pomysł na... akademik ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 19:44   #1
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188

pomysł na... akademik ;)


witam macie jakieś pomysły jak urządzić pokój w akademiku? widziałam tutaj dużo świetnych pomysłów, ale większości z nich nie mogę wykorzystać.. dlaczego? ano dlatego że w akademiku niestety nie można nic przybić do ściany, ani broń boże malować, nie można zmieniać mebli itp itd. Więc trzeba liczyć na takie małe drobiazgi, które sprawią że pokój stanie się przytulniejszy macie jakieś pomysły?
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 22:01   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: pomysł na... akademik ;)

Hmm.. W akademiku, którego kierowniczką jest moja matka, mozna i przemalowac ściany i wieszać na ścianach - pod warunkiem przywrócenia pokoju do stanu pierwotnego przy wyprowadzce.
Co można zrobić:
firanki, własnoręcznie zdobiona lampa (np. papierowy klosz z Ikea), rośliny w kolorowych doniczkach, mały dywanik, poduszki, obrazki czy szablony mocowane do ściany specjalna taśmą: http://www.tesa.pl/consumer/solution...,281477,1.html
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 11:36   #3
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: pomysł na... akademik ;)

W moim akademiku też nie można było nic wieszać na ścianach. Ale pomalować zawsze możesz(najwyżej w czerwcu odmalujesz na biało). Polecam zmianę lampy na pewno, założenie fajnych firanek i polecam rolety takie na okna bez wiercenia(słońce bardzo przeszkadza w spaniu). Do tego jednakowe na oba łóżka narzuty, jakiś dywanik i od razu ładniej. Często ludzie wieszają zdjęcia czy obrazki na ścianie, ale to już kwestia gustu, dla mnie są źródłem chaosu. Polecam też kwiaty doniczkowe, chociaż z doświadczenia wiem, jak ciężko je w akademiku pielęgnować. Ogólnie najlepiej utrzymywać porządek, bo pokoje są na ogół małe i każda rzucona rzecz wygląda mało korzystnie. Chociaż to naprawdę bardzo ciężkie zadanie i zależy w pełni z kim mieszkasz.
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.