Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 18:22   #421
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Czy jak pokryję pomarańczowe włosy ciemnym blondem to troche je zneutralizuje?
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:30   #422
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczyny ,a czy po renee blanche farba musi być dwa tony jasniejsza od tego koloru jaki chce sie uzyskać?? czytałam, że tak jest w przypadku elgona. Chce z brązowo-czarnych dojść do rudych możecie mi polecić jakąś konkretną farbe i kolor??
do długich włosów jedno opakowanie renee wystarczy??

aa i o co chodzi z tym oksydantem? jak sie go uzywa? i ilo procentowy? no i po co on w ogole jest?

Edytowane przez magda1302
Czas edycji: 2010-05-14 o 18:34 Powód: .
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:35   #423
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
dziewczyny ,a czy po renee blanche farba musi być dwa tony jasniejsza od tego koloru jaki chce sie uzyskać?? czytałam, że tak jest w przypadku elgona. Chce z brązowo-czarnych dojść do rudych możecie mi polecić jakąś konkretną farbe i kolor??
do długich włosów jedno opakowanie renee wystarczy??

aa i o co chodzi z tym oksydantem? jak sie go uzywa? i ilo procentowy? no i po co on w ogole jest?
jak chcesz dojść do rudych to tylko je zdekoloruj, jak ja przed chwilą, ooo tak to się nazywa płomienna marchewa ja je przykrywam ciemnym blondem, nie wiem co by bylo gdybym na tą tęcze dała jeszcze rozjasniacz jest bardzo wydajny, ale jeśli masz bardzo dlugie wlosy np do łopatek to kup dwa opakowania
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:38   #424
_lato
Rozeznanie
 
Avatar _lato
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 619
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczynki mam pytanko czy mozliwe bedzie "zejscie" z ciemnego brazu do swojego naturalnego koloru czyli ciemnnny blond przez dekoloryzacje? Czy to niszczy wlosy? polecacie?


Ps. SZAFRANOWA cudowny opis
__________________

_lato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:58   #425
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
jak chcesz dojść do rudych to tylko je zdekoloruj, jak ja przed chwilą, ooo tak to się nazywa płomienna marchewa ja je przykrywam ciemnym blondem, nie wiem co by bylo gdybym na tą tęcze dała jeszcze rozjasniacz jest bardzo wydajny, ale jeśli masz bardzo dlugie wlosy np do łopatek to kup dwa opakowania
dziekuje za odpowiedz
a czy jak ich nie pofrabuje to nie sciemnieją po paru dniach?? czytałam i takie opinie,wiec juz sama nie wiem ) nadal nie moge sie zdecydowac elgon czy renee??
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:01   #426
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz
a czy jak ich nie pofrabuje to nie sciemnieją po paru dniach?? czytałam i takie opinie,wiec juz sama nie wiem ) nadal nie moge sie zdecydowac elgon czy renee??
włosy po dekolorze czy pasmach zawsze łapią średnie i ciemne odcienie - mocniej, a blondy - bardzo szybko...ale też ciemniejsze kolory szybko się wypłukują.

każdy ma inny typ włosów i ciężko stwierdzić jak zareagują
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:18   #427
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
włosy po dekolorze czy pasmach zawsze łapią średnie i ciemne odcienie - mocniej, a blondy - bardzo szybko...ale też ciemniejsze kolory szybko się wypłukują.

każdy ma inny typ włosów i ciężko stwierdzić jak zareagują
a co daje oksydant? i czy powinno się go używać przy dekoloryzacji??
to ja chyba kupie renee, ale nie wiem co z tym farbowaniem PO. chcę żeby były jasno rude, ale nie wiem czy taki jasny kolor jest,zeby po nałożeniu nie wyszedł znów ciemny ;// nie chcę wyrzucić kasy w błoto... ale trzeba kombinowac
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 19:23   #428
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
a co daje oksydant? i czy powinno się go używać przy dekoloryzacji??
to ja chyba kupie renee, ale nie wiem co z tym farbowaniem PO. chcę żeby były jasno rude, ale nie wiem czy taki jasny kolor jest,zeby po nałożeniu nie wyszedł znów ciemny ;// nie chcę wyrzucić kasy w błoto... ale trzeba kombinowac
zaraz farbuje je ciemnym blondem i powiem Ci o ile je przyciemniło, i czy wogóle je przyciemni
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:26   #429
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: rudy :)

