ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 11:47   #781
czule
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dla mnie za ciemne, a z so color jest tylko 9 nie ma 10, więc może spróbuję sync 10MM lub M. Nie mają rudej poświaty to dobrze
czule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 11:52   #782
czule
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dla mnie za ciemne, a z so color jest tylko 9 nie ma 10, więc może spróbuję sync 10MM lub M. Nie mają rudej poświaty to dobrze Malowałaś może kiedyś odżywką koloryzującą L'Oreal Richesse de diacolor, podobna do sync woda 2,7%, oglądałam paletę, ale blondy mają fatalne.
czule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:54   #783
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez czule Pokaż wiadomość
Dla mnie za ciemne, a z so color jest tylko 9 nie ma 10, więc może spróbuję sync 10MM lub M. Nie mają rudej poświaty to dobrze Malowałaś może kiedyś odżywką koloryzującą L'Oreal Richesse de diacolor, podobna do sync woda 2,7%, oglądałam paletę, ale blondy mają fatalne.

Richesse jeszcze nie próbowałam... myślę że teraz jak mi się zmyje ten Matrix 9M, walnę Matrix Sync też Mocca, na poziomie 9M lub nawet 10M (bo ponoć Sync też wychodzi mega - ciemno więc trzeba uważać)
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:46   #784
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez miracle37 Pokaż wiadomość
Kobitki strasznie chciałabym aby któraś z was mi pomogła, widzę że dużo osób tutaj ma ogormną wiedzę na temat farbowania tą farbą i mam nadzieje że ktoś będzie w stanie i mi pomóc.

Otóż chcę ochłodzić kolor i trochę go przyciemnić, taki żeby wyszedł naturalny chłodny blond (nienawidzę ciepłych odcieni, a sama mam włosy ktore non stop wracają do żółtego odcienia :/ )
Nie wiem którą farbe wybrać 8A 10 A 8V 10V???
Najbardziej chyba zastaanawiam się nad 8 bo 10 są za jasne, ale fiolet czy popiel? hmmm nie mam pojęcia jaka jest różnica !

Dołaczam zdjecia
1. mój aktualny odcien (tu sztuczne ciepłe światło,)
2. moj kolor miesiąc po farbowaniu u fryzjera.. (odpowiadał mi taki kolor)
3. Mój kolor idealny który chciałabym osiągnąć..

Zgóry dziękuję za odpowiedzi
ale pytasz o synca? bo farba nie ma poziomu 10

jezeli o synca to ja bym wziela najjasniejszy odcien bo one bardzo ciemno wychodza i trzymala bardzo krotko, jakies 5-7min bo im dluzej trzymasz tym ciemniejsze wychodza

i zmieszalabym odcien N i A
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 14:58   #785
miracle37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 21
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ale pytasz o synca? bo farba nie ma poziomu 10

jezeli o synca to ja bym wziela najjasniejszy odcien bo one bardzo ciemno wychodza i trzymala bardzo krotko, jakies 5-7min bo im dluzej trzymasz tym ciemniejsze wychodza

i zmieszalabym odcien N i A

Tutaj jest 10... http://allegro.pl/matrix-caly-zestaw...071132166.html
Poza tym wszędzie widziałam poziom 10 więc nie wiem o co chodzi.. a Jak myślisz jak bym zrobiła sam popiel? wyszło by szaro?

P.S. dziękuje za odpowiedź !
miracle37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 15:15   #786
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez miracle37 Pokaż wiadomość
Tutaj jest 10... http://allegro.pl/matrix-caly-zestaw...071132166.html
Poza tym wszędzie widziałam poziom 10 więc nie wiem o co chodzi.. a Jak myślisz jak bym zrobiła sam popiel? wyszło by szaro?

