Ja kochanka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-10, 13:04   #1
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Exclamation

Ja kochanka


Czy byłyście kiedyś kochankami jakiegoś faceta? Czy zgodzilibyście się na seks (oczywiście bez zobowiązań) z facetem który kogoś ma biorąc pod uwagę, że wy ejsteście same? co o tym myślicie?
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 13:13   #2
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Ja kochanka

ja bym się nie zgodziła, bo co by było jeślibym się zakochała? przecież nie miałabym żadnych szans by być z tym facetem. poza tym nie chciałabym być tą drugą
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 13:28   #3
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez fantasmagorrria Pokaż wiadomość
Czy byłyście kiedyś kochankami jakiegoś faceta? Czy zgodzilibyście się na seks (oczywiście bez zobowiązań) z facetem który kogoś ma biorąc pod uwagę, że wy ejsteście same? co o tym myślicie?
Nie byłam nigdy kochanką żadnego faceta. I nie zgodziłabym się na taki układ. Żądam wyłączności. Poza tym nie interesuje mnie facet, który jest w związku z jedną kobietą, wyznaje jej miłość itd., a potem leci do innej na seks
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 13:29   #4
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez fantasmagorrria Pokaż wiadomość
Czy byłyście kiedyś kochankami jakiegoś faceta? Czy zgodzilibyście się na seks (oczywiście bez zobowiązań) z facetem który kogoś ma biorąc pod uwagę, że wy ejsteście same? co o tym myślicie?

Nigdy w życiu.

Ps. były juz takie tematy, wystarczy użyć wyszukiwarki...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 13:30   #5
Agniecha666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: południe i ciut dalej
Wiadomości: 40
Dot.: Ja kochanka

Takie relacje na dłuższą metę do niczego nie prowadzą. Chyba, że "jej" i "jemu" zależy tylko na szybkim seksie... ale to też nie usprawiedliwia to takiej sytuacji ponieważ on ma drugą połowę.
Lepiej się trzymać zasady... wolny facet i wolna kobieta, bo wtedy nie krzywdzi się tej trzeciej strony.
Agniecha666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 17:51   #6
Czekoladowaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladowaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez fantasmagorrria Pokaż wiadomość
Czy byłyście kiedyś kochankami jakiegoś faceta? Czy zgodzilibyście się na seks (oczywiście bez zobowiązań) z facetem który kogoś ma biorąc pod uwagę, że wy ejsteście same? co o tym myślicie?
Nigdy w życiu
__________________

Jest 3 658 848 383 mężczyzn na świecie, a Ty przejmujesz się jednym
Czekoladowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:32   #7
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ja kochanka

Byłam, byłam, byłam i nie warto.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 18:51   #8
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Ja kochanka

Też byłam. Nigdy więcej.
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:35   #9
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez fantasmagorrria Pokaż wiadomość
Czy byłyście kiedyś kochankami jakiegoś faceta? Czy zgodzilibyście się na seks (oczywiście bez zobowiązań) z facetem który kogoś ma biorąc pod uwagę, że wy ejsteście same? co o tym myślicie?
Nie, absolutnie nie byłam. Mam swoje zasady, których niezmiennie się trzymam i dla mnie to abstrakcja. Takie układy zazwyczaj źle się kończą, poza tym mam w sobie pokłady empatii, nie mogłabym robić to z kimś kto kogoś ma, nawet jakbym się zakochała, to byłoby niefair wobec jego kobiety i nie mogłabym spojrzeć w lustro. A bez uczucia, to już w ogóle nie, bo dla mnie seks ściśle wiążę się z uczuciami i nie byłabym w stanie podniecić się kimś kogo nie kocham. To nie dla mnie.
A facet, który ma kochankę , to po prostu człowiek, który nie dojrzał jeszcze do związku i kobieta, która z nim romansuje, a potem ewentualnie z nim jest niech sama do siebie ma pretensje jak ją zrani.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-07-10 o 20:39
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 22:08   #10
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Ja kochanka

