AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 21:06   #781
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Popcorn to umiarkowany zolty bez oliwki. Zupelnie rozny od naturala, jak rowniez od goldena AM.
Nie kupilam jeszcze Amilie, ale Mulier radzila, ze do popcornu podobne beda goldeny i honey, 3 i 4 od lewej, oraz, ze natural jest tez dosc zolty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Patrzac po stronce, do naturala najblizsze bedzie beige i cool.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 13:56   #782
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Wrzucam obiecane zdjęcia. Zestawiiłam wszystko co znalazłam, może komuś się przyda Zdjęcia robione są w naturalnym świetle, bez i z lampą, no i na jasnym i ciemnym tle


EDIT:

W ogóle powiem Wam, że Sesame jeśli chodzi o dopasowanie do szyi jest super. Tylko że mam wrażenie że wtedy za blado wyglądam. I pytanie albo do niego coś domieszać, jakiś inny kolor i wtedy trochę będzie się odcinać od szyi (a tzn że będę musiała uważać podczas malowania)... Albo bladość jakoś maskować różem i lekkim bronzerem, ale za to mieć twarz i szyje w jednym odcieniu Ktoś miał podobny problem? :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0055.jpg (69,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0056.jpg (60,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0058.jpg (69,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0060nazwy.jpg (130,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0062.jpg (259,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0065.jpg (72,0 KB, 47 załadowań)
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-01-05 o 14:51
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 14:56   #783
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja mam za to inny problem. Moj podklad zaczal pomaranczowiec na twarzy. Robi mi tak od jakiegos miesiaca, a mam go od wrzesnia. Mam shell rose. Byl idealnym, chodnym rozem bez zadnej pomaranczki a teraz przez to mocno sie wybija. Ma ktos jakis pomysl?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 15:38   #784
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Ja mam za to inny problem. Moj podklad zaczal pomaranczowiec na twarzy. Robi mi tak od jakiegos miesiaca, a mam go od wrzesnia. Mam shell rose. Byl idealnym, chodnym rozem bez zadnej pomaranczki a teraz przez to mocno sie wybija. Ma ktos jakis pomysl?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może zmieniła się kolorystyka Twojej twarzy? Albo może zmieniłaś jakiś kosmetyk, który w połączeniu podbija pomarańcze?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 17:34   #785
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja dzisiaj w końcu postanowiłam wziąć się za zużycie próbek minerałów z Amili,ale jakoś zupełnie nie szło mi nakładanie ich na twarz jaki macie na to sposób,żeby było równe krycie i w ogóle?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 19:04   #786
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj w końcu postanowiłam wziąć się za zużycie próbek minerałów z Amili,ale jakoś zupełnie nie szło mi nakładanie ich na twarz jaki macie na to sposób,żeby było równe krycie i w ogóle?
Równe krycie? W jakim znaczeniu? Robią się plamy? Ja nakładam je na sucho i na mokro, to zależy :P Któraś z wizazanek podawała tutaj swój sposób na mokro i pamiętam że był bardzo dobry. Ja ostatnio nakładm 2 cienkie warstwy, wysypuje po troszku na talerzyk i nakładam w częściach czyli osobno na czoło, nos, policzki i brode. Nie wyobrażam sobie nakładania za jednym machnięciem na całą twarz. Na to druga warstwa i jeśli mam coś jeszcze do zakrycia to małym pędzelkiem nakładam podkład punktowo. Tyle ;P
Ja nakładam flat topem Hakuro h51.

EDIT: Znalazłam wypowiedź Nagomiko:
Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
ja to mam taki dziwny sposob i czasami w niektorych miejsach sama sobie robie ciasto (dosc rzadko teraz, a dodatkowo potem znika odrobine), ale nie jestem nieomylna od razu ostrzegam...

wysypuje troche (wrecz bardzo malo XD) na wieczko, biore flap topa z EDM i nabieram na pedzel, biore buteleczke z atomizerem w ktorym mam wode mineralna i z odleglosci jakis 20 cm psikam raz po czym nakladam na twarz... Brzmi skomplikowanie, dziwnie i wogole, ale dziala i nie widac wogole moich rozszerzonych porow (ktore byly masakrycznie podkreslone przy metodzie "na sucho"), powtarzam tak jakies 15 razy, bo robie 3 cieniuchne warstwy na 5 obszarach (czolo, nos, policzki, broda) i to tyle krycie jest 3 razy lepsze niz przy metodzie "na sucho" co mnie bardzo zadowala
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-01-05 o 19:14
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 20:14   #787
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj w końcu postanowiłam wziąć się za zużycie próbek minerałów z Amili,ale jakoś zupełnie nie szło mi nakładanie ich na twarz jaki macie na to sposób,żeby było równe krycie i w ogóle?
Ja robie na sucho z tym ze pod kłąde filtr (z ziaji),
na to primer (mieszanka własna; mikrosfery/krzemionka/puder jedwabny) ,potem na to amilie i potem tylko nosa przypudrowuje primerem bo on mi sie swieci czasem psikam na to wszystko hydrolatem/wodą termalną by się ładniej stopiło
no i potem roz cienie takie bajery w zaleznosci od dnia ^^

