Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusie 2009 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 20:39   #61
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
z wagą prawie trafione bo ma 10 i pół kg
ale ze wzrostem przesadziłyście sporo hihi

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

no dobra napisze bo spadam
Filip ma niby 74 cm, co dziwne bo kombinezon na 80 nie pasuje
Moja też ma około 74 cm i około 8 kg Moja jest cienias w porównaniu z Filipem
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 20:44   #62
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Zanka to udalo mi sie trafic z waga ze wzrostem przegielam rzeczywiscie hehe ale tak sobie pomyslalam ze Filip duzy byl wiec szczelilam ze ponad 80 bedzie mial

A wogole wzielo mnie na wspomnienia i czytam sobie watek od momentu jak Zanka wam napisala ze ja sie rozpakowalam i az sie poplakalam ze smiechu z tego jaki szok wywolalam wszystkie gesia skorke mialy i baly sie ze nie zasna jedna to nawet stwierdzila ze sie musi isc napic (mineralki) i bylam popularna na watkach od stycznia do lipca ale sie wzruszylam i czytam jak sie zaczelo z emzeta a potem z Zanka

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-12-30 o 20:47
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 20:45   #63
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Moja też ma około 74 cm i około 8 kg Moja jest cienias w porównaniu z Filipem
Jak tak wszyscy o wadze i wzroscie, to ja tez napisze. Mikolaj ma około 74 i 9,5 kg. Czyli sredniak.
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:09   #64
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
umieram co za czub
Zanka mniej wazy niz Najlepszy
Anya jaki kod?
OMG!
bbcode, no te kawadratowe nawiasy, zawsze cos mi zostaje
Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Moja też ma około 74 cm i około 8 kg Moja jest cienias w porównaniu z Filipem
a to coś jak i moja, ale dokladniej sie dowiem w styczniu
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:15   #65
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

1. czyli moja Kaja 9300 i 75 cm łapie się na wątkową normę
2. dziękuje moje dziecie za komplementa i z tego zachwytu chyba spała rano do 9.00 (cud )
3. Kaja zaczyna jak Buziaczkowy Dawidek łazikować po łóżeczku nad ranem czy wieczorem i "padać na brzusiu" i nie da sie przełożyć na plecki- tylko tak śpi
4. zrobiłam 50 mielonych i sałatkę i mięso upiekłam na jutro i padam na "twarzo-ryjec"
a tu na starym wątku 13 stron a na nowym 7 !!!
zgłaszam sprzeciw, nie nadąrzam!
ale widziałam fotę Filpa przy Tv- widać co lubią faceci
fotę Alexowej Córci której (o wybacz) imienia zapomniałam ale za to podziwiałam piękną suknię i zabawkę-chodzik-pchacz bo mam chęć na taką samą
Monixowego Dawidka przy kompie też widziałam (i Ty się dziwisz że on spać nie chce on woli na necie siedzieć z nami).

ps. Alkamor mój gin już wyszedł z aresztu i moje prywatne zdanie jest takie że "durna baba go kablowała! bo najpierw same baby durne uczą a potem "kablują" i jeszcze mimo że ode mnie też kasę chciał to jak nie dostał i tak był przy porodzie "mucha nie siada" i po też nic mu do zarzucenia nie mam"
ale to takie moje prywatne zdanie