Ja to w ogóle jestem za młoda na to by być jakąś kochanką ale chodzi o to,że nie zrobiłabym tego drugiej kobiecie. Solidarność jajników-tak to się nazywa. Nie mogłabym tak żyć ze świadomością,że kobieta myśli,że jej facet ją kocha itp itd a ja z nim sypiam...dla mnie dno i kilka metrów mułu
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 22:45   #11
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Ja kochanka

A jednak są takie, które nie mają skrupułów. Swego czasu, gdy już mój związek miał się ku końcowi, miałam nieprzyjemność poznać 'tą trzecią'. Generalnie uważam, że trzeba być pozbawionym jakichkolwiek uczuć empatii , aby spotykać się z facetem wiedząc, że ten kogoś ma. Po prostu szmata-jedno z wielu określeń pasujących do takiego kogoś.
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 02:23   #12
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
A jednak są takie, które nie mają skrupułów. Swego czasu, gdy już mój związek miał się ku końcowi, miałam nieprzyjemność poznać 'tą trzecią'. Generalnie uważam, że trzeba być pozbawionym jakichkolwiek uczuć empatii , aby spotykać się z facetem wiedząc, że ten kogoś ma. Po prostu szmata-jedno z wielu określeń pasujących do takiego kogoś.
Dokładnie, w ogóle sobie nie wyobrażam jak tak można.
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!


Edytowane przez elle elle
Czas edycji: 2011-07-13 o 18:12
elle elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 07:06   #13
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
A jednak są takie, które nie mają skrupułów. Swego czasu, gdy już mój związek miał się ku końcowi, miałam nieprzyjemność poznać 'tą trzecią'. Generalnie uważam, że trzeba być pozbawionym jakichkolwiek uczuć empatii , aby spotykać się z facetem wiedząc, że ten kogoś ma. Po prostu szmata-jedno z wielu określeń pasujących do takiego kogoś.
Ja tam sie szmata nie czuje, jesli chodzi o scisłosc. Co mnie na dobra sprawę ma obchodzic inna kobieta?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 09:30   #14
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Ja kochanka

Gwiazdeczko, a powiedz mi: Byłabyś też taka mądra, gdybyś to Ty była zdradzana przez kogoś, kto jest dla Ciebie całym światem?

Jeśli o mnie chodzi: Nigdy nie byłam i nie będę niczyją kochanką. Znam swoją wartość i nie rajcowałoby mnie bycie obiektem do seksu dla kogoś, kto znudził się swoim partnerem.
W sex-shopie jest mnóstwo gumowych lal, którym wszystko jedno ile, jakich i czyich penisów w nie wchodzi. Żadna przyjemność być taką, tyle że żywą i darmową.
__________________

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2011-07-11 o 09:33
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 10:10   #15
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ja kochanka

A kto mowił, ze nie byłam zdradzana... Tez byłam.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 10:50   #16
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
A kto mowił, ze nie byłam zdradzana... Tez byłam.
I co, podobało się?
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 11:38   #17
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Ja kochanka

bycie kochanką to jak wpieprzanie się między wódkę a zakoskę. ktoś kto ŚWIADOMIE zostaje kochanką lub kochankiem nie jest zbyt wartościową osobą. oczywiście to tylko moje zdanie
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:02   #18
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nie byłam nigdy kochanką żadnego faceta. I nie zgodziłabym się na taki układ. Żądam wyłączności. Poza tym nie interesuje mnie facet, który jest w związku z jedną kobietą, wyznaje jej miłość itd., a potem leci do innej na seks
dokładnie. żądam wyłączności i szacunku.

Poza tym skoro zdradza swoją kobietę to dlaczego miałby i następnej (np. Ciebie gdyby zdecydował się na związek) nie zdradzać?

