Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-06, 21:48   #2101
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Moje wloski wymagaja raczej przeczesania i tak sobie rozmyslam, jak najwygodniej bylo by naniesc ten wosk na brwi? Pomaziac po wosku spiralka i przeczesujac je rozprowadzic wosk... a moze nalozy mi sie na szczoteczke za duzo wosku?
Z drugiej strony, po cholere mi to? Moja brwi zaczynaja z wiekiem plowiec. Na lewej mam juz ze 3 siwe wloski, ktorych juz nie wyrywam, bo przez takie usuwanie nie sa juz tak geste jak w mlodych latach ( choc pewnie nie jedna z was powie ze sa idealne, geste itd ) i dlatego zrezygnowalam z uzupelniania ich cieniem,a przenioslam sie na te barwione maskary do brwi. Tylko nie zawsze mam ten stopien utrwalenia co bym sobie rzeczyla i czasami pare wloskow tancuje z rajki :-/ Wczesniej przez ponad 20 lat uzywalam odzywki z CC, ale jakis czas temu zmienili ja i juz tak nie utrwala na beton, jak wczesniej, wiec rownie dobrze moge sie maziac innymi rzeczami i miec taki sam stopien utrwalenia plus pokolorowanie tych wyplowialych wloskow, czego sie cieniem nie da zrobic...
my pudernice nie mamy latwo
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 23:13   #2102
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny wlasnie przypadkiem odkrylam do 18-tego jest 15% na Lily Lolo w ecco-verde
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 13:04   #2103
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Candy Killer, miala bym do ciebie prosbe. Moglabys cos o pedzlach LL powiedziec?
Na KWC sa stare, a mnie oczywiscie one nie interesuja. Widze na blogu, ze masz i belding i ten zwykly do cieni. Po zdjeciach bym powiedziala, ze ten do cienie nie jest taki plaski i sztywny jak typowy jezyczek. Powiedzialabym ze troche przypomina pedzel Zoeva 227, ktory ma byc zamiennikiem Mac 217. mam Zoeva, ale w tej chwili mam go w kosmetyczce na wyjazdach. bedac w Pl, stwierdzilam, ze moze i na codzien jednak powinnam go miec, ale nie chce go wyciagac z kosmetyczki. Pozniej pewnie zapomne zapakowac go spowrotem jak bym miala wyjazd. Kocham pedzle EDM, ale oni nie maja takiego. ich jezyczek do cieni jest typowo plaski, nic puszystkosci nie ma i jest twardy. Nakladam nim primer od LL. Czy ten pedzelek do cieni od LL jest troche puszysciejszy, tak jak po zdjeciu wnioskuje, czy jednak jest typowo jezyczkowy, twardy, zero puszystkosci w nim? Myslalam o tym pedzlu do blendowania, ale on taki miotelkowy mi sie wydaje, a taki juz mam od EDM. Owszem mozna nim naniesc cien na cala powieke, ale jednak trwa to troche. Jednak do tego moglby byc ciutke bardziej zwarty i pomyslalam, ze kupie sobie cos z mineralnych marek, co przypomina ta Zoeva albo jak ktos woli Maca.
Umialabys cos o twoich pedzlach napisac? Dobre wnioski po zdjeciach wyciagnelam, czy jednak powinnam sobie dac spokoj?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 18:45   #2104
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

w pędzlach lily lolo nie ma takiego pędzla jak Zoeva włosie jest syntetyczne,dłuższe i bardziej miękkie przez co nieco słabiej rozciera
mam większość pędzli LL i nie ma tam takich pędzli do rozcierania jak ma Zoeva..one są zupełnie inne ja nimi nakładam cień na całą powiekę i od razu rozcieram
ten środkowy na drugim zdjęciu jest fajny bardzo no i pierwszy do brwi...uwielbiam (kotm i gdzies go ukradl kilka dni temu i nie moge znalezc..musze kupic ze 2 jeszcze hehe )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lilylolo-pedzle.jpg (78,4 KB, 33 załadowań)
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 20:55   #2105
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

