Dieta 3d chili - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-11, 17:22   #1501
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez pariflora Pokaż wiadomość
że pozwolę sobie zacytować
"i moją dietę trafił szlak"

wyszło tak a nie inaczej dnia 14 czyli 3 lipca zjadłam wielkiego pysznego omleta z kremem budyniowym gdyż nie mogłam sobie odmówić, bo moje hormony szalały tak że ledwo mieściłam się z nimi w pokoju...
Dalej już poszło z górki, bo okazało się, że jadę na wesele 6 lipca a że wyszłabym na lekko świrniętą jakbym tam wparowała ze swoim kabanosem to dietę sobie odpuściłam totalnie. 5 lipca okazało się, że jednak nie jedziemy na wesele, bo wypadło kilka przyczyn losowych, które spłukały nas z pieniędzy i reasumując zostałam z przerwaną dietą i z punktu widzenia 3d pustą lodówką...
Postanowiłam spróbować od nowa po wypłacie...

Powyższy monolog nie miał jednak na celu tylko poużalania się nad sobą ponieważ dziś jest 11 lipca, już 8 dni jem normalnie i
i tak schudłam xD
moja waga to 67,1
eee no to nic tylko sie cieszyc omlet z budyniem... hmm jak go robisz?
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60


Z U M B A

bitchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 23:05   #1502
_Tajemnicza
Raczkowanie
 
Avatar _Tajemnicza
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 248
Dot.: Dieta 3d chili

Moją też powoli szlak trafia... a co do bloga - dajcie mi chęci na uzupełnienie... i brak zdjęc -.- jestem sobą zażenowana ! ;D
_Tajemnicza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 23:28   #1503
fillemisterieuse
Przyczajenie
 
Avatar fillemisterieuse
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta 3d chili

Czesc wszystkim, chcialabym was zapytac o godziny posilkow, czy sa one narzucone czy samemu sie je ustala? Jezeli sa narzucone to jakie to sa konkretnie godziny? Oraz z racji tego, ze teraz jestem jeszcze w liceum to czy drugie sniadania sa `zdatne` do zapakowania do szkoly?
Z gory dziekuje za odpowiedzi.
fillemisterieuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 00:50   #1504
_Tajemnicza
Raczkowanie
 
Avatar _Tajemnicza
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 248
Dot.: Dieta 3d chili

Dziewczyny ! Stał się cud i w końcu uzupełniłam swojego bloga !
Nadrobiłam chyba z co najmniej 5 dni, także śmiało możecie wejść i obejrzeć co i kiedy zdarzyło mi się zjeść, i nawet napisałam gdzieś o swoich małych grzeszkach Głównie chodzi o dzisiejszą a raczej wczorajszą drożdżóweczke
http://tajemnicza-nieznajoma.blogspot.com/
_Tajemnicza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 17:31   #1505
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez fillemisterieuse Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim, chcialabym was zapytac o godziny posilkow, czy sa one narzucone czy samemu sie je ustala? Jezeli sa narzucone to jakie to sa konkretnie godziny? Oraz z racji tego, ze teraz jestem jeszcze w liceum to czy drugie sniadania sa `zdatne` do zapakowania do szkoly?
Z gory dziekuje za odpowiedzi.
godziny nie są narzucone, jesz jak chcesz
ja też chodziłam do szkoły gdy byłam na diecie i pakowałam sobie w pudełeczka- brałam ze sobą 2 śniadanie i podwieczorek, a obiad jadłam w domu o 17

+przecież teraz są wakacje
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 19:14   #1506
klaputek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta 3d chili

Witam wszystkich odchudzających. Bardzo chciałabym spróbować tej diety jeśli ktoś mógłby sie nia podzielić bede bardzo wdzięczna mój emali zonawilka@interia.pl z góry dziękuję
klaputek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 13:15   #1507
Dieta 3D Chili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Odp: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez sylwiakaa Pokaż wiadomość
ja zaczynam od poniedzialku. Diete mam teraz tylko skladniki i do przodu. do tej pory slabo ja stosowalam..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A więc zapraszamy do pełnego korzystania z jadłospisu Diety 3D Chili , jeśli już składniki są zakupione, to nie pozostaje nic innego jak zaczać działać
Powodzenia, trzymamy kciuki !
Dieta 3D Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 20:08   #1508
ysmay1
Raczkowanie
 
Avatar ysmay1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa czasem Kraków
Wiadomości: 344
GG do ysmay1
Dot.: Dieta 3d chili

