kiedy okres po luteninie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 20:03   #1
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21

kiedy okres po luteninie??


otoz mam taki problem, nie biore tabsow od 10 miesiecy moje cykle wahaja sie w granicach 35-40 dniowych, ostatni okres mialam 20 kwietnia ktory tez wystapil po 42 dniach, bralam teraz luteine przez 7 dni po 3 razy dziennie, czekam juz 2 dzien i nie wiem jak dlugo mam czekac...
czy ktoras wie jaki jest czas oczekiwania kiedy powinien pojawic sie okres po lutenie, robilam 2 testy ciazowe i byly negatywne, a normalnie powinnam dostac juz na dniach nastepny okres
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:10   #2
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Witam

czekasz drugi dzień?
na okres po luteinie mozesz czekac nawed do 10 dni a zdarza sie i wiecej.
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:17   #3
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: kiedy okres po luteninie??

czyli spokojnie mam czekac, a co jesli nie dostane, czy to bedzie oznaczac ciaze?? testy robilam 2 razy jeden po 14 dniach a drugi tydzien po nim, oba negatywne, wiem ze nie sa 100% ale mam nadzieje ze to nie ciaza..
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:19   #4
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: kiedy okres po luteninie??

poczekaj... jesli po 10 dniach nie przyjdzie @ to wtedy powtórz test -ale mysle ze @ jednak zaskoczy cie wcześniej

buziaczki
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 14:20   #5
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: kiedy okres po luteninie??

spokojnie, ja biorę luteinę w troszke mniejszych dawkach niz Ty,ale okres dostaję jak w zegarku po 2 tygodniach od wzięcia ostatniej tabletki lekarz powiedzial ze w porzadku, wiec mu ufam
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 11:31   #6
shaolinka
Przyczajenie
 
Avatar shaolinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Witam Was. Zeby nie zakladac jeszcze jednego takiego tematu podpinam sie tutaj. Mam problem. Otoz moja ginekolog przepisala mi luteine na wywolanie okresu. Ostatnio mialam na poczatku kwietnia, a w maju dwudniowe malutkie plamienie. Podczas badania (zwykle i usg) pani doktor ciazy nie stwierdzila. Bralam przez 10 dni dwa razy dziennie po jednej. Wedlug pani doktor @powinnam dostac kilka dni po odstawieniu. Minelo juz prawie dwa tygodnie a @ nie ma(16 czerwca ostatnia tabletka). Pobolewa mnie brzuch jak przed@ od kilkunastu dni. Do tego piersi sa jakby wieksze, a temperatura utrzymuje sie w granicach 37-37,2. Dodam, ze z mezem chcemy miec dzidzie. Od wrzesnia probujemy i jak na razie nic Nie wiem co mam o tym wszytkim myslec. Wizyte mam 16 lipca. Do tego czasu mialam zrobic badania w 3 i 21 dniu cyklu(FSH i progesteron). Ale jak nie ma@ to ich nie zrobie.

Doradzcie dziewczyny czy takie objawy moga swiadczyc o ciazy?? Pomomo ze badanie ginekologiczne jej nie wykazalo? Moze jestem tylko przewrazliwiona i mam dalej czekac na@.
shaolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 11:51   #7
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Ja po lutenylu czekałam około dwa tygodnie, ale krwawienie pojawiło się.
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 12:55   #8
shaolinka
Przyczajenie
 
Avatar shaolinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Jutro bedzie dwa tygodnie jak juz czekam na luteinowa@. Wiem ze to juz dlugo i dlatego mam nadzieje i wolalabym zeby nie przyszla tylko te bole jakby miesiaczkowe . Poczekam do przyszlego tygodnia i wtedy zrobie test.
shaolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 17:23   #9
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: kiedy okres po luteninie??

no i doczekalam sie, dostalam wczoraj tzn. po 5 dniach,dzieki za odpowiedzi!!
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 16:12   #10
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: kiedy okres po luteninie??

i znowu czekam na okres ktory mialam ostatni raz 29.czerwca , teraz jestem w Polsce, zrobilam juz badania hormonalne i wyszlo ze mam za maly poziom progesteronu tzn.0,3 i jesli chodzi o faze owulacyjna czy lutealna to wlasnie jest go za malo, tylko ze ja nie wiem jaka u mnie faza poniewaz mam taki dlugi cykl, w czwartek ide do ginekologa do sie dowiem co jest grane... a od kwietnia juz 4 kg przytylam, moze to woda sama nie wiem..no chyba ze to ciaza bo testu nie robilam ,ale nie czuje tak
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 16:22   #11
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: kiedy okres po luteninie??

