Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-07, 18:41   #2041
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
nie ma problemu, z tym że nie wiem jeszcze kiedy się zdecyduję na zamówienie, bo dopiero je obmyslam i kompletuje
To nic. Mi się aż tak nie spieszy, więc jak już będziesz gotowa to daj mi znać na PW

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Thorgal1980 Pokaż wiadomość
ja bym sie chciała dołaczyc do zamówienia na BU, podpowiecie mi może gdzie można kupić puder jakis naturalny, ale taki co troche kryje-upieksza?
To raczej udaj się na forum mineralne, bo na BU nie mają pudrów kryjących, a na mineralnym jest teraz dużo fajnych promocji na Wielkanoc
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 13:16   #2042
betticonfetti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam serdecznie
Moje drugie zamówienie z BU otrzymałam błyskawicznie,po czterech dniach od zamówienia paczka była już w domu. Zamówiłam po raz kolejny olejek drzewko herbaciane,hydrolat oczarowy( mój hit) oraz domówiłam nowe produkty które chcę wprowadzić do mojej pielęgnacji tj:hydrolat z pszenicy samopszy( zapach ciężki,mocny myślę że dla osób które są wrażliwe na zapachy będzie ciężko) następnie eliksir winogronowy używam dopiero kilka dni więc o działaniu napiszę za jakiś czas. I moje pytanie czy do serum flavo C jest konieczne dodanie alkoholu? czy naprawdę jest lepsze wchłanianie preparatu jeśli dodamy alkohol? czy ktoś ma porównanie w stosowaniu? bardzo proszę o poradę
betticonfetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 08:43   #2043
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez betticonfetti Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Moje drugie zamówienie z BU otrzymałam błyskawicznie,po czterech dniach od zamówienia paczka była już w domu. Zamówiłam po raz kolejny olejek drzewko herbaciane,hydrolat oczarowy( mój hit) oraz domówiłam nowe produkty które chcę wprowadzić do mojej pielęgnacji tj:hydrolat z pszenicy samopszy( zapach ciężki,mocny myślę że dla osób które są wrażliwe na zapachy będzie ciężko) następnie eliksir winogronowy używam dopiero kilka dni więc o działaniu napiszę za jakiś czas. I moje pytanie czy do serum flavo C jest konieczne dodanie alkoholu? czy naprawdę jest lepsze wchłanianie preparatu jeśli dodamy alkohol? czy ktoś ma porównanie w stosowaniu? bardzo proszę o poradę
Pogrubione jak poużywasz to napisz jakie wrażenia
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 09:43   #2044
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Pogrubione jak poużywasz to napisz jakie wrażenia
ja używam go od tygodnia i mogę stwierdzić, że dla podrażnionej, alergicznej skóry jest świetny - łagodzi świąd i pieczenie, zmiany atopowe wyciszają się, na pewno kupię go znowu
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 10:35   #2045
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

a czy któras moglaby cos napisac o serum granat eko?przeszukała wątek i wyswietliły mi sie tylko posty, ze wszystkie obiecują ze opisza jak dłużej pouzywają
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 13:51   #2046
MONIA9911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 165
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dodajecie do mleczka jedwabnego do włosów jeszcze hydrolat? bo u mnie nie chce rozpylać się w postaci mgiełki, może jest zbyt gęste?
MONIA9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 15:23   #2047
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a czy któras moglaby cos napisac o serum granat eko?przeszukała wątek i wyswietliły mi sie tylko posty, ze wszystkie obiecują ze opisza jak dłużej pouzywają
Ja miałam. Dla mnie nic specjalnego, aczkolwiek hmmm cera ładniej wyglądała po nim. No i zapach ma dość specyficzny Ogólnie oceniam jako takie-sobie.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 07:15   #2048
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja używam go od tygodnia i mogę stwierdzić, że dla podrażnionej, alergicznej skóry jest świetny - łagodzi świąd i pieczenie, zmiany atopowe wyciszają się, na pewno kupię go znowu
Dziękuje
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 09:01   #2049
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez MONIA9911 Pokaż wiadomość
dodajecie do mleczka jedwabnego do włosów jeszcze hydrolat? bo u mnie nie chce rozpylać się w postaci mgiełki, może jest zbyt gęste?
Mleczko jedwabne nie będzie się rozpylać tak jak hydrolat, bo jest po prostu bardziej treściwe. Ja na początku też byłam rozczarowana, ale potem zaczęłam po prostu psikać na rękę, rozcierać w obu dłoniach i wcierać we włosy. Tak jest najskuteczniej, bo tej odzywki trzeba używać w niewielkich ilościach, ja na krótkie włosy daję 3-5 psiknięć i włosy wtedy wygladają bardzo naturalnie . Dodam, że ja go stosuję do stylizacji i świetnie się sprawuje - zrezygnowałam całkowicie z preparatów do układania włosów a efekt idealny, trzyma się cały dzień.
Nakładam rano na umyte, wilgotne włosy.

