30+ zaniedbane przez producentów ciuchów? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-19, 11:47   #61
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Cytat:
Napisane przez daruniab Pokaż wiadomość
A czy wiecie ze...kiedys za tej "zlej,okropnej komuny" byla rozmiarowka z wzrostem?? teraz tez sie zdarza npw Hofflandzie ,ale ostatnio cos im sie popsula ta rozmiarowka mozna bylo kupic rozmiar 36,38,40 na wzrost 158,164,170 itd a teraz...ja nosze od 36 do 42! Kazda firma,ba! kazdy model z tej samej firmy moge miec w innym rozmiarze! czasem nie wiem jaki mam do przymierzalni brac bo mozna brac np 3-5 sztuk aja samej 1nej rzeczy potrzebuje do zmierzenia czasem wlasnie 3 rozmiarow!taki rozrzut! niestety! i z tymi zakladkami i talia w odpowiednim miejscu tez mam problem
Rozmiarókę ze wzrostem ma też Tatuum kupuję tam jenasy idealne na mnie o rozmiarze 36, 164cm i są tam tez inne rozmiary np. 36 168cm itd.
A np. w takim Esprite to wchodzę w 34 a nie jestem wyjatkowo szczupła, tylko oni mają taką rozmiarówkę
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:36   #62
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Cytat:
Napisane przez Feluś Pokaż wiadomość
[Martuko- nie ma czegoś takiego jak rozmiary połówkowe. Są 3 grupy rozmiarowe: do 160, na 165-przeciętnie i dla pań wysokich czyli powyżej 170. Ty zaliczasz się do pierwszej grupy. Dokładne opisy znajdziesz w pierwszej lepszej Burdzie. Jednak przy Twoim wzroście nawet pierwsza grupa może( ale nie musi) wymagać odrobiny poprawki.

Wysokie też mają "przechlapane"

Kropka- a co powiesz jak ma się rozmiarówkę rozstrzeloną na 42/38/40?
ja noszę staniczki w rozm.70D lub E- ostatnia propozycja Pani w sklepie- stanik za 200zl- fajnie co!?! Jeszcze półtora roku temu nosiłam 44/42- to jest cyrk cokolwiek kupić bo duże jeszcze za duże a normalne- dawno za małe. Co do "przekrętów" producenckich- to coraz częściej stosuje się przypisywanie mniejszego numeru do większej odzieży- to tak żebyśmy się lepiej przed lustrem poczuły, które również powinno być w sklepie lekko wyszczuplające plus do tego odpowiednie światło i..... w sklepie czujesz sie jak królowa a w domu..... co ja kupiłam!?!
Cytat:
Napisane przez daruniab Pokaż wiadomość
A czy wiecie ze...kiedys za tej "zlej,okropnej komuny" byla rozmiarowka z wzrostem?? teraz tez sie zdarza npw Hofflandzie ,ale ostatnio cos im sie popsula ta rozmiarowka mozna bylo kupic rozmiar 36,38,40 na wzrost 158,164,170 itd a teraz...ja nosze od 36 do 42! Kazda firma,ba! kazdy model z tej samej firmy moge miec w innym rozmiarze! czasem nie wiem jaki mam do przymierzalni brac bo mozna brac np 3-5 sztuk aja samej 1nej rzeczy potrzebuje do zmierzenia czasem wlasnie 3 rozmiarow!taki rozrzut! niestety! i z tymi zakladkami i talia w odpowiednim miejscu tez mam problem
mówię o takich rozmiarach jak 18, 19 itd, to własnie były kliedyś (no może jakies 15 lat temu gdy bylam na studiach kupowałam płaszcze. tykle że one tez nie były tak bardzo dopasowane, bo mimo wszystko na wyższy wzrost niż mój No i te płaszcze były szyte dla jniższych ,ale niestety rzadko w romiarach 18, 19, a bardziej 20 i 21 czyli dla tęższych starszych pań (takie tez fasony były tych "połówek")

a co do wyszczuplających luster, hmmmm. Kiedy szukałam sukni ślubnej (całkiem niedawno ) pani w jednym salonie się oburzyła jak powiedziałam że lustro wyszczupla. i powiedziala mi że za takie cos to one mogłyby zaplacic kare bo takie zabiegi sa zabromnoinone. To jak to jest z tymi lustrami??? dodam że ten akurat salon był polskiej firmy i nie ma mowy o innym prawie niż polskie :/