P.S. dziękuje za odpowiedź !
ale to jest wlasnie Sync

farba nie ma poziomu 10
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 17:53   #787
miracle37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 21
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ale to jest wlasnie Sync

farba nie ma poziomu 10
Ojejku chyba się nie zrozumiałyśmy. Chcę Synckiem farbować bo chcę tylko zmienić odcień na zimny, no i odrobine przyciemnić.. w takim razie co polecasz? Patrząc na te kolory chcę zamówić 8A... myślisz że wyszedłby ok?
miracle37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 18:43   #788
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez miracle37 Pokaż wiadomość
Ojejku chyba się nie zrozumiałyśmy. Chcę Synckiem farbować bo chcę tylko zmienić odcień na zimny, no i odrobine przyciemnić.. w takim razie co polecasz? Patrząc na te kolory chcę zamówić 8A... myślisz że wyszedłby ok?


tak jak pisalam wczesniej, Sync wychodzi bardzo ciemno
jezeli np wezmiesz odcien 8 to bedziesz miala jasny braz, jezeli 10 tez za dlugo przytrzymasz to tez bedziesz miala jasny braz

wez odcien 10 i po nalozeniu trzymaj krotko - gora 10min, zreszta musisz patrzec jak lapie i zmyc w odpowiednim momencie, dlatego naklada sie go bardzo szybko na wlosy bo chwyta blyskawicznie

ja bym zmieszala N i A
praktycznie nigdy nie farbuje pojedynczymi odcieniami bo z mieszanek wychodza najladniejsze kolory
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 20:24   #789
miracle37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 21
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość


tak jak pisalam wczesniej, Sync wychodzi bardzo ciemno
jezeli np wezmiesz odcien 8 to bedziesz miala jasny braz, jezeli 10 tez za dlugo przytrzymasz to tez bedziesz miala jasny braz

wez odcien 10 i po nalozeniu trzymaj krotko - gora 10min, zreszta musisz patrzec jak lapie i zmyc w odpowiednim momencie, dlatego naklada sie go bardzo szybko na wlosy bo chwyta blyskawicznie

ja bym zmieszala N i A
praktycznie nigdy nie farbuje pojedynczymi odcieniami bo z mieszanek wychodza najladniejsze kolory
Dziękuje w takim razie zrobie tak jak mówisz, 10, dwa kolory, ale nie widze takiego odcienia jak N.. czy to jest ten sam kolor co 10 (bez litery)? na palecie którą ci wysłałam?
miracle37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 20:44   #790
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez miracle37 Pokaż wiadomość
Dziękuje w takim razie zrobie tak jak mówisz, 10, dwa kolory, ale nie widze takiego odcienia jak N.. czy to jest ten sam kolor co 10 (bez litery)? na palecie którą ci wysłałam?
natural
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:59   #791
bardhisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 24
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Przyłączę sie do Miracle37
Powiedz proszę w jakich proporcjach zmieszać N z A żeby nie było ciepłego odcienia i zdradź jak pofarbować włosy w 10 min bo mi zajmuje to znacznie więcej

Pozdrawiam
bardhisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 23:17   #792
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez bardhisa Pokaż wiadomość
Przyłączę sie do Miracle37
Powiedz proszę w jakich proporcjach zmieszać N z A żeby nie było ciepłego odcienia i zdradź jak pofarbować włosy w 10 min bo mi zajmuje to znacznie więcej

Pozdrawiam
10 min to chodzilo mi o maksymalny czas trzymania synca na glowie, ale to zalezy od wlosow i trzeba je obserwowac jak szybko ciemnieja, u mnie po 10min byly ciemne dosc

a nakladac trzeba jak najszybciej, ja juz mam wprawe, ale jezeli Tobie idzie wolno to najlepiej zeby ktos to zrobil

w ogole nie powinien wyjsc cieply odcien bo to natura i popiel ale jesli juz bardzo sie boisz cieplego odcienia to mozesz dac 60ml A i 30ml N
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 10:22   #793
miracle37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 21
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
10 min to chodzilo mi o maksymalny czas trzymania synca na glowie, ale to zalezy od wlosow i trzeba je obserwowac jak szybko ciemnieja, u mnie po 10min byly ciemne dosc

a nakladac trzeba jak najszybciej, ja juz mam wprawe, ale jezeli Tobie idzie wolno to najlepiej zeby ktos to zrobil

w ogole nie powinien wyjsc cieply odcien bo to natura i popiel ale jesli juz bardzo sie boisz cieplego odcienia to mozesz dac 60ml A i 30ml N
Dziękujemy!!! dziś idę poo farbę
miracle37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 13:16   #794
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hej, zainteresował mnie ten color sync może Wy mi powiecie, którym odcieniem uzyskam upragniony blond. Wklejam link do mojego postu na innym wątku:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1294


