Białe Zęby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-31, 09:21   #1
dorota82
Raczkowanie
 
Avatar dorota82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 29
Wink

Białe Zęby


SUPER BIAŁE ZEBY interesowalam sie u dentysty wybieleniem zebów najtanszy koszt to 350 zl.pewnego razu moja klientka ktora jest pomocą dentysty zdradzila mi sekret jak wyglada u nich wybielenie zebow poradzila mi kupic paste do piaskowania zebow.Oczywiscie mi duzego opakowania nie sprzedali tylko jednorazowki koszt tego jest 50 gr kupilam 3 szt starczylo mi to na 3 miesiace efekt REWELACJA nigdy nie mialam tak bialych zebow wszystko mi zeszlo caly osad z kawy poradzilam to moim znajomym wszyscy zadowoleni i mam wybielenie zebow za 1.50 gr
dorota82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 09:27   #2
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Białe Zeby

A gdzie mozna dostac ta paste do piaskowania?
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 09:34   #3
olcia_tg
Raczkowanie
 
Avatar olcia_tg
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 66
Dot.: Białe Zeby

poważnie?! Powiedz tylko gdzie kupiłaś to cudo

buzka;*
olcia_tg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 09:38   #4
corney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 61
Dot.: Białe Zeby

plisss no powiedz gdzie kupiłaś to cudeńko ja też chcę
corney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 09:55   #5
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Białe Zeby

Cytat:
Napisane przez dorota82 Pokaż wiadomość
kupicie to w sklepie gdzie wasi dentysci kupuja towar u mnie sie nazywa zaopatrzenie dentystyczne kazdy tam moze cos kupic tylko nie wszystko albo w malych ilosciach podam nazwe tego tylko musze to kupic bo mi sie skonczylo i to sie uzywa co 2 tyg czesciej nie ale efekt jest juz po 1 razie pozdrawiam
A można wiedzieć skąd jesteś
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 09:55   #6
dorota82
Raczkowanie
 
Avatar dorota82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 29
Dot.: Białe Zeby

kupicie to w sklepie gdzie wasi dentysci kupuja towar u mnie sie nazywa zaopatrzenie dentystyczne kazdy tam moze cos kupic tylko nie wszystko albo w malych ilosciach podam nazwe tego tylko musze to kupic bo mi sie skonczylo i to sie uzywa co 2 tyg czesciej nie ale efekt jest juz po 1 razie pozdrawiam
dorota82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 10:00   #7
dorota82
Raczkowanie
 
Avatar dorota82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 29
Dot.: Białe Zeby

z RYBNIKA to jest moje miasteczko gdzie mieszkam
dorota82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 10:04   #8
dorota82
Raczkowanie
 
Avatar dorota82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 29
Dot.: Białe Zeby

smak tego jest pomaranczowy a konsystencja takiego zmielonego piasku dlatego u dentysty nazywa sie to piaskowaniem zebow i koszt u mojego dentysty to jest 1 zabieg 90 zl a samemu mozna spokojnie to robic w domu jeszcze lepszy efekt jest jezeli ktos ma szczoteczke elektryczna szybciej sie pozbedziecie osadu z kawy i poszazalych zabków
dorota82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 10:13   #9
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Białe Zeby

Cytat:
Napisane przez dorota82 Pokaż wiadomość
smak tego jest pomaranczowy a konsystencja takiego zmielonego piasku dlatego u dentysty nazywa sie to piaskowaniem zebow i koszt u mojego dentysty to jest 1 zabieg 90 zl a samemu mozna spokojnie to robic w domu jeszcze lepszy efekt jest jezeli ktos ma szczoteczke elektryczna szybciej sie pozbedziecie osadu z kawy i poszazalych zabków
Zastanawiam się czy stosowanie tego tak na własną rekę nie jest przypadkiem w jakimś stopniu niebezpieczne

Szkoda, że z Rybnika. Miałam nadzieje, że może z Krakowa i nie będę musiała szukać żadnego zaopatrzenia dentystycznego
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 10:36   #10
dorota82
Raczkowanie
 
Avatar dorota82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 29
Dot.: Białe Zeby

tez na poczatku sie zastanawialam czy to nie naruszy szkliwa ale pytalam sie dentysty i powiedział ze to jest na zasadzie tak jak piling do twarzy dlatego nie mozna czesciej robic to jak raz na 2 tyg i jest to bezpieczniejsze jak te zele lub paski co oslabiaja szkliwo
dorota82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 11:22   #11
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: Białe Zeby