Ale problemow z rownym kryciem nie mam zbytnio, i jak wiekszosc uzywam flat topu hakuro
Chociaz zdarzylo mi sie malowac mame probkami amilie to mini kabuki tez dał rade
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 10:46   #788
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

No... osatnio mam wrazenie, ze sie jakas zolta zrobilam, to mozliwe, zebym az tak zmienila kolorystyke?

Bo pielegnacja jest ta sama, dodalam jedynie kwasy, one mnie powinny rozjasnic, ale przeciez nie zmienic kolor

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 14:45   #789
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
Ja robie na sucho z tym ze pod kłąde filtr (z ziaji),
na to primer (mieszanka własna; mikrosfery/krzemionka/puder jedwabny) ,potem na to amilie i potem tylko nosa przypudrowuje primerem bo on mi sie swieci czasem psikam na to wszystko hydrolatem/wodą termalną by się ładniej stopiło
no i potem roz cienie takie bajery w zaleznosci od dnia ^^

Ale problemow z rownym kryciem nie mam zbytnio, i jak wiekszosc uzywam flat topu hakuro
Chociaz zdarzylo mi sie malowac mame probkami amilie to mini kabuki tez dał rade

Nie masz wrażenia, że podkład ciemnieje, pomarańczowieje na tym filtrze? Bo też go czasami używam, na to primer i minerały, ale twarz jest o wiele ciemniejsza niż zawsze z tym samym podkładem
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 05:03   #790
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ale na prawde jest ciemniejsza, czy masz takie wrazenie? Bo filtry biela i jak pomalujesz to jest wieksza roznica w odcieniach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:48   #791
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A ja Wam powiem że przy całej mojej lubości do Amilie to chyba będę zmuszona domieszać do nich AM kryjący. Bo jednak rano przy malowaniu nie mam cierpliwości żeby bawić się z 3 warstwami Amilie i korektorem, niestety. A z AM wystarczy machnąć pędzelkiem raz, ewentualnie zakryć pojedyncze niespodzianki mniejszym pędzelkiem i finito. Jak nic znów zrobie mieszanke, ale nie AM z Pixi tylko AM z Amilie.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 07:57   #792
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Nie masz wrażenia, że podkład ciemnieje, pomarańczowieje na tym filtrze? Bo też go czasami używam, na to primer i minerały, ale twarz jest o wiele ciemniejsza niż zawsze z tym samym podkładem
no włąsnie nie mam tego problemu, mam odcien Pine nut .

U mnie bez primera ciezko sie nakladalo i miejscami bylo nierowno.
Czasem gdy nakladalam na sam krem bez filtra to te gorzej trzymaly sie mineraly, ale na tym filtrze ladnie sie trzymaja i dlugo - sama bylam zaskoczona
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 15:03   #793
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
no włąsnie nie mam tego problemu, mam odcien Pine nut .

U mnie bez primera ciezko sie nakladalo i miejscami bylo nierowno.
Czasem gdy nakladalam na sam krem bez filtra to te gorzej trzymaly sie mineraly, ale na tym filtrze ladnie sie trzymaja i dlugo - sama bylam zaskoczona


Też mam ten odcień Trwałość rzeczywiście na tym filtrze jest super, ale podkład u mnie robi sie dosłownie pomarańczowy, widzę to i na twarzy i na waciku ...
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:30   #794
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Też mam ten odcień Trwałość rzeczywiście na tym filtrze jest super, ale podkład u mnie robi sie dosłownie pomarańczowy, widzę to i na twarzy i na waciku ...
O w końcu ktoś ma taki odcień jak ja
Hm to rzeczywiscie dziwne,
a czym matujesz/utrwalasz ?
Bo ja jako primera uzywam własnej mieszanki z krzemionki/pudru jedwabnego i mikrosfer. Plus na nosa daje czasem troche czystej krzemionki a na policzki czasem mikrosfery samodzielnie na koniec.