Edytowane przez gabriellao0
Czas edycji: 2009-12-30 o 21:44
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:17   #66
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Anya ale gdzie w listach masz bbcode?
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:32   #67
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Anya ale gdzie w listach masz bbcode?
matko huto, wszystko jest w tych durnych nawiasach a ja nie nadążam za nimi i nawet nie próbuję. se kopiuje kogoś i dane zmieniam jak dodaję. Jak usuwam to i tak mi nawiasy pozostawały. No upociłam się dzisiaj nad tym jak mysz
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 21:32   #68
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Anya ja tez sie do wymiarowania wybieram w styczniu.
Ja jutro w domu. Dziecko podrzucam dziadkom bo mieszkają 2 km dalej i się już cieszą. A do nas znajomi wlecą. Troche jedzenia tylko jutro zrobimy i odgruzujemy chatę i można szaleć. Jeden z kumpli małżona nie pije, to mnie po północy zawiezie do Zaplutka. Bo na całą noc to się boję zostawiać u dziadków, bo to po raz pierwszy. W razie czego to mam blisko i jak zacznie panikować to tam podjadę Taki jest plan
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:38   #69
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Anya ja tez sie do wymiarowania wybieram w styczniu.
Ja jutro w domu. Dziecko podrzucam dziadkom bo mieszkają 2 km dalej i się już cieszą. A do nas znajomi wlecą. Troche jedzenia tylko jutro zrobimy i odgruzujemy chatę i można szaleć. Jeden z kumpli małżona nie pije, to mnie po północy zawiezie do Zaplutka. Bo na całą noc to się boję zostawiać u dziadków, bo to po raz pierwszy. W razie czego to mam blisko i jak zacznie panikować to tam podjadę Taki jest plan
do nas jutro szwagierka przychodzi jak już wspominałam, z 4 miesięczną córką za dnia mają podrzucić łóżeczko turystyczne dla małej, muszę kołdrę znaleźć i w pościel ubrać i poducha też by się przydała . Najwyżej oddam swoją albo małżona
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:41   #70
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
matko huto, wszystko jest w tych durnych nawiasach a ja nie nadążam za nimi i nawet nie próbuję. se kopiuje kogoś i dane zmieniam jak dodaję. Jak usuwam to i tak mi nawiasy pozostawały. No upociłam się dzisiaj nad tym jak mysz
dziwne....jak ja kopiowałam listy nie miałam żadnych nawisów
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:43   #71
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

odnalazłam Was (na nowym wątku) to spokojnie mogę spadać spać bo jestem ...wycięczona po prostu
dość mam pracy i powrotów do domu gdzie ani odpocząć tak naprawdę nie ma jak ani dzieckiem się zająć nie ma sił
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 21:44   #72
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
dziwne....jak ja kopiowałam listy nie miałam żadnych nawisów
eee a te od formatowania tekstu?
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:47   #73
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
eee a te od formatowania tekstu?
moze inne listy robilysmy?
choc bardziej prawdopodobne,ze mam skleroze
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:51   #74
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
moze inne listy robilysmy?
choc bardziej prawdopodobne,ze mam skleroze
albo nie miałaś i sama je zrobiłaś i teraz mam kłopot
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 22:01   #75
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 775
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
mąż poszedł z dzieckiem do przychodni się zważyć i na spacer a ja sprzątam
okna w kuchni i małym
pomyłam suszę ścierki i biorę się za duży pokój
chcę się uwinąć do jutra ze wszystkim
znow mylas okna???

A w ogole to gratuluje Ci utraty kg i osiagniecia celu! Jestem pewna, ze dobijesz tych 48kg za wytrwalosc. teraz to Ty mnie motywujesz

monix
o, to faktycznie wole juz karmic piersia.
nie wiem nic o platnych programach, mowilam o przyklejonych w wizazowym dziale dietetyka watkach. ja jednak nie podjeam diety turbo, po 1-dniowym testowaniu stwierdzilam, ze nie ten sposob odzywiania nie jest dla mnie.


buziaczekk moze za malo jesz? wiem, ze kiedys pisalas o przyspieszaniu przemiany materii, sa na to 2 sposoby: reguralne cwiczenia (zwlaszcza silowe, budujace mase miesniowa oraz tzw.HIIT) i odpowiednia dieta. Poczytaj troche, postanow sobie konretnie co konretnie jesz a czego nie, no i te cwiczenia. na poczatek aerobik bedzie dobry. Dasz rade!

Jesli chodzi o wage Dawidka to masz w ksiazeczce zdrowia siatki centylowe- nanies sobie wagi z poszczegolnych pomiarow i wtedy bedziesz wiedziala czy jest ok. Moj Antek wazy 9,100,wzrostu ma ok 70 i pare cm w tym miesiacu przybyl 400g. Ale idzie swoim kanalem. Wyglada szczuplo, ale nie chudo.Jest w sam raz. Poprawilo sie u nas z jedzeniem od 2 dni , znow je kaszki i zupki.
Lepiej wg mnie dziecka nie przekarmiac, chyba, ze Dawid chce jesc wiecej. Zobaczysz jak smuklo bedzie Dawidek wygladal jak bedzie mial 2-6 lat! zreszta sama bylas chudzielcem, wiec wiesz jak to jest. Jesli masz jakies watpliwosci to oczywiscie idz do lekarza, a rejestratorce nic do tego.