Witam. Tak się przymierzem do tejdiety . Może ktoś ma jadłospis dla 30 plus
Jeśli mogę prosić to na ysmay1@o2.pl
__________________
Nasz dzień: 07/06/2008 w Krakowie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650123.html

ysmay1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 23:01   #1509
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Dieta 3d chili

jestem na diecie ale jeszcze jej nie zakupiłam. z ilu jajek robicie jajecznicę?
mogłaby któraś z was przesłać mi kilka potraw na maila? jeżeli tak byłabym bardzo wdzięczna : )
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 09:08   #1510
stokra83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 107
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć Wszystkim lub tak naprawdę: Witam ponownie
Byłam na diecie przed Wielkanocą i byłam z niej bardzo zadowolona! Generalnie schudłam wtedy pewnie z 4kg i miałam pociągnąć kolejny miesiąc, ale się nie udało (święta, majówki, itp.). Teraz trochę się znowu ze sobą gorzej czuję (nie było efektu jojo, ale wiecie - przestałam się pilnować i trochę to się rozjechało) i postanowiłam od poniedziałku wrócić!!
Więc przyłączam się do Was ponownie, aby się wspólnie motywować!
Startuje ktoś ze mną od poniedziałku?
stokra83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:09   #1511
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Dieta 3d chili

Dziewczyny zaczęłam wczoraj dietę, jednak z braku czasu zjadłam tylko 3 posiłki, dzisiaj w nocy obudziłam się i wydawało mi się że zaraz zwymiotuje, bardzo się źle czułam i miałam mdłości dopiero pomogła coca cola- czy taki stan rzeczy jest wynikiem tzw. szoku organizmu na dietę? Czy po prostu za mało zjadłam?
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 12:33   #1512
Barbara1984
Przyczajenie
 
Avatar Barbara1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 24
Dieta 3d chili

Na bank za mało zjadłaś! Mi nic się nie działo.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.06 - Waga 56,7
04.07 - Waga 54,9
09.07 - Waga 54,1
17.07 - Waga 53,6
Barbara1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 19:11   #1513
Dieta 3D Chili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez _basia Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaczęłam wczoraj dietę, jednak z braku czasu zjadłam tylko 3 posiłki, dzisiaj w nocy obudziłam się i wydawało mi się że zaraz zwymiotuje, bardzo się źle czułam i miałam mdłości dopiero pomogła coca cola- czy taki stan rzeczy jest wynikiem tzw. szoku organizmu na dietę? Czy po prostu za mało zjadłam?
Witaj Basiu.
Rozumiemy w dzisiejszych czasach brak możliwości zrobienia sobie posiłku w ramach jadłospisu. Niestety jest to jedną z głównych przyczyn nadwagi i chyba główna droga do niej prowadzi właśnie poprzez nietematyczność.
Doprowadzanie się do wilczego głodu jest zabronione, stąd aż tyle posiłków w naszej diecie, aby tego uniknąć.
Staraj się w miarę możliwości przygotowac sobie wczesniej chociaz składniki do potraw, tak, aby poźniej moć tylko je ze sobą połączyć i nie "głodować"
Trzymamy kciuki
Dieta 3D Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 16:17   #1514
Kej1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta 3d chili

Hej dziewczyny na diete 3d chilii natknelam sie dopiero dzisiaj i widze ze wszyscy bardzo ja chwala aktualnie odchudzam sie od poczatku lipca niestety bez skutków, chociaz codziennie mam aerobik, prawie zero słodyczy, masła, jasnego pieczywa, tylko woda i herbata nieslodzona + herbatki i tabletki odchudzajace z Herbapolu. Jak narazie zeszło mi moze z kg. 2 lata temu byłam na Ducanie i udało mi sie schudnac, na szczescie bez efektu jo-jo I w zwiazku z dieta Chilli mam do Was kochane kilka pytań:
- czy dieta ma jakies skutki uboczne? Poniewaz mam pewne problemy jelitowe i smazone jedzonko mi nie sluzy
- czy bylaby mozliwosc wysłania mailowego diety 20+ i aktywnosc umiarkowana? Jedna wizażystka napisala wczesniej ze porownywala diete z 30 czy 40 + i sa takie same, czy to prawda?
Dodam ze waze 56 kg i bylabym przeszczesliwa jesli spadlo by 5 kg
- jak czulyscie sie na tej diecie?

