Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 17:54   #1501
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Karoolka999 Pokaż wiadomość
a mi się znowu zaczął podobać w nosie tyle że septum. piękny jest. ale słyszałam że piekielnie boli. jednak pewnie i tak niedługo sobie zrobię.
jeśli robi się go w chrząstce
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:53   #1502
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Paulineczka Pokaż wiadomość
Ropa zeszła mi z nosa dzięki soli fizjologicznej. Wczoraj w sql mi odpadł diamencik i kupiłam kuleczkę Wieczorem ściągłam bo kolczyk mi się `topił` w dziurce. Coraz głębiej mi wchodził ;/ Nie wiem co grane...
czasem tak sie dzieje..widocznie ten pierwszy byl grubszy..nie wyciagaj, tylko co jakis czas wypychaj kolczyka, aby nie zostal w srodku, po kilku dniach kanal sie ciut zasklepi i bedzie ok
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 07:48   #1503
Karoolka999
Przyczajenie
 
Avatar Karoolka999
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 29
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
jeśli robi się go w chrząstce
noo tak tak. inny mi się nie podoba.
__________________

Karoolka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 08:39   #1504
natalia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyki- która z was ma?

mam kolczyk w nosie od 2 dni,wygląda super,tylko zastanawia mnie fakt,że w środku nosa nic mi nie wystaje,czy może mi ktoś napisać czy też tak ma,z tego co wiem powinna wystawać kuleczka w środku
natalia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 10:44   #1505
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Karoolka999 Pokaż wiadomość
noo tak tak. inny mi się nie podoba.
dla mnie przekłucie chrząstki to masakra, a bólu jak przy tragusie [też gruba chrząstka] drugi raz by pewnie nie zniosła. mam septum w planach ale zrobię go w tej miękkiej części by ominąć chrząstke.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 12:50   #1506
Evellka
Raczkowanie
 
Avatar Evellka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gda/Lbn
Wiadomości: 112
GG do Evellka
Dot.: Kolczyki- która z was ma?

Cytat:
Napisane przez natalia86 Pokaż wiadomość
mam kolczyk w nosie od 2 dni,wygląda super,tylko zastanawia mnie fakt,że w środku nosa nic mi nie wystaje,czy może mi ktoś napisać czy też tak ma,z tego co wiem powinna wystawać kuleczka w środku
To dziwne... A jak miałaś przekuwany?? Nie może Ci nic nie wystawać.. Jak to się ma w takim układzie trzymać....
Evellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 14:22   #1507
hokkaido26
Przyczajenie
 
Avatar hokkaido26
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd - inąd
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyki- która z was ma?

Cytat:
Napisane przez natalia86 Pokaż wiadomość
mam kolczyk w nosie od 2 dni,wygląda super,tylko zastanawia mnie fakt,że w środku nosa nic mi nie wystaje,czy może mi ktoś napisać czy też tak ma,z tego co wiem powinna wystawać kuleczka w środku
NIGDY nie powinnaś zakładać takich kolczyków (z kuleczką na końcu) bo później są problemy z wyjmowaniem, piekelnie boli itp
hokkaido26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 15:47   #1508
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Kolczyki- która z was ma?

Cytat:
Napisane przez natalia86 Pokaż wiadomość
mam kolczyk w nosie od 2 dni,wygląda super,tylko zastanawia mnie fakt,że w środku nosa nic mi nie wystaje,czy może mi ktoś napisać czy też tak ma,z tego co wiem powinna wystawać kuleczka w środku
dziwne,że ci nie wystaje nic

ja mialam wkrecany litera L ale wylecial i goilam nos z kulka na koncu i jak sie zagoilo przy wyciaganiu nic ni bolalo,bo ruszalam caly cza kolczykiem,bo trzeba
teraz nosze taki czy taki i nic sie nie dzieje
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 17:04   #1509
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A jak to jest z nerwami w nosku? Bo czytała o tym, ze uszkodzenie jakiś tam nerwów moze spowodować częściowy paraliż twarzy lub utrate węchu. Szczerze to nie wiem czy w to wierzyć, bo nikt nie potwierdza, że go coś takiego spotkało ale jednak mnie to przeraża. Więc ma ktoś moze jakieś wiarygodne informacje w temacie?
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 18:37   #1510
natalia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kolczyki- która z was ma?

