Operacje nosa - zbiorczy! cz.2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 18:54   #1
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???


Witam , chciałabym uzyskać informację na temat Macieja Pastuchy ze Szczecina. Cos mało jest uczestników z tej okolicy Polski, i bardzo ciężko zdobyć jakiekolwiek o nim opinie Z gory dziekuje za odpowiedź
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 19:02   #2
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Witam , chciałabym uzyskać informację na temat Macieja Pastuchy ze Szczecina. Cos mało jest uczestników z tej okolicy Polski, i bardzo ciężko zdobyć jakiekolwiek o nim opinie Z gory dziekuje za odpowiedź
Widziałam lifting, piersi i 2 nosy zrobione przez tego Doktorka Pacjentki przybyły ż z Anglii i Niemiec własnie do niego.
Rewelacja, a do tego przemiły facet
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 19:19   #3
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

No własnie się zastanawiam , bo znalazłam kilka opini poza Wizażem , no i wszystkie bardzo dobre, a mimo to mało o nim słychać...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:08   #4
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No własnie się zastanawiam , bo znalazłam kilka opini poza Wizażem , no i wszystkie bardzo dobre, a mimo to mało o nim słychać...
Pewnie nie musi się reklamować A efekty jego prac powalają na kolana... nie były dobre, ale doskonale
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:26   #5
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

Szkoda że nikt więcej
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:24   #6
KubekCzekolady
Raczkowanie
 
Avatar KubekCzekolady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

Miałam u niego robioną korekte uszu Doktor jest naprawdę profesjonalistą, a i sympatyczny bardzo. Polecano mi go. Uszy zoperował naprawdę rewelacyjnie. Miałam odstające a teraz wyglądają naturalnie i są hmm przyległe
Warunki są bardzo dobre. Całość ma charakter domu(np poczekalnia jako salon z telewizorem). Na stole operacyjnym wszystko odbywało się profesjonalnie, a ze miałam znieczulenie miejscowe żartowano ze mną i tłumaczono mi co bedzie wykonywane, żeby mnie chociaż trochę odstresować.
Słyszałam o nim wiele dobrego, sama się nie zawiodłam. Księga gości jest takze pełna wdzięcznych wpisów od ludzi z całej Polski, a nawet i zza granicy.
KubekCzekolady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 22:25   #7
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

Hmmm..cieszę się że słysze ciągle dobre opinie, dziwi mnie to, ponieważ mimo to jest bardzo mało o nim na internecie , a jak sa opinie to o implantach.Dziekuje Kubku Czekolady
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 13:39   #8
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

Hmmm..własnie dlatego się martwię...tylko 2 osoby na całym forum się odezwały
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 09:02   #9
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: M. Pastucha Szczecin...czy robił ktoś korekte nosa u tego lekarza???

Moja koleżanka robiła u niego nosek, bardzo zadowolona , wogóle nie widać blizn.
Ogólnie w Szczecinie chodza dobre opinie co do jego ,,prac twarzowych,,.
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 14:55   #10
dysiuunia
Raczkowanie
 
Avatar dysiuunia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rybnik/Ustroń
Wiadomości: 68
Operacja plastyczna nosa

Witam Drogie Wizażanki.

Mieszkam w Rybniku (woj. Śląskie) i poważnie zastanawiam się nad operacją plastyczną nosa. Jest duży i jest obiektem moich ogromnych kompleksów. Tylko nie wiem do kogo i gdzie mam się zwrócić. Może macie już to za sobą i możecie mi polecić lekarza/klinike? Jakie są także mniej-wiecej ceny tego zabiegu?
__________________
I choćbyś uciekał to ją gonisz,
I choćbyś się skrywał szukasz jej ...
NIEPOSKROMIONA


dysiuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 11:56   #11
Lavante
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja plastyczna nosa

Ja jestem wlasnie 3 dzien po operacji, lecz jestem z Warszawy. Kosztowało mnie to 7600 zl..co do innych miast w Polsce cena mysle wacha sie od 6000-8000 tys.
Lavante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 15:14   #12
ania771122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja plastyczna nosa

Cytat:
Napisane przez Lavante Pokaż wiadomość
Ja jestem wlasnie 3 dzien po operacji, lecz jestem z Warszawy. Kosztowało mnie to 7600 zl..co do innych miast w Polsce cena mysle wacha sie od 6000-8000 tys.
Napisz proszę jak sie czujesz po operacji ,ja mam teraz 21.o9.09 w Czechach -lecz dostałam infekcję gardła i biorę antybiotyki -i nie wiem co będzie dalej mnie to wyniesie 26000koron
ania771122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:36   #13
Wojtek2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Exclamation Krzywy nos po operacji...!

