Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 20:30   #1
karambaa14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12

Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża


xxx

Edytowane przez karambaa14
Czas edycji: 2014-12-04 o 22:04
karambaa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:34   #2
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

w życiu bym nie chciała, żeby jakaś laska machała cyckami przed moim facetem. Na szczęście mamy na ten temat takie samo zdanie.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:41   #3
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

ja bym nie wyszła za faceta, który ma takie poglądy, bo zupełnie inaczej rozumiem pojęcie wierności w związku. poza tym taniec striptizerki przed ślubem czyni z małżeństwa jakąś farsę.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

zakładam, że bierzesz ślub kościelny - jakim cudem można pogodzić chrześcijańską wizję związku z czymś takim?

poza tym ślub nie jest dla mnie zamknięciem się w klatce, przed którym trzeba się wyszaleć.

każdy ksiądz ci powie, że jeśli przed ślubem zdarzy się taka akcja, spokojnie możesz dostać orzeczenie nieważności sakramentu z powodu niedojrzałości partnera.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

(to od kościelnej strony, w przypadku ślubu cywilnego moje zdanie nie zmienia się)
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:42   #4
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Ja z moim TŻ też mamy takie samo zdanie, tego typu rzeczy odpadają, oboje tego nie chcemy i nie potrzebujemy.

Cytat:
Rozmawiałam i nie raz kłóciłam się o to z moim TŻ czy on by odmówił jeśli kumple by mu zapłacili taką "atrakcję" i powiedział, że nie, bo on to trakuje jako tzw "zje*y" i że dla niego to nic nie będzie znaczyć
Gdyby nic nie znaczyło i było mu to obojętne to by odmówił ze względu na Twoje samopoczucie. Tak przynajmniej to widzę.

Edytowane przez 201607010856
Czas edycji: 2014-12-01 o 20:44
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:42   #5
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
ja bym nie wyszła za faceta, który ma takie poglądy, bo zupełnie inaczej rozumiem pojęcie wierności w związku. poza tym taniec striptizerki przed ślubem czyni z małżeństwa jakąś farsę.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

zakładam, że bierzesz ślub kościelny - jakim cudem można pogodzić chrześcijańską wizję związku z czymś takim?

poza tym ślub nie jest dla mnie zamknięciem się w klatce, przed którym trzeba się wyszaleć.

każdy ksiądz ci powie, że jeśli przed ślubem zdarzy się taka akcja, spokojnie możesz dostać orzeczenie nieważności sakramentu z powodu niedojrzałości partnera.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

(to od kościelnej strony, w przypadku ślubu cywilnego moje zdanie nie zmienia się)

Zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś.

Tylko jestem ciekawa, czy Ci faceci, którzy się zarzekają, że tego nie chcą.. Czy oni faktycznie tak myślą...
__________________
A tam, od jutra.

Edytowane przez nie_powiem
Czas edycji: 2014-12-01 o 20:43
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:42   #6
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

temat wałkowany setki razy
odpowiem krótko; cieszę się że mam z facetem to samo zdanie na ten temat. ty masz problem. jak bym go rozwiązała? nie wiem. serio. opcje są dwie; robisz mu wojnę - i masz moje poparcie, albo zaciskasz zęby i robisz to samo żebyście byli kwita ;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:43   #7
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

automatycznie nie byłby moim przyszłym mężem.
Jeśli dla niego to NIC NIE ZNACZY, to po cholerę tam idzie? dla zabicia czasu? Nie, bo lubi i chce pooglądać sobie w pół (lub całkowicie) gołą laskę. Myślisz że Tż zaryzykuje i powie Ci "tak kochanie był prywatny taniec, i oj tam raz może dwa jej dotknąłem" myślisz że facet nie pomyśli choć przez chwilę - fajnie byłoby ją mieć ale tam w domu czeka przyszła żonka która ugotuje, posprząta itd. ?