Myślę o 8G, ale coś tu słyszę, że bardzo ciemne wychodzą
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 14:01   #795
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez cold one Pokaż wiadomość
hej, zainteresował mnie ten color sync może Wy mi powiecie, którym odcieniem uzyskam upragniony blond. Wklejam link do mojego postu na innym wątku:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1294


Myślę o 8G, ale coś tu słyszę, że bardzo ciemne wychodzą
predzej 10G i musialabys nalozyc doslownie na 5min
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 12:42   #796
miracle37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 21
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez bardhisa Pokaż wiadomość
Przyłączę sie do Miracle37
Powiedz proszę w jakich proporcjach zmieszać N z A żeby nie było ciepłego odcienia i zdradź jak pofarbować włosy w 10 min bo mi zajmuje to znacznie więcej

Pozdrawiam
Hej Hej Kiedy farbujesz włoski? bo ja zamówiłam już farbki 10A i 10N i jak przyjdą to zabieram się za farbowanie
miracle37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:58   #797
bardhisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 24
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez miracle37 Pokaż wiadomość
Hej Hej Kiedy farbujesz włoski? bo ja zamówiłam już farbki 10A i 10N i jak przyjdą to zabieram się za farbowanie
Ello
Ja zamówię w tym tygodniu Wrzuć proszę fotki jak będziesz już po
Mam nadzieję że będziesz zadowolona.
Svinecka dzięki za pomoc
bardhisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:40   #798
miracle37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 21
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez bardhisa Pokaż wiadomość
Ello
Ja zamówię w tym tygodniu Wrzuć proszę fotki jak będziesz już po
Mam nadzieję że będziesz zadowolona.
Svinecka dzięki za pomoc
Narazie czekam na przesyłkę, jutro powinna być Oczywiście wrzuce a jakie zamawiasz? 10A i N?
miracle37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:54   #799
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

mi fryzjerka farbowała w salonie 9MM. Na próbniku wglądał jak taki średni blond, odcień rzekłabym raczej neutralny, nie za szary, nie żółty. A że ja bojaźliwa jestem (bo miałam już i zielone wlosy i szaro-zielono-rude, to stwierdziłam, że fryzjerka wie co robi i na pewno będzie dobrze). Jeszcze kiedy fryzjerka mieszała farbe zapytałam czy aby nie wyjdą mi rude, a ona że gdzie rude... i kpiąco pokiwała głową. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po zmyciu świeciła z mojej głowy rudość Ja do niej , że nie wyjde od niej póki mi czegoś z tym rudzielcem nie zrobi i nie położy na to pasemek a ona bezczelnie"myślałam, że pani taki kolor chciała, chyba pani żartuje że chce pani na to pasemka " i gały na mnie wybałusza no szlaq mnie trafił, bo to była nieprzypadkowa fryzjerka-tylko taka, która mnie znała dobre 6 lat. A rudośc była konkretna, nie jakiś tam cynamon, tylko rudo-kurczaczkowe coś. Tragedia. Położyła mi pasemka blond, ale mało to dało. Myslałam ze przywyknę, ale po 2 dniach poszłam do niej żeby rzuciła tam jeszcze ciemne pasemka-niestety nic nie zlapały. Chodziłam z tym paskudztwem na głowie dobre 2 tygodnie, potem zbladło. Nigdy więcej do tej fryzjerki nie pójde, bo skoro oferuje farbę to licze na to że wie jaki będzie efekt koncowy. Nie polecam, ani fryzjerki i ani farby
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 16:29   #800
Asikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 489
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Jestem świeżo po zafarbowaniu włosów synkiem 5N z małą domieszką mokki 7. Niestety nie jestem zadowolona z efektu - kolor jest prawie czarny i wygląda strasznie nienaturalnie Dodam, że farbę miałam nakładaną na włosy naturalne w kolorze jasny brąz. Chciałam tylko delikatnie pogłębić kolor.
Dziewczyny, powiedzcie mi po jakim czasie ta farba się spiera? Mogę liczyć na powrót do swojego starego koloru??? Proszę, pomóżcie.
Dzięki!

