Nie ma kobiet idealnych. Są tylko takie, które potrafią nam przesłonić wady rzęsami.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 17:04   #1
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Smile

Nie ma kobiet idealnych. Są tylko takie, które potrafią nam przesłonić wady rzęsami..


I tu się pojawia pytanie - Jak mieć takie rzęsy, które to uczynią?

Rzęsa, jak jak włosy narażona jest na szereg czynników zewnętrznych (sucho, zimno, gorąco itp.) i wewnętrznych, czyli stres
oraz dieta.
Do pełni szczęścia i "trzepoczącego" spojrzenia, pod którym nogi mężczyznom się uginają trzeba zadbać o szereg czynników:

Dieta
- witaminy A, E i z grupy B
- kwasy omega-3
- mikro- i makroelementy

Demakijaż

bardzo istotny czynnik! Dobrze oczyszczone rzęsy są krócej narażone na niszczące działanie makijażu i gotowe na wchłanianie odżywek.

- zmywanie olejkiem lub wazeliną kosmetyczną i ciepłą wodą z odrobiną delikatnego żelu (może być też żel do higieny intymnej)
- następnie płyn micelarny, np. Bioderma lub Bourjois

Odżywki

Dobrze nawilżone i odżywione rzęsy są bardziej sprężyste, dłuższe i ciemniejsze. Ja używam 3 różnych sposobów:

- gotowe odżywki do rzęs (najczęściej przeze mnie używane)
- olejek rycynowy z witaminą E
- wazelina kosmetyczna (w zastępstwie, gdy nie ma pod ręką powyższych)

Skóra wokół oczu

Pozbycie/zminimalizowanie cieni pod oczami, ewentualnych zmarszczek oraz przesuszeń i przebarwień skóry. U mnie wygląda to tak:

- żele z arniką na cienie pod oczami
- naturalne olejki na nawilżenie, np. arganowy czy z orzecha laskowego

Oczy

Wielogodzinna praca przy komputerze nie służy zniewalającemu wzrokowi , dlatego należy dbać o kondycję oczu. Osoby noszące soczewki, tak jak ja powinny również pamiętać o ich właściwej higienie!

- okłady z ogórka lub rumianku
- kropelki nawilżające do oczu
- zmywanie makijażu po zdjęciu soczewek
- aby zminimalizować uszkodzenia soczewek używam specjalnych penset do wyciągania soczewek z opakowania

Moja kompleksowa pielęgnacja sprawia, że nie wstydzę się pokazać bez makijażu. Co więcej (!) zadbane i odżywione rzęsy wyglądają bosko po pomalowaniu tuszem.

Żaden tusz nie zdziała cudów na połamanych i suchych rzęsach!!!

Moim skromnym zdaniem, zamiast wstawiania sztucznych rzęs, które tylko pogarszają stan własnym, lepiej zadbać o naturalne rzęsy.

Pierwsze wyraźne efekty można zauważyć już po 1-2 tygodniach. Żadna z Was się nie zawiedzie ...
A mężczyźni zauważą różnicę !
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.