A tak przy okazji, czy dobrze mi się wydaje, czy BU zrezygnowała z alkoholu w tym mleczku?? Bo ostatnio robiłam nowe i nie było w przepisie ani słowa, a dałabym sobie rękę uciąć, że wcześniej było i to sporo
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 12:26   #2050
7minut
Raczkowanie
 
Avatar 7minut
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 348
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam nie wiem czy dobrze przejrzalam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie Zastanawiam się nad kupnem serum migdałowego, chciałabym stosowac kurację jak narazie miesiąc- póltora, dopóki nie ma jeszcze ostrego słonca.... i teraz moje pytanie. po ilu dniach/tygodniach będę mogła się opalac po przerwaniu/zakonczeniu kuracji?

chciałabym troszkę poprawic stan mojej mieszanej cery, ale też lubię w lato się opalac, i nie wiem czy mogę sobie teraz pozwolic na to serum, czy moze poczekac do jesieni ?
7minut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:16   #2051
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja bym poczekała do jesieni a ja nie lubie sie opalac
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 14:52   #2052
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez 7minut Pokaż wiadomość
Witam nie wiem czy dobrze przejrzalam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie Zastanawiam się nad kupnem serum migdałowego, chciałabym stosowac kurację jak narazie miesiąc- póltora, dopóki nie ma jeszcze ostrego słonca.... i teraz moje pytanie. po ilu dniach/tygodniach będę mogła się opalac po przerwaniu/zakonczeniu kuracji?

chciałabym troszkę poprawic stan mojej mieszanej cery, ale też lubię w lato się opalac, i nie wiem czy mogę sobie teraz pozwolic na to serum, czy moze poczekac do jesieni ?
Miesiąc po zakończeniu używania serum
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:58   #2053
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez 7minut Pokaż wiadomość
Witam nie wiem czy dobrze przejrzalam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie Zastanawiam się nad kupnem serum migdałowego, chciałabym stosowac kurację jak narazie miesiąc- póltora, dopóki nie ma jeszcze ostrego słonca.... i teraz moje pytanie. po ilu dniach/tygodniach będę mogła się opalac po przerwaniu/zakonczeniu kuracji?

chciałabym troszkę poprawic stan mojej mieszanej cery, ale też lubię w lato się opalac, i nie wiem czy mogę sobie teraz pozwolic na to serum, czy moze poczekac do jesieni ?
To chyba jednak nie jest dobry pomysł, bo zakładając nawet, że kupisz dziś to zanim dostaniesz przesyłkę i zrobisz serum minie co najmniej tydzień, czyli w zasadzie już druga połowa kwietnia, a to, że jest wiosna nie znaczy, że słońce nie jest 'ostre', bo o ile dobrze pamiętam na wiosnę właśnie te szkodliwe promienie UVA są gorsze niż latem (kąt nachylenia jest wiosną bardziej niekorzystny czy nie wiem, nie pamiętam ). Ja bym nie zaczynała teraz, chyba, że będziesz używać wysokich filtrów z ponowną aplikacją przed popołudniowym wyjściem z pracy / szkoły.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 17:59   #2054
MONIA9911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 165
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Mleczko jedwabne nie będzie się rozpylać tak jak hydrolat, bo jest po prostu bardziej treściwe. Ja na początku też byłam rozczarowana, ale potem zaczęłam po prostu psikać na rękę, rozcierać w obu dłoniach i wcierać we włosy. Tak jest najskuteczniej, bo tej odzywki trzeba używać w niewielkich ilościach, ja na krótkie włosy daję 3-5 psiknięć i włosy wtedy wygladają bardzo naturalnie . Dodam, że ja go stosuję do stylizacji i świetnie się sprawuje - zrezygnowałam całkowicie z preparatów do układania włosów a efekt idealny, trzyma się cały dzień.
Nakładam rano na umyte, wilgotne włosy.