ja po luteinie piwrszy raz dostałam po 11 dniach, następny już następnego dnia po odstawieniu... co do tycia, to wydaję mi się, że same hormony nie działałły na przybieranie na wadze, a mój zwiększony przez nie apetyt
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 17:22   #12
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: kiedy okres po luteninie??

byłam dzis u ginekologa i mialam robione usg dopochwowo. nie ma zadnego torbiela, zadnego zapalenia, zadnej ciazy a okresu nie ma..
mam za niski poziom progesteronu i stad faza owulacyjna jest nieprawidłowa, kolejna wizyta za 2 tyg poniewaz musze poczekac co dalej w tej fazie sie dzieje..dopiero potem lakarz podejmie leczenie.
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 19:32   #13
Hanulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Witajcie

Dopisuję się tutaj, ponieważ mam podobny problem, choć nie identyczny. Chciałabym mianowicie wiedzieć, po ilu dniach od zastrzyków domięśniowych z progesteronem (50mg pierwszego i trzeciego dnia, piątego dnia 25mg) mogę się spodziewać okresu?
Hanulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 12:04   #14
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Witajcie
Dziś przyjmę 5 tabletkę luteiny, czekam na okres i go nie ma.. do tego mam dużo białego śluzu.. nie wiem co to oznacza. Dodam, ze biorę 1 tabletke dziennie. I czekam i czekam i nic..
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 14:17   #15
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Ale w którym dniu cyklu jesteś?
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 15:05   #16
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Ale w którym dniu cyklu jesteś?
@ mi się spoźnia, bo odstawilam plastry, 9sierpnia miałam ją dostać i nic. Więc ginekolog zapisał mi luteinę przez 7 dni po 1 tabletce( biorę ja od 16sierpnia) Powiedział, że mogę dostac okres w ciągu brania lub po odstawieniu. KIedy dostanę @ mam od 16dnia cyklu brac znów przez 10 dni. A jeśli nie dostanę to tez brać od 16 dnia cyklu,tylko jak sobie to obliczyc, skoro moge nie dostać @ przecież rozregulowane to wszystko;/ ? 1 dzień cyklu mam przyjąć taki jaki miałabym dostać @stosując plastry? Pisałam o tym w innych wątkach i już nic nie rozumiem.

Edytowane przez malina885
Czas edycji: 2010-08-20 o 15:09
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 15:09   #17
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Po luteinie po jej odstawieniu miesiączka może przyjść nawet po 2 tygodniach,więc póki co nie martw się,że bierzesz,a nie masz.

a i ginekologiem nie ejstem,ale jakoś wydaje mi się,że jak na spóźniająca miesiączkę bierzesz małą dawkę,bo ja zawsze jak szłam i mówiłam,że mi się miesiączka juź spóxnia to dostawałam np.4 dni po 2 tabletki dziennie,ale w końcu ginekolog wie lepiej i to on do nas dostosowuje

Dopisałaś więc już piszę.Masz czekać na miesiączkę,bo nie od razu możesz dostać tylko tak jak mówię nawet po 2 tygodniach.W ciąży na pewno nie jesteś?Bo jak się jest w ciąży to luteina pomaga utrzymać ciążę i wtedy krwawienia nie dostaniesz.Jak nie ejsteś w ciąży to spokojnie czekaj.Ja kiedyś czekałam 14 dni.Jeśli zaś nie dostaniesz to wtedy udaj się do ginekologa,bo w koncu coś jest wtedy nie tak.Tylko,że może bierzesz za małą dawkę i przez to tak wygląda,ale póki co w ogole nie panikuj,bo wcale nie jest powiedziane,że jest już za późno na okres.Ja biorąc luteinę jak się opoźniała miesiączka nigdy nie dostałam w czasie brania,a zawsze po odstawieniu.
__________________


Edytowane przez krooolewna
Czas edycji: 2010-08-20 o 15:15
krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 15:23   #18
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Po luteinie po jej odstawieniu miesiączka może przyjść nawet po 2 tygodniach,więc póki co nie martw się,że bierzesz,a nie masz.

a i ginekologiem nie ejstem,ale jakoś wydaje mi się,że jak na spóźniająca miesiączkę bierzesz małą dawkę,bo ja zawsze jak szłam i mówiłam,że mi się miesiączka juź spóxnia to dostawałam np.4 dni po 2 tabletki dziennie,ale w końcu ginekolog wie lepiej i to on do nas dostosowuje
Czyli brac normalnie jak miałam brać. I czekac na @. A jeśli nie będę jej mieć do 2 tyg. to juz nie bede brała od 16 dnia cyklu, skoro nie mogę go obliczyc nie mając ' normalnej' @. Tak mi sie wydaje, ale może sie myle?

No właśnie mam 1 tabletkę przez 7dni brać, nie wiem dlaczego tak ..

