Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-19, 18:12   #1921
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Dziekuje dziewczyny ide sie.odstresowac do kuchni
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:12   #1922
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Super, że Ci się sprawdziła! Testuj jeszcze różne kremy pod oczy, u mnie dużo zależy od tego czym tam sobie pod łukiem brwiowym napaćkam

Korinka, współczuję sytuacji w pracy. W razie czego tak jak pisałaś, bierz na żądanie. Nie mogą Ci odmówić
Btw, dołączyłam do grona (szczęśliwych mam nadzieję ) posiadaczy ☠☠☠☠☠☠☠☠☠a. Póki co ugotowałam zupę jarzynową i kusi mnie żeby zrobić jeszcze jakiś deser... Od dziś jestem oficjalnie bankrutem

Czy któraś z Was jest może na diecie niskiego indeksu glikemicznego? Potwierdziły się moje obawy i muszę teraz zmienić dietę i zacząć brać tabletki. Ale może chociaż trochę to pomoże na wagę i samopoczucie...


Ja powinnam być na takiej diecie, ale średnio mi wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:18   #1923
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Z tego co pamiętam ze szkoleń mobbing musi trwać dłuższy czas i powodować jakieś tam skutki ��

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Lena mam przesyłkę bardzo dziękuję ������
Ta resztka perfum jest sporą resztka
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:20   #1924
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Rety, jak mnie dzisiaj swędzi głowa i twarz, nie wiem co się dzieje, szamponu użyłam sprawdzonego, żelu do twarzy też, kremu też, masakra. Jakieś uczulenie czy co
Wapno weź, jeżeli to uczulenie to pomoże.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-09-19 o 18:22
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:21   #1925
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Naprawdę szok, śliczna ta kosmetyczka
Dziekuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:26   #1926
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam ze szkoleń mobbing musi trwać dłuższy czas i powodować jakieś tam skutki ��

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Lena mam przesyłkę bardzo dziękuję ������
Ta resztka perfum jest sporą resztka
To za co pała???
Mi się wydawało, że tam jest jakaś końcówka i przymierzałam się do uzupełniania zapasów.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:30   #1927
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam fote kosmetyczki Guerlain na prośbe Nikoli

podoba mi się
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 18:31   #1928
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
jasne. Ta degradacja nie wiąże się w końcu z redukcją etatu, jedynie zwalnia stanowisko dla kogoś innego.
Najgorzej, ze mamy nieudolny wymiar sprawiedliwości, temu pracodawcy sobie na wiele pozwalają.
I trzeba pamiętać też o tym, że mamy nieco inny stosunek do mobbingu (tak jak i do molestowania) niż np. w USA. U nas jest on bardziej liberalny.

Ja dziś straciłam resztki szacunku do wymiaru sprawiedliwości w tym chorym kraju. Pracownica zwolniona dyscyplinarnie na kilka dni przed urodzeniem dziecka czeka na pierwszą rozprawę w sprawie przywrócenia do pracy przez 11 miesięcy (i jest przez ten czas pozbawiona środków do życia). W innej sprawie termin rozprawy jest wyznaczony w miesiąc po wytoczeniu powództwa. Skąd ten pośpiech? Powód jest radcą prawnym występującym w swojej prywatnej sprawie. Można? Można, ale trzeba być znajomym królika.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:31   #1929
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
podoba mi się
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:32   #1930
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Super, że Ci się sprawdziła! Testuj jeszcze różne kremy pod oczy, u mnie dużo zależy od tego czym tam sobie pod łukiem brwiowym napaćkam

Korinka, współczuję sytuacji w pracy. W razie czego tak jak pisałaś, bierz na żądanie. Nie mogą Ci odmówić
Btw, dołączyłam do grona (szczęśliwych mam nadzieję ) posiadaczy termomixa (prawidziwą nazwę wizaż czaszkuje). Póki co ugotowałam zupę jarzynową i kusi mnie żeby zrobić jeszcze jakiś deser... Od dziś jestem oficjalnie bankrutem

Czy któraś z Was jest może na diecie niskiego indeksu glikemicznego? Potwierdziły się moje obawy i muszę teraz zmienić dietę i zacząć brać tabletki. Ale może chociaż trochę to pomoże na wagę i samopoczucie...
ja byłam kilka miesięcy. Pierwsze dwa tygodnie najgorsze.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:33   #1931
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Super, że Ci się sprawdziła! Testuj jeszcze różne kremy pod oczy, u mnie dużo zależy od tego czym tam sobie pod łukiem brwiowym napaćkam
Dzięki za radę, na pewno skorzystam .
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 18:35   #1932
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
brałyście karty ? (sorki za wścibstwo )

Koshatce wysłali a mojego i mamy składanego pół godziny wczesniej nie
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:37   #1933
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Czasem odchodze od zmyslow. Czekam na zmiane pracy! Na telefon!
Moja rada: notuj wszystkie przypadki naruszenia Twoich praw lub okazania braku szacunku przez przełożonych. Notuj kiedy, gdzie i co się stało i czy ew. byli świadkowie tej sytuacji.

