Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-06, 21:08   #151
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
chyba wróciła skoro 'poszła kupa kasy na bilety powrotne''
Właśnie-"chyba", chciałabym się uzyskać odpowiedź od Niebieskiej.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 22:30   #152
_PaoLa177
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 54
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

No nic ja sie ciesze ze Niebieska sie juz odezwala... Kamien z serca Trzymam za Ciebie kciuki Mam nadzieje ze teraz bedzie juz wszystko ok pa;*
_PaoLa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 19:27   #153
Vonnie
Raczkowanie
 
Avatar Vonnie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 269
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Troche pozno, ale ja dorzuce swoje trzy grosze. Przeszlam przez cos podobnego. Bylismy dobrymi znajomymi, czesto wychodzilismy razem, cos zaczelo iskrzyc... Pewnego razu zostalam u niego po imprezie (nie byl to pierwszy raz i nigdy sie nic nie wydarzylo) i Lukasz zaczal sie do mnie dobierac, a ja powiedzialam nie... Nie wiem czy on myslal, ze ja sie wyglupiam, ze to taka gra wstepna, ale nie przestal. Byl duzo silnieszy niz ja... walczylam z nim dobra godzine, ze lzami w oczach... w koncu sie poddalam.... Ktos by powiedzial, ze zostalam u niego i moglam sie liczyc z tym co sie wydarzy, ale tak naprawde nie jest wazne, co ktos mysli, tylko jak sie Ty osobiscie czujesz.... Do tej pory nie moge o tym zapomniec....
Vonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:17   #154
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Cytat:
Napisane przez Vonnie Pokaż wiadomość
Troche pozno, ale ja dorzuce swoje trzy grosze. Przeszlam przez cos podobnego. Bylismy dobrymi znajomymi, czesto wychodzilismy razem, cos zaczelo iskrzyc... Pewnego razu zostalam u niego po imprezie (nie byl to pierwszy raz i nigdy sie nic nie wydarzylo) i Lukasz zaczal sie do mnie dobierac, a ja powiedzialam nie... Nie wiem czy on myslal, ze ja sie wyglupiam, ze to taka gra wstepna, ale nie przestal. Byl duzo silnieszy niz ja... walczylam z nim dobra godzine, ze lzami w oczach... w koncu sie poddalam.... Ktos by powiedzial, ze zostalam u niego i moglam sie liczyc z tym co sie wydarzy, ale tak naprawde nie jest wazne, co ktos mysli, tylko jak sie Ty osobiscie czujesz.... Do tej pory nie moge o tym zapomniec....
To straszne, przykro miCzy to wydarzyło się dawno?Czy zgłosiłaś ten fakt na policję albo czy chociaż miałaś z kim o tym porozmawiać?
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:37   #155
Vonnie
Raczkowanie
 
Avatar Vonnie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 269
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Juz prawie rok minal, w zasadzie to juz za pozno... Zreszta Lukasz wrocil juz do Polski, a ja zostalam w Anglii... Czas leczy rany...
Vonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:43   #156
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Cytat:
Napisane przez Vonnie Pokaż wiadomość
Juz prawie rok minal, w zasadzie to juz za pozno... Zreszta Lukasz wrocil juz do Polski, a ja zostalam w Anglii... Czas leczy rany...