Ja od nowego roku znow cwicze. mam nadzieje, ze wkrotece bede mogla Wam pokazac efekty.

i blagam o wybaczennie, jak wroce do domu, to pouzupelniam dziury, bo tu nie mam zdjec.

A i powiem Wam, ze ja bym nie mogla mieszkac z rodzicami/tesciami. Tylu dobrych rad, co przez ostatnie dni, to ja przez 9 miesiecy nie dostalam. Masakra! A moi tesciowie i tak sa taktowni!

Dzis bylismy znowu z Antkiem 2h na spacerze, ale tym razem juz na mnie nikt potepienczo nie patrzyl, ze dziecko maltretuje
__________________
Antoś 4.03.2009
Grześ 22.10.2010
Czekamy na Córeczkę TP 4.07.2014






Edytowane przez memi
Czas edycji: 2009-12-31 o 01:09
memi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 22:07   #76
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

A ja właśnie skończyłam robić "wielkie żarcie". Zrobiłam blok czekoladowy (podobny do tego który robi alkamor) i sałatkę gyrosową, miałam jeszcze chęć zrobić tą chrupiącą od Alkamor ale sałaty lodowej w Biedronie nie było
Jutro siedzimy w domu w wytwornych piżamach (ja sie zastanawiam nad koszulą nocną ) mieli wpaść do nas znajomi z Niemiec ale nadal się zastanawiają (pewnie czekają na lepszą propozycję) trochę mnie to wkurza i mam nadzieje że nie przyjadą bo ja na ostatnią chwile nic przygotowywać nie zamierzam,

Alkamor ja jestem z lubuskiego i z tego co wiem to badanie cytologiczne skierowane jest do wszystkich ale głównie do kobiet po 25 roku życia (wtedy dodatkowo trzeba było wypełniać ankietę)

A u nas śniegu dużo zwłaszcza że mieszkam na wsi to jednak dłużej się trzyma i jest pięknie biało
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 22:48   #77
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Ogłaszam wszem i wobec, że jak ktoś chce aby go dopisać do listy to proszę info ze wszystkimi danymi na priv. A osoby wiszące na dole niech chociaż napiszą w każdym wątku to sobie oszczędzimy to kasowanie i dopisywanie
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 08:27   #78
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 08:40   #79
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Dzień dobry!!!
Idziemy się usypiać.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 09:23   #80
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość
znow mylas okna???

A w ogole to gratuluje Ci utraty kg i osiagniecia celu! Jestem pewna, ze dobijesz tych 48kg za wytrwalosc. teraz to Ty mnie motywujesz

monix
o, to faktycznie wole juz karmic piersia.
nie wiem nic o platnych programach, mowilam o przyklejonych w wizazowym dziale dietetyka watkach. ja jednak nie podjeam diety turbo, po 1-dniowym testowaniu stwierdzilam, ze nie ten sposob odzywiania nie jest dla mnie.


buziaczekk moze za malo jesz? wiem, ze kiedys pisalas o przyspieszaniu przemiany materii, sa na to 2 sposoby: reguralne cwiczenia (zwlaszcza silowe, budujace mase miesniowa oraz tzw.HIIT) i odpowiednia dieta. Poczytaj troche, postanow sobie konretnie co konretnie jesz a czego nie, no i te cwiczenia. na poczatek aerobik bedzie dobry. Dasz rade!

Jesli chodzi o wage Dawidka to masz w ksiazeczce zdrowia siatki centylowe- nanies sobie wagi z poszczegolnych pomiarow i wtedy bedziesz wiedziala czy jest ok. Moj Antek wazy 9,100,wzrostu ma ok 70 i pare cm w tym miesiacu przybyl 400g. Ale idzie swoim kanalem. Wyglada szczuplo, ale nie chudo.Jest w sam raz. Poprawilo sie u nas z jedzeniem od 2 dni , znow je kaszki i zupki.
Lepiej wg mnie dziecka nie przekarmiac, chyba, ze Dawid chce jesc wiecej. Zobaczysz jak smuklo bedzie Dawidek wygladal jak bedzie mial 2-6 lat! zreszta sama bylas chudzielcem, wiec wiesz jak to jest. Jesli masz jakies watpliwosci to oczywiscie idz do lekarza, a rejestratorce nic do tego.