To może się przydać i być kartą przetargową w sytuacji gdy pracodawca będzie Ci utrudniał odejście. Nie może nie pozwolić Ci na wypowiedzenie stosunku pracy, ale może utrudniać zmianę pracy nie pozwalając na skrócenie okresu wypowiedzenia lub rozwiązanie stosunku pracy za porozumieniem stron. A Tobie może na tym zależeć ze względu na oczekiwania przyszłego pracodawcy.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:38   #1934
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Super, że Ci się sprawdziła! Testuj jeszcze różne kremy pod oczy, u mnie dużo zależy od tego czym tam sobie pod łukiem brwiowym napaćkam

Korinka, współczuję sytuacji w pracy. W razie czego tak jak pisałaś, bierz na żądanie. Nie mogą Ci odmówić
Btw, dołączyłam do grona (szczęśliwych mam nadzieję ) posiadaczy ☠☠☠☠☠☠☠☠☠a. Póki co ugotowałam zupę jarzynową i kusi mnie żeby zrobić jeszcze jakiś deser... Od dziś jestem oficjalnie bankrutem

Czy któraś z Was jest może na diecie niskiego indeksu glikemicznego? Potwierdziły się moje obawy i muszę teraz zmienić dietę i zacząć brać tabletki. Ale może chociaż trochę to pomoże na wagę i samopoczucie...
Pomoze. Mi wyszla cukrzyca ciazowa i zmienilam sposob zywienia. Jem mniejsze porcje, ale co 2,5-3 godziny. I calkowicie odstawilam biale pieczywo i zminimalizowalam inne produkty maczne. Wyeliminowalam czesc produktow z wysokim IG i jest calkim fajnie. Ciezko mi jednak zrezygnowac calkowicie ze slodyczy 😀
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:39   #1935
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

ja zamawialam po 13 i nie wyslali .. jeszcze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:42   #1936
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Pomoze. Mi wyszla cukrzyca ciazowa i zmienilam sposob zywienia. Jem mniejsze porcje, ale co 2,5-3 godziny. I calkowicie odstawilam biale pieczywo i zminimalizowalam inne produkty maczne. Wyeliminowalam czesc produktow z wysokim IG i jest calkim fajnie. Ciezko mi jednak zrezygnowac calkowicie ze slodyczy 😀
znam to.. jakby co to mam gdzieś zachowane kilka fajnych przepisów na okoliczność cukrzycy ciążowej, mogę jutro je znaleźć jakbyś chciała. Na biało: I bardzo dobry serniczek, podobno z niskim IG
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:43   #1937
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Moja rada: notuj wszystkie przypadki naruszenia Twoich praw lub okazania braku szacunku przez przełożonych. Notuj kiedy, gdzie i co się stało i czy ew. byli świadkowie tej sytuacji.

To może się przydać i być kartą przetargową w sytuacji gdy pracodawca będzie Ci utrudniał odejście. Nie może nie pozwolić Ci na wypowiedzenie stosunku pracy, ale może utrudniać zmianę pracy nie pozwalając na skrócenie okresu wypowiedzenia lub rozwiązanie stosunku pracy za porozumieniem stron. A Tobie może na tym zależeć ze względu na oczekiwania przyszłego pracodawcy.
Dziekuje bardzo
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:44   #1938
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Koshatce wysłali a mojego i mamy składanego pół godziny wczesniej nie
To jest złośliwość losu. Wolałabym żeby to dojechało na środę a tu surprise. A jakby mi zależało na czasie to pewnie bym czekała i czekała......
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:45   #1939
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Chciałabym bardzo pochwalić bazę pod cienie Smashbox24h.
Dziś miałam na sobie makijaż 14h i po raz pierwszy wracałam do domu z pełnym makijażem oka.
Na pewno makijaż nie wyglądał tak jak chwilę po pomalowaniu, ale cienie się utrzymały, nie zebrały się, nawet cieniowanie było widać. Troszkę zlały się kolory i minimalnie wyblakły, ale jak na moje tłuste powieki i czas trwania testu to jest to mega osiągnięcie.
Będę dalej testować, może jeszcze poprawimy jakość współpracy, ale po pierwszym razie czuję, że się polubimy.

Mam nadzieję, że zachwyt będzie trwał
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Będziesz próbowała dzwonić do Alechandra? Też nie wiem czy szykować $$$ czy co a bardzo mi zależy na rzodkiewce.

Mam coś takiego na prawym policzku, tzn. ciemniejszą plamkę.