Sama niewiem od czego to moze zalezec,
mi np meow ff robił sie zbytnio pomarańczowy na tym filtrze, ale z amilie to trwałosc i własnie brak zmiany odcienia mnie powaliła
__________________



Edytowane przez Kimiko666
Czas edycji: 2014-01-08 o 19:39
Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:21   #795
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
O w końcu ktoś ma taki odcień jak ja
Hm to rzeczywiscie dziwne,
a czym matujesz/utrwalasz ?
Bo ja jako primera uzywam własnej mieszanki z krzemionki/pudru jedwabnego i mikrosfer. Plus na nosa daje czasem troche czystej krzemionki a na policzki czasem mikrosfery samodzielnie na koniec.

Sama niewiem od czego to moze zalezec,
mi np meow ff robił sie zbytnio pomarańczowy na tym filtrze, ale z amilie to trwałosc i własnie brak zmiany odcienia mnie powaliła
W takim razie zazdroszczę Ja jako primera i pudru wykończeniowego używam skrobii kukurydzianej (dry-flo).
Pine nut byłam wręcz zmuszona zakupić, bo początkowo używałam Cashmere, ale był baardzo długi okres, gdy nie był dostępny i pani z Amilie poleciła mi właśnie pine nut I już przy nim zostałam
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:57   #796
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
W takim razie zazdroszczę Ja jako primera i pudru wykończeniowego używam skrobii kukurydzianej (dry-flo).
Pine nut byłam wręcz zmuszona zakupić, bo początkowo używałam Cashmere, ale był baardzo długi okres, gdy nie był dostępny i pani z Amilie poleciła mi właśnie pine nut I już przy nim zostałam
nie zapycha Cie dry flo? bo mi strasznie w pory włazi i mam masakrę na twarzy, a nigdy nie miałam z tym problemu
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 17:12   #797
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
nie zapycha Cie dry flo? bo mi strasznie w pory włazi i mam masakrę na twarzy, a nigdy nie miałam z tym problemu
A może za dużo nakładasz? U mnie jest w miarę okej, czasami tylko trochę podkreśli włoski na twarzy, ale maski nie zauważyłam Ale ja naprawdę bardzo oszczędnie ją nakładam, bo w przeciwnym razie wychodzi taki brzydki, płaski mat.
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 22:33   #798
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
A może za dużo nakładasz? U mnie jest w miarę okej, czasami tylko trochę podkreśli włoski na twarzy, ale maski nie zauważyłam Ale ja naprawdę bardzo oszczędnie ją nakładam, bo w przeciwnym razie wychodzi taki brzydki, płaski mat.
omiatam nią tylko twarz, stosując jako primer. A jak zrobię kilka dni przerwy od niej i męczę się z błyskiem na twarzy wszystko się goi, więc to skrobi wina;/ a miało być tak pięknie
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:14   #799
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy jest na twarzy duża różnica między odcieniami Pine Nut a Sesame? Przyszły mi dzisiaj próbki i moje podekscytowanie prysło wraz z nałożeniem- zamówiłam próbki odcieni neutralnych i ciepłych w najjaśniejszych kolorach, które są na mnie za jasne(pierwszy raz w życiu podkład jest na mnie za jasny). Oglądam swatche w internecie i dwa wyżej wspomniane odcienie wydają mi się być odpowiednie, jednak nie mogę się zdecydować, czy jestem bardziej "żółta" czy "brzoskwiniowa"
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 12:47   #800
acharner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Podoba mi się paleta, bardzo duży wybór
acharner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:58   #801
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Czy jest na twarzy duża różnica między odcieniami Pine Nut a Sesame? Przyszły mi dzisiaj próbki i moje podekscytowanie prysło wraz z nałożeniem- zamówiłam próbki odcieni neutralnych i ciepłych w najjaśniejszych kolorach, które są na mnie za jasne(pierwszy raz w życiu podkład jest na mnie za jasny). Oglądam swatche w internecie i dwa wyżej wspomniane odcienie wydają mi się być odpowiednie, jednak nie mogę się zdecydować, czy jestem bardziej "żółta" czy "brzoskwiniowa"
Kilka postów wyżej umieścilam zdjęcie podkladów, jest tam Pine Nut i Sesame Ja mogę powiedzieć tyle że Sesame to żółtek, choć nie jakiś ekstremalny, natomiast Pine Nut jest bardziej stonowany taki beż z odrobiną oliwki i różu (tak tyci )
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:07   #802
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Kilka postów wyżej umieścilam zdjęcie podkladów, jest tam Pine Nut i Sesame Ja mogę powiedzieć tyle że Sesame to żółtek, choć nie jakiś ekstremalny, natomiast Pine Nut jest bardziej stonowany taki beż z odrobiną oliwki i różu (tak tyci )
Widziałam, i dalej mam problem :P Nie potrafię ocenić wg swatchy, czy kolor będzie dobry. Niby Golden Fair jest całkiem na mnie w porządku, aaale coś mi w nim nie gra- jest na mnie delikatnie za jasny. Chyba jednak zamówię kolejne próbki, tym razem Sesame i Pine Nut

