Labioplastyka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-09, 19:15   #1
_anianieandzia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3

Labioplastyka


Witam!
Mam mały problem. Otóż jedna z moich warg sromowych mniejszych jest większa. Nie jest to tzw. ''długość do kolan''. Wystaje ona jeden centymetr spoza warg sromowych większych. Dwa razy miałam problem zdrowotny wywołany konkretnie przez jej długość, poza tym nie mogę się przełamać przez nią w relacjach damsko-męskich, jest to problem intymny który mnie po prostu blokuje. Mam 21 lat a jeszcze się nawet nie całowałam. Wiem jaka jest opinia ogólna na temat zabiegów tego rodzaju, ale nie potrzebuje analizy psychologicznej tylko namiarów na jakąś dobrą klinikę. Za pomoc z góry dziękuje
_anianieandzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 07:56   #2
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Labioplastyka

dosyć dobrze Cię rozumiem, bo borykam się z podobnym problemem i wiem jaki to jest dyskomfort momentami, chociaż ludzie i tak będą starali się Cię przekonać, że to tylko Twój wymysł. Wiem, że nawet u mnie w przychodni LM radzą sobie z takimi problemami, zabieg trochę kosztuje, ale to chyba gra warta świeczki
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 21:34   #3
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Labioplastyka

Cytat:
Napisane przez _anianieandzia_ Pokaż wiadomość
Witam!
Wiem jaka jest opinia ogólna na temat zabiegów tego rodzaju, ale nie potrzebuje analizy psychologicznej tylko namiarów na jakąś dobrą klinikę. Za pomoc z góry dziękuje
Nie wiem, jaka jest opinia na temat takich zabiegów, ale zdecydowanie należą one do popularnych i chyba nieskomplikowanych.
Siostra mojej znajomej zrobiła plastykę pochwy po porodzie w klinice na Puławskiej (Warszawa) i była totalnie wniebowzięta, możesz się tam też dowiedzieć.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 22:34:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.