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Po luteinie po jej odstawieniu miesiączka może przyjść nawet po 2 tygodniach,więc póki co nie martw się,że bierzesz,a nie masz.

a i ginekologiem nie ejstem,ale jakoś wydaje mi się,że jak na spóźniająca miesiączkę bierzesz małą dawkę,bo ja zawsze jak szłam i mówiłam,że mi się miesiączka juź spóxnia to dostawałam np.4 dni po 2 tabletki dziennie,ale w końcu ginekolog wie lepiej i to on do nas dostosowuje

Dopisałaś więc już piszę.Masz czekać na miesiączkę,bo nie od razu możesz dostać tylko tak jak mówię nawet po 2 tygodniach.W ciąży na pewno nie jesteś?Bo jak się jest w ciąży to luteina pomaga utrzymać ciążę i wtedy krwawienia nie dostaniesz.Jak nie ejsteś w ciąży to spokojnie czekaj.Ja kiedyś czekałam 14 dni.Jeśli zaś nie dostaniesz to wtedy udaj się do ginekologa,bo w koncu coś jest wtedy nie tak.Tylko,że może bierzesz za małą dawkę i przez to tak wygląda,ale póki co w ogole nie panikuj,bo wcale nie jest powiedziane,że jest już za późno na okres.Ja biorąc luteinę jak się opoźniała miesiączka nigdy nie dostałam w czasie brania,a zawsze po odstawieniu.
W ciązy nie jestem, bo nie współżyłam w tym czasie od odstawienia plastrów, żadnej torbieli nie mam. Miałam robione USG dopochwowe i wszystko jest ok. Tylko martwię się tym brakiem okresu.. bo brzuch mnie pobolewa czasami( nie wyem czy to na @) i mam taki śluz ciągnący sie.. juz sama nie wiem co się dzieje

Edytowane przez malina885
Czas edycji: 2010-08-20 o 15:14
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 15:25   #19
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
Czyli brac normalnie jak miałam brać. I czekac na @. A jeśli nie będę jej mieć do 2 tyg. to juz nie bede brała od 16 dnia cyklu, skoro nie mogę go obliczyc nie mając ' normalnej' @. Tak mi sie wydaje, ale może sie myle?

No właśnie mam 1 tabletkę przez 7dni brać, nie wiem dlaczego tak ..
Tak czekaj,choć jakaś dziewczyna mówiła,że po 2 tygodniach dostała,ale ja kiedyś czekałam do 2 tygodni i zadzwoniłam do ginekolog i mi kazała jeszcze wziąć przez 4 dni po 2 razy dziennie.
Od lipca biorę tabletki Cyclo Progynova,dostałam miesiączki 6.08,potem miałam usg ginekologiczne i 13.08(czyli to był 5 dzień brania drugiego opakowania) moja nowa pani ginekolog powiedziała,że tabletki są za ostre na tak młodą dziewczynę jak ja i żeby odstawiła mimo że to jest 5 dzień brania tabletki i kazała mi brać luteinę właśnie od razu 2 razy dziennie i stąd się zdziwiłam.Chyba tylko raz mi się zdarzyło ze od 16 dnia cyklu miałam brać raz dziennie,bo tak zawsze 2 razy dziennie,więc stąd tak powiedziałam.Może dlatego jeszcze nie masz miesiączki,bo po prostu za słaba dawka i miesiączka będzie po odstawieniu później.Na razie sie nie przejmuj kompletnie

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość

W ciązy nie jestem, bo nie współżyłam w tym czasie od odstawienia plastrów, żadnej torbieli nie mam. Miałam robione USG dopochwowe i wszystko jest ok. Tylko martwię się tym brakiem okresu.. bo brzuch mnie pobolewa czasami( nie wyem czy to na @) i mam taki śluz ciągnący sie.. juz sama nie wiem co się dzieje
Na serio nie przejmuj się,widzisz na usg wyszło wszystko okPo prostu musisz dać czas organizmowi do zmian
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 15:29   #20
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Tak czekaj,choć jakaś dziewczyna mówiła,że po 2 tygodniach dostała,ale ja kiedyś czekałam do 2 tygodni i zadzwoniłam do ginekolog i mi kazała jeszcze wziąć przez 4 dni po 2 razy dziennie.
Od lipca biorę tabletki Cyclo Progynova,dostałam miesiączki 6.08,potem miałam usg ginekologiczne i 13.08(czyli to był 5 dzień brania drugiego opakowania) moja nowa pani ginekolog powiedziała,że tabletki są za ostre na tak młodą dziewczynę jak ja i żeby odstawiła mimo że to jest 5 dzień brania tabletki i kazała mi brać luteinę właśnie od razu 2 razy dziennie i stąd się zdziwiłam.Chyba tylko raz mi się zdarzyło ze od 16 dnia cyklu miałam brać raz dziennie,bo tak zawsze 2 razy dziennie,więc stąd tak powiedziałam.Może dlatego jeszcze nie masz miesiączki,bo po prostu za słaba dawka i miesiączka będzie po odstawieniu później.Na razie sie nie przejmuj kompletnie