Ja od nowego roku znow cwicze. mam nadzieje, ze wkrotece bede mogla Wam pokazac efekty.

i blagam o wybaczennie, jak wroce do domu, to pouzupelniam dziury, bo tu nie mam zdjec.

A i powiem Wam, ze ja bym nie mogla mieszkac z rodzicami/tesciami. Tylu dobrych rad, co przez ostatnie dni, to ja przez 9 miesiecy nie dostalam. Masakra! A moi tesciowie i tak sa taktowni!

Dzis bylismy znowu z Antkiem 2h na spacerze, ale tym razem juz na mnie nikt potepienczo nie patrzyl, ze dziecko maltretuje
Ja nie jem za malo ani za duzo ale pewnie problem bedzie w tym ze źle jem i brak ruchu
Co do siatek centylowych to Dawid jest wczesniakiem wiec te siatki jego nie tycza bo wyjdzie z nich ze duzo za malo wazy, musialabym znaleźć na necie siatki centylowe dla wczesniakow a do lekarza nie umie sie dostac jak widac...i wogole nie wiem czy moja waga dobrze wazy dlatego chcialam go zwazyc na wadze tej u lekarza dla niemowlat...

Betty co u was slychac ??

TUTAJ fajny artykulik o przybieraniu na wadze dziecka
TUTAJ o dietach

Wg tego artykulu to Dawid powinien przybierac 300 g na miesiac teraz a po ukonczeniu 1 roku zycia przez caly 2 rok po 225 g na miesiac

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-12-31 o 09:55
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 09:27   #81
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

hej ho!
ledwo żyje, zaniosłam dziś Dawidka babci i sobie pospałam, teraz dojsc do siebie nie mogę
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 09:32   #82
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
hej ho!
ledwo żyje, zaniosłam dziś Dawidka babci i sobie pospałam, teraz dojsc do siebie nie mogę
ahoj!
ledwo żyjesz bo pospałaś?
a u nas znowu pobudka goniła pobudkę może miała za dużo wrażeń? Zaliczyła wczoraj usta-usta z Jamnikiem
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 09:41   #83
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

monix - Ty to widzę jak mój pałomat jak wstaje w nocy. Jak idzie po Kubę to słyszę jak się obija o wszystkie ściany zdjęcie z laptopem jest boskie
Dawidek na filmikach oczywiście też piękny jak zawsze..a wogóle to ukradłaś pilota od

zanka
- moje gratulacje z powodu wagi!!
co do wagi Filipa i wzrostu (długości) to widzę, że trochę przystopował...ale to w sumie dobrze...Kuba też przystopował trochę i cieszę się bo i tak jest duży a ciuchy przynajmniej na dłużej starczają a co do kombinezonu to tak to właśnie jest z rozmiarami

Sandra
- wózek bardzo fajny tylko ja nie lubię tacek ale OK.A teściową to...ehh

czoornoo - ja odczytałam wiadomość o ankiecie dzisiaj bo wczoraj nie było mnie na wizażu ale też się...zdziwiłam
Co do pasty to ja też nie zauważyłam szczerze mówiąc wielkiej różnicy(o ile wogóle) za to ta szczoteczka mi się podoba

alex - zaraz zapodam znowu linka w podpisie. Matko boska!!niecałe 7 kg

joasia - dlatego my Kubie nie dajemy do zabawy ani swoich telefonów ani pilota od TV.Ma swoje takie prawdziwie ale nie działające już dawno. TŻta stary telefon i od dziadków wzięliśmy starego
pilota do TV.Zresztą ja jestem zdania, że pilot czy telefon to nie jest zabawka dla dziecka bo łatwo może popsuć a tak jak np.telefon jest rzeczą cenną...chrześniak mojego męża wrzucił matce telefon do kibla...i było po telefonie...

anya- Klaudia rzeczywiście nieźle kombinuje ale emilka ma rację..malutka ta twoja...malutka

Gabi - co do lekarza to ja wiem, że to jest tak, że ludzie sami uczą a potem mają pretensje.Ale gdyby to trafiło na mnie to chyba też bym na niego doniosła na policję. Dla mnie to zwykłe skur********o
bo biorą kasę a potem na chama protestują, że mają mało kasy!!poza tym ja w tej kwestii mam czyste sumienie bo w życiu nie dałam żadnej łapówki!!