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Rozmiarókę ze wzrostem ma też Tatuum kupuję tam jenasy idealne na mnie o rozmiarze 36, 164cm i są tam tez inne rozmiary np. 36 168cm itd.
A np. w takim Esprite to wchodzę w 34 a nie jestem wyjatkowo szczupła, tylko oni mają taką rozmiarówkę
jeansy to ja sobie moge skrocic, gorzej z ubraniami które maja miec fason... W dżinsach i swetrach nie da rady chodzić zawsze i wszędzie
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 22:18   #63
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
jeansy to ja sobie moge skrocic, gorzej z ubraniami które maja miec fason... W dżinsach i swetrach nie da rady chodzić zawsze i wszędzie
Podałam przykład na jensach, ale do innych spodni i spódnic też takie mają. No bo do swetrów to jak? rozmiar i wzrost?
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 20:41   #64
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A ja się z autorką wątku zgadzam. Stylowy kostium, jakiś nie oklepany, klasycznie elegancki w rozmiarze większym niż 38 to nie jest prosta sprawa.

Szczęście, że ja do pracy mogę iść w jeansach, golfie i adidasach, bo chyba bym się zapłakała na śmierć.
Inna rzecz, że i sportowo ciężko mi się ubrać. Niedawno polowałam na jeansy, większość kończy się na rozmiarze 28. Ja noszę 29 lub 30. O dziwo, jestem raczej szczupła, więc nie rozumiem tej dyskryminacji.
O górze to już nawet nie mówię... lata próbuję kupić fajną koszulową bluzkę pasującą do klasycznej spódnicy i jeansów - i nic. Jak są ładne to są małe, albo bez zaszewek na biust i moje 75C/D wygląda jak naleśnik.
Jest słabo, że tak powiem.


Oj, dziewczyny, bez przesady.
Teraz moda na pogniecione materiały, a len do takich należy, gniecie się cholernie i jest modny. Nie zmienia to faktu, że po paru godzinach w takiej kreacji wygląda się dość specyficznie. Niby modnie, na wycieczce czuję się tak super, ale w biurze, gdzie wymaga się odpowiedniego wyglądu, taki strój będzie nietaktem. Bez względu na metkę.
Jak byście zobaczyły jak wygląda coś co piesio poszamał i wypluł, nie obrażałybyście się, bo tak właśnie po 8 godz. wygląda len.
A mnie samej się podoba. Latem kupiłam sobie z niego spodnie. Super. Dopóki siedzę. Jak wstanę mam boskie paski z tyłu za kolanami i przy pachwinach z przodu.


To i tak dobrze trafiasz. Ja zwykle mam problem kupić coś w rozmiarze 40. A może mam przekombinowany gust.


