strój jednoczesciowy-niemodny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-08, 17:18   #1
pewna mila wizazanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26

strój jednoczesciowy-niemodny?


Hej, co uważacie o strojach jednoczesciowych? Wszędzie teraz widzi się bikini, czy to w sklepach czy to w internecie. A ja kupiłam sobie taki oto strój: http://allegro.pl/swietny-czarny-str...472815521.html tylko rózowy. Za tydzień jadę nad morze, a z racji tego, ze na dolnej części pleców mam blizny to nie chcę nimi straszyć Sylwetke mam ok, brzuch płaski, więc nie mam raczej czego ukrywać. Nie obchodzą mnie w sumie opinie ludzi na plaży, ale zastanawiam się czy ktokolwiek jeszcze zakłada takie stroje. No i ciekawam co Wy o tym myslicie czy takie stroje są już niemodne?Pozdrawiam
pewna mila wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 17:23   #2
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: strój jednoczesciowy-niemodny?

To ty masz się czuć w nim dobrze, a skoro tak ejst, to nie widzę przeciwwskazań
zresztą, taki strój jest do pływania lepszy moim zdaniem, więc może ciut bardziej funkcjonalny nad morzem
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 17:30   #3
next_to_you
Raczkowanie
 
Avatar next_to_you
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 77
Dot.: strój jednoczesciowy-niemodny?

Ja mam jednoczęściowy, ale zakładam go przeważnie na basen kryty, bo opalać wolę się w bikini chociaż ja w sumie mam co ukryć, ale co tam
__________________
oficjalny kierowca (25.10.11)
Pani inż. IŚ
------------------
Jeśli cholernie ci na czymś zależy,
uprzesz się i zaprzesz samego siebie,
stawisz czoło swoim słabościom
i przeciwnościom losu,
to możesz wszystko,
a nawet więcej.
next_to_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:36   #4
niebo_w_kropki
Raczkowanie
 
Avatar niebo_w_kropki
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tam gdzie On :)
Wiadomości: 387
Dot.: strój jednoczesciowy-niemodny?

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
To ty masz się czuć w nim dobrze, a skoro tak ejst, to nie widzę przeciwwskazań
zresztą, taki strój jest do pływania lepszy moim zdaniem, więc może ciut bardziej funkcjonalny nad morzem
Zgadzam się!
Poza tym stój naprawdę jest piękny
__________________
'ur a glorious headfuck thing own it'
niebo_w_kropki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:50   #5
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: strój jednoczesciowy-niemodny?

Nie wiem jak z basenami czy lepiej bikini czy jednoczęściowy, ale ja jestem przeciwna tym strojom. Mam koleżanki, które mają trochę brzuszka i pokazują mi jednoczęściowe stroje, które chciałyby kupić. Ale ja mówię nie nie nie ! Po co się chować. Blizny czy trochę tłuszczyku. Nie powinna nas obchodzić opinia innych i czuć się swobodnie Ale jeśli masz się czuć lepiej, to ok choć gorzej z opalaniem. Czy niemodny? Co prawda raczej nie widzi się już kobiet w tych strojach, ale są ładne kroje
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:17   #6
justyna_izabela
Przyczajenie
 
Avatar justyna_izabela
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
Dot.: strój jednoczesciowy-niemodny?

co prawda nie podoba mi się to kółeczko pod biustem, ale to kwestia gustu, chociaż może raczej mojej drobiazgowości jednak uważam, że wiele kostiumów jednoczęściowych wygląda dużo lepiej niż niektóre bikini. fakt, że sieciówki proponują nam głównie stroje dwuczęściowe, ale moim zdaniem lepiej się wyróżniać na plaży i czuć dobrze w tym co mamy na sobie niż wyglądać tak jak wszyscy inni i nie czuć się komfortowo.
justyna_izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 08:46   #7
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: strój jednoczesciowy-niemodny?

Ja tam posiadam zarówno bikini, jak i strój jednoczęściowy.

W bikini wygodnie siedzi się na plaży, albo na łódce/w kajaku itd. Natomiast mi się piekielnie źle w tym pływa.

Strój jednoczęściowy zakładam niemal zawsze do pływania. Jest wygodnie, mogę skakać do wody i nic nie spadnie/nie podwinie się, generalnie jest super. I można dobrze wyglądać w takim stroju.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 10:24   #8
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: strój jednoczesciowy-niemodny?

