Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-05, 18:23   #301
Niesia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Hej, czy posiada ktoś zdjęcia włosów pomalowanych jasnym brązem 500? Proszę
Niesia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 19:25   #302
caramel09
Przyczajenie
 
Avatar caramel09
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Caramelo9, wstawisz zdjęcia jak chwyciło??
Refleksy są takie jak na opakowaniu, ogólnie wyszedł trochę ciemniejszy niż na pudełku, ale to w sumie norma, na to nie narzekam. Kolorek jest ładny, błysk tofii, ogólnie włosy ciepły brąz zdjęcie zrobiłam, tylko na nim moje włosy wyszły na bardzo zimne, a takie nie są. Po części to moja wina, bo chyba za blisko trzymalam aparat. Wstawię jutro jak zrobię z większej odległości w świetle słonecznym

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Mam jeszcze do Was pytanie - zależy mi na utrzymaniu włosów w ciepłym brązie z refleksami karmelowymi, tofii coś w tym stylu. Co do miedzianych chwilowo się rozmyśliłam Możecie mi polecić jakiś krem koloryzacyjny, którym otrzymałabym taki odcień? Zaznaczam, ze nie lubię aplikacji castingów
caramel09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 20:37   #303
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

18 Mona - najfajniej ci bylo w ciemnym blondzie - naprawde bosko wygladasz na zdjeciach Na drugim miejscu ocenilabym bursztyn.
Ja akurat mroznym kasztanem nie farbowalam tylko mrozna czekolada , ktora jest o ton jasniejsza i rowniez nie bylam zadowolona z efektu.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:51   #304
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Zeszłego roku pojawiła się farba Casting Glossy Blonds. Kupiłam sobie wtedy Promienny Blond. Efekt był.....nie wiem jaki bo nakładałam na farbowane różnymi odcieniami blond - kolor był średni-rudy blond. Niedawno skróciłam włosy i to dwukrotnie. Drugie ścięcie objawiło moje mysie blond włosy(z tyłu głowy) i pozostało trochę farbowanych włosów: blond(ciemny) złotawo-rudy. Chciałaby mieć taki średni blond. Myślałam o odcieniu Satynowy Blond - 801. bo tyle pozytywnych opini czytałam...podobno odcień wychodzi taki chłodny. POMÓŻCIE )) <prosi>
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 13:26   #305
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Trzy tygodnie temu użyłam 412 Mroźne Kakao. Moje włosy są ciemnobrązowe, ale bardzo rozjaśniają się na końcach. Kolor przez pierwszy tydzień był bardzo ciemny, ale teraz jest już taki sam jak ten przedstawiony na pudełku.
__________________
1+1+1+1

Edytowane przez Varicella
Czas edycji: 2011-08-21 o 11:58
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 22:35   #306
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Zeszłego roku pojawiła się farba Casting Glossy Blonds. Kupiłam sobie wtedy Promienny Blond. Efekt był.....nie wiem jaki bo nakładałam na farbowane różnymi odcieniami blond - kolor był średni-rudy blond. Niedawno skróciłam włosy i to dwukrotnie. Drugie ścięcie objawiło moje mysie blond włosy(z tyłu głowy) i pozostało trochę farbowanych włosów: blond(ciemny) złotawo-rudy. Chciałaby mieć taki średni blond. Myślałam o odcieniu Satynowy Blond - 801. bo tyle pozytywnych opini czytałam...podobno odcień wychodzi taki chłodny. POMÓŻCIE )) <prosi>
Ja mam wlosy w tym odcieniu 801 wlasnie -niestety nie mam zdjecia aktualnego - ale jesli oczekujesz chlodnego odcienia to mozesz sie zawiesc. On ogolnie jest fajny, sredni, naturalny, bardzo ladnie sie wpasowal w moje wlosy, ale w ostrym dziennym świetle, przy pełnym sloncu ma taki odcień rudości - przynajmniej u mnie (naturalne wlosy ciemny/sredni mysi blond). Mi on sie podoba i zamierzam dalej go stosowac, ale nie nazwalabym go chlodnym - jak juz to neutralnym ze wskazaniem w strone cieplego :P Zreszta - powiedzialabym, ze on wyszedl mi identycznie jak na opakowaniu - jak bedziesz miala okazje to wez do reki kartonik z farbą i z tyłu jest "symulacja" jak wychodzi na jakich wlosach - wedlug mnie ewidentnie widac tam nie do końca chlodny odcień. Zreszta jedynka w nazwie farby jest dopiero na trzecim miejscu, wiec ten "chłod" daleko w skladzie

Ale ogolnie to bardzo ladny, naturalny odcien i lagodna koloryzacja i jak mowie - ten cieply poblask tylko w pewnym oswietleniu.

