Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 15:11   #1
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86

Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101


Witam Was Drogie Wiżażanki Mam pytanie odnośnie faby GARNIER kolor 100 i/lub 101 czy któraś z was robiła tą farbką włosyki... i jaki kolor wam wychodził.. o ile jest możliwośc bardzo proszę o fotki... z góry dziękuję i czekam na odzew
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 16:35   #2
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

Rowniez szukam zdjec i opinii o Nutrisse 101
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:41   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=156

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=40

W tym wätku bylo pisane o farbie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...r+Nutrisse+100

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...r+Nutrisse+100
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 23:01   #4
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

Dzieki, ze chcialo Ci sie wyszukac . Na watku blondowym pytalam o ten odcien i nie bylo odzewu. Na zdjeciach nr 100, ktore zalaczylas, kolor wyglada bardzo ladnie i chlodno. Myslisz, ze 101 moze wyjsc podobnie albo ladniej, czy moze byc gorzej (np jakas niespodzianka typu szarosc, czy cieply refleks)?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 21:14   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

Wystarczy wpisac farbe z numerem w wätku (Przeszukaj ten wątek) i pokaze ci posty na ten temat
To zalezy jaki masz z natury wlosy.Ja z tymi farbami nie mialam do czynienia wiec nie pomoge.
Najwyzej musialabys sie spytac wizazanki,co powyzej wkleilam jej link z postem.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-30 o 00:12
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 13:51   #6
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

Wpisywalam wpisywalam, az takim leniem nie jestem , problem w tym, ze wyszukiwarka znajdzie niby wiele wypowiedzi, ale sa to tylko pytania wizazanek o ten kolor, nie ma zdjec i zbyt wiele opinii (chyba jedna opinie jakas bez zdjecia mi sie udalo znalezc). Dlatego tez napisalm tutaj - czasem ten system wyszukiwania na wizazu jest taki, ze trzeba sie przekopac przez mnostwo wypowiedzi, gdzie slowo-klucz sie przewinie, a i tak sie nic nie znajdzie. Prosciej jesli jest watek na dany temat dlatego napisalam tutaj. Z reszta juz nie wazne uzylam tego koloru i jest ok - odrosty troche cieplawe ale nawet sie stapiaja z reszta - tragedii nie ma, a trzymalam na glowie tylko pol godziny.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 16:24   #7
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

A jaki masz z natury odcien?
Ostatnio pisalam PW na NK z dziewczynä.Na swoje naturalne wlosy ciemny troche podchodzäcy pod mysi blond, pofarbowala wlasnie tä farbä nr;100 ale trzymala dluzej niz zaleca producent do 50 minut i ladnie jej zlapalo.
Sama mam ochote pomalowac sie tä farbä,ale najpierw musze rozjasnic lub zrobic dekoloryzacje zeby pozbyc sie jasnego spranego bräzu .
Jesli chcesz zdjecia zobaczyc to PW
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 13:16   #8
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

Dziekuje za zdjecia - piekny kolor wyszedl tej dziewczynie z nk, mnie wyszlo troche cieplej plus zdjecie robione z lampa, bo u mnie pochmurno albo leje ostatnio. Kladlam na odrost na poziomie 6/7 tylko na 30 minut jak w instrukcji - lepiej byloby trzymac tak z 10 minut dluzej albo nawet 50 jak pisalas.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-10-31 o 13:22
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 14:05   #9
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

TLU ladnie ci wyszlo,mialabym prosbe czy moglabys zaläczyc zdjecia wlosöw przed.
A pröbowalas ochlodzic szamponem niwelujäcym..
Ja mam takie,wlosy sä jeszcze wilgotne po umyciu,robione miesiäc temu.
A odrost zbliza sie juz do 4cm.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-31 o 14:07
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 14:53   #10
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

Jeszcze nie chlodzilam szamponem, bo mi sie podoba pewnie za tydzien zaczne - wlosy mam porowate wiec farba sie szybko wypluka i wtedy bedzie duzo cieplej. Twoje wlosy wygladaja na bardzo zdrowe - badz z nimi ostrozna, bo kolor jest ladny i szkoda by bylo sie nad nimi pastwic jak ja to zrobilam. Ja sobie postanowilam nastepny odrost przynajmniej 3 cm wyhodowac, ale nie wiem czy wytrzymam. A kladlam na takie wlosy
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 18:02   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

Ale masz sliczne falujäce wlosy i widac zadbane
Bede uwazac,ale niedlugo dam im troche popalic,niestety.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 09:12   #12
Mekate
Przyczajenie
 
Avatar Mekate
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

Już trzeci raz farbowałam odcieniem 100, jestem bardzo zadowolona, wiadomo ze trochę przesusza włosy ale na pewno nie tak jak syoss oleo intense której wcześniej używałam. kolor bardzo mi odpowiada, nie wychodzi platyna jak po każdym blondzie z syossa. no i dodatkowo w opakowaniu jest świetna odżywka, która jest bardzo wydajna.
Mekate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 09:30   #13
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Garnier Nutrisse Krem kolor 100 lub 101

Też farbuję tym odcieniem, mimo że na opakowaniu wydaje się mało ciekawy i dość żółtawy, nic bardziej błędnego! Wychodzi cudnie i naturalnie. I mocno rozjaśnia odrosty. Podobnie zresztą 101. Ostatnio byłam w szoku bo okazało się, że farba Palette C10 którą stosowałam kiedyś tam, w zamierzchłych czasach i zawsze rozjaśniała mi odrosty niemal do białości, obecnie straciła 90% swojej mocy i robi rudawy odrost! Użyłam jej w sumie 2 razy, i widząc co się dzieje na mojej głowie (sraczka przy odroście a reszta platynowa), powróciłam do Nutrisse 100.
Ale zawsze podobał mi się też bardzo nieco ciemniejszy kolor blondu, bardzo jasny beżowy blond Garnier Nutrisse nr 89, i jestem załamana bo od dawna nigdzie go nie ma
Nie rozumiem dlaczego wycofuje się takie fajne kolory... mnóstwo kobiet było z niego zadowolonych, do tej pory wiszą pozytywne opinie w necie, na ceneo itp. Teraz pozostał tylko nr 90 który wychodzi beznadziejnie (przynajmniej na moich włosach).
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.