A tak przy okazji, czy dobrze mi się wydaje, czy BU zrezygnowała z alkoholu w tym mleczku?? Bo ostatnio robiłam nowe i nie było w przepisie ani słowa, a dałabym sobie rękę uciąć, że wcześniej było i to sporo
miałam tego świadomość że nie będzie się rozprowadzać jak hydrolat, ale na stronie jest informacja że można mieszać mleczko z hydrolatem, tylko czy wtedy nie zmieni swoich właściwości? hmm... mam długie włosy i lepiej by mi odpowidała forma mgiełki
MONIA9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:52   #2055
7minut
Raczkowanie
 
Avatar 7minut
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 348
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dziękuję za odp z serum poczekam do jesieni
7minut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 21:44   #2056
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez MONIA9911 Pokaż wiadomość
miałam tego świadomość że nie będzie się rozprowadzać jak hydrolat, ale na stronie jest informacja że można mieszać mleczko z hydrolatem, tylko czy wtedy nie zmieni swoich właściwości? hmm... mam długie włosy i lepiej by mi odpowidała forma mgiełki
To po prostu wypróbuj z niewielką ilością . Mleczko i tak jest mega wydajne, ja mam problem ze zużyciem go przed upływem terminu ważnosci.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 11:35   #2057
klara1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k/Lublina
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cześć Dziewczyny, niedawno robiłam zakupy z BU i chcę się z Wami podzielić opinią na temat kremu z lukrecją, który bardzo przypadł mi do gustu.
Obawiałam się, długo sie zastanawiałam nad kremem z lukrecją ze względu na mieszaną cerę.Aczkolwiek, ponieważ miałam ją strasznie wysuszoną, zdecydowałam się w końcu na zakup tego kremu.I jestem strasznie z niego zadowolona.Jest bardzo wydajny, wystarczy nałożyć odrobinę. Nie zostawia jakieś tłustej warstwy, nie przetłuszcza skóry.Po nałożeniu na twarz pozostawia trochę lepką warstwę, ale taką warstwę pozostawiał u mnie też krem azelo-bha i serum azelo-oliwkowe.Mi to nie przeszkadza, nie jest to aż tak lepkie, żeby mi się włosy miały kleić. Pamietać tylko trzeba, żeby porządnie krem wklepać.Rano buzia jest promienna, zdrowo wygląda. Wspaniale nawilża. Mi po 1,5h tygodnia stosowania tego kremu i masła jojoba zniknęły suche skórki i mogę powiedzieć, że wreszcie moja skóra się unormalizowała. Jeszcze nie wiem jak z zatykaniem porów, gdyż tak jak wspomniałam stosuję go dopiero drugi tydzień, póki co mnie nie zapchał. Sądzę, że ten krem pozostanie ze mną na długo. Nie miałam nigdy tak świetnie nawilżającego produktu-mam w domu podwójny żel hialuronowy, który nawet w połowie nie nawilża tak świetnie jak ten krem. Żel stosowałam około miesiąca w okresie, gdy miałam strasznie wysuszoną skórę i poprawy praktycznie żadnej. A po 2 tygodniach stosowania tego kremu poprawa nawilżenia mojej skóry jest niesamowita.
klara1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 19:37   #2058
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam pytanie do użytkowniczek serum lemon - czy zdarzylo wam się kiedykolwiek złuszczyć po nim? Bo mi niestety tak i zastanawiam sie na ile to moja wina a na ile tak się po prostu zdarza z kwasami.
W środę na noc zaaplikowalam sobie na noc serum wprost z plastikowego pojemnika przechowywanego w lodówce, bo zostało mi go juz dosłownie na kilka użyć i niestety od nastepnego dnia się dość mocno złuszczam .
Czy to możliwe żeby kwas się dobrze nie połączył z resztą składników i osiadł na spodzie? To był mój pierwszy taki kosmetyk, mieszałam go ściśle według przepisu
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 15:09   #2059
megg123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Mam pytanie do użytkowniczek serum lemon - czy zdarzylo wam się kiedykolwiek złuszczyć po nim? Bo mi niestety tak i zastanawiam sie na ile to moja wina a na ile tak się po prostu zdarza z kwasami.
W środę na noc zaaplikowalam sobie na noc serum wprost z plastikowego pojemnika przechowywanego w lodówce, bo zostało mi go juz dosłownie na kilka użyć i niestety od nastepnego dnia się dość mocno złuszczam .
Czy to możliwe żeby kwas się dobrze nie połączył z resztą składników i osiadł na spodzie? To był mój pierwszy taki kosmetyk, mieszałam go ściśle według przepisu
Mi nigdy się nic takiego nie przydarzyło a używam serum lemon od ok. 2 mc codziennie na noc
megg123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 15:55   #2060
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez megg123 Pokaż wiadomość
Mi nigdy się nic takiego nie przydarzyło a używam serum lemon od ok. 2 mc codziennie na noc
A jak efekty?
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 21:06   #2061
megg123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Jak narazie to bez większych rewelacji. Cera wydaje się być niby troszkę ładniejsza, niby gładsza ale jeśli chodzi o zaskórniki i wszelkiego rodzaju przebarwienia to efektów nie zauważyłam
megg123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 21:07   #2062
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez megg123 Pokaż wiadomość
Mi nigdy się nic takiego nie przydarzyło a używam serum lemon od ok. 2 mc codziennie na noc
Ja własnie też używalam od jesieni a tu pod koniec opakowania takie cos Ogólnie to skóra juz doszła do siebie, ale wolalabym unikać takich niespodzianek bo musialam zdawać ustny egzamin z taką twarzą
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 21:13   #2063
megg123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Ja własnie też używalam od jesieni a tu pod koniec opakowania takie cos Ogólnie to skóra juz doszła do siebie, ale wolalabym unikać takich niespodzianek bo musialam zdawać ustny egzamin z taką twarzą
A zauważyłaś jakieś pozytywne efekty którymi mogłabyś się pochwalić?
Bo u mnie to tak sobie średnio
megg123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 18:08   #2064
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez megg123 Pokaż wiadomość
A zauważyłaś jakieś pozytywne efekty którymi mogłabyś się pochwalić?
Bo u mnie to tak sobie średnio
Tak, jestem bardzo zadowolona i na przyszłą jesień planuję zakup kolejnego serum Udało mi się trochę rozjaśnić przebarwienia i ujednolicic cerę i pozbyć się zaskórników, duże "gule" też się rzadziej przydarzają. Ale na efekty trzeba bylo trochę poczekać, tak ze dwa trzy miesiące około.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:00   #2065
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-04-18 o 09:09
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:04   #2066
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dziewczyny, mam problem z serum antyoksydacyjne flavo-C z biochemii urody podczas robienia go jak dawałam do środka zel hialuronowy zrobiły sie takie gluty nie rozpuscił sie , i teraz nie wiem co robić ,nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzylo a zamawiam od 2 lat.