No właśnie. Teraz najfajniejsze rzeczy są w rozmiarze 34 i 36. Potem jest mniej ciekawie.
kurcze, to ja do Gliwic muszę jechać bo w Łodzi wręcz przeciwnie, fajne ciuchy od rozm.38. W centralu latem wyprzedaz płaszczy z Pabi. Super, typowe trenche, klasyka. Wpadłam między wieszaki jak szalona. No i.....gucio. Nic dla mnie. NIC Wszystko od 38!! a jak już było jakieś 36 to badziewie. A w ogóle to te rozmiary są zanizone, 36 jest jak 38
A co powiecie, jak jak zwykłych kapci nie mogłam kupić? Albo wielkie ciapy, albo sexy z puszkiem na obcasie. Kupiłam na rynku za 5zł. Nawet nie były złe, ale po tyg. to co było miękkie klapło, zrobiły się niewygode, wieeeeeelkie i ......dziurawe. No i w CCC, jak oglądąłam kozaki zobaczyłam całekiem fajne papetki...... dziecinne. Słuchajcie, jakie wygodne, dopasowane, leciutkie a że mają misie naszyte to i tak lepiej niż te w kształcie misia czy tygrysków. A rozm.35 idealny. Może tak by z ciuchami spróbować
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 12:43   #65
daruniab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Rozmiarókę ze wzrostem ma też Tatuum kupuję tam jenasy idealne na mnie o rozmiarze 36, 164cm i są tam tez inne rozmiary np. 36 168cm itd.
A np. w takim Esprite to wchodzę w 34 a nie jestem wyjatkowo szczupła, tylko oni mają taką rozmiarówkę
Esprit to dla typow "sportowych" -spodnie zawsze mamza szerokiew pasie jak sa dobre w udzie:/ i 40 czasem za duzaw pasieaw udzie..lepiej nie mowic:/
Tatuum ma na wzrost? ciekawe-mam zakiet i owszem w talii wciety ladnie ale rekawy musialam skracaca w ogole to tatuum ma waskie rekawy jakbym miala patyczaki od nadgarstka do ramion to moze bym mogla nosic bluzki tatuum nie lubie tej firmy i nawet nie zagladam juz na ich stoiska. wole reserved-taniej i jakies ludzkie rozmiary majai maja duzo ciuchow do biura wg mnieanajbardziej lubie ostatnio Wallis -sotatnio co nie oznacza ze ostatnia kolekcje-te sukieneczki w stylu lat 60tych to nie dla mnie:/ mam za grube kolana zeby paradowac w nich iw ogole do pracy-jakos mi nie pasuja
daruniab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 23:42   #66
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Cytat:
Napisane przez daruniab Pokaż wiadomość
Tatuum ma na wzrost? ciekawe-mam zakiet i owszem w talii wciety ladnie ale rekawy musialam skracaca w ogole to tatuum ma waskie rekawy jakbym miala patyczaki od nadgarstka do ramion to moze bym mogla nosic bluzki tatuum nie lubie tej firmy i nawet nie zagladam juz na ich stoiska. wole reserved-taniej i jakies ludzkie rozmiary majai maja duzo ciuchow do biura wg mnieanajbardziej lubie ostatnio Wallis -sotatnio co nie oznacza ze ostatnia kolekcje-te sukieneczki w stylu lat 60tych to nie dla mnie:/ mam za grube kolana zeby paradowac w nich iw ogole do pracy-jakos mi nie pasuja
Ja mialam na myśli spodnie. O spodniach pisałam. Bo mam od nich dwie pary jeansow na 36/164cm, a były też inne wzrosty w roznych rozmiarach, np.36/168cm itd.
Swetry z Tatuum i kurtki mam na zwykły rozmiar, czyli u mnie 36 już bez wzrostu.

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:05   #67
Nea_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Smile Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Ładne ubrania w stylu sportowej elegancji kupuję czasem w Carry. W moim mieście jest też sklep firmowy De Facto, gdzie styl ubrań jest ciekawy i ceny nie przerażają. Poza tym nieocenione sa second handy, do których po długim czasie się przekonałam. Tam staram się wybierać rzeczy nieużywane lub prawie nienoszone. I takim to sposobem mam kilka firmowych ciuchów za przysłowiowa złotówkę.
Nea_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 18:56   #68
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Mam ten sam problem z zakupem fajnych ubrań w rozm 40. Lubie klasykę ale z dodatkiem nowoczesności i trudno coś takiego dostać w sklepach. Poza tym nie uznaje sztucznych materiałów ( mam wrażliwą skórę ) i kupno fajnego ciuszka z dobrego matriału w rozsądnej cenie graniczy z cudem. Czasem kupuję coś zagranicą w Gap, Old Navy, Rafaella ale tam też trzeba szukać. Muszę przynać, że udało mi się kupić kilka fajnych szmatek w Quelle.
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:03   #69
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Niestety również mam wrażenie że producenci odzieży uważają że Polki w wieku 30-50 nie muszą się ubierać. Nie lubię kupować, a ten brak klasycznej odzieży dodatkowo doprowadza mnie do rozpaczy. Nie lubię też małych sklepów gdzie często sprzedawczynie anorektyczki patrzą zniesmaczone jak taka gruba osoba (rozmiar 40) może chcieć kupować ubrania (przecież i tak nie ma na mnie rozmiaru).

Ja czasem kupuję coś w Carry, ale to tak dla siebie, a nie do pracy. Kilka rzeczy kupiłam z katalogów, ale dopiero jak już mieli wyprzedaże, bo inaczej ceny są dość wysokie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 17:05   #70
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

dziewczyny mogę wam polecic super miejsce.kto mieszka daleko to wycieczka raz na jakiś czas,a kto blisko to jest w idealnej sytuacji.
jezdżąc po towar dotarłam do ....uwaga-ŁODZI-"CENTRUM PTAK"
wielkie hale targowe,mnustwo butików.wszystko co chcecie za przyzwoite pieniądze(tam są producenci,pomijacie marże sklepowe)
ciuch dla każdego,nietypowe,sportow e,eleganckie,damskie,mesk ie,dziecięce.wszystko tam jest .ja jeżdźe tam 300 km raz na sezon po ciuchy.i zaszwe się pytają skąd mam torebke,lub buty.polecam.
żeby ktos nie mówił,ze robię reklamę to przypominam,że mieszkam w woj.śląskim
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:59   #71
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Cytat:
Napisane przez kasica_kk Pokaż wiadomość
Na początek się przywitam, bom nowa na Waszym forum

Cóż, bolączki autorki wątku nie są mi obce. Co prawda nie pracuję w biurze, więc mogę sobie pozwolić na swobodę, ale za nastolatkę się nie przebiorę - nie noszę rozmiaru 34, nie przepadam też za stylem gimnazjalnym i ciuszkami, które da się nosić tylko przez jeden sezon. Babciowych smutasów zaś nienawidzę jeszcze bardziej...