Chlodny jest 810 Perłowy Blond (1 bliżej niż w 801), ale on wychodzi wrecz szarawy - nie wiem, czy taki odcien by Ci sie podobał i on nie jest z serii Glossy Blonds, wiec nie rozjasnia wlosow i znika po 28 myciach i nie wiem, czy by Ci wyszedl. Stosowałam go raz na 801 wlasnie, wtedy zgasił zupelnie te "rudosc", ale wlosy byly mocno przydymione. Tyle, ze ekspresowo sie zmył. 801 jak dla mnie fajniejszy, bo żywszy.
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-08-19 o 22:50
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 23:41   #307
nz1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny !
Chciałabym pofarbować włosy na czekoladowy brąz.
Dokładnie takie bym chciała mieć - https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1203515062

Którego Castinga poleciłybyście, żeby wyszedł taki kolorek?
Moje włosy naturalne to taki typowy polski jasny brąz - mysi.
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Edytowane przez nz1994
Czas edycji: 2011-08-19 o 23:44
nz1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 19:14   #308
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nz1994 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny !
Chciałabym pofarbować włosy na czekoladowy brąz.
Dokładnie takie bym chciała mieć - https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1203515062

Którego Castinga poleciłybyście, żeby wyszedł taki kolorek?
Moje włosy naturalne to taki typowy polski jasny brąz - mysi.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Jak dla mnie to: 415 Mroźny Kasztan, 432 Miodowy Kasztan, 323 Ciemna Czekolada. Do wyboru do koloru

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja mam wlosy w tym odcieniu 801 wlasnie -niestety nie mam zdjecia aktualnego - ale jesli oczekujesz chlodnego odcienia to mozesz sie zawiesc. On ogolnie jest fajny, sredni, naturalny, bardzo ladnie sie wpasowal w moje wlosy, ale w ostrym dziennym świetle, przy pełnym sloncu ma taki odcień rudości - przynajmniej u mnie (naturalne wlosy ciemny/sredni mysi blond). Mi on sie podoba i zamierzam dalej go stosowac, ale nie nazwalabym go chlodnym - jak juz to neutralnym ze wskazaniem w strone cieplego :P Zreszta - powiedzialabym, ze on wyszedl mi identycznie jak na opakowaniu - jak bedziesz miala okazje to wez do reki kartonik z farbą i z tyłu jest "symulacja" jak wychodzi na jakich wlosach - wedlug mnie ewidentnie widac tam nie do końca chlodny odcień. Zreszta jedynka w nazwie farby jest dopiero na trzecim miejscu, wiec ten "chłod" daleko w skladzie

Ale ogolnie to bardzo ladny, naturalny odcien i lagodna koloryzacja i jak mowie - ten cieply poblask tylko w pewnym oswietleniu.

Chlodny jest 810 Perłowy Blond (1 bliżej niż w 801), ale on wychodzi wrecz szarawy - nie wiem, czy taki odcien by Ci sie podobał i on nie jest z serii Glossy Blonds, wiec nie rozjasnia wlosow i znika po 28 myciach i nie wiem, czy by Ci wyszedl. Stosowałam go raz na 801 wlasnie, wtedy zgasił zupelnie te "rudosc", ale wlosy byly mocno przydymione. Tyle, ze ekspresowo sie zmył. 801 jak dla mnie fajniejszy, bo żywszy.
Skuszę się na ten Satynowy Blond. Raz kozie śmierć . Mam taki pomysł, żeby później na ten blondzik nałożyć właśnie Perłowego Blondu. Tak po miesiącu. Ale to jeszcze zobaczę czy zrobię to po 1 czy 2 zastosowaniu farbki 801 Dziękuję za podpowiedź
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 10:42   #309
martees
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Trzy tygodnie temu użyłam 412 Mroźne Kakao. Moje włosy są ciemnobrązowe, ale bardzo rozjaśniają się na końcach. Kolor przez pierwszy tydzień był bardzo ciemny, ale teraz jest już taki sam jak ten przedstawiony na pudełku.
Masz może zdjęcia jak wyszedł ten kolor?
martees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:44   #310
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość

Skuszę się na ten Satynowy Blond. Raz kozie śmierć . Mam taki pomysł, żeby później na ten blondzik nałożyć właśnie Perłowego Blondu. Tak po miesiącu. Ale to jeszcze zobaczę czy zrobię to po 1 czy 2 zastosowaniu farbki 801 Dziękuję za podpowiedź
No ja tak teraz tez tak zamierzam robić - co trzy miesiace sobie zapodaje Satynowy Blond, by rozjasnic odrost, a potem co miesiac Perłowy Blond, ktory nie rozjasnia, dla odswiezenia i ochlodzenia wyplukujacego sie koloru Powodzenia i daj znac, jak efekty
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-08-21 o 11:48
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:57   #311
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martees Pokaż wiadomość
Masz może zdjęcia jak wyszedł ten kolor?
Przykro mi, ale nie mam zdjęć z pierwszych dni po użyciu tego szamponu.

Napiszę więcej o 412 Mroźne Kakao.
Przez pierwsze dni odcień jest prawie jednakowy jak kolor prezentowany na pudełku, ale ciemniejszy. Po tygodniu od zastosowania szamponu odcień zgadza się dokładnie (myłam włosy każdego dnia, czasem używałam dwukrotnie szamponu). Istotne jest też to, że moje naturalne włosy są brązowe. Rozjaśnione przez promienie słoneczne końce pokryły się takim samym kolorem jak górne partie. Nie zauważyłam odcienia mahoniu, o którym to pisały osoby używające odcienia 415 Mroźny Kasztan.
Jestem zadowolona.

Tu Maaaaaadzia recenzuje ten szampon w tym samym odcieniu:
http://www.youtube.com/watch?v=c58TXqiVOII
__________________
1+1+1+1

Edytowane przez Varicella
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:00
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 09:54   #312
misia8616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 19
Smile Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny. Ja farbowałam wczoraj Castingiem, odcieniem mroźne moccachino - 613. Szampon nakładałam na włosy farbowane wcześniej Ciemnym blonde Preference (h-ombrie). Powiem tak, w tym momencie na głowie mam śliczny jasny brąz, zero rudych refleksów. Zobaczymy jak będzie się zmywał. Na pewno włosy nie wyszły mi za ciemne, są idealne.
misia8616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 10:50   #313
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misia8616 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja farbowałam wczoraj Castingiem, odcieniem mroźne moccachino - 613. Szampon nakładałam na włosy farbowane wcześniej Ciemnym blonde Preference (h-ombrie). Powiem tak, w tym momencie na głowie mam śliczny jasny brąz, zero rudych refleksów. Zobaczymy jak będzie się zmywał. Na pewno włosy nie wyszły mi za ciemne, są idealne.
Ja ponad miesiąc temu robiłam tym odcieniem. Kolor bardzo mi się podobał bo wyglądał na chodny i bardzo naturalny. A przed farbowaniem na głowie miałam mieszanką kolorystyczną. Jak kolor mi się zmył to zauważyłam, że moje włosy się ociepliły(nawet naturalny mysi blond). A jutro pędzę do drogerii po Satynowy Blond. W czwartek będę kładła kolor. Wieczorkiem napiszę swoją opinię.

Edytowane przez nutusia16
Czas edycji: 2012-10-13 o 17:34
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 13:21   #314
Astral
Raczkowanie
 
Avatar Astral
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Hej, mam pytanie.

Kupiłem właśnie ciemną czekoladę. tani to ten produkt nie jest : P

mam ważne pytanie - na ulotce jest napisane, ze mieszanki trzeba uzywac CAŁEJ na raz.

ja mam włosy raczej nie za długie... dość krótkie. więc to nie opłacalne. myslałem, że ten loreal starczy mi na dwie, lub trzy koloryzacje...

a wiec ta mieszanka naprawdę jest do wyrzucenia po 1 uzyciu?
a może np. trochę tego mleczka gdzieś przelać na pozniej? kurde no, nie wiem, pomóżcie ; p
Astral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 09:32   #315
misia8616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 19
Smile Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Astral Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie.