Poza tym nie rozumiem po co być z kimś tylko po to żeby mieć fajny sex. Albo jest się z kimś z jakiś powodów, albo bierze się na raz dla zaspokojenia potrzeb.
A takie spotykanie to co to? związek- nie związek? nie rozumiem takich relacji.


Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle jestem za młoda na to by być jakąś kochanką ale chodzi o to,że nie zrobiłabym tego drugiej kobiecie. Solidarność jajników-tak to się nazywa. Nie mogłabym tak żyć ze świadomością,że kobieta myśli,że jej facet ją kocha itp itd a ja z nim sypiam...dla mnie dno i kilka metrów mułu
coś mi się zdaje, że ona dawno temu już umarła. zaraz po dinozaurach i mamutach.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Ja tam sie szmata nie czuje, jesli chodzi o scisłosc. Co mnie na dobra sprawę ma obchodzic inna kobieta?
a dlaczego Cię nie obchodzi? bo Ciebie to nie boli?



nie rozumiem pewnej dziwnej prawidłowości- ktoś kto wchodzi między dwoje ludzi rzadko kiedy czuje się winnym używając bardzo często argumentów że
-to nie mój problem,
- jej/ jego uczucia mnie nie obchodzą

lament się zaczyna jak samemu się będzie zdradzonym. ojjjj wtedy to jest dopiero źle- "bo jak ona mogła to zrobić, szmata jedna. uwiodła go ździra!" ale samej jest się ok, bo co mnie obchodzą uczucia innych ludzi....

może to zabrzmi pompatycznie ale to kwestia empatii i zasad moralnych
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.

Edytowane przez gg22
Czas edycji: 2011-07-11 o 12:03
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:07   #19
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Co mnie na dobra sprawę ma obchodzic inna kobieta?
No nie wiem...bo to ta, którą on pieści, całuje, penetruje jej pochwę (usta i być może odbyt) po tym jak wyszedł od ciebie ? Dość dużo cię z nią łączy przecież...jakieś...kilka naście centymetrów ślina, pot i inne wyziewy kochanka Bardzo ważna kobieta w twoim życiu - to z nią dzielisz florę bakteryją i nie daj panie.b - ew. choroby weneryczne.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-07-11 o 12:14
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 12:37   #20
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ja kochanka

Nie byłam i mam nadzieję, że nigdy nie rzuci mi się na mózg żeby miało stać się inaczej.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:04   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No nie wiem...bo to ta, którą on pieści, całuje, penetruje jej pochwę (usta i być może odbyt) po tym jak wyszedł od ciebie ? Dość dużo cię z nią łączy przecież...jakieś...kilka naście centymetrów ślina, pot i inne wyziewy kochanka Bardzo ważna kobieta w twoim życiu - to z nią dzielisz florę bakteryją i nie daj panie.b - ew. choroby weneryczne.
Święte słowa. W tym sensie to rzeczywiście warta zainteresowania i "obchodzi mnie" kobieta.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:09   #22
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No nie wiem...bo to ta, którą on pieści, całuje, penetruje jej pochwę (usta i być może odbyt) po tym jak wyszedł od ciebie ? Dość dużo cię z nią łączy przecież...jakieś...kilka naście centymetrów ślina, pot i inne wyziewy kochanka Bardzo ważna kobieta w twoim życiu - to z nią dzielisz florę bakteryją i nie daj panie.b - ew. choroby weneryczne.
trafne spostrzeżenie
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:55   #23
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
I co, podobało się?
Bardzo, uwolniłam sie od dupka Bardzo jestem z tego powodu zadowolona, skoro facet sie połakomił na inna, droga wolna.
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No nie wiem...bo to ta, którą on pieści, całuje, penetruje jej pochwę (usta i być może odbyt) po tym jak wyszedł od ciebie ? Dość dużo cię z nią łączy przecież...jakieś...kilka naście centymetrów ślina, pot i inne wyziewy kochanka Bardzo ważna kobieta w twoim życiu - to z nią dzielisz florę bakteryją i nie daj panie.b - ew. choroby weneryczne.
No sine, bywają rozne sytuacje,czasem maz z zona juz nie sypia, czasem sypia,a czasem nawet moze Cie sie nie snic, ze ten który dzis penetruje Twoja pochwe, jutro moze to robic innej. Cóz, niespodzianki chodzą po ludziach, dlatego nigdy nie mow nigdy, nawet jesli dzis jestes taka pewna.
A co do chorób, to zapewne mam aktualniejsze badania, niz niejedna z pan piszących tutaj