Mam nadzieję, że niedługo uda Ci się zmienić pracę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzwoniłam gadałam z jakąś babeczka i w sumie to się nic nie dowiedziałam. Na początku było, że żadnego zamówienia nie ma, potem ze jednak jest ale tylko to co wysłali, tym bardziej jak powiedziałam z czym zamówienia były to przecież kart nie można brać z miniaturami i dlatego nie ma i że tylko to z paletką zrealizowane. Taaa tylko teraz dostałam potwierdzenie wysyłki drugiego zamówienia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-19, 18:48   #1940
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Moje zamówienie z S w trakcie przygotowania

Jak długo trwa wysyłka z EL? Dostałam właśnie maila o wysłaniu ale wg maila dostawa będzie w ciągu 3-5dni..
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:51   #1941
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Witam wieczorową porą

Never aleś Ty piękna rzęsy super Ci pasują

Ja weekend spędziłam na działce w sobotę byłam w S., kupiłam air blush MJ, wzięłam w końcu kolor Lush&Libido przepiękny różyk ale długo się zastanawiałam nad kolorem, bo ten Kink & Kisses też piękny bardziej koralowy, nie umiałam podjąć decyzji, więc posłuchałam konsultantki, która powiedziała, że takiej blondi bardziej będzie lush&libido pasował. Pani była bardzo miła i ładna więc mnie przekonała

Inne zakupy to tona cebulek tulipanów, krokusów i hiacyntów do posadzenia w donicach Kwiaty i kosmetyki to moje dwie miłości

Na rzodkiewę też się załapałam
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:53   #1942
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Fotka zakupów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160919_171753.jpg (92,2 KB, 50 załadowań)
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 19:01   #1943
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Fotka zakupów
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 19:02   #1944
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
ja byłam kilka miesięcy. Pierwsze dwa tygodnie najgorsze.
Właśnie nie wiem jak to wytrzymam. Na razie zabieram się do tego jak pies do jeża

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Pomoze. Mi wyszla cukrzyca ciazowa i zmienilam sposob zywienia. Jem mniejsze porcje, ale co 2,5-3 godziny. I calkowicie odstawilam biale pieczywo i zminimalizowalam inne produkty maczne. Wyeliminowalam czesc produktow z wysokim IG i jest calkim fajnie. Ciezko mi jednak zrezygnowac calkowicie ze slodyczy 😀
No właśnie, nie potrafię zrezygnować całkowicie z czegoś słodkiego i domowego chleba

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
znam to.. jakby co to mam gdzieś zachowane kilka fajnych przepisów na okoliczność cukrzycy ciążowej, mogę jutro je znaleźć jakbyś chciała. Na biało: I bardzo dobry serniczek, podobno z niskim IG
Ja też poproszę, może się przydać skoro już mam zaczynać tę dietę...
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 19:05   #1945
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą

Never aleś Ty piękna rzęsy super Ci pasują

Ja weekend spędziłam na działce w sobotę byłam w S., kupiłam air blush MJ, wzięłam w końcu kolor Lush&Libido przepiękny różyk ale długo się zastanawiałam nad kolorem, bo ten Kink & Kisses też piękny bardziej koralowy, nie umiałam podjąć decyzji, więc posłuchałam konsultantki, która powiedziała, że takiej blondi bardziej będzie lush&libido pasował. Pani była bardzo miła i ładna więc mnie przekonała

Inne zakupy to tona cebulek tulipanów, krokusów i hiacyntów do posadzenia w donicach Kwiaty i kosmetyki to moje dwie miłości

Na rzodkiewę też się załapałam
Dziękuję .
Tez dumałam nad tym różem, daj znać jak Ci się sprawdza .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 19:06   #1946
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Moje Grażynskie serduszko zabiło mocniej, które perfumy ?

Ale mam sajgon w pracy, same awarie ale rzodkiewa kliknieta Dziękuję
Tom Ford te Private Blend

Wysłane z 📱
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 19:07   #1947
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Ja też poproszę o przepisy z niskim IG.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 19:08   #1948
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Dla odmiany teraz jade w jakims boskim pociagu. Jest cicho, dostalam herbatke (i to nie byle jaka), gniazdka dzialaja

Wysłane z 📱
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 19:12   #1949
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Fajnie, że do późna zostają zawsze brokuły i rzodkiewki. Ja nie mam możliwości klikać z pracy dzięki temu nie kupiłam jeszcze żadnego.
Grażyną to ja już raczej nie zostanę
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 19:14   #1950
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Fotka zakupów
Ale cuda! Jaki to róż MJ? Podasz link?

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Fajnie, że do późna zostają zawsze brokuły i rzodkiewki. Ja nie mam możliwości klikać z pracy dzięki temu nie kupiłam jeszcze żadnego.
Grażyną to ja już raczej nie zostanę
Zerknij jutro lub pojutrze, na pewno uda Ci się złapać
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-26 14:54:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.