Witam serdecznie forumowiczow.
Moja milosc 8 lutego miala operacje nosa- usuniecie garba, poprawienie koncowki nosa, wizualnie mial byc takze krotszy- po operacji, 2tyg w gipsie, nosek oczywiscie, nastepnie kontrola i kolejny tydzien w gipsie.
Dobra, jak w temacie, nos jest krzywy.Nie byl przed operacja.Reszta ok.Dzis lekarz powiedzial ze cos nie tak poszlo ale ciezko powiedziec co i ze za niewielka oplata to poprawi za 6 miesiecy, !!!narazie moze go ugniatac po 30sek iles tam razy dziennie!!!!to normalne czy taki kiepski dowcip?
Jeszcze krotki opisik i pytanko.
Nos po lewej stronie ma jakby podlozne wgniecenie na calej dlugosci od lini oczu do platkow nosa, po prawej jest jakby bardzej miesisty-wybaczcie te naukowe terminy. Takze miejsce laczenia nosa z lukami brwiowymi sa rozne, prawy jakby ostrzejszy. On face, krzywy nos.
Czy mozliwe jest skrzywienie nosa przez zastosowanie zle uformowanego gipsu?
Czy chirurg ma obowiazek to naprawic?
Lepiej isc do innego chirurga czy zostac przy obecnym?
Czy te masowanie uciskanie faktycznie moze cos pomoc?

Prosze o odpowiedz. Moja dziewczyna jest zalamana, kosztowalo Ja to wiele bolu, czasu i nieglupia sumke a tu taki efekt. Moze cos wiecej trza napisac, tak zmusze Ja by odpisywala- ale to jak przestanie plakac.
Dziekuje i pozdrawiam.
Wojtek
ps. nie mam polskich znakow.
Wojtek2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 23:03   #14
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Krzywy nos po operacji...!

moim zdaniem za wczesnie na ocene efektu. jesli cos poszlo nie tak , to Twoja dziewczyna MUSI odczekac minimum pol roku. chociaz z tego co wiem przy tak powaznej korekcie ( na co wskazuje czas noszenia gipsu - byl stanowczo bardzo dlugi) trzeba odczekac rok...
moze sprawdzcie opinie o chirurgu , ktory ja operowal w necie?? wiekszosc chirurgow ma swoje mocne i slabe strony. sa np tacy co swietnie robia kosci i tacy , ktorzy rewelacyjnie robia czesc chrzestna. niestety sadzac z opisu sytuacji Twoja dziewczyna miala zwyczajnego pecha. czesc operacji sie nie udaje. wspolczuje komplikacji.
teraz odpowiedzi na pytania
1)tak masaz nosa pomaga i jest niezbedny w procesie gojenia!! dziwne jest , ze jest on jedynie sugerowany , z tego co wiem jest konieczny.
2) oczekiwanie na efekt po miesiacu jest glupota, przperaszam za slowo , ale nos goi sie rok. u wiekszosci pacjentow widac efekty po miesiacu , ale jest tez mniejsza grupa u ktorej nos wyglada normalnie po nawet 18 miesiacach.
3) opuchlizna z kosci , w miejscu miedzy brwiami schodzi do 3 miesiecy ( czasem 6) i schodzi tak , ze wyglada albo jak czolo slonia albo asymetrycznie co jest normalne
4)czesc chrzestna nosa gubi opuchlizne okolo 9-12 miesiaca a czasem i pozniej wiec nos , nawet dobrze zrobiony wyglada wtedy na krzywy , asymetryczny itp
5) rozmawialam z kilkoma chirurgami i kazdy podkreslal , ze ewentualne poprawki mozna wykonac po roku , wtedy sa one najbezpieczniejsze a takze KAZDY CHIRURG MA OBOWIAZEK wytlumaczyc pacjentce jak dlugo trwa proces gojenia , ewentualne powiklania itd. korekta nosa to operacja.
6) znam wiele dziewczyn po operce nosa i Twoja dziewczyna powinna uzbroic sie w cierpliwosc bo po miesiacu tylko kilka z nich bylo zadowolonych. bardzo wazne sa masaze, delikatne traktowanie noska , odlozenie okularow , odpowiednie spanie itd
7) z tego co piszesz chirurg byl kiepski bo nie wiem dokladnie w jaki sposob , ale jest mozliwosc poprawy wygladu nosa po operacji dzieki laserowi i powinien byl o tym wspomniec!!
8) jesli chirurg popelnil blad do czego sie przyznal - poprawke wykonuje sie wylacznie na jego koszt!!
9) niezaleznie od tego zasiegnalabym opinii ZNANYCH I DOBRYCH LEKARZY konsultacje sa darmowe lub platne , ale to nie sa duze kwoty a czas oczekiwania wynosi z reguly okolo tygodnia lub dwoch , szkoda twarzy na kolejne proby ,tego chirurga bez chocby konsultacji u kogos innego
10) jak Twoja dziewczyna przestanie plakac , spytaj sie jej jakimi kosmetykami pielegnuje swoj nowy nos to bardzo wazne
Zycze powodzenia
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:43   #15
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: Krzywy nos po operacji...!