I oczywiscie najwazniejsze pytanie: czy jest skuteczna??
Przepraszam za tyle pytan, ale nigdy jeszcze nie korzystalam z forum, dzisiaj pierwszy raz przeczytalam kilka stron postów i zaciekawila mnie
Kej1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 13:51   #1515
Kej1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta 3d chili

Hej dziewczyny!!! jestescie? piszcie jak Wam idzie
Kej1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 07:06   #1516
emailica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dieta 3d chili

Witam ponownie,
wracam po 28 dniach stosowania diety.

Waga startowa 98,8 kg, przy 170 cm wzrostu,
brak aktywności fizycznej z powodu problemów z kolanami,

Dieta trzymana wg planu, z 2ma odstępstwami:
1 - wyjście ze znajomymi jednego z pierwszych dni, zamist pieczonego jabłka z rodzynkami zjadłam restauracyjną sałatkę grecką;
2 - raz zjadłam zamiast 2 drobiowych kabanosów na kolację - małą kiełbaskę z grila (czyli 2x więcej niż pwoinnam i nie z mięsa drobiowego)

Ponadto stosowane produkty nie były super light, pamiętajmy, że by witaminy się wchłaniały, należy dostarczyć do organizmu trochę tłuszczu.
Konkretnie: mleko 3,2%, ser twarogowy chudy, ale twarożek wiejski piątnicy zwukły tzn 5% tłuszczu. Nie kupowałam żadnych produktów light bo to węglowodanowe świnsto, które ma zastąpić zdrowy tłuszcz.

Kilka razy zamieniłam poisłki, ale nie zpowodu upodobań kulinarnych, a raczej konieczności, np z powodu braku dostępności jakiegoś produktu.

EFEKTY:

- 7,8 kg
Obwód biustu: było 121 cm, jest: 116 cm, spadek: 5 cm
Obwód pod biustem: było 95 cm, jest: 91 cm, spadek: 4 cm
Obwód talii: było 94 cm, jest: 89 cm, spadek: 5 cm
Obwód pępka: było 105 cm, jest: 100 cm, spadek: 5 cm
Obwód biodra: było 121 cm, jest: 116 cm, spadek: 5 cm
Obwód uda: było 69 cm, jest: 65 cm, spadek: 4 cm
Obwód łydki: było 44 cm, jest: 42 cm, spadek: 2 cm
Obwód ramienia: było 38 cm, jest: 36 cm, spadek: 2 cm
Obwód Szyi: było 35 cm, jest: 34 cm, spadek: 1 cm

Zaznaczam, że moja waga nie chciała spadać pomimo wczesniej stosowanych racjonalnych diet.

Ta dieta nie jest super sycąca, bywało, że odczuwałam głód.
Jest nisko-kaloryczna - dobowe kcal wahają się od 800-1200 kcal (przy produktach które stosowałam).

Kaloryczność posiłków z danej pory dnia absoltunie nie jest do siebie zbliżona więc moim zdaniem należy uważać z zamianiami,

Co do zbilansowania diety...
moim zdaniem uboga w białko, spadek masy zawdzięczamy nie tylko spadkowi tłuszczu, ale też i niestety mięśni - efekt właśnie tego, że dieta jest uboga w białko.

Należy pamiętać, że w pierwszych dniach diety, zawsze schodzi woda, zakładam, że u mnie ok 2 kg to właśnie woda.

Nie jestem pewna czy to efekt przypraw, czy po prostu tego, ze dieta jest dość niskokalroyczna. Organizm dlugo na takiej nie może ciągnąć, bo spowolni metabolizm.

Ach właśnie, u mnie spowolnił na pewno, miałam problemy z rozgrzaniem się, zwłaszcza w nocy.

Uważajcie z ruchem, aeroby dodatkowo spalają mięsnie (przy takiej diecie). Jeśli już chcecie ćwiczyć proponuję skupienie się na ćwiczeniach siłowych, które pozowlą ochronić mięśnie przed utratą ich. Organizm nie spali tego, z czego wie, że będzie musiał korzystać - polecam ćwiczenia ze sporym obciążeniem, ale małą ilością powtórzeń.

Sama tak bym robiła, gdyby nie koalana i kontuzja barku, nie do końca zrehabilitowana.

W tym miesiącu (bo zaczynam II i ostatni miesiąc diety) dołączę ćwiczenia 6 wiediera, 6 paku nie zobaczę, mam za dużo tłuszczu, ale uchronię trochę mięśni przed spaleniem i może nie dopuszczę do więszego spowolnienia metabolizu (na marginesie to z tego powodu tyjemy po zaprzestaniu diety).
Na zbudowanie nie liczcie, bez białka w diecie, ciężko to zrobić.