O tes srodkowy mi wlasnie chodzi, przypomina Zoeve, jesli by byl ciut bardziej zwarty to nic nie szkodzi. Nie musi byc idealnie taki sam, a po zdjeciu wydaje sie zblizony. Chce cos co jest mniejsze od EDM kabuki . Uwielbiam ten kabuki do oczu, nakladam nim cien na cala powieke i jednoczesnie w zalamanie, ale w zaleznosci od koloru to czasami jest mi jednak zbyt nieprecyzyjny i przydalo by sie cos mniejszego. Jasny cien ok, ale juz ciemniejszy to jednak ten kabuki jest mi troche przyduzawy zeby dobrze naniesc i rozetrzec cien w zewnetrznym kaciku i w zalamaniu. Lubie miekkie kontury, ale jakas taka rozmemlana mi sie czasami wydaje. Ten pedzel LL ksztaltem przypomina mi Zoeve i tak sobie myslalam, ze moze i podobna wielkosc ma, a jesli jest bardziej zwarty od typowego miotelkowego blendera, to moglabym jedynm pedzelem naniesc cien na cala powieke i jeszcze wycieniowac zewnetrzny kacik i zalamanie powieki i do tego nie musialabym sobie potem paluchem cienia przycierac, co w przypadku ciemniejszych cieni ma miejsce jesli nakladam je tym duzym kabuki od EDM, a co nie ma miejsca jak uzywam Zoevy. EDM kabuki jednak zostawie sobie do jasnych cien bazowych, ktore nakladam na cala powieke az pod brwi.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-01-11 o 20:58
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 22:19   #2106
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

jutro zrobie Ci zdjęcie porównawcze między LL a zoeva bo dla mnie to 2 różne pędzle..oba fajne, ale różne
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 09:26   #2107
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Z gory dziekuje
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 14:51   #2108
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Po testowaniu probki w sloiczku podkladu LL doszlam do wniosku ze kolor blondie jest moj. Wczesniej dostalam odsypke od wizazanki z ktora sie wymienialam i mi pasowal, ale nie bylam przekonana czy aby napewno. zamowilam trzy kolory z zestawu do jasnej cery i jednak blondie to moj odcien. zamowilam pelne opakowanie. Wogole musze stwierdzic, ze ten sam podklad jak kolor niby wydajacy sie ok dla nas, jednak nim nie jest to podklad moze sie dziwnie zachowywac na skorze. tak narzekalam an Warm Peach, przeciez wtapial sie ladnie, a jego zolte zabarwienie neutralizowalo czarwonosci i zielony korektor moglam sobie darowac. A jednak zle sie nosil, przy Blondie to zupalenie inna bajka. Nie mialam takich klopotow, a ze moje ukochane Chrimaluxe w zimie, kiedy cera bywa przysuszona , nie wygladaja za dobrze, to postanowilam, ze na ten okres bede miala inny podklad. LL mi sie spodobalo, mimo ze az takiego mocnego krycia nie ma, to ladnie ujednolica buzie. Jak zaczenie sie robic cieplej i cera mocniej przetluszczac i LL beda juz gorzej wygladac, to wiadomo bede uzywac Chrimaluxe, bo te znow nie ciastola sie tak na przetluszczonej cerze.
Przy okazji wzielam znow maskare( mam jeszcze poprzednia wiec nowy egzemplarz poczeka na swoja kolej, zobaczymy czy tez bede musiala ja rozrzedzac czy poprostu ta pierwsza taka lewa mi sie trafila), bo pod wzgledem trwalosci to najlepsza naturalna maskara jaka mialam, a i tez cos z rzesami robi.
Przy okazji wzielam jeszcze sciety pedzelek do kresek. Moj ukochany EDM troche stracil forme i pomyslalam, ze zobacze jaki jest LL. Szkoda ze po drugiej stronie jest dla mnie, nieprzedatna gabeczka. taka gabeczke juz mialam od TBS. tez byla taka szpiczasta i twarda. ja sobie tylko krzywde na powiece umiem czyms takim zrobic. Pedzelek uzylam juz dwa razy. raz robilam kreske czarnym cieniem LL; a drugi raz granatem od Andrea Biedermann i bardzo dobrze sie maluje. Jego maly rozmiar mi pasuje. Ciekawe czy wlosie przy codziennym uzywaniu nie odksztalci sie z czasem .
Wszystko zamowilam z 10% upustem.

Poza tym bardzo podobaja mi sie nowe opakowania. Sa o wiele ladniejsze od starych
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 19:24   #2109
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Zamówiłam w ciemno podkład i korektor Lily lolo. Jestem zachwycona lekkością i efektem, jaki można dzięki nim uzyskać. O ile z podkładem trafiłam w dziesiątkę, to korektor do niczego się nie nadaje. Na mojej skórze jest wyraźnie różowawy . Korektor chciałam używać na przebarwienia i wypryski. Miałam nadzieje, że odcień Barely beige, będzie najbardziej zbliżony do podkładu China doll, ale grubo się pomyliłam. Jak oglądałam filmiki/zdjęcia z korektorami to były wyraźnie jaśniejsze od dedykowanych dla nich podkładów, a nie chciałam żeby mi narobił białych placków więc wzięłam drugi z możliwych.

Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 00:32   #2110
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
Zamówiłam w ciemno podkład i korektor Lily lolo. Jestem zachwycona lekkością i efektem, jaki można dzięki nim uzyskać. O ile z podkładem trafiłam w dziesiątkę, to korektor do niczego się nie nadaje. Na mojej skórze jest wyraźnie różowawy . Korektor chciałam używać na przebarwienia i wypryski. Miałam nadzieje, że odcień Barely beige, będzie najbardziej zbliżony do podkładu China doll, ale grubo się pomyliłam. Jak oglądałam filmiki/zdjęcia z korektorami to były wyraźnie jaśniejsze od dedykowanych dla nich podkładów, a nie chciałam żeby mi narobił białych placków więc wzięłam drugi z możliwych.

Kurczę, a to zadziwiające.... Ja mam podkład China Doll i korektor Barely Beige jest dla mnie wprost idealny.
Jak używasz korektora? Jeśli nanosisz go na podkład to może spróbuj pare razy najpierw nałożyć korektor a dopiero potem podkład? Moim zdaniem tak użyty korektor sprawdza się dużo lepiej,.ładniej się wtapia i dłużej utrzymuje

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 08:05   #2111
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Kurczę, a to zadziwiające.... Ja mam podkład China Doll i korektor Barely Beige jest dla mnie wprost idealny.
Jak używasz korektora? Jeśli nanosisz go na podkład to może spróbuj pare razy najpierw nałożyć korektor a dopiero potem podkład? Moim zdaniem tak użyty korektor sprawdza się dużo lepiej,.ładniej się wtapia i dłużej utrzymuje

Ślę z fołna
Nakładam pod podkład i mam wrażenie, że on wręcz podbija mi zaczerwienienia. O ile china doll utlenia się w stronę żółtą to ten z kolej idzie w różowe tony i robi ze mnie świnkę, a ja jestem żółto-zielona Na dłoni tak tego nie widać, bo nie mam zaczerwienień ale widać trochę różnicę w odcieniach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00496.jpg (41,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00497.jpg (49,2 KB, 41 załadowań)
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 13:05   #2112
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy miała któraś z Was róż mineralny z Lily Lolo? Zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem jak długo utrzymuje się na twarzy. Nigdy wcześniej nie miałam żadnych kosmetyków mineralnych.
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 14:20   #2113
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Czy miała któraś z Was róż mineralny z Lily Lolo? Zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem jak długo utrzymuje się na twarzy. Nigdy wcześniej nie miałam żadnych kosmetyków mineralnych.
Ja mam jedynie próbki i nie do końca umiem się nimi obsługiwać(jestem przyzwyczajona do róży Bourjois). Nie wychodzi mi równomierne nałożenie.
od lewej Ooh La La, Clementine, Beach Babe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00510.jpg (62,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00512.jpg (83,8 KB, 18 załadowań)
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 17:46   #2114
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Na ecobelle.pl promocja na podkłady Lily Lolo -15% z kodem LILYPO15. Ważne do 26.02.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:23   #2115
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
Ja mam jedynie próbki i nie do końca umiem się nimi obsługiwać(jestem przyzwyczajona do róży Bourjois). Nie wychodzi mi równomierne nałożenie.
od lewej Ooh La La, Clementine, Beach Babe
Ja z różami mineralnymi (z Lily Lolo nie miałam, ale AM też ma świetną pigmentację i łatwo o plamy) miałam duży problem, najlepszym rozwiązaniem okazał się zakup pędzla Hakuro H21 - fajna, rozczapierzona miotełka Odrobinka różu do miseczki / głębokiej przykrywki, obtoczyć pędzel i wychodzi genialna mgiełka koloru nawet przy słabych umiejętnościach Przy innych pędzlach dedykowanych do różu mineralnego łatwo o efekt zakreślacza na twarzy.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
Nakładam pod podkład i mam wrażenie, że on wręcz podbija mi zaczerwienienia. O ile china doll utlenia się w stronę żółtą to ten z kolej idzie w różowe tony i robi ze mnie świnkę, a ja jestem żółto-zielona Na dłoni tak tego nie widać, bo nie mam zaczerwienień ale widać trochę różnicę w odcieniach.
Bardzo dziękuję za te zdjęcia, podoba mi się China Doll
Dałabyś radę porównać go do jakiegoś podkładu płynnego albo masz może porównanie z AM?
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:47   #2116
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50386617]