Przestrzegam osoby o wrazliwych dziaslach!!! juz pisze dlaczego moj brat poddal sie takiemu piaskowaniu u stomatologa jakies ziarenka dostaly sie pod dziasla na drugi dzien nie mogl wytrzymac z bolu no i skonczylo sie na kolejnych wizytach. Przez piaskowanie odslonil sobie za bardzo szyjki zebow moglo skonczyc sie paradontoza tak mu powiedzieli

Ja wybielam zeby zelem tz. mam taka sylikonowa nakladke na zeby w ktora wyciskam zel Nite White Exel3 16% i zakladam na noc efekt porazajacy juz po pierwszym razie Zaraz po wybielaniu nie mozna pic sokow cytrusowych!!
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 11:27   #12
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Białe Zeby

Owszem piaskowanie jest mniej inwazyjna metodą niz wybielanie oraz w przypadku zakładania licówek.Piaskowanie jest zabiegiem podobnym do mikrodermabrazji uzywanej w gabinetach kosmetycznych z tym tylko ,że w metodzie piaskowania piasek bardzo drobno zmielony jest wyrzucany pod cisnieniem a w mikrodermabrazji kryształki glinu.Zabiegi piaskowania sa drogie spotkałam się z cenami od 90-120 zł za jeden cena jest uzalęzniona od urządzenia jakim sie to odbywa.Natomiast tak jak juz pisała dorota82 materiały do tego zabiegu nie sa aż takie drogie.ale to zależy czy stomatolog używa pasty która jest tania,czy specjalnie mielonego piasku który nie jest tani.Pamiętajmy ,że każde wybielanie narusza szkliwo,staje sie bardziej porowate ,a co za tym idzie bardziej narazone na zanieczyszczenia.dlatego wybielanie niezaleznie od metody trzeba powtarzać oraz aby cieszyc sie jego efektami przez dłuższy czas należy ograniczyc papierosy,kawe tak samo jak napoje gazowane słodzone które wypłukuja wapń i minerały z zębów.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 12:15   #13
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Białe Zeby

a pasty wybielajacej ja uzywam , colgate taka z mikrokryształkami, nei mam zbyt zóltych zebów czy jest mozliwosc wybielenia o 1 ton?Taniacos bo znasz sie na tym
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 13:42   #14
Izolek84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 14
Dot.: Białe Zeby

Dorota82 a gdzie w Rybniku jest sklep z zaopatrzeniem dentystycznym?
Bo też jestem z Rybnika ale o takim nie słyszałam a chyba sie skusze na ten niby peeling
Izolek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 14:36   #15
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Białe Zeby

Taniacos mam pytanko do Ciebie. Piszesz, że niektóre napoje wypłukują wapń i minerały z zębów, a da się zrobić coś takiego, żeby im ich dostarczyć? Tzn. może jakaś specjalna dieta, albo tabletki takie jak są na włosy (jak skrzyp, albo witaminki A+E)? I jakie to mineraly oprócz fluoru czy tam aminofluorku są potrzebne zębom?? No i czy to poprawi ich kolor? Bo chciałabym miec bielsze,ale nie jestem aż w takiej desperacji, żeby poddawać się zabiegom u dentysty i wolałabym cos bardziej naturalnego
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 22:37   #16
adziszonek
Raczkowanie
 
Avatar adziszonek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 37
Dot.: Białe Zeby

Hej! Proszę podaj nazwę tej pasty do piaskowania, bo za 1,50 to szkoda nie wypróbować.
adziszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 10:01   #17
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Białe Zeby

jeśli chodzi o wzmocnienie zębów, dentystka poleciła mi elmex żel. na kwc ma on świetne recenzje, użyłam dopiero 2 razy, zobaczymy...
a to piaskowanie to ciekawe... poszukam takiego sklepu we wrocławiu...
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 11:56   #18
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Białe Zeby