No to chyba tyle.

W razie pytań, piszcie, postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pozdrawiam.

....
EDIT:

regularność posiłków wg schematu: 3h po głównym posiłku, 2h po lekkiej przekąsce:
6:45 - pobudka
8:30-9.00 - śniadanie
12:00 - przekąska
14:00 - obiad
17:00 - podwieczorek
19:00 - kolacja
23:30 - sen

Wiele dziewczyn pisało o łatwości toaletowej. Ja takiej nie zauważyłam. Jedząc tak mało (objętościowo) raczej ciężko o sprawną pracę jelit. Dodatkowo 2l płynów to minimum, żeby nie mieć zaparć - w moim przypadku.

Edytowane przez emailica
Czas edycji: 2013-07-23 o 07:39
emailica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 16:21   #1517
angobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez emailica Pokaż wiadomość
Witam ponownie,
wracam po 28 dniach stosowania diety.

Waga startowa 98,8 kg, przy 170 cm wzrostu,
brak aktywności fizycznej z powodu problemów z kolanami,

Dieta trzymana wg planu, z 2ma odstępstwami:
1 - wyjście ze znajomymi jednego z pierwszych dni, zamist pieczonego jabłka z rodzynkami zjadłam restauracyjną sałatkę grecką;
2 - raz zjadłam zamiast 2 drobiowych kabanosów na kolację - małą kiełbaskę z grila (czyli 2x więcej niż pwoinnam i nie z mięsa drobiowego)

Ponadto stosowane produkty nie były super light, pamiętajmy, że by witaminy się wchłaniały, należy dostarczyć do organizmu trochę tłuszczu.
Konkretnie: mleko 3,2%, ser twarogowy chudy, ale twarożek wiejski piątnicy zwukły tzn 5% tłuszczu. Nie kupowałam żadnych produktów light bo to węglowodanowe świnsto, które ma zastąpić zdrowy tłuszcz.

Kilka razy zamieniłam poisłki, ale nie zpowodu upodobań kulinarnych, a raczej konieczności, np z powodu braku dostępności jakiegoś produktu.

EFEKTY:

- 7,8 kg
Obwód biustu: było 121 cm, jest: 116 cm, spadek: 5 cm
Obwód pod biustem: było 95 cm, jest: 91 cm, spadek: 4 cm
Obwód talii: było 94 cm, jest: 89 cm, spadek: 5 cm
Obwód pępka: było 105 cm, jest: 100 cm, spadek: 5 cm
Obwód biodra: było 121 cm, jest: 116 cm, spadek: 5 cm
Obwód uda: było 69 cm, jest: 65 cm, spadek: 4 cm
Obwód łydki: było 44 cm, jest: 42 cm, spadek: 2 cm
Obwód ramienia: było 38 cm, jest: 36 cm, spadek: 2 cm
Obwód Szyi: było 35 cm, jest: 34 cm, spadek: 1 cm

Zaznaczam, że moja waga nie chciała spadać pomimo wczesniej stosowanych racjonalnych diet.

Ta dieta nie jest super sycąca, bywało, że odczuwałam głód.
Jest nisko-kaloryczna - dobowe kcal wahają się od 800-1200 kcal (przy produktach które stosowałam).

Kaloryczność posiłków z danej pory dnia absoltunie nie jest do siebie zbliżona więc moim zdaniem należy uważać z zamianiami,

Co do zbilansowania diety...
moim zdaniem uboga w białko, spadek masy zawdzięczamy nie tylko spadkowi tłuszczu, ale też i niestety mięśni - efekt właśnie tego, że dieta jest uboga w białko.

Należy pamiętać, że w pierwszych dniach diety, zawsze schodzi woda, zakładam, że u mnie ok 2 kg to właśnie woda.

Nie jestem pewna czy to efekt przypraw, czy po prostu tego, ze dieta jest dość niskokalroyczna. Organizm dlugo na takiej nie może ciągnąć, bo spowolni metabolizm.

Ach właśnie, u mnie spowolnił na pewno, miałam problemy z rozgrzaniem się, zwłaszcza w nocy.

Uważajcie z ruchem, aeroby dodatkowo spalają mięsnie (przy takiej diecie). Jeśli już chcecie ćwiczyć proponuję skupienie się na ćwiczeniach siłowych, które pozowlą ochronić mięśnie przed utratą ich. Organizm nie spali tego, z czego wie, że będzie musiał korzystać - polecam ćwiczenia ze sporym obciążeniem, ale małą ilością powtórzeń.

