Długość rękawów- to chyba nie tylko mój problem ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-21, 08:49   #1
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413

Długość rękawów- to chyba nie tylko mój problem ;)


Dziewczyny, zwracam sie do was z prosba, pytaniem i co tam jeszcze moze byc. Mianowicie mam 182cm wzrostu i w zwiazku z tym dlugie rece ;/ co za tym idzie mam straszny problem z kupnem plaszcza/kurtki na zime, ciagle z krotkie rekawy. Moze ktoras z was tez ma taki problem, i wie gdzie mozna znalezc plaszcze z dlugimi rekawami? wiem, ze sa plaszcze z rekawami 3/4, ale to dla mnie ostatecznosc ;]

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2009-09-21 o 08:51
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 09:20   #2
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Długość rękawów- to chyba nie tylko mój problem ;)

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zwracam sie do was z prosba, pytaniem i co tam jeszcze moze byc. Mianowicie mam 182cm wzrostu i w zwiazku z tym dlugie rece ;/ co za tym idzie mam straszny problem z kupnem plaszcza/kurtki na zime, ciagle z krotkie rekawy. Moze ktoras z was tez ma taki problem, i wie gdzie mozna znalezc plaszcze z dlugimi rekawami? wiem, ze sa plaszcze z rekawami 3/4, ale to dla mnie ostatecznosc ;]
mierze prawie tyle samo, mam ten sam problem.
jeszcze jestem szczupła i to robi jeszcze wiekszy problem ja kupuje rozmiar xl albo 14 czy 16, sa niestety przez to szersze te placze i kurtki, ale czasem udaje sie cos znalesc
na Wizazu jest juz watek o ubraniach dla wysokich kobioet, poszukaj, dziewczyny duuuzo pisza gdzie mozna kupic rozne ubrania
ja mieszkam w UK, wiec na Polskich sklepach sie juz nie znam, ale pare dni temu udalo mi sie kupic w Carry dluga letnia kutke i rekawy są ok, i nawet kurtka nie jest za szeroka
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:38   #3
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Długość rękawów- to chyba nie tylko mój problem ;)

Ja też mam z tym problem, choć nie wiem czy tak duży jak Twój. Jedyny sklep, w którym płaszcze mają na mnie dobre rękawy to Top Secret.
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.