Co do lekkiego rozjaśniania zębów o 1-1,5 tonu to pomocne beda wszystkie pasty wybielajace te które ma w ofercie colgate,blenda-med są dostepne w każdym sklepie oraz paski wybielające np colgate.Poprostu pasty wybielające mają więcej środków ściernych.Jeżeli natomiast ktoś chce zabezpieczyć szkliwo przed ubytkiem wapnia to polecam serie past Elmex,ponieważ jest to jedyna na rynku pasta z odpowiednia ilością aminofluorku,Swietnym dodatkiem w profilaktyce dbania o stan uzebiebia sa pomocne żele z aminofluorkiem min Elmex-u oraz np żel Gc Tooth Mousse.W kazdej aptece można takie żele dostać .Kolejną rzeczą jest odpowiednia dieta bogata w mleczne produkty i jej pochodne czyli wszystkie serki,mlako, joguty ,budynie jak ktos lubi mleczne napoje.Wracając do opisanej pasty do piaskowania to używa się jej rowniez do czyszczenia protez.Zabójca dla szkliwa jej np coca-cola,pepsi gdyz one jak żadne inne wypłukuja najwięcej wapnia,owszem zęby lekko sie wybielaja pijąc te napoje ale same możecie odczyć to na własnych zębach jeżeli wypijecie colę i przepłuczecie nią zęby to jezykiem dotykając ich można stwierdzić, że zrobily sie porowate i z czasem staną sie wrażliwe.nie wspominając juz o tym ile cukru maja takie napoje, w jednej puszce mają ok 5 małych łyżeczek.Dlatego własciwie po każdym takim wypiciu powinno sie myć zęby.I ograniczyć ich spozywanie u małych dzieci.sorry za te wypociny ale u mnie w rodzinie sami stomatolodzy
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 12:02   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Białe Zeby

czyli po uzyciu pasty z drobinkami colgate to sciera sie szkliwo i jest to nie za dobre tak? ja mam wlasnie taka paste wybielajaca
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 14:43   #20
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Białe Zeby

Dziekuję Taniacos za odpowiedź Kurcze, to ja sie nawet pasty wybielającej teraz będę bała użyć, bo nie chcę sobie nic ścierać Już i tak wystarczająco dużo sobie ścieram szczoteczką, bo mam jakąś manie na tym punkcie...
Ja używam Elmexa i w sumie na KWC dałam mu 5 gwiazdek, bo rzeczywiście to jest najelpsza pasta, jaką używałam Teraz sobie jeszcze dokupię żel Jeszcze raz dzięki Taniacos

aha, mam jeszcze jedno pytanko Czytałam gdzieś, że teraz już stomatolodzy mają takie metody wybielania zębów, że to w ogóle szkliwa nie narusza i na nie nie wpływa w żadnym stopniu (no, może minimalnym,), niby całkowicie bezpieczne i zdrowe..Czy to prawda Taniacos?? Bo mnie sie jakoś nie chce w to wierzyć..
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 16:45   #21
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Białe Zeby

Gdzie w Krakowie mozna kupic taka paste piaskowa?
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 17:50   #22
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Białe Zeby

od znajomej slyszalam ze zeby mozna troszke wybielic sola, ale nie wiem czy to prawda. czy ktos z was probowal kiedys wybielic zeby sola? chcialabym wiedziec czy to cos daje bo nie wiem czy oplaca mi sie "truc" sola czy nie.
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 18:41   #23
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Białe Zeby

Cytat:
Napisane przez laaraa Pokaż wiadomość
Gdzie w Krakowie mozna kupic taka paste piaskowa?
Podbijam pytanie! Jeżeli ktoś wie, bardzo proszę o odpowiedź
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 20:01   #24
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Białe Zeby

Cytat:
Napisane przez laaraa Pokaż wiadomość
Gdzie w Krakowie mozna kupic taka paste piaskowa?
Ja też jestem ciekawa
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 20:47   #25
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Białe Zeby

Naprawde nikt nie wie gdzie w Krakowie mozna kupic ta paste?!!!?
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 08:10   #26
dorota82
Raczkowanie
 
Avatar dorota82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 29
Dot.: Białe Zeby

ten sklep w rybniku miesci sie jak jest restauracja delicje miedzy tym masz przejscie do blokow zaraz na przeciw jest wielki napis
dorota82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 08:16   #27
dorota82
Raczkowanie
 
Avatar dorota82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 29
Dot.: Białe Zeby

nazywa sie to NUPRO znalazlam to http://stoma.abc24.pl/default.asp?kat=-3&pro=28881 na internecie tam mozna to kupic tak wlasnie to wyglada jak jest tam na obrazku tylko do tego nie dostaniecie zadnej ulotki dlatego pisze poraz kolejny NIE UZYWAC TEGO CZESCIEJ NIZ RAZ NA 2-3 TYG ja jestem bardzo zadowolona pije b.duzo kawy i dlamnie jest to na tyle wygodne ze nie musze co 3 mie latac do dentysty placic ok 100 zl zeby pozbyc sie osadu i koloru szarego
dorota82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 09:03   #28
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Białe Zeby