Sama tak bym robiła, gdyby nie koalana i kontuzja barku, nie do końca zrehabilitowana.

W tym miesiącu (bo zaczynam II i ostatni miesiąc diety) dołączę ćwiczenia 6 wiediera, 6 paku nie zobaczę, mam za dużo tłuszczu, ale uchronię trochę mięśni przed spaleniem i może nie dopuszczę do więszego spowolnienia metabolizu (na marginesie to z tego powodu tyjemy po zaprzestaniu diety).
Na zbudowanie nie liczcie, bez białka w diecie, ciężko to zrobić.

No to chyba tyle.

W razie pytań, piszcie, postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pozdrawiam.

....
EDIT:

regularność posiłków wg schematu: 3h po głównym posiłku, 2h po lekkiej przekąsce:
6:45 - pobudka
8:30-9.00 - śniadanie
12:00 - przekąska
14:00 - obiad
17:00 - podwieczorek
19:00 - kolacja
23:30 - sen

Wiele dziewczyn pisało o łatwości toaletowej. Ja takiej nie zauważyłam. Jedząc tak mało (objętościowo) raczej ciężko o sprawną pracę jelit. Dodatkowo 2l płynów to minimum, żeby nie mieć zaparć - w moim przypadku.

Chce zacząc dietke, Tylko troche mam problem z godzinami posiłków, w pracy jestem do 16 więc obiad o 14 raczej nie wchodzi w gre. Mam prace w której cięzko znaleźć chwile przerwy (pacjenci) więc jest to dla mnie problem jak to zorganizować.
Mimo wszystko Twoje rady są bardzo cenne.
angobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 11:21   #1518
madzialena1820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
a ja właśnie kupiłam 3d chilii, zrobiłam przed chwilą zakupy i od jutra działam
zastanawia mnie obiad z drugiego dnia - to ma być na zimno??!!
i ja wprowadziłam modyfikację co do kolejności posiłków:
7 - śniadanie
10 - przekąska 1
13 - lunch
17 - obiad
20 - przekąska 2

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------



dlatego, że dieta jest podpisana dla kogo jest stworzona i każdy kto ją zakupił zdecydował się na jej nieupowszechnianie. Nikt jej nie włoży do neta, żeby potem być posądzanym... dieta jest płatna
A ja znalazłam stronkę, na której można dietę za darmo pobrać...
madzialena1820 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 11:40   #1519
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Dieta 3d chili

Słuchajcie.Czy na tej diecie tylko się wprowadza dane przyprawy, czy są też ograniczenia ilości i kaloryczności posiłków?
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 07:58   #1520
emailica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Słuchajcie.Czy na tej diecie tylko się wprowadza dane przyprawy, czy są też ograniczenia ilości i kaloryczności posiłków?

W diecie podane są ilości poszczególnych produktów.
Osobiście trzymałam się ściśle wytycznych. Dziennie wychodzi ok. 1000 kcal.
Są dobowe wahnięcia, ale moim zdaniem to dobre dla metabolizmu, jeśli wahnięcia te nie przekraczają 300 kcal.
Nic bym nie zmieniała, bo chudnie się nie dzięki samym przyprawom, ale też niskiej kaloryczności.
emailica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 12:28   #1521
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Słuchajcie.Czy na tej diecie tylko się wprowadza dane przyprawy, czy są też ograniczenia ilości i kaloryczności posiłków?
Po suwaczku widzę, że jesteś w ciąży, gratuluję
To jest dieta niskokaloryczna, ilości posiłków są do przyjęcia ale ich kaloryczność jest znacznie obniżona i dlatego sie na niej chudnie. Przyprawy mają wspomóc metabolizm, mam wrażenie że to efekt indywidualny, na jednych działa lepiej a na innych mniej...
Ja schudłam 6 kg przez 2 miesiace (kwiecień-maj) przy prawidłowym BMI, więc wynik niezły. Jojo nie mam.
Na pewno tej diety w ciąży nikt nie zaleci ze wzgl. na ograniczenie kalorii i zdrowych tłuszczów. Na zrzucanie kg pociążowych - jak najbardziej, tylko ostrożnie w czasie laktacji bo przyprawy zmieniają smak mleka.
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 13:25   #1522
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Dieta 3d chili

Oczywiście nie mam zamiaru stosować żadnej diety w ciąży, ewentualnie po( i po karmieniu), tak się z ciekawości pytałam.Dzięki
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 13:46   #1523
rene1984
Zakorzenienie
 
