Ach co to był za ślub... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-28, 13:46   #1
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487

Ach co to był za ślub...


Dziwczyny ślub był piękny, pogoda dopisła, mimo, ze dzien wczesniej padało to w sobote niebo cały dzień i noc było bezchmurne.Było cudownie.
A wesele było bardzo udane wszyscy świetnie się bawili, orkiestra się spisała-wszyscy byli pod wrażeniem.
Do tej pory nie mogę uwierzyć, że wszystko poszło po naszej mysli. Obtańczyliśmy wszystkich gości, nikt nie poczuł się gorszy, a nawet rodziny nasze się zintegrowały i razem się bawiły.
Przyznam szczerze, że byłam bardzo chora na własnym ślubie i weselu, nie mogłam nic zjeść, tak mnie bolał żołądek (to wrzody się odezwały, po wieczorze Paniejskim hahaha, a potem przed wejsciem na sale przypadło mi wypić wódkę, bo mój mąż wziął wodę i tak wszystko się zaczęło) ale cały czas byłam uśmiechnięta i udawałam,że wszystko jest ok. i nikt nie zauważył, ze źle się czuję.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi
Zdjęcie ma za dużą pojemność a jestem w pracy i nie mam czym go zmniejszyc, wiec dołacze innym razem
Pozdrawiam
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:50   #2
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Ach co to był za ślub...

Cieszę się, że wszystko udalo się po waszej myśli. Szkoda tylko, że się źle czułaś. Życzę Wam dużo szczęścia na nowej drodze życia i czekam na fotki.

Pozdrawiam.
__________________
„Być może prawdą jest, że los, zamykając przed nami jedne drzwi, otwiera drugie, lecz jakże nieznośny jest ów moment przeciągu.”

Lidia Jasińska — Flirtuchy


gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:50   #3
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Ach co to był za ślub...

Cieszę się, ze wsyztsko się udało po Waszej myśli i że jesteś szczęśliwa, bo widać to po tym poście życzę Wam dużo szczęścia na nowej wspólnej drodze życia oaz miłości, zrozumienia i uśmiechu co dnia
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.