Cześć Julianno Bardzo proszę o Twoja radę bo wydajesz sie bardzo zorientowana w temacie..widać ze duzo wiesz na ten temat!!! Jestm juz prawie 7 miesiac po operacji miałam całkowitą korekte...i dostrzegam asymetrie nosa ,po lewej stronie mam cały czas taka jakby narosl...uwypuklenie...w ogóle mam nierównosci pod skórą rózne, po prawej stronie sa mniejsze...ciągle mnie to niepokoi dlaczego po jednej stronie to wszystko jakos normalnie sie goi a po drugiej nie??? Bylam na konsultacji w 4 miesiącu wtedy tez mialam tą taka jakby asymetrie lekarz powiedzial ze trzeba czekać do roku....a ja jestem z natury pesymistka i boje sie ze cos poszlo nie tak...bo nikt na forum o takich rzeczach nie pisze o jakis asymetriach itd...niby to jest normalne przeciez kosc sie zrasta musi powstac blizna kostna itd tylko martwi mnie to ze tylko jedna strona jest taka wypukła dlaczego druga goi sie normalnie...jak naciagne troche skóre na nosie to widze takie jakby grudki uwypuklania róznego rodzaju nierównosci..taka jakby skorupe która otacza mój grzbiet nosa po lewej stronie jest wypukla a po prawej bardziej równa....co o Ty myslisz? czy cos jest nie tak ?jak myslisz??? lekarz kazal mi czekac a to czekanie mnie dobija tym bardziej ze z czasem ta wypuklośc nie za bardzo sie zmniejsza czasem jest nawet bardziej widoczna. Czy to sie wchlonie?????
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 15:38   #16
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Krzywy nos po operacji...!

Cytat:
Napisane przez Oliwika Pokaż wiadomość
Cześć Julianno Bardzo proszę o Twoja radę bo wydajesz sie bardzo zorientowana w temacie..widać ze duzo wiesz na ten temat!!! Jestm juz prawie 7 miesiac po operacji miałam całkowitą korekte...i dostrzegam asymetrie nosa ,po lewej stronie mam cały czas taka jakby narosl...uwypuklenie...w ogóle mam nierównosci pod skórą rózne, po prawej stronie sa mniejsze...ciągle mnie to niepokoi dlaczego po jednej stronie to wszystko jakos normalnie sie goi a po drugiej nie??? Bylam na konsultacji w 4 miesiącu wtedy tez mialam tą taka jakby asymetrie lekarz powiedzial ze trzeba czekać do roku....a ja jestem z natury pesymistka i boje sie ze cos poszlo nie tak...bo nikt na forum o takich rzeczach nie pisze o jakis asymetriach itd...niby to jest normalne przeciez kosc sie zrasta musi powstac blizna kostna itd tylko martwi mnie to ze tylko jedna strona jest taka wypukła dlaczego druga goi sie normalnie...jak naciagne troche skóre na nosie to widze takie jakby grudki uwypuklania róznego rodzaju nierównosci..taka jakby skorupe która otacza mój grzbiet nosa po lewej stronie jest wypukla a po prawej bardziej równa....co o Ty myslisz? czy cos jest nie tak ?jak myslisz??? lekarz kazal mi czekac a to czekanie mnie dobija tym bardziej ze z czasem ta wypuklośc nie za bardzo sie zmniejsza czasem jest nawet bardziej widoczna. Czy to sie wchlonie?????
A kto Cie operowal? I ile czasu nosilas gips? Jestem umowiona na zabieg i z tego co czytam to sama juz niewiem ile czasu sie go nosi
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:26   #17
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: Krzywy nos po operacji...!