Edytowane przez Asikka
Czas edycji: 2012-01-31 o 16:29 Powód: literówka
Asikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:02   #801
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Asikka Pokaż wiadomość
Jestem świeżo po zafarbowaniu włosów synkiem 5N z małą domieszką mokki 7. Niestety nie jestem zadowolona z efektu - kolor jest prawie czarny i wygląda strasznie nienaturalnie Dodam, że farbę miałam nakładaną na włosy naturalne w kolorze jasny brąz. Chciałam tylko delikatnie pogłębić kolor.
Dziewczyny, powiedzcie mi po jakim czasie ta farba się spiera? Mogę liczyć na powrót do swojego starego koloru??? Proszę, pomóżcie.
Dzięki!
dlatego pisze caly czas i w kolko, ze sync wychodzi ciemny i trzeba bardzo uwazac!!
a odcienie 5 to praktycznie czarne sa
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:04   #802
Asikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 489
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

ale spierają się chociaż? na domiar złego fryzjerka trzymała go ze 40 min. grrrrrr
Asikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:16   #803
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Asikka Pokaż wiadomość
ale spierają się chociaż? na domiar złego fryzjerka trzymała go ze 40 min. grrrrrr
ile?
synca trzyma sie do 20min! kto jak kto ale fryzjerka powinna o tym najlepiej wiedziec
poza tym sync bardzo szybko ciemnieje, trzeba go szybko nakladac i obserwowac zeby nie wyszlo za ciemno
jezeli ktos chce poglebic tylko swoj naturalny kolor to powinien go trzymac tylko z 5min dla nadania odcienia i tyle

napewno troche sie spierze, moze sprobuj z jakimis szamponami przeciwlupiezowymi, one podobno szybciej wyplukuja kolor
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:18   #804
Asikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 489
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

ehhh, dzięki za poradę. Na pewno spróbuję, im szybciej się tego pozbędę tym lepiej...
Asikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:54   #805
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ile?
synca trzyma sie do 20min! kto jak kto ale fryzjerka powinna o tym najlepiej wiedziec
poza tym sync bardzo szybko ciemnieje, trzeba go szybko nakladac i obserwowac zeby nie wyszlo za ciemno
to by wyjaśniało dlaczego taką żarówę miałam i dlaczego tam mocno złapał, bo mi fryzjerka również ponad 40 min trzymała

Brawa dla wykwalifikowanej fryzjerki
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:46   #806
miracle37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 21
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Tak jak obiecałam, wstawiam zdjęcia po farbowaniu. Zmiezszałam farby 10A i 10V w proporcji 3:2, jestem zadowolona, kolor jest w sumie podobny jak miałam wcześniej, ale nie ma żółtego odcienia, tylko chłodnt trochę popielaty blond. Następnym razem kupię jednak kolor 9N, bo wyszedł moim zdanem trochę za jasno..

Ale ogólnie jestem happy włoski lśnią, są fajnie miękkie, kolor naturalny. Odrazu uprzedzam i musicie mi wierzyć na słowo że kolor na zdj jest bardziej żółty niż w rzeczywistości, robiłam zdj niedawno, w sztucznym ciepłym świetle.. Na żywo jest bardziej zgaszony, chłodny, naturalny.
Pozdrawiam

P.S jeśli chodzi o odrost, to na zdj też jest widoczny, nie wiem czemu, na żywo prawie go nie ma, ładnie się stapia
miracle37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 10:22   #807
Asikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 489
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
to by wyjaśniało dlaczego taką żarówę miałam i dlaczego tam mocno złapał, bo mi fryzjerka również ponad 40 min trzymała

Brawa dla wykwalifikowanej fryzjerki
Madziullka i co, zeszło trochę?
Asikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 20:28   #808
bardhisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 24
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez miracle37 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, wstawiam zdjęcia po farbowaniu. Zmiezszałam farby 10A i 10V w proporcji 3:2, jestem zadowolona, kolor jest w sumie podobny jak miałam wcześniej, ale nie ma żółtego odcienia, tylko chłodnt trochę popielaty blond. Następnym razem kupię jednak kolor 9N, bo wyszedł moim zdanem trochę za jasno..