A jeszcze co do karmienia dzieci.Mojego męża chrześniak jest w zasadzie równo rok starszy od Kuby,a w święta okazało się, że ważą chyba tyle samo i że tamten jest niewiele od niego wyższy.Ale tu już nawet nie o to chodzi bo wiadomo..Kuba jest duży...tamten wogóle nie chce jeść..Jak był mały nie było problemu a teraz...teściowa chciała mu dać rosół to było takie wycie, że lepiej nie mówić...wyginał się, płakał etc...Ale mój mąż ma trochę racji, że sami do tego doprowadzili...wszyscy razem. Rodzice, teściowa i babcia TŻta. Bo zaczęli mu wiecznie coś podtykać...a to batonika, a to KInder czekoladę a to pączka
etc...i on teraz nie chce zjeść normalnych posiłków!!

Tak wogóle to dzień dobry
My dzisiaj sami bo pałomat w pracy.Wczoraj cały dzień okupował kompa a wieczorem nie wytrzymałam i powiedziałam mu co sądzę o jego całodziennym siedzeniu przy kompie.Ale na spokojnie..bez krzyku..tyle,że nic do niego nie dotarło bo nawet się słowem nie odezwał idiota jeden.Po południu ma przyjechać siostra po mnie tzn. po nas...mnie i Kubka

Co do wagi to ja nie mam zielonego pojęcia ile Kuba teraz waży i mierzy...7 listopada czyli prawie 2 miesiące temu miał 82cm i 12,2 kg
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 10:03   #84
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

A ja się pochwalę...kupiłam Kubie w tesco z przeceny body Disney za 11,50 na długi rękaw. A i jeszcze...postanowiłam upiększyć pokój mojego dziecka a ponieważ z funduszami u nas kiepsko postanowiłam sama zadziałać...oto efekt wczoraj skończyłam....od razu mówię, że sama nie rysowałam tylko....ściągnęłam obrazek z neta....powiększyłam w Photoshopie....wydrukował am (wydruk był na 6 kartkach)...przekalkowała m...naniosłam na bristol i pomalowałam farbami plakatowymi Kubuś jest dość duży bo 40cm x 40 cm.Picasso to ze mnie żaden ale może być

aha bonusowo zdjęcia z wigilii i I dnia świąt...

1. i 2. - body
3. Kubuś malowany przeze mnie
4. my i pałomat
5. ja z Kubulkiem
6. Kubulek na nocniku molestuje własnego siurka
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 10:06   #85
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość

joasia - dlatego my Kubie nie dajemy do zabawy ani swoich telefonów ani pilota od TV.Ma swoje takie prawdziwie ale nie działające już dawno. TŻta stary telefon i od dziadków wzięliśmy starego
pilota do TV.Zresztą ja jestem zdania, że pilot czy telefon to nie jest zabawka dla dziecka bo łatwo może popsuć a tak jak np.telefon jest rzeczą cenną...chrześniak mojego męża wrzucił matce telefon do kibla...i było po telefonie...

anya- Klaudia rzeczywiście nieźle kombinuje ale emilka ma rację..malutka ta twoja...malutka


Tak wogóle to dzień dobry
My dzisiaj sami bo pałomat w pracy.Wczoraj cały dzień okupował kompa a wieczorem nie wytrzymałam i powiedziałam mu co sądzę o jego całodziennym siedzeniu przy kompie.Ale na spokojnie..bez krzyku..tyle,że nic do niego nie dotarło bo nawet się słowem nie odezwał idiota jeden.Po południu ma przyjechać siostra po mnie tzn. po nas...mnie i Kubka
mój małżonek sam se wrzucił do kibelka. Znaczy się niechcący jak był na gazie to mu z koszuli wypadł. Ale jak wysechł to działał dalej

eee tam malutka raczej szczupła to fakt - zawsze taka była. Natomiast długa jest, zawsze w okolicach 90-97 centyla a z wagą to około 50 ale było i tak, że spadła na 10. Ale idzie w górę, ostatnio była już na 27.
dzień dobry
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 10:11   #86
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

zerknęłam, że jeszcze memi napisała post na poprzednim wątku i chciałam cosik napisać na ten tematwięc tak...co do tego moczu...troszkę poczytałam i też właśnie zauważyłam, że sporo maści jest na bazie mocznika...powierzchniowo to jest zrozumiem ale picie poza tym własnie wydaje mi się, (poza obrzydzeniem) że skoro organizm to wydala to chyba jest to raczej "zbędne" co do odrzucania leczenia farmakologicznego czy chemioterapii na rzecz czegoś takiego...hmmni e pochwalam...sama bym tak nie zrobiła (chyba) ale wydaje mi się, że Ci ludzie są tak zdesperowani, że chwytają się po prostu wszystkiego... ale tak jak pisałam...nie uważam tego za rozsądną rzecz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Gdzie Wy wszystkie jesteście jak wczoraj mnie nie było to musiałam dzisiaj 3 strony nadrabiać.A dzisiaj jak jestem to jak zwykle wszystkie uciekły...ja zaraz idę kłaść Kubę spać i zrobię surówkę na wieczór
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 10:12   #87
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

alkamorko ale laseczka z Ciebie, fiu fiu
Kubek jak zwykle
muszę się w styczniu wybrać do Tesco po jakieś śpiochy - dużo o nich dobrego słyszałam. A byłam raz, w ciąży jeszcze i kupiłam 1 pajaca - raz go użyłam, po to żeby użyć bo był zakładany przez głowę.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 10:24   #88
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Alkamor laska z Ciebie, potwierdzam (ale masz cycuchy - zazdroszcze moich to trzeba szukac)

Dzien dobry,
w nocy dostalam okres masakra. Po 9 miesiacach po porodzie, jakos ostatnia z watku. Boli mnie a mowia, ze po porodzie nie boli. Do , prezent na zakonczenie roku.
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 10:36   #89
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
Alkamor laska z Ciebie, potwierdzam (ale masz cycuchy - zazdroszcze moich to trzeba szukac)

Dzien dobry,
w nocy dostalam okres masakra. Po 9 miesiacach po porodzie, jakos ostatnia z watku. Boli mnie a mowia, ze po porodzie nie boli. Do , prezent na zakonczenie roku.
z której strony Cycki to mam ale miałam spore zawsze....i tak już mniejsze są jak byłya w tunice widać bo dekolt ma strasznie duży

w sumie to chyba skoro pierwszy okres to pogratulować trzeba no ja właśnie też nie wiem skąd się wzięło to, że nie boli tylko ja jak mam okres to mnie nie boli w zasadzie brzuch tylko krocze. Kiedyś mi ginka powiedziała, że to przekrwienie jest i dlatego
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:02   #90
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem będą pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez memi Pokaż wiadomość
znow mylas okna???

A w ogole to gratuluje Ci utraty kg i osiagniecia celu! Jestem pewna, ze dobijesz tych 48kg za wytrwalosc. teraz to Ty mnie motywujesz
dopiero wczoraj okna umyłam, przed świętami mi się nie chciało i tylko je popsikalam tym plynem do okien i przetarłam ale były i tak brudne
wczoraj myłam dokładnie, no i w końcu mąż mi u Filipa firankę zmienił bo od świąt leżała przygotowana

a co do wzrostu Filipa do dziwne, nie nosi już ubrań na 74 bo za małe, na 80 są na styk, kilka ma na 86 (mówię o tych standardowych rozmiarach, bo wiadomo, że są wyjątki) i ten kombinezon na 80 za mały
tzn, nogawki ma dobre, rękawy też ale nie ubiorę mu go bo ta długość od kroku do ramion jest za mała i nie wcisnę go, chyba rozumiecie
chyba że moje dziecko jakieś niewymiarowe
ja obstawiam że ma jednak jakieś 78-80 cm, bo serio wszystko na 74 już za małe, rękawki za krótkie, śpiochów nie da się zapiąć bo za krótkie, spodnie przykrótkie nogawki mają
a cięzko szkraba zmierzyć ehh

i faktycznie wcześniej Filip pędził ze wzrostem, był dość wysoki jak na wiek i to że urodził się wcześniej ale widocznie osiągnął "normę"
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.