Brzuszki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-22, 13:55   #31
megi26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 29
Re: brzuszki

A ja Ci polecam cwiczenia pilates, naprawde super rzezbia brzuch i ogolnie sylwetke.
www.pilates.pl
megi26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-22, 14:22   #32
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: brzuszki

Megi! Mam pytanko do Ciebie-czy ćwiczysz pilates?Chciałabym sie dowiedzieć, czy rzeczywiście dają takie wspaniłe efekty (wysmuklenie ciała, spadek wagi)i po jakim czasie? Bo jeszcze nikogo nie spotkałam, kto by ćwiczył i mógł coś więcej opowiedzieć na ten temat.
dzięki
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-22, 14:24   #33
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: brzuszki

Cóż, jak już zostało zauważone, gusta są różne. Ja uważam, że aby mieć taki brzuch jak na zdjęciu, nie trzeba ćwiczyć tylko zjeść podwójną porcję obiadu
Ćwiczenia na brzuch możesz ściągnąć z netu, wpisz w kazzę Eight Minute Abs
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-22, 14:40   #34
ale_xandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 16
Re: brzuszki

Hello !
Ja cwiczyłam wczoraj Pilates, ale pierwszy raz w życiu, więc o efektach na razie nie moge nic powiedziec..
Ale ogólnie to podobało mi sie i czuje dzisiaj mięśnie.. zwłaszcza nózki..
I dobrze!
Pozdrawiam cieplutko
alexandra
ale_xandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-23, 10:56   #35
megi26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 29
Re: brzuszki

Cwicze juz prawie 10 miesiecy - jest to jedyna forma cwiczen, z ktorej nie zrezygnowalam po 2-3 miesiacach, a to dlatego, ze zobaczylam naprawde duze zmiany.
Akurat jak zaczynalam nie mialam na celu schudniecia, bo schudlam wczesniej sporo (na diecie Montignaca), wiec chodzilo mi o ladne uksztaltowanie ciala, ale babki cwiczace ze mna, sporo chudna. Musze powiedziec, ze wysmuklily mi sie nogi, rece zrobily bardzo ladne, no a brzuch to naprawde zmienil sie nie do poznania, jest naprawde plaski i bardzo twardy i tego lata chodzilam w biodrowkach i krotkich bluzkach i bylam z siebie dumna
Wiele aktorek i piosenkarek teraz cwiczy pilatesa...
Naprawde bardzo polecam ta forme cwiczen!
megi26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-23, 11:48   #36
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: brzuszki

Zgadzam się z Megi Ja robię ćwiczenia na brzuszek regularnie od ok. 2 miesięcy i też widzę znaczną poprawę!!! W ciągu miesiąca zgubiłam ok. 2 cm w talii!! W sumie zawsze byłam i jestem szczupła, ale chcę mieć ładną figurę To jest super uczucie, dziewczyny, gdy wiecie, że uzyskujecie dobre efekty jedynie SWOJĄ WŁASNĄ PRACĄ i SILNĄ WOLĄ!!! Jestesmy lepsze od tych wszystkich hollywoodzkich gwiazd, które muszą uciekać się do skalpela aby mieć taką figurę jaką my mamy jedynie dzięki sobie!!!

Mam jeszcze do Was takie pytanko: jak już napisałam, robię ćwiczenia na wyszczuplenie talii, jednak zauważyłam, że obwód w biodrach też mi się trochę zmniejszył. Wiem, że jest to nieuniknione, jednak ja chciałabym, żeby to obwód w talii mi się zmnejszał bardziej niż ten w biodrach. Chodzi o to, że u mnie różnica między talią a biodrami wynosi ok. 20 cm, a chciałabym, żeby była trochę większa
Co możecie na to poradzić? Czy masaże na "okolice talii" będą dobre?
Pozdrawiam!!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-23, 12:50   #37
megi26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 29
Re: brzuszki

A i chcialam jeszcze dodac, ze Halle Berry i Sarah Jessica Parker cwicza pilatesa, a Renee Zellweger szybko odzyskala figure po pierwszej czesci Bridget Jones dzieki tym cwiczeniom
megi26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-23, 14:12   #38
złośnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 73
GG do złośnica
Re: brzuszki

Zachęciłaś mnie do tych ćwiczonek!!! Mogę je znależć gdzieś na necie? Znasz jakieś konkretne i wypróbowane stronki z ćwiczeniami? Byłabym baaardzo wdzięczna.
złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-23, 14:13   #39
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: brzuszki

Mnie się też ten brzuch na zdjęciu nie podoba, dla mnie on płaski nie jest. A najlepsze efekty na płaski brzuszek osiaga sie biegając czy ktos widział biegaczkę z innym brzuchem niż płaski ??
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-23, 17:35   #40
megi26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 29
Re: brzuszki

Wiesz, te cwiczenia nie sa zbyt latwe, szczegolnie na poczatku - bardzo wazne jest odpowiednie ustawienie ciala, cale ledzwie powinny przylegac do podlogi, miednica podciagnieta, zebra sciagniete... takze na poczatku polecalabym Ci cwiczyc w jakims klubie, a dopiero po jakims czasie w domku. Z tego co wiem to mozna sobie sciagnac "pilates for dummies" - podobno bardzo ok dla poczatkujacych. Jest tez ksiazka
http://www.maraton.home.pl/pilates.htm
Ja cwicze w klubie. Pozdrowienia i namawiam
megi26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-23, 18:11   #41
maly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 265
Wyślij wiadomość przez ICQ do maly GG do maly Wyślij wiadomość przez Yahoo do maly
Re: brzuszki

no tak ale biegaczki maja ladne jeszcze skosne, zebate i cala reszte rzwinieta a nie tylko czesc "przednia" brzuszka %-)
maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-05, 22:49   #42
faker101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 26
brzuszki

czy robienie codziennie okolo 50 brzuszkow da jakis efekt np po dwoch miesiacach czy dac sobie spokuj?
faker101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-05, 23:13   #43
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: brzuszki

Pare watkow wczesniej byl poruszany juz ten temat. Radze poszukac w 'archiwum', poslugujac sie wyszukiwarka.

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 17:26   #44
lysa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 17
Re: brzuszki

witam
wykonywanie jakichkolwiek ćwiczeń zawsze ma sens, jeżeli chodzi o brzuszki to zależy od tego w jakim celu je się wykonuje, należy pamiętać, że nawet jak będziemy robić 1000 brzuszków dziennie to nie pozbędziemy się nadmiaru tłuszczyku, tutaj jedynym ratunkiem jest dieta. Brzuszki pozwalają wzmocnić mięśnie, zwiększyć ich obwód no i pozwalają osiągnąć upragnioną rzeźbę. Aby odsłonić mięśnie można tylko poprzez redukcję zalegającego tłuszczyku, poleca m aeroby to świetny sposób na gubienie tkanki tłuszczowej i odpowiednia dieta to klucz do sukcesu.
Pozdrawiam
lysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-21, 11:31   #45
stas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 5
Re: brzuszki

bardzo maly zalezy jeszcze czy robisz pelne czy taki polowoczne najlepij jak wskoczysz w dress i pobiegasz troche -to jest lepsze niz siedziec i gapic sie w punkt na sciannie przez 10min.
stas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-21, 12:01   #46
vipe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 5
Re: brzuszki

Robiąc brzuszki wzmocnisz tylko mięśnie bszucha ale nie zlikwiduje to tluszczu na nim...
vipe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 00:17   #47
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
pytanie o brzuszki

cześć mam pytanie.chciałabym zaczać cwiczyc brzuszki na wzmocnienie mięsni brzucha.Czy mozecie mi doradzic jak najlepiej to robic by były dobre efekty? Tzn.po ile tych brzuszków dziennie, jakimis seriami ... ? jak to powinno wyglądac? Po jakim czasie regularnych cwiczen mozna spodziewac sie efektow? bede wdzieczna za odp
pozdrawiam serdecznie !
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 00:22   #48
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Re: pytanie o brzuszki

oj w jednym z postów ponizej przeczytałam,ze brzuszki nie są wcale najlepsze na to by miec płaski brzuch.W takim razie jakie cwiczenia są dobre i jak je wykonywac ???
proszę o pomoc !!
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 08:16   #49
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: pytanie o brzuszki

Brzuszki są bardzo dobrymi ćwiczeniami na brzuch, tylko ważne aby były one urozmaicone i działały na wszystkie mięśnie. Nie zapominaj także o aerobach aby spalić tłuszczyk i o odpowienim odżywianiu. Przeszukaj proszę forum bo było mnóstwo inf. na ten temat i jakby co to pytaj
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-22, 11:29   #50
Marlena_A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6
Brzuszki wystarczą?

Mam troszke geubiutki brzuszek (zbędne fałdki czy wytarczą "klasyczne" brzuszki? I jeszcze: jakie ćwiczenia proponujesz by wyszczupić nogi?
Marlena_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 14:13   #51
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Brzuszki wystarczą?

jeśli chcesz ładnie wyrzeźbić brzuszek, to tradycyjne brzuszki są niewystarczające-angażują tylko część mięsni brzucha, a o "wcięciu" decydują przede wszystkim mięśnie skośne-te możesz ćwiczyć poprzez brzuszki skośne(łokieć do przeciwległego kolana-w skrócie opisując) i brzuszki bokserskie(poszukaj wyszukiwarką-wiele razy była o tym mowa )Na brzuch też nieźle wpływa bieganie, choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę Bieganie równocześnie pomoże Ci w rozwiązaniu Twojego drugiego problemu Długie, powolne biegi to dobry sposób na wyszczuplenie i wyrzeźbienie nóg. W dziale fitness jest artykuł szerzej omawiający bieganie-polecam Na nogi niezłe jest też pływanie-szczególnie style mocno angażujące nogi, a także różne techniki rozciągania i ćwiczenia siłowe(tu już trzeba ustalić bezpośrednio z trenerem na siłowni, który zobaczy "naocznie" o co chodzi
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 21:38   #52
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
brzuszki??

witam mam maly problem !!!
ostanio sie odchudzalalm i tluszcz z brzuszka prawie spadl tylko ....zostal w jego dolnej partii i nie wiem co mam cwczyc aby si tego pozbyc znacie jakies niezawodne sposoby ??moze jakies wymyslne bruszki czy cos?? prosze o pomoc
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 11:10   #53
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: brzuszki??

Aeroby, ćwiczenia na dolne mięśnie brzucha, odpowiednie odżywianie Mnóstwo tego było na forum, poszperaj troszkę napewno znajdziesz wiele informacji. Jakby co to pytaj
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-20, 13:15   #54
nicoll21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 7
GG do nicoll21
Re: brzuszki??

czesc ja mam ten sam problem wiec jesli ktos cos wie to prosze o odpowiedz na to pytanie
nicoll21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 19:24   #55
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Re: brzuszki??

Znam jedno bardzo dobre ćwiczenie na dolne partie mięśni brzucha.Chodzi o to żeby położyć się na podłodze, rece wzdłuż tułowia, albo na karku (jak kto woli). Należy po prostu podnosić nogi złączone ku górze, nie odrywając pośladków od podłogi. Tak po 10 może się wydawać ciężko, ale najlepiej robić ok. 3 serii, oczywiście codziennie . Pozdrawiam , buźka
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 19:17   #56
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
Re: brzuszki

a ile dziennie powinno sie poswiecic czasu na te cwiczenia aby zaczac zauwazac zmiany? wlasciwie niedawno nawet sie nie orietowalam dokladnie co to jest pilates.. dopiero przegladajac forum natknelam sie na wasza rozmowe.. to dzieki wam dowiedzialam sie dokladnie o co chodzi.
i mam w zwiazku z tym pytanie, bo nie mam mozliwosci cwiczenia w klubie i pozostalo mi cwiczenie w domu z tv.
czy to bedzie dla mnie bezpieczne? ile czasu dziennie na to poswiecic? cwiczyc dzien po dniu czy z przerwami? czy stosowac do tego jakas diete? no i po jakim czasie widac efekty? - tak mniej wiecej.. acha i czy pomaga w zwalczeniu cellulitu?? bo mimo iz jestem szczupla doskwiera mi on.
a co do brzuszka na tamtej fotce to podzielam zdanie poprzedniczek... ja nie wzgardzila bym takim jak na fotceponizej
z gory dziekuje za pomoc!
ja mam 57,5 kg wagi i mierze 180 cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 021.jpg (80,5 KB, 12 załadowań)
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 23:11   #57
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Re: brzuszki

Tak, brzuszek na drugim zdjęciu to już wygląda)
Ten, ze zdjęcia nr1 jest strasznie wydęty. Komentarz z podwójną porcją obiadu jest the best
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 11:05   #58
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: brzuszki

źle na 'płaskośc brzucha" wpływaja bombelki, musisz więc zrezygnować z gazowanych napojów. A jesli chodzi o brzuszkoi z podniesionymi nogami-sa świetne, ale bardzo niezdrowe dla kręgosłupa.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 10:12   #59
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Brzuszki..

czesc! slyszalam ze dla nas kobiet odpowiednie brzuszki to te takie do polowy podobno mamy "nie daciagac" tulowia do kolan czy to prawda?? czy efekt jes ten sam?? i dlaczego takie powinnysmy cwiczyc??
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-10, 10:27   #60
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: Brzuszki..

Robię od października 20 brzuszków dziennie (czasem 50, 70) właśnie takich dociąganych, do siadu (nogi zaczepiam o kaloryfer, albo trzyma mi je mój B). Efekt - płaski brzuch, nawet już widać zarysy mięśni
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 21:45:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.