Bardzo dziękuję za te zdjęcia, podoba mi się China Doll
Dałabyś radę porównać go do jakiegoś podkładu płynnego albo masz może porównanie z AM?[/QUOTE]

Hmm, z AM mialam tylko Golden fairest. Chinka jest zbliżona poziomem jasności (może kapke jaśniejsza) Ale ma neutralny kolor. Nie jest żółta jak goldeny AM ani różowa jak Neutrale i Beige

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Czy miała któraś z Was róż mineralny z Lily Lolo? Zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem jak długo utrzymuje się na twarzy. Nigdy wcześniej nie miałam żadnych kosmetyków mineralnych.
Ja mam i polecam żeby nie narobić sobie plam na policzkach radzę przed aplikacją delikatnie dotknąć pędzlem wierzchu dłoni. Nadmiar produktu zostanie na dłoni

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:48   #2117
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Hmm, z AM mialam tylko Golden fairest. Chinka jest zbliżona poziomem jasności (może kapke jaśniejsza) Ale ma neutralny kolor. Nie jest żółta jak goldeny AM ani różowa jak Neutrale i Beige
Dziękuję

To ja chyba z LL nic sobie nie dobiorę Dla mnie golden fairest jest za ciemne i za mało żółte, więc skoro LL ma w sobie jeszcze mniej żółci, to odpada
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:32   #2118
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50387137]Dziękuję

To ja chyba z LL nic sobie nie dobiorę Dla mnie golden fairest jest za ciemne i za mało żółte, więc skoro LL ma w sobie jeszcze mniej żółci, to odpada [/QUOTE]
Może poszukaj w Neauty ? One zaczynają się od mega jasnych i mają też całą gamę mega żółtą więc może coś sobie wybierzesz

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 22:08   #2119
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Może poszukaj w Neauty ? One zaczynają się od mega jasnych i mają też całą gamę mega żółtą więc może coś sobie wybierzesz

Ślę z fołna
Tyle tych nowych marek się porobiło, że nie wiadomo co testować Szkoda, że nie jestem bogata... Pozamawiam sobie kiedyś próbki hurtem z różnych firm i popróbuję, dziękuję za info o Neauty że jasne i żółte
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 08:12   #2120
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja do mocno napigmentowanych rozy dla osob , ktore maja ciezka reke polecam pedzel typu skunks.

Sain Ulin moglabys mi opisac ten roz Beach baby? On jest w strone brzoskwinki, wymieszanej z odrobinka rozu? Gdzis wyczytalam takie porownanie do rozu Clementine i ze Beach jest raczej matowy.
Bardzo bym chciala miec roz od LL. No ciagnie mnie jak nie wiem co, ale kolory mi nie pasuja. jesli kolor mi pasuje to roz jest blyszczacy, a ja jestem zwolenniczka matow i satynek. Jak kolor ma takie wykonczenie jak chce to odcien mi nie pasi. I tak mnie ciagle ciagnie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 10:01   #2121
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja do mocno napigmentowanych rozy dla osob , ktore maja ciezka reke polecam pedzel typu skunks.

Sain Ulin moglabys mi opisac ten roz Beach baby? On jest w strone brzoskwinki, wymieszanej z odrobinka rozu? Gdzis wyczytalam takie porownanie do rozu Clementine i ze Beach jest raczej matowy.
Bardzo bym chciala miec roz od LL. No ciagnie mnie jak nie wiem co, ale kolory mi nie pasuja. jesli kolor mi pasuje to roz jest blyszczacy, a ja jestem zwolenniczka matow i satynek. Jak kolor ma takie wykonczenie jak chce to odcien mi nie pasi. I tak mnie ciagle ciagnie
Musisz wziac pod uwage to, ze jezeli sugerujesz sie tylko i wylacznie kolorem w opakowaniu to nakladajac go na twarz mozesz bardzo sie zaskoczyc. Np. roz oh la la mi sie wydawalo, ze on zawsze jest jakis mocny, a na twarzy wychodzi delikatny roz, ktorym bladolica nie jest w stanie wyrzadzic sobie wiekszej krzywdy. Wiec jezeli sugerujesz sie tylko zawartoscia opakowania to proponowalabym pozamawiac jakies probki przy skladaniu zamowienia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 10:14   #2122
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Musisz wziac pod uwage to, ze jezeli sugerujesz sie tylko i wylacznie kolorem w opakowaniu to nakladajac go na twarz mozesz bardzo sie zaskoczyc. Np. roz oh la la mi sie wydawalo, ze on zawsze jest jakis mocny, a na twarzy wychodzi delikatny roz, ktorym bladolica nie jest w stanie wyrzadzic sobie wiekszej krzywdy. Wiec jezeli sugerujesz sie tylko zawartoscia opakowania to proponowalabym pozamawiac jakies probki przy skladaniu zamowienia
Podpisuje się recyma i nogyma
Ja finalnie zdecydowałam się na róż Sunset. Też trochę się bałam ze będzie za mocny Ale wcale nie jest idealny a jestem dość blada