Nazwiska doktora nie chce podawać...a gips nosilam tydzień
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:17   #18
kselokss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 840
Dot.: Krzywy nos po operacji...!

Cytat:
Napisane przez Oliwika Pokaż wiadomość
Nazwiska doktora nie chce podawać...a gips nosilam tydzień
Nie bede namawiac ale nazwisko dr mozesz spokojnie podac, nie bedziesz miec przez to zadnych nieprzyjemnosci a ostrzezesz innych
kselokss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:35   #19
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: Krzywy nos po operacji...!

nie chce mu robic ani reklamy ani antyreklamy dlatego nie podam.....a z nosami jest tak że trzeba czekać na końcowy efekt poł roku to jeszcze za mało

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

po co mam go tu 'obsmarowywać' jak moze nie ma powodu muszę po prosu poczekać jeszcze
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 14:26   #20
adam s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Krzywy nos po operacji...!

julianno piszę do ciebie bo mam pytanie?W grudniu 14 2011 miałem operację nosa.,przegrody nosowej itd.Gips nosiłem przez 10 dni.Minęło już 3 miesiące i ten nos jest krzywy.Z prawej strony jest wypukły,trochę mięsisty natomiast z lewej jest wklęsły więc wydaje się krzywy.Byłem na kontroli,lekarz powiedział ,że trzeba czekać,że nos dochodzi do siebie od pół do 1,5 roku.Mnie natomiast niepokoi to że nos jest czerwony,siny.O co chodzi,bo lekarz powiedział że muszę się zgłosić do dermatologa.nie uderzyłem się w nos,smarowałem go kremem nivea a póżniej kremem pimafucort,który lekarz mi przypisał.Teraz dał mi tabletki dalacin ale to i tak nie pomaga.O co chodzi jeśli ktoś coś wie na ten temat napiszcie.Please.Dzięki.
adam s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 15:43   #21
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Krzywy nos po operacji...!

Cytat:
Napisane przez adam s Pokaż wiadomość
julianno piszę do ciebie bo mam pytanie?W grudniu 14 2011 miałem operację nosa.,przegrody nosowej itd.Gips nosiłem przez 10 dni.Minęło już 3 miesiące i ten nos jest krzywy.Z prawej strony jest wypukły,trochę mięsisty natomiast z lewej jest wklęsły więc wydaje się krzywy.Byłem na kontroli,lekarz powiedział ,że trzeba czekać,że nos dochodzi do siebie od pół do 1,5 roku.Mnie natomiast niepokoi to że nos jest czerwony,siny.O co chodzi,bo lekarz powiedział że muszę się zgłosić do dermatologa.nie uderzyłem się w nos,smarowałem go kremem nivea a póżniej kremem pimafucort,który lekarz mi przypisał.Teraz dał mi tabletki dalacin ale to i tak nie pomaga.O co chodzi jeśli ktoś coś wie na ten temat napiszcie.Please.Dzięki.
z tego co wiem nos dlugo do siebie dochodzi, ale fakt, ze dostales dalacin swiadczy, ze cos jest nie tak. dalacin jest antybiotykiem wiec cos jest zle. ja udalabym sie do innego chirurga na konsultacje, a potem do dermatologa. moze byc tak, ze masz gruba skore i porobily ci sie ropne nacieki...
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 17:55   #22
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Krzywy nos po operacji...!

pomyliłam wątki

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2012-03-18 o 17:56
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 12:01   #23
kornelciaz
Przyczajenie
 
Avatar kornelciaz
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 24
Exclamation Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Witam

Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś dobrą klinikę/chirurga plastycznego w celu przeprowadzenia korekty nosa? Wstępnie jestem umówiona na konsultację w Klinice dr Sankowskiego ale od nadmiaru informacji w internecie mam ciągle wątpliwości co do wyboru chirurga.
Zastanawiam się również czy operacja nosa w maju/czerwcu jest dobrym pomysłem, gdyż do 3 m-cy po operacji nie powinno się opalać.
Będę wdzięczna za pomoc.
kornelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 15:21   #24
Polly Inn
Raczkowanie
 
Avatar Polly Inn
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 112
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Moja operacje przeprowadzal dr Marcin Jadczak, bylo to w WIM-ie na NFZ bo głownie chodzilo o przegrode, ale przy okazji dr poprawil tez ksztalt nosa. Wiem ze robi tez nosy prywatnie, musialabys poszukac w googlach. Ja jestem zadowolona
Polly Inn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:15   #25
maggiex20
Przyczajenie
 
Avatar maggiex20
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Hej! Też szukam jakiegoś dobrego chirurga.. w moim przypadku miasto jest obojętne. Zastanawiałam się nad Szczytem, bo bardzo podobają mi się jego noski, jednak te kolejki i cennik mnie przerażają..

Co do operacji w miesiącach maj/czerwiec.. na pewno wtedy trzeba bardziej na nosek uważać, unikać słońca. No i wiadomo, że przy wyższych temperaturach nos może troszkę bardziej puchnąć...
__________________
.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
.
maggiex20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:19   #26
kornelciaz
Przyczajenie
 
Avatar kornelciaz
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 24
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Dlatego się zastanawiam nad przełożeniem operacji po wakacjach. Z drugiej jednak strony tak bardzo ostatnio mi przeszkadza, ze nie mogę się doczekać operacji.
kornelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 21:08   #27
Polly Inn
Raczkowanie
 
Avatar Polly Inn
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 112
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Moze lepiej zrob po wakacjach, ja mialam operacje w styczniu i ciagle musialam wietrzyc zeby nie bylo za goraco i opuchlizna szybciej zeszla. W czerwcu to nawet wietrzenie nie pomoze, ale moze nie bedzie zle w koncu opuchlizna i tak schodzi po ok tygodniu
Polly Inn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 22:23   #28
maggiex20
Przyczajenie
 
Avatar maggiex20
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

W sumie gdybyś zdecydowała się na operację szybciej to już w wakacje mogłabyś cieszyć się nowym noskiem, a opuchlizna też by pewnie dawno zeszła.
__________________
.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
.
maggiex20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 14:44   #29
Maybei
Pieskowanie
 
Avatar Maybei
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 244
Unhappy Coś jest nie tak z moim nosem-wgłębienie w środku

Witam,
otóż od dawna mam ten sam problem, który wprowadza mnie już w kompleksy.
Mam jakiś nienormalny nos.
Chodzi o to, że na środku jest tak jakby przedzielony na pół.
Gdy go dotykam wyraźnie czuć to wgłębienie, który idzie przez cały czubek do dołu.
Tak jakby nos był zrobiony z plasteliny, a ty byś na jego czubku wgniótł kreskę na sam dół.
Nie zawsze jest to widoczne, bo zależy jak pada światło,
Zazwyczaj jak świeci z boku to po prostu to widać
Wstydzę się czasami na kogoś patrzeć, bo akurat światło mogło ułożyć się niekorzystnie i wyglądam jak dziwak.
Ogólnie to jego kształt jest normalny, tylko na środku tego czubka jakieś cholerne wgłębienie Może wypełnienie tego jest możliwe?
Dodam,że mam to od dziecka, no ale nie zwracałam uwagi na to jak byłam mała, bo nawet wtedy tego nie widziałam,.
Babcia mówi,że od dzieciństwa trochę to mi się zmniejszyło, ale nadal jej widoczne. Pomocy
Maybei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 21:48   #30
kupiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 107
Dot.: Korekta nosa - chirurg plastyczny Warszawa

Cytat:
Napisane przez Polly Inn Pokaż wiadomość
Moze lepiej zrob po wakacjach, ja mialam operacje w styczniu i ciagle musialam wietrzyc zeby nie bylo za goraco i opuchlizna szybciej zeszla. W czerwcu to nawet wietrzenie nie pomoze, ale moze nie bedzie zle w koncu opuchlizna i tak schodzi po ok tygodniu
opuchlizna schodzi po tygodniu - czy jesteś tego pewna? Jeśli nie to nie pisz bzdur!
kupiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 20:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.