Dlatego tu apel do wszystkich WizazanekZeby zawsze miały sie na bacznosc
i nie ufały bezgranicznie nawet temu jak to sie mówi " koledze z podwórka".
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:48   #157
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Jassssne
ogromnie latwo daje sie takie rady, trudniej je wcielic w zycie
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 14:00   #158
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Jassssne
ogromnie latwo daje sie takie rady, trudniej je wcielic w zycie
W sumie racja, bo ciężko jest się wiecznie i w każdej sytuacji pilnować.Wiele z nas na pewno ma przyjaciół facetów, po których niczego złego się nie spodziewa
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:19   #159
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Dokladnie
przeciez zadna z nas nie chce umyslnie stac sie ofiara gwaltu....wiec takie uwagi sa co najmniej nie na miejscu
mnie i moje kolezanki w podstawowce pani od biologii ostrzegala zebysmy nie chodzili z mezczyznami do lasu a dokladnie (cytuje) "nawet z wujkami czy kuzynami czy kims z rodziny"
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 17:56   #160
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Agabil--> nie, nie znam psychiki kobiety zgwałconej, ale znam psychikę kobiety bitej. I, sorry, ale gdyby autorka naprawdę przeżyła gwałt ze wszystkimi jego konsekwencjami, to uciekałaby gdzie pieprz rośnie, a nie pytała się dziewczyn na forum internetowym [!] co robić. Jak ja oberwałam od faceta, którego kochałam, to pierwsza myślą było uciekać. I tak też postąpiłam. I dlatego coś trudno wierzy mi się autorce wątku, w ten "gwałt".
Nie zgodze sie z tym Ile jest ludzi tyle jest osobowosci i tyle jest pogladaow na swiat. Ja po dzis dzien jestem z oprawca. Juz ponad 2 lata minely od momentu, gdy zostalam zgwalcona a mimo to nadal jestem z tym mezczyzna. I to byl gwalt a nie jakies wyobrazenia o tym. Zostal na mnie wymuszony stosunek, mimo iz wczesniej powiedzialam stanowcze 'nie' i chcialam odepchnac TZ. On jednak chwycil mnie mocno za rece bym nie mogla nic zronic i TO zrobil. Pozniej poddalam sie jemu, by jak najszybciej skonczyl to co zaczal... Najgorszych bylo pierwsze piec dni... Pozniej jakos to "przelknelam" i mu wybaczylam, bo go kocham. Jednak kazdego dnia zastanawiam sie dlaczego wciaz z nim jestem i czy jest sens budowania z nim przyszlosci (planujemu slub). Dalam mu jednak druga szanse, ktorej jak na razie nie zmarnowal...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wybacz, ale bicie a gwałt to dwie różne sprawy. Ja z kolei znam psychikę kobiety zgwałconej z autopsji . Dlatego proszę nie wygłaszaj takich uwag bo po prostu zrobisz dziewczynie krzywdę
zgadzam sie z Toba i z kazda wypowiedzia napisana w tym watku przez Ciebie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 18:10   #161
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Gratuluję właściwie sama nie wiem czego, ale chyba odwagi. Ja tamtego faceta nie kochalam na tyle mocno, by dac mu "szanse"i czekać, aż pewnego dnia mnie zatłucze.
I trudno mi zrozumieć, jak można planować ślub i całe życie z kimś, cały czas zastanawiając się, czy to ma sens...
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 01:06   #162
Miss Piggy
Raczkowanie
 
Avatar Miss Piggy
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 80
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Czy to był gwałt? Powiedziałaś "nie" lecz gdy on nie posłuchał zgodziłaś się na seks dla świętego spokoju i to nie raz. Uważam, że gdybyś na prawdę tego nie chciała spakowałabyś swoje walizki już za pierwszym razem i wracała do domu nie przejmując się tym co powiedzą rodzice i przyjaciele a troszcząc sie przede wszystkim o siebie. Mam nadzieję, że wszystko ułożyło sie pomyślnie
Miss Piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 05:45   #163
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Cytat:
Napisane przez Miss Piggy Pokaż wiadomość
Uważam, że gdybyś na prawdę tego nie chciała
W końcu wszystkie o tym marzymy...
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:25   #164
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Najlepiej to skasuj historie odwiedzanych stron w jego laptopie, bo moze przypadkiem na to wpasc co tutaj piszesz
I zadzwon do ogos w Polsce, nie kniecznie do rodziny, najlepiej do najlepszej przyjaciólki lub do kogos komu mozesz zaufac ,ze wracasz bo ci zrobiono krzywde, ze bedziesz jechac tym i tym busem o tej i o tej godzinie, zeby wiedzieli jaka trasa bedziesz jechac, ze moze ci grozic jakies niebezpieczenstwo
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:32   #165
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