Avatar rene1984
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 967
Dot.: Dieta 3d chili

drogie Panie a moze ktoras z Pan ma owa dietke w pdf i jest sklonna sie podzielic, proszę o info na pw

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialena1820 Pokaż wiadomość
A ja znalazłam stronkę, na której można dietę za darmo pobrać...
podzielisz sie
rene1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:44   #1524
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Dieta 3d chili

mogłybyście mi podać składniki i sposób przygotowania do racuchów light, filetem z piersi z kurczaka w sosie jogurtowym oraz indyk z pieczarkami i porem?

BŁAGAM! będę bardzo wdzięczna : )
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 14:47   #1525
mimiwiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dieta 3d chili

Czy można stosować jadłospis przez 2 dni pod rząd dzień I, potem 2 dni dzień II i tak dalej żeby nie marnować produktów??? Czy dieta będzie skuteczna?
mimiwiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 13:50   #1526
am_am30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez KS1908 Pokaż wiadomość
Tyle czytam o diecie i mam mętlik. Bardzo bym chciała spróbować,ale boję się,że zostanę oszukana. Zapłacę i nie dostanę nic. W związku z tym baaaardzo mocno proszę o dietkę na maila. Jeśli jednak okaże się to wszystko kłamstwem i oszustwem stracę wiarę w ludzkość
To mój adres: karolinka1908@gmail.com
Witam ja również mam ogrooooooooooooomną prośbę o dietkę na maila am_am30@wp.pl. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam
am_am30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 13:58   #1527
Doreksik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 139
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez stokra83 Pokaż wiadomość
Byłam na diecie przed Wielkanocą i byłam z niej bardzo zadowolona! Generalnie schudłam wtedy pewnie z 4kg i miałam pociągnąć kolejny miesiąc, ale się nie udało (święta, majówki, itp.). Teraz trochę się znowu ze sobą gorzej czuję (nie było efektu jojo, ale wiecie - przestałam się pilnować i trochę to się rozjechało) i postanowiłam od poniedziałku wrócić!!
Mam dokładnie tak samo Zakończyłam dietę na początku lutego. Po miesiącu schudłam 6kg. Do tej pory niby nadal noszę ten sam rozmiar (mimo lekkiego folgowania sobie od czasu do czasu), ale chciałabym znów poczuć tą lekkość po posiłkach z dietki. Poza tym pod koniec sierpnia jadę nad morze - wiadomo, kostium kąpielowy Zaczęłam wczoraj
Doreksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 12:10   #1528
angobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez am_am30 Pokaż wiadomość
Witam ja również mam ogrooooooooooooomną prośbę o dietkę na maila am_am30@wp.pl. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Dlaczego ktoś płacić ma za diete a ktoś inny chce ją po prostu za darmo? Na maila możesz dostać dietke jak sobie ją kupisz.
angobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 12:18   #1529
Doreksik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 139
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez angobi Pokaż wiadomość
Dlaczego ktoś płacić ma za diete a ktoś inny chce ją po prostu za darmo? Na maila możesz dostać dietke jak sobie ją kupisz.
Zgadzam się. Jak na tak spektakularne efekty ta dieta kosztuje GROSZE. Poza tym dieta jest dostosowana do wieku i aktywności fizycznej każdego, kto ją kupi. Przed zakupem wypełnia się odpowiednią ankietę. Jadłospis musi być dopasowany do osoby, aby dieta przyniosła efekty
Doreksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 15:00   #1530
xBasiax
Raczkowanie
 
Avatar xBasiax
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć
Dietę zaczęłam wczoraj, i byłam bardzo zadowolona. Dania mi smakowały, porcje były idealne, nie czułam głodu jak przy innych dietach. Ku mojemu zaskoczeniu kefir z cynamonem i bananem jest świetny!
Ale dzisiaj... na obiad miałam kasze kuskus z papryczkami chili, i nie byłam w stanie tego zjeść. Jak Wy dajecie sobie radę z tymi papryczkami? Ja już się boję czekolady z chili...
Za papryką średnio przepadam, a w diecie pojawia się dość często. Czy myślicie, że jak zamienię serek wiejski z papryką na serek wiejski np z pomidorem lub ogórkiem to dieta nie zadziała jak powinna?
I jeszcze jedno pytanie: wszystkie produkty nabiałowe typu serki, mozzarella itp kupujecie light?
xBasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.