Kupiłem właśnie ciemną czekoladę. tani to ten produkt nie jest : P

mam ważne pytanie - na ulotce jest napisane, ze mieszanki trzeba uzywac CAŁEJ na raz.

ja mam włosy raczej nie za długie... dość krótkie. więc to nie opłacalne. myslałem, że ten loreal starczy mi na dwie, lub trzy koloryzacje...

a wiec ta mieszanka naprawdę jest do wyrzucenia po 1 uzyciu?
a może np. trochę tego mleczka gdzieś przelać na pozniej? kurde no, nie wiem, pomóżcie ; p
Możesz farby żyć na dwa razy pod warunkiem że nie wymieszasz składników. Jedynym problemem jest to, że za pierwszym razem nie użyjesz aplikatora. Odlej do miseczki pół mleczka i wyciśnij pół tubki farby, wymieszaj, weź pędzelek i możesz nakładać. resztę produktu sobie zostaw.
misia8616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 10:49   #316
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

No poza tym Casting jest bardzo bardzo wydajny, ja mam wlosy do ramion, dosc cienkie coprawda, ale tez spokojnie polowa mieszanki mi starcza, a reszte niezmieszaną oczywiscie, zostawiam.
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:09   #317
Astral
Raczkowanie
 
Avatar Astral
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dzięki

No w każdym razie na długość mam fryzurę mniej więcej taką, tylko nawet krótszą :P

więc 1/3 czy nawet 1/4 powinno wystarczyć z tego co mówisz, Joskelyn.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img100232.fryzury-meskie.272556.jpg (37,7 KB, 19 załadowań)
Astral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 14:09   #318
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Sprobuj z 1/3, najwyzej dorobisz
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 17:36   #319
nz1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nz1994 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny !
Chciałabym pofarbować włosy na czekoladowy brąz.
Dokładnie takie bym chciała mieć - https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1203515062

Którego Castinga poleciłybyście, żeby wyszedł taki kolorek?
Moje włosy naturalne to taki typowy polski jasny brąz - mysi.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Wczoraj farbowałam włosy i... kolorek wyszedł mi bardzo podobny do tego jaki chciałam! Ogólnie jestem bardzo zadowolona. I mój czekoladowy brąz wyszedł mi po farbowaniu Ciemnym Blondem 600.
Po raz pierwszy farbowałam włosy Castingiem i jestem bardzo zadowolona. Mam włosy za łopatki i spokojnie wystarczyło jedno opakowanie, a zdarzało się mi wcześniej z farbami innych firm, że jedno opak. nie wystarczyło.
A! I jeszcze jedna ważna sprawa!!!
Jestem zadowolona z tej farby, dlatego że czytałam wiele wypowiedzi osób farbujących włosy Castingiem i wywnioskowałam, że czekoladowy brąz wyjdzie mi właśnie po ciemnym blondzie albo jasnym brązie.
Bo gdybym kupiła np. farbę Czekolada czy Ciemna Czekolada to zapewne włosy miałabym czarne
Więc jak ktoś chce pofarbować włosy na ciemny blond to CASTING 600 nie będzie dobrym wyborem
Pozdrawiam!
nz1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 07:55   #320
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Czy moze ktoras z wizazanek farbowala juz wlosy mrozna trufla (513) ???
Jestem ciekawa tego kolorku, jasny braz juz mi sie spiera i nie wiem co robic.
Czy znowu farbnac jasnym brazem (500) czy mrozna trufla (513) ??
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:46   #321
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

W najbliższym czasie chciałabym przyciemnić swoje blond włosy (naturalne).

Zastanawiam się nad kupnem : "Czekolady", jednak nie chcę aby wyszły czarne. Zależy mi na nie za ciemnym brązie o rudo-mahoniowym odcieniu.
Takim jak podane w załączniku.

Czy ,,Czekolada" będzie odpowiednia?
Przeczytałam prawie cały temat, ale zbyt dużo zdjęć Czekolady nie było,
kto z was robił i jak wychodzi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 623OneTreeHill0029.jpg (106,1 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 701_001.jpg (66,9 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 705OneTreeHill0036.jpg (54,3 KB, 141 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 10:12   #322
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