Po każdym rozjaśniaczu wyjdą Ci żółte.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Po każdym rozjaśniaczu będą żółte.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:28   #430
Misia_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Szafranowa dzięki za odpowiedź ja też farbuje czernią koło 3 lat więc może w końcu też sie pozbędę tego koloru Hmm pewnie powtórzę pytanie ale jak szybko moge nałożyć farbę na włosy po zastosowaniu renee? i jeśli powiedzmy włosy zrobia mi się rude a nałoze na to ciemną czerwień to kolorek siądzie?
Misia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:30   #431
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Chcę zdekoloryzować włosy Renee Blanche i moje pytanie brzmi, czy od razu po dekoloryzacji mogę pofarbować włosy? zamierzam to zrobić castingiem z l'oreala..? chodzi mi czy w ten sam dzień..
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 19:36   #432
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
zaraz farbuje je ciemnym blondem i powiem Ci o ile je przyciemniło, i czy wogóle je przyciemni
o super, czekam na efekty
ja sie obawiam,ze zdejme czarny kolor i bede musiała farbowac jakims blondem,zeby tylko ciemny nie powrócił... czytałam na wizażu opinie o renee i pare osób napisało, że ciemny powrócił
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:46   #433
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja sie nie nastawiam na błyskawiczny powrót do blondu z czerni, na pewno czeka mnie etap przejściowy burego koloru ten dekoloryzator nie ma substansji rozjaśniających czy amoniaku, i czytałam inne opinie - że farbę można kłaść tuż po wysuszeniu włosów. czy to prawda, to się okaże...
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:15   #434
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Chcę zdekoloryzować włosy Renee Blanche i moje pytanie brzmi, czy od razu po dekoloryzacji mogę pofarbować włosy? zamierzam to zrobić castingiem z l'oreala..? chodzi mi czy w ten sam dzień..
Tak, możesz, ale pamiętaj, że kolor prawdopodobnie wyjdzie ciemniejszy, niż powinien, więc wybierz odcień jaśniejszy od zamierzonego.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:28   #435
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
ja sie nie nastawiam na błyskawiczny powrót do blondu z czerni, na pewno czeka mnie etap przejściowy burego koloru ten dekoloryzator nie ma substansji rozjaśniających czy amoniaku, i czytałam inne opinie - że farbę można kłaść tuż po wysuszeniu włosów. czy to prawda, to się okaże...
jeśli to było do mnie to ja też oczywiście nie chcę być blond po tym dekoloryzatorze, nawet siebie w blond oczami wyobrazni nie widze, chociaz wiem,że kiedys spróbuje ) ale boje sie,ze jak zafarbuje włosy jakims brązem to wyjdzią one czarne i cała zabawa będzie bez sensu. dlatego mysle,ze kupie ciemny blond, skoro i tak ma wyjść ciemniejszy.
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:34   #436
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Tak, możesz, ale pamiętaj, że kolor prawdopodobnie wyjdzie ciemniejszy, niż powinien, więc wybierz odcień jaśniejszy od zamierzonego.
no to pozostaje mi ciemny blond
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:46   #437
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

OK. Kolor wyjściowy widać na fotce z pasemkiem próbnym. Potem był blond-ryży-pomarańcz. I na koniec nałożyłam ciemny blond Garniera na 10 minut... Efekt? Brąz, ale ma blond poświatę i szybko się spierze. Zdjęcie w świetle dziennym wkleję jutro, o tej porze mój aparat daje pomarańczowe efekty gratis
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:04   #438
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
OK. Kolor wyjściowy widać na fotce z pasemkiem próbnym. Potem był blond-ryży-pomarańcz. I na koniec nałożyłam ciemny blond Garniera na 10 minut... Efekt? Brąz, ale ma blond poświatę i szybko się spierze. Zdjęcie w świetle dziennym wkleję jutro, o tej porze mój aparat daje pomarańczowe efekty gratis
ooo dzięki za pokazanie wyniku to ja już zgłupiałam jakim kolorem trzeba zafarbować, żeby nie wyszły ciemne... jasny blond ?
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:15   #439
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
ooo dzięki za pokazanie wyniku to ja już zgłupiałam jakim kolorem trzeba zafarbować, żeby nie wyszły ciemne... jasny blond ?
do tej pory nałożyłam maskę i umyłam włosy trzy razy... brąz schodzi, więc ciemny odcień najwyraźniej jest tylko w pierwszym momencie a potem się spierze. po dekolorze większość włosów miałam bardzo jasne, a farbe trzymalam tylko 10-15 minut
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 22:25   #440
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
do tej pory nałożyłam maskę i umyłam włosy trzy razy... brąz schodzi, więc ciemny odcień najwyraźniej jest tylko w pierwszym momencie a potem się spierze. po dekolorze większość włosów miałam bardzo jasne, a farbe trzymalam tylko 10-15 minut
hmm może się spierze, ale wg opinii na forum...
no nic kupie najpierw dekoloryzator w Internecie, a w sklepie się będę martwić o kolor
jeszcze o coś miałam zapytać, ale zapomniałam ...
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 00:37   #441
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 201708220937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Po Renee Blanche włosy cuchną niemiłosiernie Ja dopiero po obcięciu włosów i dwukrotnym rozjaśnianiu pozbyłam się tego okropnego smrodku.
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 00:54   #442
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Kochane moje
Po dekoloryzacji -dekoloryzatorem trzeba wziasc farbe co najmniej 2 tony jasniejsza + trzymac ja max 5 minut
włosy chłoną farbe jak gabka...w salonach fryzjerskich robia dekoloryzacje nakladaja farbe nad umywalka ida umyc rece i przychodza zmywaja...czyli to migiem jest robione.Farba niestety moze sie szybko spierac ...wiec niecały miesiac pozniej juz trzeba nakladac farbe znowu.
Wtedy juz mozna trzymac dłuzej
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 08:16   #443
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