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



Na serio nie przejmuj się,widzisz na usg wyszło wszystko okPo prostu musisz dać czas organizmowi do zmian
Dzięki Mam nadzieję, że będzie OK. Ale obawiam się, że coś jest nie tak..
Przed stosowaniem plastrów miałam nieregularne cykle i dlatego teraz jest jak jest.. No nic najwyzej wezmę luteinę do końca i poczekam 2 tyg.
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 15:32   #21
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Oj znam ten ból z nieregularnymi cyklami i znam tez ten strach na oczekiwanie miesiączki,ale na pewno dostaniesz Powodzenia
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 15:38   #22
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: kiedy okres po luteninie??

[QUOTE=krooolewna;21509436]Oj znam ten ból z nieregularnymi cyklami i znam tez ten strach na oczekiwanie miesiączki,ale na pewno dostaniesz Powodzenia[/QUOTE

No widzę, że nie jestem z tym sama Już pomalu schizuje;/ nie wiem nawet czy nie wmawiam sobie bólu tego brzucha i jajnika;/ ehh
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 15:59   #23
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Ja dopiero co pozbyłam się torbieli jajnika,ale mam powiększone jajniki i powiem Ci szczerze,że nie ma aż takiego bólu przy torbieli czy powiększonych jajnikach,więc nie ma co panikować Poza tym może ja się nie znam,bo mam choroby,ale mnie przy braniu luteiny boli mnie jajnik ,bo może się tam coś wytwarza itp.Nie panikuj i nie wmawiaj nic sobie Jesteś po dokładnym badaniu,więc nie może Ci nic być z jajnikami
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 20:40   #24
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: kiedy okres po luteninie??

No więc tak. Dziś wzięłam ostatnią tabletkę luteiny, a okresu brak. Więc czekam czekam... zobaczymy co z tego wyniknie. Czekam 10 dni, jak nie będzie to dzwonię d gina
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 09:58   #25
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Dziewczyny, jak długo luteina może wstrzymywać okres? Jest już 3 dzień po terminie, a gin. kazał brać cały czas, nie odstawiać, aż do pojawienia się miesiączki. Ciąży nie ma bo test neg. ale i tak nie kazał odstawiać.

Tylko kiedy ten okres może przyjść?

Dzięki wielkie za odp.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Właśnie doczytałam odpowiedzi
Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
czekasz drugi dzień?
na okres po luteinie mozesz czekac nawed do 10 dni a zdarza sie i wiecej.
Poważnie?!?

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
poczekaj... jesli po 10 dniach nie przyjdzie @ to wtedy powtórz test -ale mysle ze @ jednak zaskoczy cie wcześniej

buziaczki
No to czekamy

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Ja po lutenylu czekałam około dwa tygodnie, ale krwawienie pojawiło się.
Strasznie długo!!! To cykl by wyszedł 45 dni? !
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 13:12   #26
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Ja czekam do 2 tygodni czasem,ale zwykle dostaję po 7-8 dniach po odstawieniu.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:19   #27
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: kiedy okres po luteninie??

A jak ktoś ma regularne okresy i ma dostać okres 29dni cyklu, a ostatnią tabletkę luteiny bierze 26 dnia cyklu, to dostanie miesiączkę swoim w swoim rytmie czy luteina może przesunąć okres?
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:40   #28
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Ja dostaję 4 dni od odstawienia. Dostałam tak i teraz, ale okres jest koloru brązowego ( juz 3 dzień)Nie wiem o co chodzi, mam nadzieje, że to przez przeziebienie, które mnie złapało i kupę stresu, który dał mi w kość
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 08:25   #29
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: kiedy okres po luteninie??

ja dostawalam tak
lek zalecil - bralam 2 tab 5 dni - po 4 dniach
bralam juz wg wlasnego widzi mi sie tez chyba 2 tab dziennie- dostalam w trakcie cvhyba w 2 czy 3 dniu
i teraz wzielam 3 czy 4 tab dziennie, dostalam w trakcie na 3 dzien
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 08:59   #30
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Ja czekałam około tygodnia, po tygodniu ssania luteiny dopiero dostawałam okresu.
Mój cykl wtedy: 44dni + tydzień niewłaściwego stosowania luteiny + po tygodniu stosowania właściwego --> okres (co w sumie daje 58dni). Tak miałam 1 raz, po wywołaniu zaczęłam brać tabletki hormonalne na unormowanie.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 22:43:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.