Dla mnie organizowanie takich rozrywek przez kumpli Tż to brak szacunku dla jego kobiety, bo to coś w tym stylu " stary, chodź , popatrz co tracisz"
Kobiety mają to do siebie że ich takie tańce w wykonaniu Panów śmieszą, a Facetów panie podniecają.
Twój związek.
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...

Edytowane przez barbarossan
Czas edycji: 2014-12-01 o 20:48
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 20:45   #8
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

i przykre, że ma tak prymitywnych kolegów... inna sprawa, że jemu się to zwyczajnie podoba.

ja obracam się w środowisku, w którym ślub to zobowiązanie na całe życie, w tym zawiera się wyłącznosć, rownież seksualna. taniec striptizerki jest tego zaprzeczeniem, nawet "dla beki".

jestem absolutnie pewna, że na wieczorze kawalerskim mojego chłopaka coś takiego by nie miało miejsca.

Edytowane przez lilia_pamplemousse
Czas edycji: 2014-12-01 o 20:47
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:47   #9
twee
Raczkowanie
 
Avatar twee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 75
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

A nie myślałaś o połączeniu wieczoru kawalerskiego z panieńskim? Widziałam, że jakaś wiazażanka tak się bawiła przed ślubem ze swoim przyszłym mężem i strasznie spodobał mi się ten pomysł, duża, mieszana impreza. O ile oczywiście wasi znajomi by się tolerowali i dobrze bawili wspólnie.
twee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:49   #10
karambaa14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

tak, mam ślub kościelny... po prostu wiem, że większość kawalerskich tak wygląda i na 99% kumple mojego TŻ zrobią to samo, a ja cholera z jednej strony nie potrafię sobie wyobrazić, że mój facet może być sam na sam z gołą laską przez kilka minut, ale dwa, większość dziewczyn nie dowiaduje się nigdy co bylo na kawalerskich swoich TŻ, więc cieszę się, że facet mnie uprzedził, ale i tak dla mnie tj chore, że większość facetów nie widzi w tym nic złego i traktuje to jak pożegnanie z życiem kawalera - zaje*iste pożegnanie. ja w zyciu nie chcialabym mieć na panieńskim gościa w złotych majtach i nasmarowanego oliwką, który wywija fujarą przede mną. Było wiele kłótni na ten temat, nie chcę stawiać na szali swojego związku przez jakąś striptizerkę, ale z drugiej strony nie chcę zaczynać małżeństwa od tego, że 2-3tyg przed ślubem mój facet przezyje takie cos. Przez bite 2 miesiące trułam mojemu TŻ o tym kawalerskim, że nie zgadzam się, że dla mnie tj zdrada itd i był ten czas ciężki i nie przyjemny więc obieciałam mu, że już nie będę poruszać tematu i on dobrze wie jakie mam zdanie i mam nadzieję, że nie spieprzy naszego związku i że wie jakie są granice... co więcej zrobie? wychodzę z założenia, że jeśli facet ma zdradzić to i tak zdradzi czy to z koleżanką z sąsiedztwa czy z jakąś pustą d*pą z go-go.
karambaa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:50   #11
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Cytat:
co więcej zrobie? wychodzę z założenia, że jeśli facet ma zdradzić to i tak zdradzi czy to z koleżanką z sąsiedztwa czy z jakąś pustą d*pą z go-go.
ale tu nie chodzi o zdradę. bo logiczne, że nie zakładasz ze cie zdradzi skoro za niego wychodzi. tu chodzi o jakies zasady i reguly ktore sa wbrew tobie. to jest najważniejsze.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 20:52   #12
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

ale ja bym nie wychodziła za faceta, który zdradza mnie dwa tygodnie przed ślubem z kobieta w klubie - tak, to zdrada, naga kobieta, która ociera sie i tańczy dookoła podnieconego mężczyzny.

to, ze wszyscy tak robią, nie jest dla mnie żadnym argumentem. zresztą nie wszyscy, współczuję takiego przekonania.

i powtarzam, ślub zawarty z tak niedojrzałą osobą będzie można podważyć w sądzie kościelnym. bo to całkowicie sprzeczne z katolickim małżeństwem.

ale co kto lubi...