miałam przebijany igłą,trzyma mi się dobrze,ale trochę to dla mnie dziwne,że nic w nosie nie mam
natalia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 18:42   #1511
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyki- która z was ma?

nos kłułaś u kosmetyczki czy piercera?
możliwe, że osoba, która Cię kłuła wsadziła Ci za mały kolczyk-nie pomyślała o opuchliźnie, i dlatego nie widać kulki.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 07:14   #1512
Karoolka999
Przyczajenie
 
Avatar Karoolka999
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 29
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
dla mnie przekłucie chrząstki to masakra, a bólu jak przy tragusie [też gruba chrząstka] drugi raz by pewnie nie zniosła. mam septum w planach ale zrobię go w tej miękkiej części by ominąć chrząstke.
ja mam tragusa. maiłam nawet 2 bo raz to mi wypadł [chyba jak spałam] a drugiemu noszę dalej. nie powiem podoba mi się ale nie bolało tak strasznie jak myślałam, przynajmniej przy tym 2.
no nic.. i tak pewnie zrobie septuma ale narazie nie wiem kiedy.
__________________

Karoolka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:15   #1513
Gdor3
Zakorzenienie
 
Avatar Gdor3
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 967
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej dziewczyny;*

co do przekłuwania nosa
ja mam już kolczyk w nosie ok 5 jak nie więcej lat;] zrobiłam sobie go sama, igłą lekarsą, wszystko dokladnie przmyte, aby mniej bolalo zmrozilam sobie lodem nos. najgorzej jest przy wkladaniu kolczyka- samą igłą nie czuje sie tak bolu, kolczyk zazwczyaj jest grubszy i trzeba sie troche pomeczyc zeby go dobrze wlozyc. przez pierwsze kilka tygoni troche bolalo, trzebabylo ruszac zeby nie zrosł sie, ale potem wszystko sie ładnie zagoiło no i do tej pory jest ok ;]
a moze jest tu jakas dziewczyna ktora do dluugim czasie wyjela kolczyk? czy zostala blizna? czy zarosla? bo ja chyba gdyby m chciala wyjąć kolczyka to dziurka by mi sie juz raczej nie zrosła
pozdrawiam
__________________
kosmetyki
ubrania
Gdor3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 22:06   #1514
nicolaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mam 14 lat i niedawno zrobilam sobie kolczyk w nosku i jest wszystko dobrze, ale troche babra mi sie mimo ze robilam u kosmetyczki iglą . polewam wodą utlenianą ale to nic nie daje. do szkoly musze sciagac.
nicolaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 22:24   #1515
bea26
Raczkowanie
 