[1=df3cc6c2e997633e57b9145 321fcef026d2b0250_5ebf1ef 22d206;19313974]Po Renee Blanche włosy cuchną niemiłosiernie Ja dopiero po obcięciu włosów i dwukrotnym rozjaśnianiu pozbyłam się tego okropnego smrodku.[/QUOTE]

U mnie jakoś ten smrodek zepsutego jajka udawało się zakamuflować odżywkami w sprayu i olejami I w miarę szybko się ulotnił. Chociaż nie mogłam nakłada Kallosa Latte przez jakis czas, bo mi ten "zapaszek" wracał podczas mycia

Cytat:
Napisane przez 201708220937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba nie ścięłaś tak długich włosów z powodu smrodu dekoloryzatora?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:43   #444
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ojjj to aż taki to smród jest...? ja już nie wiem co robić chciałam nałożyć renee...
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:36   #445
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny, ja czytałam gdzieś na forum ze dobrze neutralizuje wszelkie zapachy płukanka octowa (1-2 łyżki octu jabłkowego/winnego na szklankę wody i płuczemy tym włosy po myciu, nie spłukujemy), może warto spróbować?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:23   #446
Laszczyslawa
Raczkowanie
 
Avatar Laszczyslawa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: StąD
Wiadomości: 62
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

mgiełka rozjasniajaca... do reflexow...z palleta..albo joanny nie widac odrostow..a a efekty naturalne

dziekuje
__________________


W moim świecie wszyscy są kucykami, jedzą tęczę i kupkają motylkami...
Laszczyslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:28   #447
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laszczyslawa Pokaż wiadomość
mgiełka rozjasniajaca... do reflexow...z palleta..albo joanny nie widac odrostow..a a efekty naturalne

dziekuje
ale to bardziej do blond, nie?
noo a poza tym to rozjasniacz,a my tu o dekoloryzatorach mówimy
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:10   #448
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja mam tez problem mam od dłuższego czasu włosy czarne farbowane loreal castin hebanowa czernią, jakos w październiku chyba jakis diabeł mnie podkusił i pofarbowałam tym razem farba brilance kruczo czarny kolor. Teraz bardzo bym chciała miec jaśniutki brązik taki całkiem jasny. Byłam na konsultacjach u fryzjerki ale powiedziala mi że najlepiej stopniowo mam schodzic z tego koloru pasemkami bo dekoloryzator by mi zniszczył włosy! No ale ja nie chce czekać miesiącami aby mieć zamierzony kolor. I tak od kilku godzin czytam na forach o tych dekoloryzatorach i może sama bym się skusiła na taki zabieg w domu, wyczytałam że dekoloryzator Loreal jest dobry. Proszę doradźcie mi z natury mam cienkie włosy ale nie są zniszczone. Proszę pomóżcie :
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:25   #449
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmiinnii Pokaż wiadomość
ja mam tez problem mam od dłuższego czasu włosy czarne farbowane loreal castin hebanowa czernią, jakos w październiku chyba jakis diabeł mnie podkusił i pofarbowałam tym razem farba brilance kruczo czarny kolor. Teraz bardzo bym chciała miec jaśniutki brązik taki całkiem jasny. Byłam na konsultacjach u fryzjerki ale powiedziala mi że najlepiej stopniowo mam schodzic z tego koloru pasemkami bo dekoloryzator by mi zniszczył włosy! No ale ja nie chce czekać miesiącami aby mieć zamierzony kolor. I tak od kilku godzin czytam na forach o tych dekoloryzatorach i może sama bym się skusiła na taki zabieg w domu, wyczytałam że dekoloryzator Loreal jest dobry. Proszę doradźcie mi z natury mam cienkie włosy ale nie są zniszczone. Proszę pomóżcie :
ja więcej pozytywów czytałam o elgonie i renee blanche. i chyba ten drugi zamowie. teraz się tylko martwie to, że tak mocno śmierdzi.. nie chce obcinać włosów zeby tylko ten smród zszedł
poza tym czytając forum, myślac i zastanawiając się zmieniłam zdanie co do koloru jaki chce już nie rude, teraz karmel
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:37   #450
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
ja więcej pozytywów czytałam o elgonie i renee blanche. i chyba ten drugi zamowie. teraz się tylko martwie to, że tak mocno śmierdzi.. nie chce obcinać włosów zeby tylko ten smród zszedł
poza tym czytając forum, myślac i zastanawiając się zmieniłam zdanie co do koloru jaki chce już nie rude, teraz karmel
dla mnie to ten smród nie byłby taki ważny idzie na pewno go jakoś zakamuflować najważniejsze aby się tego okropnego czarnego pozbyć!!
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.