heh nie spojrzałam na date tego wątku, nie wiem jakim cudem wogole trafiłam na ten wątek :/
sorki ze go odswiezyłam pomimo ze jest juz nie wazny
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:14   #166
Mirindacola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Nie zgodze sie z tym Ile jest ludzi tyle jest osobowosci i tyle jest pogladaow na swiat. Ja po dzis dzien jestem z oprawca. Juz ponad 2 lata minely od momentu, gdy zostalam zgwalcona a mimo to nadal jestem z tym mezczyzna. I to byl gwalt a nie jakies wyobrazenia o tym. Zostal na mnie wymuszony stosunek, mimo iz wczesniej powiedzialam stanowcze 'nie' i chcialam odepchnac TZ. On jednak chwycil mnie mocno za rece bym nie mogla nic zronic i TO zrobil. Pozniej poddalam sie jemu, by jak najszybciej skonczyl to co zaczal... Najgorszych bylo pierwsze piec dni... Pozniej jakos to "przelknelam" i mu wybaczylam, bo go kocham. Jednak kazdego dnia zastanawiam sie dlaczego wciaz z nim jestem i czy jest sens budowania z nim przyszlosci (planujemu slub). Dalam mu jednak druga szanse, ktorej jak na razie nie zmarnowal...

zgadzam sie z Toba i z kazda wypowiedzia napisana w tym watku przez Ciebie.
Właśnie weszłam na ten wątek bo w pewnym sensie jest mi bliski czytałam wypowiedź Jagi_2001 chyba ze sto razy i jestem w ogromnym szoku jak to w ogóle możliwe??? nie wiem czy Ci gratulować czy zganic?? chyba nie mam takiego prawa kazdy ma swój rozum i swoją sfere uczc. Ja wiem jedno nie nawidze kogoś kto chcial mnie skrzywdzic i na inne uczucie nie moze u mnie liczyc...
Mirindacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:58   #167
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Nie zgodze sie z tym Ile jest ludzi tyle jest osobowosci i tyle jest pogladaow na swiat. Ja po dzis dzien jestem z oprawca. Juz ponad 2 lata minely od momentu, gdy zostalam zgwalcona a mimo to nadal jestem z tym mezczyzna. I to byl gwalt a nie jakies wyobrazenia o tym. Zostal na mnie wymuszony stosunek, mimo iz wczesniej powiedzialam stanowcze 'nie' i chcialam odepchnac TZ. On jednak chwycil mnie mocno za rece bym nie mogla nic zronic i TO zrobil. Pozniej poddalam sie jemu, by jak najszybciej skonczyl to co zaczal... Najgorszych bylo pierwsze piec dni... Pozniej jakos to "przelknelam" i mu wybaczylam, bo go kocham. Jednak kazdego dnia zastanawiam sie dlaczego wciaz z nim jestem i czy jest sens budowania z nim przyszlosci (planujemu slub). Dalam mu jednak druga szanse, ktorej jak na razie nie zmarnowal...
szczerze mowiac zszokowalo mnie to co przeczytalam ale nie oceniam cie, bo sama nie wiem co czulabym w takiej sytuacji ... co bym z tym zrobila... czy bym wybaczyla... pomyslalam, ze nie... bo jak bym mogla... ale gdybym go kochala...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 11:59   #168
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

zastanawia mnie czy kiedykolwiek przeprosil.

moim zdaniem koleszka który jest zdolny do takiego czynu teraz moze byc duzo gorszy w przyszlosci... przemysl sprawe. Nienawidze gwałcicieli, pedofilów i damskich bokserów...bardzo...
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 12:19   #169
Kasik!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 45
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Uciekaj od tego czubka zanim CIę skrzywdzi, a rodziny sie nie krepuj bo to oznaka slabosci. Nawet jesli dotąd byli chlodni iobojętni teraz mogą być czuli i wspierający. Uciekaj!! powodzenia w życiu, nad którym już niedługo zaświeci słońce
Kasik! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 13:45   #170
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Gwalt ?...Przeczytajcie do Konca!

Wiecie co... to tylko tak się czyta... i myśli "o ja bym nie wybaczyła! od razu bym takiego wywaliła za drzwi" .... jestem pewna że znalazłoby się dużo dziewczyn które zaślepione miłością by wybaczyły ( i to przeważnie te które tak myślą).. taki jest smutny fakt.
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.