Edytowane przez lilia_pamplemousse
Czas edycji: 2014-12-01 o 20:54
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:52   #13
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Cytat:
Napisane przez karambaa14 Pokaż wiadomość
powiedział, że nie, bo on to trakuje jako tzw "zje*y" i że dla niego to nic nie będzie znaczyć
skoro tak bardzo to dla niego nic nie znaczy, to nie powinien mieć problemu z odmówieniem, żeby nie sprawiać przykrości swojej przyszłej żonie

Cytat:
Napisane przez twee Pokaż wiadomość
A nie myślałaś o połączeniu wieczoru kawalerskiego z panieńskim? Widziałam, że jakaś wiazażanka tak się bawiła przed ślubem ze swoim przyszłym mężem i strasznie spodobał mi się ten pomysł, duża, mieszana impreza. O ile oczywiście wasi znajomi by się tolerowali i dobrze bawili wspólnie.
my tak chcemy mamy wspólnych znajomych, w większości facetów, nie miałabym się z kim bawić na panieńskim
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:53   #14
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Cytat:
Napisane przez karambaa14 Pokaż wiadomość
w zyciu nie chcialabym mieć na panieńskim gościa w złotych majtach i nasmarowanego oliwką, który wywija fujarą przede mną.
Ja też nie. A niektórym dziewczynom się to podoba. Nie ma co generalizować, jak najbardziej są faceci, których nie kręcą panie w klubach go-go.

Cytat:
Napisane przez karambaa14 Pokaż wiadomość
wychodzę z założenia, że jeśli facet ma zdradzić to i tak zdradzi czy to z koleżanką z sąsiedztwa czy z jakąś pustą d*pą z go-go.
A jakby koleżanka z sąsiedztwa zrobiłaby striptiz i tańczyła nago przed nim?
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:56   #15
karambaa14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Chciałabym w jakiś racjonalny sposób mu to przekazać, a nie krzykiem i płaczem za każdym razem jak były na ten temat rozmowy, a raczej kłótnie, ale za każdym razem było jeszcze gorzej i stanęło na tym, że tego tematu już nie będzie, ale mimo, to że od ostatniej kłótni minęły 1,5 miesiąca to ja nadal próbuję zrozumieć i opracować jakiś sposób, aby mu uświadomić, że dla mnie to jest obrzydliwe i upokarzające...
karambaa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:56   #16
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

to strasznie przykre, że dla miłej atmosfery zgadzasz się na coś, co cię upokarza (sama tak napisałaś). i jeszcze uważasz, że jesteś do tego zobowiazana, bo wszyscy tak robią.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:57   #17
vikernes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Nie uznaję takich "atrakcji". Gdyby mój facet miał takie samo podejście do tej sprawy jak Twój - pożegnalibyśmy się. Podziwiam, że postanowiłaś odpuścić.
__________________
Vi døde ikke...
Vi har aldri levd.
vikernes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:57   #18
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Cytat:
po prostu wiem, że większość kawalerskich tak wygląda i na 99% kumple mojego TŻ zrobią to samo
jakich kumpli sobie wybrał, takich ma

znajomy mojego tż-ta w zeszłym roku się żenił, powiedział jasno, że żadnych klubów i/lub striptizerek nie chce. i organizatorzy uszanowali jego zdanie.
co dla mnie jest w sumie naturalne, bo porywanie młodego i z zawiązanymi oczami wrzucanie go do bagażnika, po to, żeby wywieść go do klubu ze striptizem i wódką lejącą się ze ścian - brzmi jak z taniej komedii amerykańskiej.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:58   #19
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

jaki racjonalny sposób? Mówisz, że się nie zgadzasz i żeby sobie przemyślał, czy ważniejsza jest dla niego zabawa w towarzystwie panienki machającej gołą dupą czy Wasz związek.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 21:00   #20
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

No. To mamy pana dla którego ważniejsza jest jakaś striptizerka niż kobieta, którą poślubi i ponoć kocha. Aha.
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 21:01   #21
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Cytat:
Napisane przez karambaa14 Pokaż wiadomość
tak, mam ślub kościelny... po prostu wiem, że większość kawalerskich tak wygląda i na 99% kumple mojego TŻ zrobią to samo
No to TŻta masz wiernego przykazaniom, że aż strach!