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
a dlaczego Cię nie obchodzi? bo Ciebie to nie boli?



nie rozumiem pewnej dziwnej prawidłowości- ktoś kto wchodzi między dwoje ludzi rzadko kiedy czuje się winnym używając bardzo często argumentów że
-to nie mój problem,
- jej/ jego uczucia mnie nie obchodzą

lament się zaczyna jak samemu się będzie zdradzonym. ojjjj wtedy to jest dopiero źle- "bo jak ona mogła to zrobić, szmata jedna. uwiodła go ździra!" ale samej jest się ok, bo co mnie obchodzą uczucia innych ludzi....

może to zabrzmi pompatycznie ale to kwestia empatii i zasad moralnych
Skoro facet mowi, ze cos jest skonczone i nie istnieje, to nie wnikam. Daje kredyt zaufania na poczatek. Pozniej roznie bywa, generalnie nie załuje, ale tez i nie polecam, bo po co sobie zycie komplikowac.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:08   #24
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Ja kochanka

Celowo zredukowałam to do fizjologii, bo naprawdę dziwię się, że ludzie ganeralnie ten motyw pomijają w rozmyślaniu o byciu tą drugą/tym drugim. A to właśnie - jak dla mnie - jest najobrzydliwsze w tym wszystkim - to dzielenie z kimś trzecim seksualnej intymności czyli de facto - flory bakteryjnej Bo zakładam, że zaklęcie pt. "ona go nie rozumie i wcale ze sobą nie śpią", to w ogromnej liczbie romansów na boku - najzwyklejsza pod słońcem ściemna, stosowana po to, żeby kochanka chętniej zgodziła się na seks.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość

a czasem nawet moze Cie sie nie snic, ze ten który dzis penetruje Twoja pochwe, jutro moze to robic innej. Cóz, niespodzianki chodzą po ludziach, dlatego nigdy nie mow nigdy, nawet jesli dzis jestes taka pewna.
A co do chorób, to zapewne mam aktualniejsze badania, niz niejedna z pan piszących tutaj

Ja oczywiście rozróżniam bycie robioną w bambuko od sytuacji kiedy się wie, że się będzie tą trzecią. Myślałam, że to oczywiste
Na pewność licytować się nie będę

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Skoro facet mowi, ze cos jest skonczone i nie istnieje, to nie wnikam.
No wiele kobiet nie wnika i np. wiedzą, że facet jeszcze mieszka z żoną czy tam prtnerką ale wierzą w to, że skoro mówi, że skończone, to pewnie nic już ich nie łączy. Ja tam bym taka łatwowierna nie była
Nie mówię, że Ty tak robiłaś, ale wiem, że wiele kochanek daje sobie mydlić oczy. Potem się zakochują i trudno im zakończyć znajomość.
Myślę właśnie, że jak się wie, że facet jest świeżo po związku (jak twierdzi) albo mówi, że się jeszcze nie zdążył wyprowadzić czy złożyć pozwu o rozwód, to jednak warto pownikać długo i dogłębnie zanim się wejdzie w związek z takim facetem czy nawet tylko w seks.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-07-11 o 14:09
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:10   #25
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Celowo zredukowałam to do fizjologii, bo naprawdę dziwię się, że ludzie ganeralnie ten motyw pomijają w rozmyślaniu o byciu tą drugą/tym drugim. A to właśnie - jak dla mnie - jest najobrzydliwsze w tym wszystkim - to dzielenie z kimś trzecim seksualnej intymności czyli de facto - flory bakteryjnej Bo zakładam, że zaklęcie pt. "ona go nie rozumie i wcale ze sobą nie śpią", to w ogromnej liczbie romansów na boku - najzwyklejsza pod słońcem ściemna, stosowana po to, żeby kochanka chętniej zgodziła się na seks.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------