Ubieram się głównie w Solarze i Mexxie, bo i w jednej i drugiej firmie da się kupić rzeczy eleganckie i jednocześnie ciekawe. Problem mam za to z rozmiarami - o ile w doły i rozciągliwe bluzeczki się mieszcze, to kupno żakietu na mój biust czy bluzki koszulowej jest prawie niemożliwe. Któraś z Was pisała o nieuwzględnianiu przez producentów istnienia bioder - biustów też nie uwzględniają. W ogóle kobieca figura jest poza nawiasem. Ciuchy Monnari, które też mi się czasem podobają, nie przewidują biustu, co jest o tyle dziwne, że przecież nie celują w nastolatki. Na widok jedwabnego topu na ramiączka, który w miejscu biustu miał trójkąciki niezdolne pomieścić nawet mojej pięści, ogarnął mnie pusty śmiech. Na kogo oni szyją? Na facetów? Chyba zacznę kupować sobie ubrania w tej firmie: http://www.bravissimo.com/ - staniki już u nich kupuję, czas na ciuchy. Tylko żakiety mają nieciekawe

A może któraś z Was też ma "biustowy" problem i mogłaby polecić jakąś firmę odzieżową? Bo ja tyle lat już szukam i nic, może czas zainteresować się szyciem u krawca?
Mam dokładnie takie same spostrzeżenia i po kolejnym roku sklepowych rozczarowań poszukałam sobie krawcowej. Ona szyje a ja się w końcu mam w co ubrać. Co ciekawe nie mam dużego biustu, ale wszystkie mierzone przeze mnie bluzki koszulowe "rozłażą" mi się w newralgicznym miejscu. Koszmar! Jak będę chciała biust pokazywać, to zafunduję sobie wydekoltowany top. To samo ze spodniami. Chciałabym je wciągnąć wyżej niż do bioder. Zatyka mnie jak widzę dziewczyny i kobiety "wbite" w wąziutkie biodrówki, kiedy się pochylają, kucają lub nawet wchodzą do tramwaju prezentują mi swoją bieliznę i to, co pod nią. Może na facetów to działa? Nie wiem. Ja czuję się zniesmaczona.
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 16:31   #72
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

[1=2724fc39232e7d7e714caae 7afe31b7bba2006d5_62c613f 34a28b;8788713]Mam dokładnie takie same spostrzeżenia i po kolejnym roku sklepowych rozczarowań poszukałam sobie krawcowej. Ona szyje a ja się w końcu mam w co ubrać. Co ciekawe nie mam dużego biustu, ale wszystkie mierzone przeze mnie bluzki koszulowe "rozłażą" mi się w newralgicznym miejscu. Koszmar! Jak będę chciała biust pokazywać, to zafunduję sobie wydekoltowany top. To samo ze spodniami. Chciałabym je wciągnąć wyżej niż do bioder. Zatyka mnie jak widzę dziewczyny i kobiety "wbite" w wąziutkie biodrówki, kiedy się pochylają, kucają lub nawet wchodzą do tramwaju prezentują mi swoją bieliznę i to, co pod nią. Może na facetów to działa? Nie wiem. Ja czuję się zniesmaczona.[/quote]

Miku, jakże doskonale Cię rozumiem...

Bluzki, które wyglądają ładnie tylko na wieszakach - jak rozmiar ogólnie dobry, to w biuście nie dadzą się dopiąć; jak wezmę większą, to biust się mieści, ale za to reszta wygląda jak luźno w worek wrzucona.