To, że wszyscy coś robią nie oznacza, że masz to akceptować u siebie. Nie wyobrażam sobie sytuacji takiej jak Twoja, czyli mówię narzeczonemu, że to mnie zrani i proszę go o zmianę planów a on ma to w tyłku. Zastanów się może lepiej, póki jeszcze czas, za kogo wychodzisz za mąż.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 21:01   #22
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
automatycznie nie byłby moim przyszłym mężem.
Jeśli dla niego to NIC NIE ZNACZY, to po cholerę tam idzie? dla zabicia czasu? Nie, bo lubi i chce pooglądać sobie w pół (lub całkowicie) gołą laskę. Myślisz że Tż zaryzykuje i powie Ci "tak kochanie był prywatny taniec, i oj tam raz może dwa jej dotknąłem" myślisz że facet nie pomyśli choć przez chwilę - fajnie byłoby ją mieć ale tam w domu czeka przyszła żonka która ugotuje, posprząta itd. ?

Dla mnie organizowanie takich rozrywek przez kumpli Tż to brak szacunku dla jego kobiety, bo to coś w tym stylu " stary, chodź , popatrz co tracisz"
Kobiety mają to do siebie że ich takie tańce w wykonaniu Panów śmieszą, a Facetów panie podniecają.
Twój związek.
Dokładnie, to samo napisałam ostatnio w tym temacie z tym "rosyjskim weselem"
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 21:02   #23
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

gdybym się dowiedziała o striptizie na kawalerskim, odwołałabym ślub, nawet w ostatniej chwili. mowię to z pełną świadomością, bo poruszaliśmy ten temat na spotkaniach przedmałżeńskich. kocham mojego tż, ale nie chciałabym mieć takiego męża.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 21:05   #24
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

byłam dwa razy na męskim striptizie dla tzw. beki. Byłam wtedy wolna. Teraz bym nie poszła, bo mój facet tego nie akceptuje. Na wieczorze panieńskim też bym nie chciała jakiegoś żelboya z sutami usmarowanymi oliwką . I mam gdzieś, że koleżanki by chciały, albo gadały, że o jezusiemaryjo, robisz co on chce!!1!1!!1one!11 Po prostu liczy się dla mnie zdanie faceta.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 22:41   #25
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Kurde, jakby mi facet powiedział, że nie życzy sobie półnagiego kolesia na moim panieńskim, bo traktuje to jak zdradę/byłoby mu przykro czy jakiś tam inny podobny argument, to nie miałabym problemu, żeby takie coś sobie darować, bo dla mnie liczy się to, by partner czuł się ze mną dobrze i nie chciałabym burzyć naszego porozumienia przez jakiegoś miglanca w złotych stringach. Dziwi mnie to, że w twoim związku Autorko to nie działa. Ważniejszy jest dla niego taniec obcej baby niż odczucia przyszłej żony?
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 22:41   #26
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Nie potrafiłabym tego zaakceptować. Ale mój TŻ wcale nie miał kawalerskiego - nie czuł takiej potrzeby, nie miałam więc takich rozmów i takiego problemu.

Ja z kolei miałam panieński i zastrzegłam dziewczynom, że mogę pić, wydurniać się i bawić przez całą noc, ale golasa na stole sobie nie życzę. To było i jest dla mnie oczywiste (TŻ nie musiał mnie o to prosić), moja prośba została uszanowana.