ps. napisałam już o tym na innym wątku ale na razie nikt mi nie odpowiedział i musiałam jeszcze tutaj bo to pewnie odpowiedniejszy wątek .
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:50   #2067
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Falabella, na bazie jakiego hydrolatu robiłaś krem rozjaśniający?
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 15:28   #2068
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 17:27   #2069
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam!!

Mam pytanie dziewczyny. Mam cerę (chyba) tłustą, ale przesuszoną, ciężko mi to ocenić. Mam skłonność do wyprysków (zwłaszcza na policzkach) i zaczerwienień, też zaskórników (na policzkach głównie ) , trochę przetłuszczanie się i pochodne.

Ogólnie mówiąc stosuje od jakiegoś tygodnia żel hialuronowy z olejem tamanu i serum z mącznicy lekarskiej na zmianę. 2x w tygodniu peeling mechaniczny Ziaja, od czasu do czasu maseczki z glinką. Na wypryski stosuje Payot. Wcześniej kombinowałam z różnymi kremami - m.in. Vichy Normaderm, ale czułam, że niewiele to daje a podrażnia cerę. Staram się całkiem przejść na naturalne kosmetyki i testuje właśnie kremy BB (używam też podkłady z Bourjois) . Ponadto od kilku dni jem codziennie dużą dawkę owoców.

Ogólnie efekty nie są złe - wyraźne wygładzenie, oczyszczenie (aczkolwiek dosyć liczne wypryski odkąd jadę na tym zestawie kosmetyków). Dodatkowo czuje, że mam przesuszoną skórę - taką skorupę - od kremów BB i podkładów mam strasznie podkreślone skórki na policzkach, koło ust (najbardziej) i trochę na czole.

Jest mi ktoś w stanie polecić coś naturalnego czy z BU czy mazideł, co pomoże nawilżyć moją skórę, ale jej nie zapcha? A może powinnam coś wyeliminować z tego co stosuje?
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 18:29   #2070
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta



a czy konieczne jest używanie filtrów przy kremie rozjaśniającym? czuję się na niego skuszona ale nie znoszę filtrów.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.