Cytat:
Napisane przez dorota82 Pokaż wiadomość
nazywa sie to NUPRO znalazlam to http://stoma.abc24.pl/default.asp?kat=-3&pro=28881 na internecie tam mozna to kupic tak wlasnie to wyglada jak jest tam na obrazku tylko do tego nie dostaniecie zadnej ulotki dlatego pisze poraz kolejny NIE UZYWAC TEGO CZESCIEJ NIZ RAZ NA 2-3 TYG ja jestem bardzo zadowolona pije b.duzo kawy i dlamnie jest to na tyle wygodne ze nie musze co 3 mie latac do dentysty placic ok 100 zl zeby pozbyc sie osadu i koloru szarego
dorota82 - ale tam trzeba wybrać rodzaj pasty: Medium, Coarse lub Fine... Wiesz, czym one się rożnią i jakie są wskazania?? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 09:47   #29
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Białe Zeby

Karolka1980-80 żeby można wybielić nie sola a soda oczyszczona,taki sposób stosowały nasze babcie i faktycznie cos w tym jest,niektóre pasty wybielajace maja w swoim składzie sode oczyszczona.
justin timberlake-spokojnie pasty wybielajace nie zrobia tobie krzywdy,gdyz zawarte w nich środki ścierne sa tak zmielone aby w jak najmniejszym stopniu uszkadzały szkliwo.tylko nie należy przesadzać z namietnym szorowaniem żebów.
Xyoko-nazwy kóre wymieniłas to rodzaj zmielenia piasku,średni,gruboziarni sty,bardzo zmielony a wiec delikatniejszy.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 09:54   #30
asiuleczka_kubeczka
Rozeznanie
 
Avatar asiuleczka_kubeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 607
GG do asiuleczka_kubeczka
Dot.: Białe Zeby

Cytat:
Napisane przez taniacos Pokaż wiadomość
Co do lekkiego rozjaśniania zębów o 1-1,5 tonu to pomocne beda wszystkie pasty wybielajace te które ma w ofercie colgate,blenda-med są dostepne w każdym sklepie oraz paski wybielające np colgate.Poprostu pasty wybielające mają więcej środków ściernych.Jeżeli natomiast ktoś chce zabezpieczyć szkliwo przed ubytkiem wapnia to polecam serie past Elmex,ponieważ jest to jedyna na rynku pasta z odpowiednia ilością aminofluorku,Swietnym dodatkiem w profilaktyce dbania o stan uzebiebia sa pomocne żele z aminofluorkiem min Elmex-u oraz np żel Gc Tooth Mousse.W kazdej aptece można takie żele dostać .Kolejną rzeczą jest odpowiednia dieta bogata w mleczne produkty i jej pochodne czyli wszystkie serki,mlako, joguty ,budynie jak ktos lubi mleczne napoje.Wracając do opisanej pasty do piaskowania to używa się jej rowniez do czyszczenia protez.Zabójca dla szkliwa jej np coca-cola,pepsi gdyz one jak żadne inne wypłukuja najwięcej wapnia,owszem zęby lekko sie wybielaja pijąc te napoje ale same możecie odczyć to na własnych zębach jeżeli wypijecie colę i przepłuczecie nią zęby to jezykiem dotykając ich można stwierdzić, że zrobily sie porowate i z czasem staną sie wrażliwe.nie wspominając juz o tym ile cukru maja takie napoje, w jednej puszce mają ok 5 małych łyżeczek.Dlatego własciwie po każdym takim wypiciu powinno sie myć zęby.I ograniczyć ich spozywanie u małych dzieci.sorry za te wypociny ale u mnie w rodzinie sami stomatolodzy
Pod koniec Twojej wypowiedzi przeczytałam, że po wypiciu coli lub pepsi należy umyć zęby. Ostatnio jak bylam u dentystki przeczytalam artykul, że to mit i że odrazu po wypiciu takiego napoju jak cola nie powinno sie myc zebów, gdyż to bardziej szkodzi szkliwu niz pomaga.
asiuleczka_kubeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.