A czy ktoś farbował Miodowym Karmelem? Moja mama się nad nim zastanawia.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 10:55   #323
misia8616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dziewczyny ja mam jeszcze do Was pytanie odnośnie wypadania włosów po Casting, czy zauważyłyście u siebie jakieś wzmożone wypadanie. Gdzieś mi się coś takiego obiło o uszy, ale u mnie jak na razie nie zauważyłam takiego efektu.
misia8616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 11:09   #324
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misia8616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam jeszcze do Was pytanie odnośnie wypadania włosów po Casting, czy zauważyłyście u siebie jakieś wzmożone wypadanie. Gdzieś mi się coś takiego obiło o uszy, ale u mnie jak na razie nie zauważyłam takiego efektu.
Nie zaobserwowałam.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:01   #325
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misia8616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam jeszcze do Was pytanie odnośnie wypadania włosów po Casting, czy zauważyłyście u siebie jakieś wzmożone wypadanie. Gdzieś mi się coś takiego obiło o uszy, ale u mnie jak na razie nie zauważyłam takiego efektu.
U mnie tez ani wlos wiecej niz przydzialowo nie wypadl - ani po samym farbowaniu ani w pozniejszym okresie. z moimi wlosami Casting sie lagodnie obchodzi, ale to wiadomo - kwestia indywidualna. Mi Nawet po owianym złą sławą Pelette krzywda sie nigdy nie dziala

A w ciemnych odcieniach niestety nie doradze dziewczyny, bo ja to tylko blondy testowalam

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
W najbliższym czasie chciałabym przyciemnić swoje blond włosy (naturalne).

Zastanawiam się nad kupnem : "Czekolady", jednak nie chcę aby wyszły czarne. Zależy mi na nie za ciemnym brązie o rudo-mahoniowym odcieniu.
Takim jak podane w załączniku.

Czy ,,Czekolada" będzie odpowiednia?
Przeczytałam prawie cały temat, ale zbyt dużo zdjęć Czekolady nie było,
kto z was robił i jak wychodzi?

Dziewczyny ktore uzywalay ciemniejszych Castinow mowia, ze wychodza one ciemne, a potem sie spieraja do wlasciwego koloru - wiec bez paniki, jak poczatkowo beda ciemniejsze niz zakladane; jak chcesz rudo-mahoniowe odcienie to musisz szukac w numerku 4 i 5 na drugim i trzecim miejscu, wiec Czekolada (535) powinna byc okej

Ale jak pisalam, jak ciemnych farb nie uzywam, wiec na sobie nie testowalam
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:54   #326
Astral
Raczkowanie
 
Avatar Astral
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dobra, dzisiaj ten sądny dzień, nałożę ciemną czekoladę ; ]

Trzymajcie kciuki hehe.

Naturalne mam ciemny popielaty blond, ale aktualnie mam brązowe włosy (od szamponetek) i ten brąz nie chce już puścić ^^ więc brąz + ciemna czekolada pewnie wyjdą czarne ale dobra, nie przeszkadza mi to będzie co ma być.
Astral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:13   #327
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Jutro nakładam "Czekoladę 535"
Mam nadzieję, że efekt będzie dobry. Jak tylko zrobię jutro zdjęcia po farbowaniu, wkleję.
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 07:29   #328
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

no to powodzenia dziewczyny i chwalcie sie efektami
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 08:11   #329
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
A czy ktoś farbował Miodowym Karmelem? Moja mama się nad nim zastanawia.
Ja kiedyś farbowałam. Powiem tak: Kolor jest pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem, który ma piękne ciepłe, miodowo-złote refleksy Naprawdę polecam.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez misia8616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam jeszcze do Was pytanie odnośnie wypadania włosów po Casting, czy zauważyłyście u siebie jakieś wzmożone wypadanie. Gdzieś mi się coś takiego obiło o uszy, ale u mnie jak na razie nie zauważyłam takiego efektu.

Ile ja tych zużyłam Castingów.....i nic. Wszystko zależy od tego jakie mamy włosy (odżywianie,geny,pielęgna cja itp.) Taka jest prawda

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
no to powodzenia dziewczyny i chwalcie sie efektami
A ja dzisiaj nakładam Satynowy Blond Jutro mam urodziny to wypada dobrze wyglądać Wieczorkiem napiszę o efektach koloryzacji.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:29   #330
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona tak jak ja. Bo to piekny odcien, ale wiadomo, ze rozne wlosy roznie przyjmuja kolory i rozjasnianie, wiec zawsze jest adrenalina przy farbowaniu - ale ja to wlasnie lubie :P
A jak w piątek bede miała aparat to strzele foty mojego Satynowego Blondu
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-08-25 o 09:31
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.