Próba farby na włosach przed zabiegiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 22:11   #1
seawoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zakopanego
Wiadomości: 92

Próba farby na włosach przed zabiegiem


Witam.
Czy można by zrobić "próbę" farby która chcemy potraktowac włosy np na kilku pasmach zebranych ze szczotki, grzebienia?
Jak to by wyglądało?
Mogę sobie wymieszać wcześniej mieszanke i może sobie postać nieco w czasie jak będę robić próbe na tych kilku pasmach? Czy przez te 1-2h nic nie stanie sie z ta mieszanka?

Jeśli będę zadowlona to wtenczas zrobię sobie już całą głowe?

(Dla mnie to ważne gdyż ostatnio kilka lat farbowałam włosy tylko chenna, teraz ostatnio około 2-3 miesięcy miałam przerwe, henna dość mi zeszła, został tylko bardzo lekki odcień, z ciekawości chciałabym zrobić sobie inny kolor, np blond, którego nie uzyskam z henny, no ale tak straszą że po hennie może być różny wynik.)
seawoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:36   #2
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Próba farby na włosach przed zabiegiem

Cytat:
Napisane przez seawoman Pokaż wiadomość
Witam.
Czy można by zrobić "próbę" farby która chcemy potraktowac włosy np na kilku pasmach zebranych ze szczotki, grzebienia?
Jak to by wyglądało?
Mogę sobie wymieszać wcześniej mieszanke i może sobie postać nieco w czasie jak będę robić próbe na tych kilku pasmach? Czy przez te 1-2h nic nie stanie sie z ta mieszanka?

Jeśli będę zadowlona to wtenczas zrobię sobie już całą głowe?

(Dla mnie to ważne gdyż ostatnio kilka lat farbowałam włosy tylko chenna, teraz ostatnio około 2-3 miesięcy miałam przerwe, henna dość mi zeszła, został tylko bardzo lekki odcień, z ciekawości chciałabym zrobić sobie inny kolor, np blond, którego nie uzyskam z henny, no ale tak straszą że po hennie może być różny wynik.)
...oczywiście że możesz, nawet zaleca się tak robic - na 1 pasemku ze spodu włosów wystarczy - mieszanka którą użyjesz do tej próby musi byc zużyta od razu więc nie rozrabiaj całej farby tylko tyle aby wystarczyło na pokrycie jednego pasma włosów
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 20:56   #3
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Próba farby na włosach przed zabiegiem

Chcesz farbowac wlosy wyciagniete ze szczotki, dobrze zrozumialem?
Teoretycznie to mozliwe
Nie musisz rozrabiac calej porcji mieszanki i nie moze ona stac 2 godzin- po prostu utleniacz nie zadziala tak jak powinien. Dodatkowo wazna jest tez temperatura (na glowie jest inna)i przyleganie mieszanki do wlosow.

Lepiej wykorzystaj rade kolezanki z posta wyzej.

Henna nigdy nie jest wyplukana do konca, jesli chcesz byc teraz blondynka moge Ci na 99% zagwarantowac, ze po nalozeniu blond farby bedziesz ruda.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.