Avatar bea26
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Prestatyn, UK
Wiadomości: 70
GG do bea26
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez nicolaa1 Pokaż wiadomość
ja mam 14 lat i niedawno zrobilam sobie kolczyk w nosku i jest wszystko dobrze, ale troche babra mi sie mimo ze robilam u kosmetyczki iglą . polewam wodą utlenianą ale to nic nie daje. do szkoly musze sciagac.
Dziewczyno tylko nie wodą utlenioną! Kup sobie sól fizjologiczną to po pierwsze i tribiotic jeśli coś się paprze. Po drugie wyciąganie kolczyka przed zagojeniem nie jest wskazane, bo podrażniasz w ten sposób kanał przekłucia. Na stronie wildcat'a można kupić zatyczki do nosa,które nie rzucają się w oczy: http://www.wildcat.pl/sklep/catalog.php?cat=153. A po trzecie lepiej pójść do doświadczonego piercera niż do kosmetyczki. Pozdrawiam!
bea26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:11   #1516
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witajcie! Ja sobie zrobiłam kolczyka w nosie 2 dni temu. Byłam w Salonie Kosmetycznym 15-115 na Alejach Jerozolimskich 11/19 - Vis a Vis SMYKa.
Znalazłam stronę internetową http://piercing.waw.pl/kontakt.php Tam wszystko pisze, co się ile goi itd. Na początku jak poszłam, to troszkę się wystraszyłam bo nie było napisane 1Piercing4you, tylko 15-115 - czyli Salon Kosmetyczny. Ze swoją podejrzliwością spytałam się czy to to, i okazało się, że tak. Oczywiście na wstępie się wachałam bo jednak to Salon Kosmetyczny, ale uznałam, że jeśli nawet przekłuwają miejsca intymne itd...to pewnie są dobrzy...Pani mi się nie dziwiła , że się boje pokazała mi pokoik do Piercingu wyłącznie - była leżanka, autoklaw, specyfiki do znieczulania, dezynfekcji itd..wiec uznałam, ze ok zaufam. Zabieg miałam robiony na leżąco z zamknietymi oczami ;-)...Bałam się jak diabli, bo po każdym pobieraniu krwi mdleję i to tak, że nie można mnie docucić, włącznie z tym, że robi mi się szczekościsk..wiec bylam przerażona. Ale Pani przemiła...Miałam oczywiście igłą robiony zabieg, Pani nawet pokazywała mi - ZAPAKOWANE, STERYLNE, teraz wyciagam...miała oczywiście rekawiczki...i opisywała mi wszystko co robi, żeby nie było z zaskoczenia...- teraz znieczulam...przykladam rureczke...teraz bede przebijać...PYK...-->już...a ja taka zdezorientowana odpowiadam...jak to ...już? Przeciez nic nie poczulam...nawet nie zrobił mi sie charakterystyczny grymas na twarzy, jak to widziałam na filmikach....nawet łza nie poleciała...Pani mi powiedziała, ze będzie troszke zabawy z kolczykiem bo zakrecony, ale też nie czułam...Poźniej powoli mi podniosła fotel i powiedziala, zebym chwilke tak polezała i doszła do siebie , bo wrażenie...;-)...co chwilka pytała, czy w porządku. Dostałam karteczkę, czym powinnam przemywać. Kosztowało mnie 95zł......mam kolczyk 3 dzień. Po przekłuciu nie zabolał mnie ani razu, od razu poszłam na wykłady...kompletnie 0 bólu...musialam nim 1 dnia już poruszać w gore i w dól po przemyciu...Kompletnie nic nie bolało...Moze mam delikatnie zaczerwieniony, i boli czasem tylko jak np pije , bo wiadomo, że skrzydełka nosa się ruszają, albo przy ziewaniu......a tak to SUPER...Wydaje mi się, że goi się jak na razie cudownie...Chociaz uszy mialam rpzekluwane 2 razy przez kosmetyczke i mi ropiało jak diabli, i w koncu bede przekluwac je 3 raz...Boje się, ze może nagle wyskoczy mi jakies uczulenie...a tak mi sie ten kolczyk podoba. Mam nadzieje , ze nic mnie nie zaskoczy...
Polecam ten salon. Mi przebijała taka blondyneczka, która miała taki fajny akcent, i charakterystycznie mówiła "R" - polecam ją gorąco!!!
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 21:18   #1517
BoJaKochaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez lijaX Pokaż wiadomość
chce miec kolczyk w nosie - mala kropeczke. Moze ktos ma albo wie cos na ten temat. Czym sie przekluwa,czy sie zarasta jak przestanie sie nosic, czy boli no i w ogole ile taki zabieg kosztuje?
Ja Miałam KolCzyk W Nosie Robiłam w salonie I Kosztowało mnie to 30zł
Przekłucie bolało I przy wyciąganiu kolczyka a wyciąganiu go.
Gdy zmieniałam kolczyk to w nocy mi wylatywał i musiałam go zaklejać plastrem.
po 2 miesiącach dziurka się zmniejszyła ale dalej bolało.
i go wyciągłam.ale mam Blizne.
BoJaKochaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:26   #1518
nicolaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

bea26 - kolczyk mam od grudnia i bylam u tej pani co mi robila i powiedziala ze juz powinno mi sie zagoic . dokladnie to nie bylam u kosmetyczki tylko u takiej pani ktora sie zajmuje piercingiem . na nosie obok kolczyk mialam taka gurka jakby pryszcz i gdzy tylko podnosilam kolczyk wyplywala ropa . a gdy chcialam zdrapac ta gorke czy nie wiem jak to sie nazywa po chwili robila sie na nowo .
nicolaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 02:53   #1519
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Wydaje mi się, że może to być ziarnina...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziarnina

Edytowane przez Rossie
Czas edycji: 2009-03-22 o 02:54
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 12:37   #1520
nicolaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

aha . a mam pyt. musialam zdjąc kolczyk do szkoly bo mialam gnoj i chce zrobic teraz pod koniec roku szkolnego znowu ale czy moge w tym samym miejscu jeszcze raz przekluc czy lepiej bedzie jak zrobie obok ?
nicolaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 13:01   #1521
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Rossie ropa-infekcja a ziarnina to dwie różne bajki.

nicolaa1 nie, możesz przekłuć lecz nie dokładnie w tym samym miejscu. obok albo pod/nad tamtą dziurką.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 23:43   #1522
bea26
Raczkowanie
 
Avatar bea26
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Prestatyn, UK
Wiadomości: 70
GG do bea26
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez snide Pokaż wiadomość
nicolaa1 nie, możesz przekłuć lecz nie dokładnie w tym samym miejscu. obok albo pod/nad tamtą dziurką.
No właśnie, ja mam przekłute w tym samym miejscu i pewnie dlatego pojawiła się ziarnina.I jak to cholerstwo zwalczyć?Dziś zaczęlam smarować tą papką z soli fizjologicznej i aspiryny,ale strasznie kręci w nosie,działa niemal jak tabaka.Mam nadzieję,że pomoże...
bea26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:58   #1523
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Znaczy jak sie robi taka gulka jakby, to moze to być ziarnina..ale tylko przypuszczam, z tego wzgledu, że sporo osób sie na to skarżylo...Jutro mija tydzien od mojego przekłucia...3 razy na dzien przemywal sola fizjologiczna, poruszam kolczykiem w góre i w dół, o octeniseptem...Ranka goi mi sie wysmienicie, az jestem zaskoczona, bo uszy pamiętam ropiały mi za 1 i 2 przekłuciem, i bede musiala przekłuć je 3 raz.
bea26, a moze Tribiotic powinnas zastosować?Mam na karteczce napisane, że gdy ranka nie goi sie najladniej to, żeby tego użyc...ale na 100% nie doradze bo ja nie stosowalam i nie wiem, jak sie powinno zrobić:-/.nicolaa1..a sa takie przezroczyste kolczyki jakby też, żeby dziurka nie zarastała, a nie widać tego.
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:18   #1524
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Rossie Trybiotyk to antybiotyk a tego nie stosuje się codziennie, tylko jak się właśnie przekłucie nie goi czyli jak np. wystąpi infekcja, a nie ziarnina!
bea26 sposobów na jej zwalczenie jest sporo. prócz papki to: jaskółcze ziele, stężona witamina C [na receptę], preparaty na kurzajki [trzeba zachować ostrożność, by nic nie dostało się do kanału przekłucia].
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 21:19   #1525
nicolaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dzieki za odp . ;* . a jakim wenflonem sie robie kolczyk w nosku bo moja kumpela chce sobie zrobic ? bo ja nie widzialam jakim mi pani robila . ;]
nicolaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 22:17   #1526
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

powiedz koleżance, żeby najpierw sie zastanowiła nad konsekwencjami: opcją zarażenia się hiv, wzw etc a później ew. zadawała takie pytania .
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 15:58   #1527
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Karoolka999 Pokaż wiadomość
a mi się znowu zaczął podobać w nosie tyle że septum. piękny jest. ale słyszałam że piekielnie boli. jednak pewnie i tak niedługo sobie zrobię.
Zalezy kogo... miałam przekuwany dwa razy i szybko sie goiło.. zero bólu
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:16   #1528
OoAishaoO
Przyczajenie
 
Avatar OoAishaoO
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam
Nie mam kolczyków w ogóle. Nawet na uszach. Bardzo podobają mi się kolczyki w nosie. Jak myślicie, nie będzie to głupio wyglądało? Tylko jeden kolczyk w nosku, a w uszach nic...
OoAishaoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:19   #1529
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

w uszach jak już
myślę, że będzie to ładnie wyglądać
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:51   #1530
OoAishaoO
Przyczajenie
 
Avatar OoAishaoO
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No tak, w uszach... zamotana jakaś dzisiaj jestem...
Mama narzeka, że kolczyków w uszach nie mam, a w nosie mi się marzy :P

Edytowane przez OoAishaoO
Czas edycji: 2009-03-30 o 21:02
OoAishaoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.