Ja oczywiście rozróżniam bycie robioną w bambuko od sytuacji kiedy się wie, że się będzie tą trzecią. Myślałam, że to oczywiste
Na pewność licytować się nie będę
A ja się nie będę spowiadać. Byłam, bo byłam, skonczyłam bo mi nie pasowało i koniec kropka. Czy kiedys będę,nie wiem, nie sądzę.
A co do dzielenia z kims innym intymnosci... sine, jak nie masz faceta prawiczka, to tak naprawdę tą intymnosc dzielisz z tymi, które były przed Tobą.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:12   #26
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
sine, jak nie masz faceta prawiczka, to tak naprawdę tą intymnosc dzielisz z tymi, które były przed Tobą.
Ale nie na "bieżąco", że tak powiem A to jednak duża różnica.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:15   #27
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No wiele kobiet nie wnika i np. wiedzą, że facet jeszcze mieszka z żoną czy tam prtnerką ale wierzą w to, że skoro mówi, że skończone, to pewnie nic już ich nie łączy. Ja tam bym taka łatwowierna nie była
Nie mówię, że Ty tak robiłaś, ale wiem, że wiele kochanek daje sobie mydlić oczy. Potem się zakochują i trudno im zakończyć znajomość.
Myślę właśnie, że jak się wie, że facet jest świeżo po związku (jak twierdzi) albo mówi, że się jeszcze nie zdążył wyprowadzić czy złożyć pozwu o rozwód, to jednak warto pownikać długo i dogłębnie zanim się wejdzie w związek z takim facetem czy nawet tylko w seks.
Czyli reasumując od pajaców nalezy sie trzymac z daleka.


---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale nie na "bieżąco", że tak powiem A to jednak duża różnica.
Ha ha no nie na bieząco moze, ale jednak
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:44   #28
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Bardzo, uwolniłam sie od dupka Bardzo jestem z tego powodu zadowolona, skoro facet sie połakomił na inna, droga wolna.
Rozumiem, że później byłaś zadowolona. Na początku też skakałaś z radości, że Twój facet Cię zdradza? Nie sądzę.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 15:37   #29
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ja kochanka

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Rozumiem, że później byłaś zadowolona. Na początku też skakałaś z radości, że Twój facet Cię zdradza? Nie sądzę.
No i co z tego, ze na poczatku byłam niezadowolona? Fakt jest taki,ze teraz czuje wdziecznosc i współczucie dla tamtej dziewczyny. Wiem, ze sie zakochała, jej pech, tym bardziej, ze znam ciag dalszy. A ja zaoszczedziłam czas.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 16:17   #30
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Ja kochanka

Ogólnie można na to spojrzeć z różnych stron ale co ma do tego jakaś tam solidarność jajników ( która i tak nie istnieje) skoro w tym wszystkich najgorszą świnią jest facet, bo żadna kochanka sama do łóżka się nie pcha (chociaż są wyjątki) ale to najczęściej facet zaczyna. A jeśli kobieta oczekuje od tego typu relacji tylko seksu to co jest w tym złego? Ma się powstrzymywać bo gdzieś tam jest biedna kobietka która ma tak okropnego faceta, że ją zdradza i oh ah nie dotykajmy go. On jeśli będzie chciał zdradzić to i tak zdradzi, a ów kobieta jest co najwyżej głupia, że z nim jest bądz jeszcze go na tyle dobrze nie poznała.
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.