Neauty Minerals - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-05-23, 10:06   #1381
reniferrudolf
Zadomowienie

Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny, używam na co dzień kryjącego Golden Light, ale szukam czegoś CIUT ciemniejszego na lato. Zauważyłam że pojawił się odcień Golden Medium Light (jak kupowałam mój jeszcze go nie było). Czy on faktycznie jest ciemniejszy? Na swatchach Basi wygląda jak pomarańczowszy GL :/ Może lepiej wziąć Golden Medium?

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2018-05-23 o 10:08
reniferrudolf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 10:43   #1382
basiago
Zakorzenienie

Sprawdziłam teraz jeszcze raz. Między Golden Light a Golden Medium Light nie ma dużej różnicy. Jest odrobinę ciemniejszy i jakby bardziej żółty, ale to naprawdę niewiele. Golden Medium jest już wyraźnie ciemniejszy, ale to już całkiem spora różnica.
Stary 2018-05-23, 13:08   #1383
capuccino
z innej bajki

Planuję zamówić próbki do końca miesiąca. Kusi mnie spróbowanie nowych podkładów, przynajmniej będę miała pogląd, o czym tak piszecie . Nie testowałam ani Neauty, ani Ecolore, ani Amilie.

Ciężko mi nawet powiedzieć, do którego podkładu chcę to porównać, bo z Annabelle mam wrażenie, że żaden matujący mi kolorystycznie nie podszedł do końca- gama sunny ani golden. Sunny Fairest, wychodzi za jasno (ale przynajmniej kolor lepszy), Sunny Fair też mam, ale ten już za ciemny i robi się pomaranczowy. Z gamy Golden mam Golden Fairest, ale kolorystyka też nie ta.

Szukam Goldenów, które są serio Golden, złociste (nie żółte), a nie pomarańczowe. Niedoścignionym ideałem był kolor Light Golden z podkładu Lumiere, w formule Cashmere. Złociste cudo . Ktoś miał dobry pogląd, co powinno znaczyć w podkładach "GOLDEN" .

Z Clare Blanc mam próbkę Golden 620 i to za żółteeee. Nie użyłam nigdy na wyjście, bo ogólnie mi nie pasuje. Z Pixie Amazon Gold mam Butter Cream (choć na mnie ciemnieje i też się wytrąca tej pomarańczy troszkę).

Czy wg Was dobrze celuję?
podkład matujacy: golden fair,light, medium light

podkład kryjacy: ivory, fair, light, medium light

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymienię minerały (klik!)

Edytowane przez capuccino
Czas edycji: 2018-05-23 o 13:10
capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 10:41   #1384
reniferrudolf
Zadomowienie

Dzięki Basiu, chyba zamówię próbki
reniferrudolf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 11:03   #1385
basiago
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Planuję zamówić próbki do końca miesiąca. Kusi mnie spróbowanie nowych podkładów, przynajmniej będę miała pogląd, o czym tak piszecie . Nie testowałam ani Neauty, ani Ecolore, ani Amilie.

Ciężko mi nawet powiedzieć, do którego podkładu chcę to porównać, bo z Annabelle mam wrażenie, że żaden matujący mi kolorystycznie nie podszedł do końca- gama sunny ani golden. Sunny Fairest, wychodzi za jasno (ale przynajmniej kolor lepszy), Sunny Fair też mam, ale ten już za ciemny i robi się pomaranczowy. Z gamy Golden mam Golden Fairest, ale kolorystyka też nie ta.

Szukam Goldenów, które są serio Golden, złociste (nie żółte), a nie pomarańczowe. Niedoścignionym ideałem był kolor Light Golden z podkładu Lumiere, w formule Cashmere. Złociste cudo . Ktoś miał dobry pogląd, co powinno znaczyć w podkładach "GOLDEN" .

Z Clare Blanc mam próbkę Golden 620 i to za żółteeee. Nie użyłam nigdy na wyjście, bo ogólnie mi nie pasuje. Z Pixie Amazon Gold mam Butter Cream (choć na mnie ciemnieje i też się wytrąca tej pomarańczy troszkę).

Czy wg Was dobrze celuję?
podkład matujacy: golden fair,light, medium light

podkład kryjacy: ivory, fair, light, medium light
Jak Sunny Fairest za jasny, to Golden Ivory tym bardziej będzie Golden Fair, Light jak najbardziej, Medium Light też można zerknąć w razie czego.

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Dzięki Basiu, chyba zamówię próbki
Tak będzie najlepiej
Stary 2018-05-29, 20:12   #1386
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez basiago Pokaż wiadomość
Jak Sunny Fairest za jasny, to Golden Ivory tym bardziej będzie Golden Fair, Light jak najbardziej, Medium Light też można zerknąć w razie czego.

Dziękuję

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymienię minerały (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości