Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-20, 10:47   #61
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Odnosnie DJ-a: musialam posilkowac sie opiniami w Internecie, glownie sprawdzalam trojmiasto.pl, konta na fb, ewentualnie ksiegi gosci na stronach, ale z ich prawdziwoscia roznie bywa

Podpowiem, ktorzy wypadli dobrze w moim rankingu
dj Marcin M
dj Piotr
dj Crazy
dj Adam Zawicki (2os)
Prawdziwy Wodzirej (2os)
dj Music
dj Robert

tylko 3 z nich mialo wolny moj termin, i zdecydowalam sie na dj Musica.
Moze komus ulatwi to poszukiwania.

Jesli chodzi o kwestie noclegu, to mu tez musimy zalatwic dla czesci gosci (przyjezdni ok 400km). Nasze wesele bedzie w sali okolicznosciowej, nie maja zadnych pokojow nawet, ale okazalo sie restauracja obok bedzie dobudowywac czesc hotelowa i mozliwe, ze akurat do sierpnia juz te pokoje beda oddane do uzytku, oby sie udalo.
W Hotelu Otomin bylismy rowniez (rozwazalam robienie wesela tam), interesowala nasz mneijsza sala "bankietowa", ale cena tak czy siak wysoka (195zl za I opcje menu z jedzeniem na stole), sala raczej srednia (komuna). Owszem, ladny widok na jezioro ale ostatecznie wybralismy co innego.
W Otominie ogladalismy tez restauracje Tabun, tam tez sa noclegi, ale maja b.wysoka cene (210zl), do tego trzeba doliczyc korkowe 15zl od osoby pelnoletniej! i ta cena to i tak przy imprezie na MIN.70 os. Jesli jest mniej osob, to trzeba doplacic 2000zl.
Bylismy tez w Karczmie Swojak w Otominie, super miesjce, bardzo nam sie podobalo, cena w miare ok, ale na nasze wesele to po prostu za duzy obiekt.
Bardzo Ci dziękuję za tych DJ-ów a orientujesz się jak mniej więcej przedstawiają się cenowo, w jakich granicach? Pewnie będę do każdego pisać wiec sama się dowiem ale może juz coś wiesz
Ja pisałam tylko do DJ Aro Arek Krasko, cena super, ale ja nie chce prawie wogole zabaw na swoim weselu, chce tylko dobrej muzyki i dobrego wodzireja

Ja Otomina tez rozwazalam, ale jednak znalazłam sale bliżej mnie i dziś jedziemy ja obejrzeć i mam nadzieje podpisać umowę
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:01   #62
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

A Dj Aro tez ma dobre opinie ale juz mial zajety nasz termin.
Ceny znam tych, ktorzy mieli wolny termin, bo jak ktos mowil, ze juz zajety to nawet nie pytalam, bo i po co. Wypisze wszystkich, zebys miala rozeznanie, a malo kto podaje cene u siebie na stronie.

Dj Woolf 1800
Dj Janusz 1200
Dj Adam Zawicki 4000
Dj Enter 1000
Prawdziwy Wodzirej 2500 (bardzo go chcialam, dzien przede mna inna babka sobie go zaklepala na moj termin..)
Dj Music 2500
Dj Zibi 1600
Dj Marcel 2000
Dj Mandaryn 1500
Dj Quizz 1500
Dj2mix 1200
Dj Karol Balicki 1500-2000

Ogolnie wykonalam telefon do okolo 50 dj-ow... Zajelo mi to 2 dni
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:21   #63
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Wow, dziękuję Ci bardzo za ceny bardzo mi pomoglas!
To tez pewnie do tych Dj napisze o mój termin i któregoś wybiorę
Na mojej sali na Balu Karnawalowym w lutym będzie grał Dj Piotr to widzę ze tez miał dobre opinie jak szukalas wiec do niego też napisze.
Jeszcze raz Ci baaaardzo dziękuję
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:30   #64
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Nie ma sprawy, sluze pomoca Wczoraj mielismy spotkanie z fotografem i juz na 100% jest wybrany, takze kolejna rzecz odhaczona. Z fotografami tez byly niezle hece, jakbys chciala sie dowiedziec o ceny badz opinie to smialo

Jutro widzimy sie z tym DJem i jesli wszystko pojdzie dobrze to tez juz sie zdecydujemy na 100%. Uf, najtrudniejsze bedzie za nami

Teraz w weekend idziemy na targi slubne, to zaczne sie rozgladac za sukienkami, moze beda jakies promocje, rabaty, zrobie rozeznanie.
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:33   #65
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za tych DJ-ów a orientujesz się jak mniej więcej przedstawiają się cenowo, w jakich granicach? Pewnie będę do każdego pisać wiec sama się dowiem ale może juz coś wiesz
Ja pisałam tylko do DJ Aro Arek Krasko, cena super, ale ja nie chce prawie wogole zabaw na swoim weselu, chce tylko dobrej muzyki i dobrego wodzireja

Ja Otomina tez rozwazalam, ale jednak znalazłam sale bliżej mnie i dziś jedziemy ja obejrzeć i mam nadzieje podpisać umowę
Odpisali mi już z Otomina. I z całą pewnością stwierdzam, że przy ich cenach totalnie nie opłaca się robić takiego przyjęcia. Menu na przyjęcie to 145zł (nie najtańsze ale opcja, która mi się spodobała) a opcja najtańsza na wesele to 165zł i też oferta ok. A ceny noclegów o wiele mniejsze. Na to przyjęcie ceny są w sumie takie jak na stronie (choć coś było 5% rabatu) a przy weselu faktycznie 60zł za osobę.
To zrobił się kolejny orzech do zgryzienia.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:43   #66
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, sluze pomoca Wczoraj mielismy spotkanie z fotografem i juz na 100% jest wybrany, takze kolejna rzecz odhaczona. Z fotografami tez byly niezle hece, jakbys chciala sie dowiedziec o ceny badz opinie to smialo

Jutro widzimy sie z tym DJem i jesli wszystko pojdzie dobrze to tez juz sie zdecydujemy na 100%. Uf, najtrudniejsze bedzie za nami

Teraz w weekend idziemy na targi slubne, to zaczne sie rozgladac za sukienkami, moze beda jakies promocje, rabaty, zrobie rozeznanie.
No pewnie, chętnie się dowiem coś o fotografach, może być na PW jak tu nie chcesz pisać
My pewnie wybierzemy Michała Iwaszko bo termin nasz jeszcze wolny, a zdjęcia cudowne ale jak masz kogoś w takich klimatach to możesz polecić

A wy jakiego fotografa wzieliscie w końcu?


Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Odpisali mi już z Otomina. I z całą pewnością stwierdzam, że przy ich cenach totalnie nie opłaca się robić takiego przyjęcia. Menu na przyjęcie to 145zł (nie najtańsze ale opcja, która mi się spodobała) a opcja najtańsza na wesele to 165zł i też oferta ok. A ceny noclegów o wiele mniejsze. Na to przyjęcie ceny są w sumie takie jak na stronie (choć coś było 5% rabatu) a przy weselu faktycznie 60zł za osobę.
To zrobił się kolejny orzech do zgryzienia.
No proszę, a termin Wasz mają wolny jeszcze?
Zależy dużo od tego czy chcieliście przyjęcie a nie wesele ze względu na koszty czy pp prostu nie lubicie się bawić cała noc jeżeli na koszty, a koszt wesela calonocnego wyjdzie taniej niż przyjęcia to ja pewnie wybrałabym wesele, z opowieści wiem ze za szybko mijają

A mają w Otominie jakieś minimum gości weselnych które muszą być?
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:56   #67
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
No pewnie, chętnie się dowiem coś o fotografach, może być na PW jak tu nie chcesz pisać
My pewnie wybierzemy Michała Iwaszko bo termin nasz jeszcze wolny, a zdjęcia cudowne ale jak masz kogoś w takich klimatach to możesz polecić

A wy jakiego fotografa wzieliscie w końcu?



No proszę, a termin Wasz mają wolny jeszcze?
Zależy dużo od tego czy chcieliście przyjęcie a nie wesele ze względu na koszty czy pp prostu nie lubicie się bawić cała noc jeżeli na koszty, a koszt wesela calonocnego wyjdzie taniej niż przyjęcia to ja pewnie wybrałabym wesele, z opowieści wiem ze za szybko mijają

A mają w Otominie jakieś minimum gości weselnych które muszą być?
Z fotografów to nie znalazłam nikogo podobnego do Michała aczkolwiek ja chyba mam kiepskie umiejętności i cud, że go znalazłam:P W sumie też dzięki innej PMce, która poleciła mi stronę i on akurat był na niej:P


Mają wolny My mamy tak zagmatwaną sytuację, że trudno to dokładnie opisać ale chodzi o to, że na tym przyjęciu, które planujemy pojawiają się tylko wybrane osoby - znaczy z mojej strony część rodziny (chyba 23 ) a od strony M. cała bo ma malutką (ok. 40). I w kwestii przyjęcie może i mi to przeszkadza ale mogą to przeżyć, zresztą ta liczba to też zasługa wojen z teściową - długa historia, znowu. Ale gdyby robić wesele to nie chciałabym sytuacji, że mam kilkanaście osób a M. całą rodzinę. A nie mogę zaprosić całej rodziny bo koszty wcale by nie były małe (dodatkowe 70 osób). A M. nie może okroić swoich gości bo zostanie mu kilka ludzi na krzyż. To jest naprawdę pogmatwane między tym co możemy, chcemy, powinniśmy, co wypada i na co nas stać:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 12:08   #68
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Z fotografów to nie znalazłam nikogo podobnego do Michała aczkolwiek ja chyba mam kiepskie umiejętności i cud, że go znalazłam:P W sumie też dzięki innej PMce, która poleciła mi stronę i on akurat był na niej:P


Mają wolny My mamy tak zagmatwaną sytuację, że trudno to dokładnie opisać ale chodzi o to, że na tym przyjęciu, które planujemy pojawiają się tylko wybrane osoby - znaczy z mojej strony część rodziny (chyba 23 ) a od strony M. cała bo ma malutką (ok. 40). I w kwestii przyjęcie może i mi to przeszkadza ale mogą to przeżyć, zresztą ta liczba to też zasługa wojen z teściową - długa historia, znowu. Ale gdyby robić wesele to nie chciałabym sytuacji, że mam kilkanaście osób a M. całą rodzinę. A nie mogę zaprosić całej rodziny bo koszty wcale by nie były małe (dodatkowe 70 osób). A M. nie może okroić swoich gości bo zostanie mu kilka ludzi na krzyż. To jest naprawdę pogmatwane między tym co możemy, chcemy, powinniśmy, co wypada i na co nas stać:P
Ciężka sytuacja ale napewno jakoś się dogadacie z TŻ i teściami
Ja będę miała max 70 gości, pewnie około 60 przyjdzie, ale postanowiłam robić normalne wesele, choć obawiam się ze mogą być pustki na parkiecie :P
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 12:26   #69
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
A wy jakiego fotografa wzieliscie w końcu?
Zdecydowalismy sie Pawla Francuza (lumenstudio).
Fotograf, ktory robi idealne wg mnie zdjecia to p.Wojtowicz, no ale niestety nie mam 5000zl na fotografa. Szukalismy kogos w okolicach 2000zl.
Bierzcie Iwaszko

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ja będę miała max 70 gości, pewnie około 60 przyjdzie, ale postanowiłam robić normalne wesele, choć obawiam się ze mogą być pustki na parkiecie :P
Nie mow tak nawet, ja mam wesele na 50 osob i tak sie tego boje.. Ale mam nadzieje, ze sie pozytywnie rozczaruje i bedzie niezla impreza
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 13:10   #70
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ciężka sytuacja ale napewno jakoś się dogadacie z TŻ i teściami
Ja będę miała max 70 gości, pewnie około 60 przyjdzie, ale postanowiłam robić normalne wesele, choć obawiam się ze mogą być pustki na parkiecie :P
Zostaniemy przy przyjęciu Teściowie nie mają nic do gadania ale teściowa lubi robić wojny:P

My zapraszamy 65 osób ale i tak wiemy, że dla niektórych to zmarnowana kasa na zaproszenia i znaczek:P Tyle się udało wywalczyć teściowej. Wiemy, że około 10 osób się nie pojawi a po ostatnich dziwactwach u M. w rodzinie możliwe, że więcej. Też dobrze
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:30   #71
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Zostaniemy przy przyjęciu Teściowie nie mają nic do gadania ale teściowa lubi robić wojny:P

My zapraszamy 65 osób ale i tak wiemy, że dla niektórych to zmarnowana kasa na zaproszenia i znaczek:P Tyle się udało wywalczyć teściowej. Wiemy, że około 10 osób się nie pojawi a po ostatnich dziwactwach u M. w rodzinie możliwe, że więcej. Też dobrze
Czyli jednak nie Otomin?
Myśle ze spokojnie na takie przyjęcie znajdziecie sale która będzie Wam odpowiadała cenowo

Ja natomiast mam problem z salą, sama sala bardzo mi się podoba, ale cena nie jest najtańsza w stosunku do tego co oferują, tj za 190 zł/os. same posiłki, a brak napojów, tortu, owoców, jakiejkolwiek dekoracji nawet wazonów, więc trzeba by było napewno dekoratorke sprowadzać (chciałam kupić po prostu wiązanki i wstawić do wazonów, no ale ich nie ma w cenie), opłata 10 zł za pokrowiec na krzesła
waham sie tylko ze względu na to że gości mam niedużo, wiec te koszty i tak nie są jakieś ogromne, ale w porównaniu do innych sal to żałuje że zupełnie nic nie mam w tej cenie..

Jeszcze tu ostatnio padła nazwa sali karczma Swojak i spodobała mi się, ale nie wiem czy chcę do końca taki styl karczmowy/rustykalny na weselu mieć, no i mam problem
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 14:31   #72
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Pretty, a co to za sala, ktora teraz opisujesz? Powiedz jaki klimat Ci odpowiada, moze podpowiemy jakies miejsce
Swojak jest super na takie karczmowe wesele ale Ty chyba szukasz czegos bardziej eleganckiego?

Ale pokrowce za 10zl od sztuki przy takiej cenie talerzyka to juz troche jaja sa.
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:48   #73
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Pretty, a co to za sala, ktora teraz opisujesz? Powiedz jaki klimat Ci odpowiada, moze podpowiemy jakies miejsce
Swojak jest super na takie karczmowe wesele ale Ty chyba szukasz czegos bardziej eleganckiego?

Ale pokrowce za 10zl od sztuki przy takiej cenie talerzyka to juz troche jaja sa.
Sala to Leszczynowy Dworek w Gdańsku, szukam właśnie takiej sali eleganckiej, prostej, gdzie jest możliwośc mniejszej ilości gości oraz gdzie są noclegi i nie ma korkowego no i zalezy mi żeby nie była w dużej odległości od Gdańska, tak max 15 km.
No własnie te pokrowce to jaja, byłam wczoraj u nich i TŻ stwierdził że pokrowce trzeba by wziąć bo krzesła takie sobie bez nich
Do tego większość sal ma piątkowe promocje, np 10 % zniżki na menu, albo wiejski stół gratis, a tu nic nie ma, jedynie w piątek można mniejszą liczbę gości mieć, bo w sobote to by moje 60-70 osób było za mało
No sama nie wiem, mam mega mętlik w głowie a już bym chciała mieć jakąś sale zarezerwowaną
Bo ogólnie sama sala jak i wszystko wytłumaczone na spotnaiu było naprawde super
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 19:23   #74
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Witam Dziewczyny.
Można dołączyć? Ja też Pomorza i tam też ślubuję
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 19:51   #75
yasmin24
Raczkowanie
 
Avatar yasmin24
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Sala to Leszczynowy Dworek w Gdańsku
Tam kolezanka robila wesele, byla bardzo zadowolona. Ja nie bylam na weselu ale widzialam film, sala wyglada przyzwoicie, tak samo jak obsluga No wlasnie, nie ma za duzego wyboru jesli chodzi o wesela na mniejsza (czyt.ok 60) ilosc osob. Albo robia tylko w piatki albo kaza doplacac. Niby piatki sa fajne pod wzgledem rabatow, ktore pojawiaja sie w wielu lokalach w ten dzien. U nas jednak piatek odpadal ze wzgledu na przyjezdnych gosci.
Z takich bardziej eleganckich sal i w miare 'malych' to mi jeszcze przychodzi do glowy Villa Palladium w Oliwie i Villa Antonina w Sopocie.

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;54262116]Witam Dziewczyny.
Można dołączyć? Ja też Pomorza i tam też ślubuję [/QUOTE]

Czesc A gdzie dokladnie?
yasmin24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 19:53   #76
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Czesc A gdzie dokladnie?
Okolice Sierakowic
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 20:35   #77
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez yasmin24 Pokaż wiadomość
Tam kolezanka robila wesele, byla bardzo zadowolona. Ja nie bylam na weselu ale widzialam film, sala wyglada przyzwoicie, tak samo jak obsluga No wlasnie, nie ma za duzego wyboru jesli chodzi o wesela na mniejsza (czyt.ok 60) ilosc osob. Albo robia tylko w piatki albo kaza doplacac. Niby piatki sa fajne pod wzgledem rabatow, ktore pojawiaja sie w wielu lokalach w ten dzien. U nas jednak piatek odpadal ze wzgledu na przyjezdnych gosci.
Z takich bardziej eleganckich sal i w miare 'malych' to mi jeszcze przychodzi do glowy Villa Palladium w Oliwie i Villa Antonina w Sopocie.
O super ze była zadowolona
Ja mam też połowę gości przyjezdnych ale robie w piątek po Bożym Ciele wiec dzień wcześniej też jest wolny dla każdego wiec myślę że goście mnie nie zawiodą
Jakbyś rozmawiała z ta koleżanka to spytalabys z jakiej firmy brała dekoracje? ale cieszy mnie ze opinie w internecie o tej sali są same pozytywne, bo na 90% zdecydujemy się na nią

Villa Palladium ma niestety drogie noclegi i sala nie do końca w moich klimatach, a Antonine sprawdzę, dzięki
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:04   #78
verkasok
kizia_mizia
 
Avatar verkasok
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
O super ze była zadowolona
Ja mam też połowę gości przyjezdnych ale robie w piątek po Bożym Ciele wiec dzień wcześniej też jest wolny dla każdego wiec myślę że goście mnie nie zawiodą
Jakbyś rozmawiała z ta koleżanka to spytalabys z jakiej firmy brała dekoracje? ale cieszy mnie ze opinie w internecie o tej sali są same pozytywne, bo na 90% zdecydujemy się na nią

Villa Palladium ma niestety drogie noclegi i sala nie do końca w moich klimatach, a Antonine sprawdzę, dzięki

A jak cenowo wypada pan Iwaszko?
i co oferuje
__________________
Wszystko, co zdarza się raz, może już się nie przydarzyć nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci.
Paulo Coelho
verkasok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:06   #79
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez verkasok Pokaż wiadomość
A jak cenowo wypada pan Iwaszko?
i co oferuje
2400 za pakiet od przygotowań do oczepin włącznie + plener, minimum 400 zdjęć.

Edytowane przez 3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Czas edycji: 2016-01-21 o 21:08
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 21:10   #80
verkasok
kizia_mizia
 
Avatar verkasok
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;54270866]2400 za pakiet od przygotowań do oczepin włącznie + plener, minimum 400 zdjęć. [/QUOTE]

to ja też chce
a plener tego samego dnia czy może być inny dzień?
macie jakiegoś fajnego kamerzystę?
__________________
Wszystko, co zdarza się raz, może już się nie przydarzyć nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci.
Paulo Coelho
verkasok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:12   #81
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez verkasok Pokaż wiadomość
to ja też chce
a plener tego samego dnia czy może być inny dzień?
macie jakiegoś fajnego kamerzystę?
Inny dzień Do tego Pan Michał jest bardzo sympatycznym facetem.
My jako kamerzystę mamy Pana Andrzeja z Salonu Wspomnień. Też bardzo sympatyczny, młody człowiek
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:20   #82
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez verkasok Pokaż wiadomość
to ja też chce
a plener tego samego dnia czy może być inny dzień?
macie jakiegoś fajnego kamerzystę?
Byłabyś czwarta osoba z tego wątku która go ma na weselu jako fotografa
Kamerzysty nie polecę żadnego bo się nie rozgladalam bo u nas nie będzie
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:21   #83
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Byłabyś czwarta osoba z tego wątku która go ma na weselu jako fotografa
Kamerzysty nie polecę żadnego bo się nie rozgladalam bo u nas nie będzie
A która z dziewczyn też go ma?
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:22   #84
verkasok
kizia_mizia
 
Avatar verkasok
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;54271271]Inny dzień Do tego Pan Michał jest bardzo sympatycznym facetem.
My jako kamerzystę mamy Pana Andrzeja z Salonu Wspomnień. Też bardzo sympatyczny, młody człowiek [/QUOTE]

sesja z Abelardem umocniła mnie w pięknie tych zdjęć
piękna para i piękne zdjęcia...

A jak cenowo wypada Pan kamerzysta?
__________________
Wszystko, co zdarza się raz, może już się nie przydarzyć nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci.
Paulo Coelho
verkasok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:23   #85
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez verkasok Pokaż wiadomość
sesja z Abelardem umocniła mnie w pięknie tych zdjęć
piękna para i piękne zdjęcia...

A jak cenowo wypada Pan kamerzysta?
Ja już miałam go wybrane jeszcze przed zdjęciami z Abelardem

Nie pamiętam dokładnie, a nie chce mi się szukać umów, ale podobnie do fotografa
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:25   #86
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;54271891]A która z dziewczyn też go ma? [/QUOTE]

Ty, prawdopodobnie ja i Sophie24
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:26   #87
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ty, prawdopodobnie ja i Sophie24
A to Sophie jeszcze nie znam
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:27   #88
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;54272316]A to Sophie jeszcze nie znam [/QUOTE]

PM 2016 pewnie dlatego ale wcześniej w tym wątku pisaliśmy o salach właśnie
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:32   #89
verkasok
kizia_mizia
 
Avatar verkasok
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Byłabyś czwarta osoba z tego wątku która go ma na weselu jako fotografa
Kamerzysty nie polecę żadnego bo się nie rozgladalam bo u nas nie będzie

jeśli ma jeszcze wolny termin, a jak taki dobry i w dodatku przystępny cenowo, to się martwię
dzwonię jutro, trzymajcie kciuki
__________________
Wszystko, co zdarza się raz, może już się nie przydarzyć nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci.
Paulo Coelho
verkasok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:41   #90
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez verkasok Pokaż wiadomość
jeśli ma jeszcze wolny termin, a jak taki dobry i w dodatku przystępny cenowo, to się martwię
dzwonię jutro, trzymajcie kciuki
ale jak na ten rok to może być ciężko, ale daj znać
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 20:37:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.