Szkoda, że zaczęłam przygodę z minerałami akurat wtedy, kiedy zaczynam sezonem na kwasy i łuszczę się jak wąż
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:10   #803
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy jest mozliwe, zeby kompletnie pomyslic tonacje? Zawsze wydawalo mi sie, ze jestem typowym chlodnym rozem, ale ostatnio moja skora jakby zzolkla. Czy to jest mozliwe? Mam jakies zolte probki w domu, ale wydaja mi sie za cieple/pomaranczowe i ciemne (dwie lily lolo i jedna lucy). Czy zolty podklad moze byc chlodny?

Z jednej strony dobrze wygladam w rozowym shell rose, pomaranczowe roze sprawiaja, ze wygladam jak idiota, najlepsza szminka to mocno chlodny roz, wiec zakladalam, ze trafilam idealnie. Ale od kilku dni mam watpliwosci.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:32   #804
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Czy jest mozliwe, zeby kompletnie pomyslic tonacje? Zawsze wydawalo mi sie, ze jestem typowym chlodnym rozem, ale ostatnio moja skora jakby zzolkla. Czy to jest mozliwe? Mam jakies zolte probki w domu, ale wydaja mi sie za cieple/pomaranczowe i ciemne (dwie lily lolo i jedna lucy). Czy zolty podklad moze byc chlodny?

Z jednej strony dobrze wygladam w rozowym shell rose, pomaranczowe roze sprawiaja, ze wygladam jak idiota, najlepsza szminka to mocno chlodny roz, wiec zakladalam, ze trafilam idealnie. Ale od kilku dni mam watpliwosci.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja myślałam że jestem różowa a jednak żółte mi bardziej pasują, a ostatnio się dopatrzyłam że szyja przy żółtym podkładzie wygląda oliwkowo więc mieszam oliwki z żółtkami
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:38   #805
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A jest chlodny zolty? Bo wszystko, roz, ubrania, szminki bardziej pasuja mi chlodne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 22:44   #806
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Chłodny żółty to trochę oksymoron, ale w sumie- brudna żółć, oliwkowa. Może jesteś neutralna w kierunku chłodnej? Każdy ma w sobie troszkę żółtawych tonów, to normalne. Po prostu (o ile nie mamy wysypki), jesteśmy mniej lub bardziej beżowi, przynajmniej w naszym klimacie. Pamiętasz dylemat "jakim kolorem pomalować skórę?"- jeśli nie miało się cielistej kredki, lub nie umiało rozrobić farby, wybierało się żółć- tak też się postrzegamy.
Proponuję nie określać się na siłę, tylko skupić się na tym, co się wtapia, a co nie.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 03:55   #807
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Najlepiej wtapia sie o dziwo rozowy shell rose.

Moze masz racje, nie ma sensu na sile sie okreslac, ale ta zolc mnie przerazila

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 07:47   #808
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
A jest chlodny zolty? Bo wszystko, roz, ubrania, szminki bardziej pasuja mi chlodne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oczywiście
Każdy kolor ma swoje ciepłe i zimne odcienie.

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Chłodny żółty to trochę oksymoron, ale w sumie- brudna żółć, oliwkowa. Może jesteś neutralna w kierunku chłodnej? Każdy ma w sobie troszkę żółtawych tonów, to normalne. Po prostu (o ile nie mamy wysypki), jesteśmy mniej lub bardziej beżowi, przynajmniej w naszym klimacie. Pamiętasz dylemat "jakim kolorem pomalować skórę?"- jeśli nie miało się cielistej kredki, lub nie umiało rozrobić farby, wybierało się żółć- tak też się postrzegamy.
Proponuję nie określać się na siłę, tylko skupić się na tym, co się wtapia, a co nie.
Nie masz racji. Tak jak pisałam. Każdy kolor będzie miał ciepłe i zimne odcienie. Żółty, ciepły to np słonecznikowy, a zimny, cytrynowy, albo neon- ten jest zimny bardzo
Podobnie jest z każdym innym kolorem. Czerwony, zielony, niebieski... Każdy ma różne odcienie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 10:22   #809
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A znasz w takim razie zimny zolty podklad?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 10:27   #810
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
A znasz w takim razie zimny zolty podklad?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Np HM z Bourjois, nie ma różowych a żółtawe tony i pasuje do mojej zimnej cery, ale to nie temat na ten wątek.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-01-13 o 10:28
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.