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 10:24   #2123
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50386617]Ja z różami mineralnymi (z Lily Lolo nie miałam, ale AM też ma świetną pigmentację i łatwo o plamy) miałam duży problem, najlepszym rozwiązaniem okazał się zakup pędzla Hakuro H21 - fajna, rozczapierzona miotełka Odrobinka różu do miseczki / głębokiej przykrywki, obtoczyć pędzel i wychodzi genialna mgiełka koloru nawet przy słabych umiejętnościach Przy innych pędzlach dedykowanych do różu mineralnego łatwo o efekt zakreślacza na twarzy.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------



Bardzo dziękuję za te zdjęcia, podoba mi się China Doll
Dałabyś radę porównać go do jakiegoś podkładu płynnego albo masz może porównanie z AM?[/QUOTE]

Od lewej LL Warm Peach, LL Blondie, LL China Doll, Loreal True Match N1 Ivory, Catrice(korektor w słoiczku)010 Ivory, Catrice(korektor rozświetlający) 001 Porcelain, Mac korektor Pro Longwear NC20
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00536.jpg (65,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00550.jpg (62,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00542.jpg (42,9 KB, 36 załadowań)
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 11:05   #2124
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja do mocno napigmentowanych rozy dla osob , ktore maja ciezka reke polecam pedzel typu skunks.

Sain Ulin moglabys mi opisac ten roz Beach baby? On jest w strone brzoskwinki, wymieszanej z odrobinka rozu? Gdzis wyczytalam takie porownanie do rozu Clementine i ze Beach jest raczej matowy.
Bardzo bym chciala miec roz od LL. No ciagnie mnie jak nie wiem co, ale kolory mi nie pasuja. jesli kolor mi pasuje to roz jest blyszczacy, a ja jestem zwolenniczka matow i satynek. Jak kolor ma takie wykonczenie jak chce to odcien mi nie pasi. I tak mnie ciagle ciagnie


Całkowicie matowy nie jest, ale chyba daleko mu do satyny. Najlepiej zamówić próbki i sobie potestować. Mi te róże nie do końca odpowiadają.

LL Ooh La La, Bourjois 34, LL Clementine,LL Beach Babe
Na ostatnim tylko LL
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00557.jpg (63,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00560.jpg (45,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00506.jpg (29,8 KB, 11 załadowań)
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 18:21   #2125
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
Od lewej LL Warm Peach, LL Blondie, LL China Doll, Loreal True Match N1 Ivory, Catrice(korektor w słoiczku)010 Ivory, Catrice(korektor rozświetlający) 001 Porcelain, Mac korektor Pro Longwear NC20
Bardzo mocno ściskam za zdjęcie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 11:21   #2126
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Gdzie można dostać próbki podkładu i różu?
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 11:30   #2127
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Gdzie można dostać próbki podkładu i różu?
W przypadku podkładów można kupić próbki na stronie:

http://www.costasy.pl/menu,13,podkla...alny_lily_lolo

Ale nie widzę takiej opcji przy różach - przy zamówieniach powyżej 50 zł przysługują 2 darmowe próbki w woreczkach strunowych (trzeba mieć założone konto w sklepie) i wtedy chyba się da dorzucić.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 19:12   #2128
mnsn
Przyczajenie
 
Avatar mnsn
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50672891]przy zamówieniach powyżej 50 zł przysługują 2 darmowe próbki w woreczkach strunowych (trzeba mieć założone konto w sklepie) i wtedy chyba się da dorzucić.[/QUOTE]

Zgadza się, ale w koszyku musi się znajdować jeden pełnowymiarowy produkt.
mnsn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 19:37   #2129
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez mnsn Pokaż wiadomość
Zgadza się, ale w koszyku musi się znajdować jeden pełnowymiarowy produkt.
Ano właśnie... Szkoda, że nie można sobie zamówić małej odsypki różu. Nawet dzisiaj się zdziwiłam, że nareszcie próbki podkładu są dostępne (tzn. wersje mini), bo ciągle były niemożliwe do zamówienia
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 19:25   #2130
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ok, dzięki Szkoda ze oferują tylko takie drogie próbki, wolałabym mniejsze i tańsze, można by wtedy zamówić kilka kolorów.
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.