Najbardziej na plaży podoba mi się to, że praktycznie nikt tam nie zwraca uwagi na modę☠ Mam strój jednoczęściowy i bardzo go lubię, kompletnie nie obchodzi mnie czy jest modny, czy nie. Nie chcę pokazywać ludziom swojego brzucha, to nie pokazuję. Nie widzę sensu w takim nadmiernym eksponowaniu ciała "dla zasady".

Jeżeli chodzi o bikini z sieciówek, to dla mnie to żenada. Ładnie wyglądają na wieszakach, ale ubranie się w takie coś przez kobietę o przeciętnej figurze i wyglądanie w tym atrakcyjnie, graniczy z cudem. Po pierwsze, są robione dla kobiet z bardzo małym biustem, po drugie ich ceny za kawałek szmatki są horrendalne.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 10:26   #9
Bezaq
Raczkowanie
 
Avatar Bezaq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 135
Dot.: strój jednoczesciowy-niemodny?

Si si, jednoczęściowe stroje są dużo wygodniejsze, ja sama też należę do szczupłych dziewczyn, a lubię czasem wciągnąć pełny kostium jak chcę się dużo ruszać na plaży, i nigdy nie poczułam się "źle widziana" z tego powodu. Na basenie zawsze obowiązkowo zakładam pełny, ale sportowy więc to już zupełnie inny model.
Bezaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 07:58   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: strój jednoczesciowy-niemodny?

znalazlam zestawienie strojow kapielow ze sklepow
http://www.groszki.pl/groszki/1,1121...2___ponad.html

aktualnie sama mysle nad jednoczesciowym
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 08:05   #11
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: strój jednoczesciowy-niemodny?

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z basenami czy lepiej bikini czy jednoczęściowy, ale ja jestem przeciwna tym strojom. Mam koleżanki, które mają trochę brzuszka i pokazują mi jednoczęściowe stroje, które chciałyby kupić. Ale ja mówię nie nie nie ! Po co się chować. Blizny czy trochę tłuszczyku. Nie powinna nas obchodzić opinia innych i czuć się swobodnie Ale jeśli masz się czuć lepiej, to ok choć gorzej z opalaniem.

W ... miej to co ktoś pomyśli o bliznach. Jedziesz odpocząć i się poopalać. Ja preferuję monokini, są nietuzinkowe i seksowne. Ale kiedys sprawię sobie elegancki kostium jednoczęściowy, biały kapelusz z duzym rondem, pareo we wzory Hermesa i kwadratowe muchy. Wtedy już tylko na jacht

Zwykłych jednoczęściowych unikam, bo nijak nie trzymają biustu, a wręcz go rozmaslają i ciągną w dół :/

Edytowane przez Tor_Zireael
Czas edycji: 2012-07-10 o 08:07
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 08:34   #12
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: strój jednoczesciowy-niemodny?

Cytat:
Napisane przez Tor_Zireael Pokaż wiadomość
W ... miej to co ktoś pomyśli o bliznach. Jedziesz odpocząć i się poopalać. Ja preferuję monokini, są nietuzinkowe i seksowne. Ale kiedys sprawię sobie elegancki kostium jednoczęściowy, biały kapelusz z duzym rondem, pareo we wzory Hermesa i kwadratowe muchy. Wtedy już tylko na jacht

Zwykłych jednoczęściowych unikam, bo nijak nie trzymają biustu, a wręcz go rozmaslają i ciągną w dół :/
Ja preferuję jednoczęściowe zapewne dlatego, że nie znoszę plażowania
Styczność z wodą mam albo jak idę na basen popływać, albo jak żegluję lub idę na kajaki. Więc dla mnie przede wszystkim ważna jest wygoda. Strój sportowy spełnia wszystkie stawiane przeze mnie wymagania, jest wygodny, nie czuć go na sobie, można wpaść do wody i nic się nie zsunie, a jak się pływa w wodzie np. na początku maja jest jednak minimalnie cieplej niż w bikini.

Dwuczęściowego kostiumu używam raz na jakiś czas jak żeglowanie albo kajaki są bardziej rekreacyjne albo jak już ktoś mnie namówi na 2 godziny plażowania (więcej za nic w świecie nie wytrzymam). I to w sumie też tylko dlatego, że jakoś bym się dziwnie czuła, że wszyscy dookoła w bikini, a ja w jendoczęściówce
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.