakupy będą bardziej kusić.
Jeżeli ktoś będzie organizował jakieś zakupy z Coastal Scents na poczatku grudnia, to chętnie się podepnę, albo pewnie w końcu skuszę się sama
Chyba, że Ty się skusisz na paletkę, to może bym mogła się podpiąć? Tylko błagam, oszczędź moją kieszeń i wstrzymaj się do grudnia Bo inaczej głodować mi przyjdzie Ale za to w towarzystwie nowych nabytków kosmetycznych..

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-11-19 o 00:22
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 00:36   #49
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Na dzień dzisiejszy czekam jeszcze na 120 cieni z ebay, więc tym bardziej powinnam się wstrzymać Zobaczę jak ta paleta będzie się prezentować, jeśli dolar jakoś poważnie nie spadnie (np do 2,5zł) to chyba z ciężkim sercem zrezygnuje z moich planów a ich strone zablokuje żeby mnie nie kusiło
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 00:49   #50
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Na dzień dzisiejszy czekam jeszcze na 120 cieni z ebay, więc tym bardziej powinnam się wstrzymać Zobaczę jak ta paleta będzie się prezentować, jeśli dolar jakoś poważnie nie spadnie (np do 2,5zł) to chyba z ciężkim sercem zrezygnuje z moich planów a ich strone zablokuje żeby mnie nie kusiło
Ja bym musiała chyba komputer sprzedać, żeby mnie nie kusiło
Czekając, aż dolar spadnie, dostanę chyba delirki odwykowej i będzie mnie telepać jak alkoholika na odwyku Miałam czekać, aż spadnie, żeby zamówić paletki i pigmenty NYX-a, ale nie wytrzymałam, więc obawiam sie, że mój nałóg może być silniejszy niż róznica kilkudziesięciu groszy na dolarze
Swoją drogą, są kluby AA, a czy jest klub Anonimowych Kosmetykoholiczek? Muszę poszukać i sprawdzić, czy mają wolne miejsca

Ale zanim pójdę na odwyk, to podtrzymuję to, co napisałam- gdyby ktoś, kiedyś, coś zamawiał- to ja się chętnie dopiszę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 08:10   #51
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

mnie wpadły w oko te palety
http://www.coastalscents.com/cfwebst...ow-palette.cfm

http://www.coastalscents.com/cfwebst...al-palette.cfm
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:36   #52
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja wlasnie chce te z brazami i mozliwe ze ta duza z rozami;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:41   #53
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

A ja chcę wszystkie trzy :
brązy - http://www.coastalscents.com/cfwebst...al-palette.cfm
ultra błyszczącą - http://www.coastalscents.com/cfwebst...ow-palette.cfm
i tą mniej błyszczącą z różami i rozświetlaczami http://www.coastalscents.com/cfwebst...up-palette.cfm


I jeszcze te żelowe linery...

I gdybym miała wybrać tylko jedną, to miałabym spory problem
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:57   #54
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents


Wiesz Aga, zastanow sie, czy nie lepiej te matowa. Ja sie skusilam na shimmer bo niby wole polyskujace cienie, a teraz zaluje ze nie kupilam matowej. W tej matowej tez sa cienie perlowe i lekko polyskujace, a poza tym polysk zawsze mozna nadac matowym cieniom - wystarczy pociagnac je jakims rozswietlaczem czy jasmym perlowym cieniem.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 18:04   #55
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Kurcze, dlaczego te wszystkie fajne palety muszą być z USA???

ja bym chciała tą:

http://www.coastalscents.com/cfwebst...sh-palette.cfm

jak by ktoś zamawiał niech da znać
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 18:34   #56
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Właśnie, gdyby ktoś organizował wspólne zamówienie, to ja też jestem chętna. Na razie wzięłabym tylko pędzle. Wprawdzie na liście mam jeszcze paletę cieni i dwa linery, ale póki co chyba je odpuszczę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 18:48   #57
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: zakupy na Coastal Scents

mi sie ta druga podoba ktos chyba kiedys ja wklejal na watku nasze zbiory kosmetyczne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 19:27   #58
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja tez bym chetnie kupila, gdyby ktos zamawial
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 19:49   #59
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
ja tez bym chetnie kupila, gdyby ktos zamawial

Ja rowniez
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:11   #60
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: zakupy na Coastal Scents

To na razie sporo chętnych do kupowania a nie ma tej jednej co by chciała kupić :P
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.