Ale ogólnie jestem happy włoski lśnią, są fajnie miękkie, kolor naturalny. Odrazu uprzedzam i musicie mi wierzyć na słowo że kolor na zdj jest bardziej żółty niż w rzeczywistości, robiłam zdj niedawno, w sztucznym ciepłym świetle.. Na żywo jest bardziej zgaszony, chłodny, naturalny.
Pozdrawiam

P.S jeśli chodzi o odrost, to na zdj też jest widoczny, nie wiem czemu, na żywo prawie go nie ma, ładnie się stapia
Hejka
Dlaczego ja nie widzę Twoich nowych zdjęć?
A co do synca, chyba nie ma poziomu 9 chyba że się mylę...
bardhisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:11   #809
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez bardhisa Pokaż wiadomość
Hejka
Dlaczego ja nie widzę Twoich nowych zdjęć?
A co do synca, chyba nie ma poziomu 9 chyba że się mylę...
i ja?!

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez miracle37 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, wstawiam zdjęcia po farbowaniu. Zmiezszałam farby 10A i 10V w proporcji 3:2, jestem zadowolona, kolor jest w sumie podobny jak miałam wcześniej, ale nie ma żółtego odcienia, tylko chłodnt trochę popielaty blond. Następnym razem kupię jednak kolor 9N, bo wyszedł moim zdanem trochę za jasno..

Ale ogólnie jestem happy włoski lśnią, są fajnie miękkie, kolor naturalny. Odrazu uprzedzam i musicie mi wierzyć na słowo że kolor na zdj jest bardziej żółty niż w rzeczywistości, robiłam zdj niedawno, w sztucznym ciepłym świetle.. Na żywo jest bardziej zgaszony, chłodny, naturalny.
Pozdrawiam



P.S jeśli chodzi o odrost, to na zdj też jest widoczny, nie wiem czemu, na żywo prawie go nie ma, ładnie się stapia
możesz raz jeszcze wrzucic fotki?
pozdr

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Trzy miesiące temu położyłam farbę socolor odcień 8n z wodą 6%-efekt (NIEZAMIERZONY) ciemny brąz Farba kladziona na super jasny blond + odrost w kolorze szarawo-mysi blond.OCZEKIWAŁAM ciemnego blondu, to co wówczas otrzymałam na włosach przeraziło mnie.

W międzyczasie próbowałam odcieniem 10N i 11N z oxy 12 i 9%zrobić refleksy-ale guzik, zero rozjasnienia.Dziś, gdy farba wreszcie się raczyła pomału zmyć z moich wlosów przyzwyczaiłam się do tego koloru.

1.Mam do Was pytanie,jakim odcieniem socolor lub synckiem mogę podkreslić ciemno-miodowo-brązowawy blond (nie wiem jak go nazwać...)? albo...
2.Czym uzyskam kolor jak z ostatniego zdjęcia.

Liczę na Waszą fachową pomoc: )

P.S.
włosy wyszly mi na zdjeciach z rudawą poświatą, w rzeczywistości nie jest tak źle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w3.jpg (12,4 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2012-02-21 o 10:05
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:21   #810
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Ojej Nugattowa, jaki Ty masz cudny kolorek.. a ja chciałabym jakoś OCIEPLIĆ te durne kudły, a one wciąż się robią szarawe!!! Tego już za wiele Mocca 9M zmywa mi się powoli, i robi się coraz chłodniejsza Nie podoba mi się to!! Nie wiem co teraz robić, może jakiś G (gold)??
Tak wygląda teraz moja MOCCA. Szaro-buro, jak dla mnie. Jak ją podrudzić, względnie podczerwienić, albo ozłocić???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_0154.jpg (26,5 KB, 154 załadowań)
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.