O spodniach to już nawet nie wspominam, bo fasony, które dobrze wyglądają na mojej sylwetce zdarzają się tylko w Wallis i Marks & Spencer. Kosmiczną porażką są dla mnie spodnie w Tatuum (który skądinąd robi czasem fajne ciuszki) - mały tyłeczek i wielkie nogawy. Jak w biodrach dobre, to w talii odstają na 20 cm. Takiej sylwetce jak moja dodają 15 kg. Na kogo są dobre takie fasony?!
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 21:32   #73
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Chyba na mnie, bo mnie wlasnie akurat w Marks and Sncer i Wallis ciuchy nie pasuja - po pierwsze dlatego, ze zalozono, ze najmniejszy romiar to 36, co mnie dyskwalifikuje na starcie, po drugie, po drugie, nawet, jak sie jakims cudem trafi cos w moim rozmiarze i tak jest przyduze w biuscie... A w reszcie sklepow problemow nie mam.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 07:10   #74
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

No proszę, pozazdrościć - chciałabym móc powiedzieć to samo. Ja mam problemy i coraz częściej zakupy są dla mnie źródłem nerwów zamiast przyjemności.
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 11:44   #75
magna
Raczkowanie
 
Avatar magna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 37
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Wiesz co, powiem tak - nienawidzę zakupów w Polsce. Czuję się jak słoń w składzie porcelany, albo Kopciuszek, albo brzydkie kaczątko, albo osoba generalnie z innej bajki. Nie wiem co według Ciebie oznacza "nie rujnuje portfela", ale generalnie polecam zakupy za granicą, np. na ebayu ubieram się też w Victoria's Secret, ewentualnie w sieciówkach zagranicznych (np. H&M), które dotarły do Polski, no i latam za granicę i wracam z pełnymi walizami dla siebie i rodziny. Ta ostatnia opcja oczywiście, jak ma się kogoś TAM, gdzie można się przespać
To wszystko nie ze snobizmu, ale z konieczności. Wkurza mnie, kiedy mam zapłacić za markowe jeansy 250 zł, wiedząc że za granicą dostanę je taniej. :-/
magna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 08:56   #76
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Jeżeli nie boicie się zakupów przez net , macie kredytówkę, polecam angielski sklep:
http://www.bravissimo.com
Zwłaszcza polecam osóbkom z ciut większym biustem

Ja sama robię tam zakupy ciuchowe i bieliźniane, zrealizowałam kilka zamówień i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Wiadomo, nie do każdego stylu wszystko będzie pasować, ale myślę, że każda może znaleźć coś dla siebie.
Teraz akurat trwa wyprzedaż, więc warto

Poza tym nie lubię łazić po polskich sklepach. Jestem wysoka, duża, nie mam nastu lat, mam określony styl i w większości sklepów po prostu nic dla mnie nie ma.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 12:46   #77
tryni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 7
GG do tryni
Dot.: 30+ zaniedbane przez producentów ciuchów?

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
kasica, biustowy problem to ja mam, tylko, że będący przeciwieństwem Twojego. Zazwyczaj nosze 70A ( 75A), z tym, że tak naprwdę to mi do miseczki AA bliżej. Niestety, w Polsce producnci ciuchów uznali, że albo takie biusty nie istnieją, a jak już, to widocznie ich właścicielki mają z ich powodów straszne kompleksy i chca je powiększyć co najmniej o połowę. Z związku z tym przy większości satników numeracja miseczki zaczyna się od B, a te nieliczne wyjątki to albo push upy,albo po prostu twarde staniki. A ja szukam miękkich, kolorowych, nadających się do wkładania po obcisłe bluzki, które zazwyczaj noszę.

Zazwyczaj bieliznę kupuję więc podczas wyjazdów, głównie w Victoria`s secret, ale w Polsce tez bym coś sobie kupiła. Nie ma. Znacie może jkaiś, sklep, gdzie byłby jednak wybór małych staników, gdzie, kiedy się prosi o miseczkę A sprzedawczyni się nie śmieje, że takie małe, i gdzie staniki są jeszcze w miarę dobrych firm?
zgodzę się z Tobą. mam bardzo podobny problem a w dodatku komplikuje mi się to przez dość szerokie ramiona i wysoki wzrost.

np. większość koszul biurowych ma pas w innym miejscu niż mój, a kończą się tak, że zawsze zastanawiam się czy widać mi brzuch, czasem jedymym rozwiązaniem są koszulo-tuniki.
pomijam to, co jest głównym tematem - dla 30 nie ma zbyt wielu ładnych a zarazem nie nastoletnich albo babcinych projektów. A ja czasem mam ochotę zaszaleć w wyglądzie (nawet w biurze), nie wyglądać jak moja Mama ale też nie być niczym dzidzia piernik. Nie zamierzam zresztą odmładzać się na siłę.
tryni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.