Nie wiem, co bym zrobiła gdyby mi TŻ powiedział, że chce gołą babkę na kawalerskim.. Zawsze zastanawiałabym się, co "tak naprawdę" się wydarzyło podczas takiego tańca. Chyba bym się z tym nie umiała pogodzić. W sumie to nawet nie wiem czy bardziej bolałby mnie fakt, że taki striptiz miał miejsce czy to, że mój TŻ zupełnie nie liczy się z moim zdaniem i uczuciami.
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 22:49   #27
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
Kobiety mają to do siebie że ich takie tańce w wykonaniu Panów śmieszą, a Facetów panie podniecają.
Nie wiem, jak facet nie wygląda groteskowo (jak to często wśród striptizerów bywa) to czemu miałoby nie kręcić kobiet? Ja bym nie chciał striptizerek na swoim kawalerskim a gdyby moja luba miała striptizera to kopnąłbym ją w zadek.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 22:53   #28
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
w życiu bym nie chciała, żeby jakaś laska machała cyckami przed moim facetem. Na szczęście mamy na ten temat takie samo zdanie.
U mnie podobnie.

Sam fakt, że twój TŻ tak się przy tym upiera, jakby to był jego obowiązek 'zaliczyć' prywatny taniec przed ślubem, niezważanie na twoje samopoczucie, prośby i uczucia, kazałby mi się zastanowić czy ten ślub to dobry pomysł. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, że mój facet stawia mnie w takiej sytuacji, gdzie moje wątpliwości i prośby na niego nie działają, dla mnie to straszne, taka niemoc, bezsilność.
A ty serio się zastanów, czy to wg ciebie w porządku, że twój facet wyżej stawia tzw. 'zje.by', które ponoć nic nie znaczą, nad twoim samopoczuciem i dobrą atmosferą w związku? Widać, że jesteś głupio zakochana, próbujesz go usprawiedliwiać. Dałaś sobie wmówić, że to ty przesadzasz. I jeszcze się cieszysz, że TŻ powiedział ci twardo wcześniej, że będzie sam na sam z nagą panienką. Jakby ci powiedział 'kochanie, jadę na imprezę integracyjną/szkolenie, wiesz jak jest, alkohol, integracja, słyszałaś pewnie, co się dzieje na takich wyjazdach, więc nie zdziw się, jak i ja spędzę noc z koleżanką z pracy' to też byś była taka wyrozumiała?
Do odbytu z takim związkiem.

I nie, ja w kwestii ewentualnego wieczoru kawalerskiego mojego przyszłego męża nie mam takich obaw. TŻ bardzo szanuje mnie i moje zdanie i żadna tego typu atrakcja, ani nawet jego koledzy, nie są ważniejsi niż ja i moje samopoczucie.
No, ale takiego masz faceta, jakiego sobie wybrałaś, więc zacznij sobie wyobrażać, jak będziesz się czuła te ostatnie dni/tygodnie przed ślubem i zacznij się do tego uczucia przyzwyczajać. Zakochana kobieta wiele zniesie dla misiaczka, pytanie czy warto?
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 23:03   #29
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak facet nie wygląda groteskowo (jak to często wśród striptizerów bywa) to czemu miałoby nie kręcić kobiet? Ja bym nie chciał striptizerek na swoim kawalerskim a gdyby moja luba miała striptizera to kopnąłbym ją w zadek.
kobiety inaczej do tego podchodzą, serio - zazwyczaj nie podnieca ich widok tańczącego kolesia w stringach tylko rozśmiesza mnie takie rozrywki śmieszą i żenują, wizja takiego faceta w moim łóżku byłaby abstrakcją :d

natomiast ciężko mi uwierzyć, że facet nie podnieci się półnagą, wijącą się przed nim laską i nie pomyśli nawet przez chwilę, że fajnie byłoby spróbować czegoś więcej. No w takiej chwili krew mu do innego narządu napływa, więc myślenie utrudnione :d
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2014-12-01 o 23:04
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 23:07   #30
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Prywatny taniec na kawalerskim Waszego przyszłego męża

Ja za to bardzo lubię, jak mój mi tańcuje

Żeby taki facet się podobał, to musiałby wyglądać męsko, a nie jakby uciekł z salonu piękności. Plus umiejętność w tańcu. Według mnie oczywiście
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-10 15:30:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.