Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 10:56   #331
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=katja_24;33228720]
Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość


Kupowalam w DOZie, zobacz na ich stronie, mozesz sobie zamowic i odebrac w wybranej aptece w swoim miescie. Ja kupilam chyba 1l, ale stezenie to musialabym sprawdzic.
A powiedz mi jeszcze, czy może koenzym Q10 w kapsułkach się nada po rolce? I jak myślisz, jak zrobię zabieg dziś pod wieczór (rolka 1,5), to czy do poniedziałku będę mogła wyjść do ludzi?

Edytowane przez Czarnuula87
Czas edycji: 2012-03-30 o 11:33
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 11:53   #332
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=Czarnuula87;3323090 3]
Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość

A powiedz mi jeszcze, czy może koenzym Q10 w kapsułkach się nada po rolce? I jak myślisz, jak zrobię zabieg dziś pod wieczór (rolka 1,5), to czy do poniedziałku będę mogła wyjść do ludzi?
Jesli to czysty koenzym, bez chemii, to tak.
Pojecia nie mam, czy bedziesz mogla wyjsc do ludzi w poniedzialek. Musisz sprawdzic.U mnie burak schodzi po 1-2h, opuchlizna mniej wiecej po nocy, ale za to po ok 24h wylaza mi miejscami krostki, wiec nie wiem, sama zdecyduj. Ja mam 0,5mm wiec u mnie moze to wygladac inaczej.
Ale generalnie licz sie z tym, ze buraka moze nie bedzie, ale moga byc jakies krosty, a opuchlizna prawie bankowo.
Oczywiscie nie przerazaj sie za bardzo, jak chomik wygladac nie bedziesz. U mnie opuchlizny prawie nie widac, w sumie TZ tylko widzi z boku, a ja nawet ja lubie, bo tak ladnie wypycha zmarchy

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-03-30 o 11:57
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 15:17   #333
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=katja_24;33232378]
Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość

Jesli to czysty koenzym, bez chemii, to tak.
Pojecia nie mam, czy bedziesz mogla wyjsc do ludzi w poniedzialek. Musisz sprawdzic.U mnie burak schodzi po 1-2h, opuchlizna mniej wiecej po nocy, ale za to po ok 24h wylaza mi miejscami krostki, wiec nie wiem, sama zdecyduj. Ja mam 0,5mm wiec u mnie moze to wygladac inaczej.
Ale generalnie licz sie z tym, ze buraka moze nie bedzie, ale moga byc jakies krosty, a opuchlizna prawie bankowo.
Oczywiscie nie przerazaj sie za bardzo, jak chomik wygladac nie bedziesz. U mnie opuchlizny prawie nie widac, w sumie TZ tylko widzi z boku, a ja nawet ja lubie, bo tak ladnie wypycha zmarchy
Jestem już po rolkowaniu...Hmmm, dziwna sprawa, mam wrażenie, że igły sie w ogóle nie wbijały, nie wiem jak mocno bym musiała naciskać, bólu też praktycznie żadnego, burak jest, ale to chyba z tego tarcia...próbuję wbić igiełki w inne partie ciała i też nic, mogę palcem po tym jeżdzić i nic, tak jakby były tępe...Mam ten dermaroller http://www.ebay.com/itm/Micro-1-5mm-...ht_5885wt_1025
Nie mam pojęcia o co chodzi:/ Czy on jest wadliwy, czy ja coś źle robię????
Przy nakładaniu substancji też nie odczuwałam wielkiego szczypania.

Edytowane przez Czarnuula87
Czas edycji: 2012-03-30 o 15:40
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 16:13   #334
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=Czarnuula87;3323698 4]
Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość

Jestem już po rolkowaniu...Hmmm, dziwna sprawa, mam wrażenie, że igły sie w ogóle nie wbijały, nie wiem jak mocno bym musiała naciskać, bólu też praktycznie żadnego, burak jest, ale to chyba z tego tarcia...próbuję wbić igiełki w inne partie ciała i też nic, mogę palcem po tym jeżdzić i nic, tak jakby były tępe...Mam ten dermaroller http://www.ebay.com/itm/Micro-1-5mm-...ht_5885wt_1025
Nie mam pojęcia o co chodzi:/ Czy on jest wadliwy, czy ja coś źle robię????
Przy nakładaniu substancji też nie odczuwałam wielkiego szczypania.
Nie wiem, czy zrobilas cos zle. Ktos wczesniej pisal, ze nie powinno sie mocno dociskac tylko "jezdzic" po skorze. U mnie tez nie czyc nakluwania, na czole slychac takie "pykanie".
A szczypie nabardziej wit C i pewnie kwasy (moge sie mylic).
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 16:23   #335
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=katja_24;33238118]
Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy zrobilas cos zle. Ktos wczesniej pisal, ze nie powinno sie mocno dociskac tylko "jezdzic" po skorze. U mnie tez nie czyc nakluwania, na czole slychac takie "pykanie".
A szczypie nabardziej wit C i pewnie kwasy (moge sie mylic).
Wit C dałam i nie szczypało. Ty masz krótkie igły, więc zapewne nie czujesz, ale ja mam 1.5. Jak próbuję taka jedną igiełkę wbić w palec, to ona praktycznie się nie wbija:/ Jak wydałam kasę na marne, to normalnie załamię się:/
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 16:59   #336
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=Czarnuula87;3323829 0]
Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość

Wit C dałam i nie szczypało. Ty masz krótkie igły, więc zapewne nie czujesz, ale ja mam 1.5. Jak próbuję taka jedną igiełkę wbić w palec, to ona praktycznie się nie wbija:/ Jak wydałam kasę na marne, to normalnie załamię się:/
Przykro mi, nie mam pojecia
Moze wypowie sie ktos z podobnym problemem.
Nie martw sie na zapas i poczekaj na efekty.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 17:02   #337
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

przeglądałam jeszcze ebay-a i wygląda ze wszytsko to co sprzedają na allegro sciagane jest z chin, moze w takim razie kupić taki roller?

http://www.ebay.pl/itm/Derma-Face-Ac...ht_4091wt_1396

http://allegro.pl/derma-roller-derma...230761078.html

http://www.ebay.pl/itm/New-Derma-Fac...ht_3418wt_1396

http://allegro.pl/dermaroller-derma-...221911824.html
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 17:18   #338
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
przeglądałam jeszcze ebay-a i wygląda ze wszytsko to co sprzedają na allegro sciagane jest z chin, moze w takim razie kupić taki roller?

http://www.ebay.pl/itm/Derma-Face-Ac...ht_4091wt_1396

http://allegro.pl/derma-roller-derma...230761078.html

http://www.ebay.pl/itm/New-Derma-Fac...ht_3418wt_1396

http://allegro.pl/dermaroller-derma-...221911824.html
Mam taki sam, jak ten ostatni i z nim mam właśnie problem, igły wydają się tępe.
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:21   #339
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=katja_24;33238965]
Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość

Przykro mi, nie mam pojecia
Moze wypowie sie ktos z podobnym problemem.
Nie martw sie na zapas i poczekaj na efekty.
Niestety, chyba jednak moja rolka jest wadliwa:/ Ehhhh i znowu czeka mnie wydatek, ale tym razem już nie inwestuję w taką z 540 igłami, biorę najtańszą, jaką się da:P Mam do wyboru: http://allegro.pl/derma-roller-igly-...221912397.html lub http://allegro.pl/oryg-derma-roller-...220603834.html, jak myślisz, którą wybrać?
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:12   #340
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Wszystko jest ok!Nakłucia powinny być mikroskopijne,aby otwierały kanaliki,które po ok.godzinie się zasklepiają.Więcej informacji na stronie naturaliskosmetyki w zakładce dermarollery.Uważam,że dosyć szczegółowo wszystko wyjaśniają.Od jutra sama zaczynam,
pozdrawiam.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Na trwałe efekty trzeba poczekać od kilku miesięcy do roku,bo tyle trwa tworzenie nowych włókien kolagenowych,ale niewielkie efekty można zapewne stopniowo zauważać.Musimy życzyć sobie systematycznści i wytrwałości.

Edytowane przez nesca1705
Czas edycji: 2012-03-30 o 20:19
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 21:23   #341
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Wszystko jest ok!Nakłucia powinny być mikroskopijne,aby otwierały kanaliki,które po ok.godzinie się zasklepiają.Więcej informacji na stronie naturaliskosmetyki w zakładce dermarollery.Uważam,że dosyć szczegółowo wszystko wyjaśniają.Od jutra sama zaczynam,
pozdrawiam.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Na trwałe efekty trzeba poczekać od kilku miesięcy do roku,bo tyle trwa tworzenie nowych włókien kolagenowych,ale niewielkie efekty można zapewne stopniowo zauważać.Musimy życzyć sobie systematycznści i wytrwałości.
To była odpowiedź na mój post?? Jeżeli tak, to wątpię, że przy igłach 1.5 nie czuć nawet, żeby się wbijały...
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 09:39   #342
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=Czarnuula87;3324218 1]
Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość

Niestety, chyba jednak moja rolka jest wadliwa:/ Ehhhh i znowu czeka mnie wydatek, ale tym razem już nie inwestuję w taką z 540 igłami, biorę najtańszą, jaką się da:P Mam do wyboru: http://allegro.pl/derma-roller-igly-...221912397.html lub http://allegro.pl/oryg-derma-roller-...220603834.html, jak myślisz, którą wybrać?
Jeden jest tytanowy, drugi ze stali chirurgicznej. Tytanowy na pewno wolniej sie stepi, przynajmniej tyle wyczytalam. Ja tez mam z tych tanszych, taki z pomaranzowa rolka i biala raczka i nie narzekam
Wczoraj musialam odpuscic rolke, bo cos mi wyskoczylo na poliku i boje sie, ze mi sie rozniesie Ale dzisiaj chyba poddam sie torturom omijajac ten felerny policzek
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 10:35   #343
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=katja_24;33249375]
Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość

Jeden jest tytanowy, drugi ze stali chirurgicznej. Tytanowy na pewno wolniej sie stepi, przynajmniej tyle wyczytalam. Ja tez mam z tych tanszych, taki z pomaranzowa rolka i biala raczka i nie narzekam
Wczoraj musialam odpuscic rolke, bo cos mi wyskoczylo na poliku i boje sie, ze mi sie rozniesie Ale dzisiaj chyba poddam sie torturom omijajac ten felerny policzek
O dzięki Wobec tego wezmę ten odrobinę droższy i od razu 2 mm, będę najwyżej lekko dociskać na początek.
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 21:39   #344
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Katja24-Czym dezynfekujesz rolkę i jak często rollkujesz twarz?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:29   #345
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Katja24-Czym dezynfekujesz rolkę i jak często rollkujesz twarz?
Dezynfekuje spirytusem skazonym habitanem, igly mam 0,5mm a rolkuje raz w tygodniu.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 07:19   #346
Pfifferling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Muszę powiedzieć, że jak czytam szczególnie ostatnie posty to jestem w całkiem sporym szoku

Wydawało mi się, że chodzi o poprawę urody a nie zdewastowanie sobie buzi na całe życie.
Jaka może być jakość rolki za 39 PLN? Kupuje się rolkę do domu, żeby zaoszczędzić na zabiegach w gabinecie, ale oszczędza się na płaceniu za zabieg a nie na sprzęcie.
Tępa rolka, krzywe igiełki, które wypadają i zaginają się po pierwszym użyciu powodują bliznowacenie i większe prawdopodobieństwo infekcji.
Składniki też są istotne - bo tylko kilka rzeczy powoduje, że indukuje się kolagen i nie jest prawdą, że u każdego co inego działa. Bo niby jak??

Stosowanie kolagenu z elastyną, żelu hialuronowego to bezsens - mają właściwości okluzyjne i natychmiast zatkają przedziurkowaną skórę i nic więcej nie przejdzie a jeszcze do tego są konserwowane - szczególnie mocno kolagen, bo to białko i łatwo się psuje.

Tytanowe igiełki byajmniej nie są lepsze one nie są tytanowe tylko pokryte mikroskopijną warstwą tytanu, która nie ma wpływu na jakość tylko na marketing. Ile musiałby kosztować tytanowy roller? Tytan to jeden z droższych metali

A kupno 2mm to samobójstwo, szczególie jak się nie ma wystarczającej wiedzy, co się będzie dziać. Nawet na rozstępy 1,5mm wystarczy
Pfifferling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 08:25   #347
wolfikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Pfifferling a możesz mi poradzić coś w sprawie mojego posta na 11 str o cellulicie na udach? Pojęcia nie mam co stosować. Mam ZIAJA Rebuild Żel i kilka podobnych specyfików i rolkę 0,5mm. Kiedy mogę stosować te kosmetyki i czy takie będą wystarczające? I co ile dni powinnam sobie robić rolowanie żeby pomóc a nie zaszkodzić?
wolfikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 09:26   #348
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pfifferling Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że jak czytam szczególnie ostatnie posty to jestem w całkiem sporym szoku

Wydawało mi się, że chodzi o poprawę urody a nie zdewastowanie sobie buzi na całe życie.
Jaka może być jakość rolki za 39 PLN? Kupuje się rolkę do domu, żeby zaoszczędzić na zabiegach w gabinecie, ale oszczędza się na płaceniu za zabieg a nie na sprzęcie.
Tępa rolka, krzywe igiełki, które wypadają i zaginają się po pierwszym użyciu powodują bliznowacenie i większe prawdopodobieństwo infekcji.
Składniki też są istotne - bo tylko kilka rzeczy powoduje, że indukuje się kolagen i nie jest prawdą, że u każdego co inego działa. Bo niby jak??

Stosowanie kolagenu z elastyną, żelu hialuronowego to bezsens - mają właściwości okluzyjne i natychmiast zatkają przedziurkowaną skórę i nic więcej nie przejdzie a jeszcze do tego są konserwowane - szczególnie mocno kolagen, bo to białko i łatwo się psuje.

Tytanowe igiełki byajmniej nie są lepsze one nie są tytanowe tylko pokryte mikroskopijną warstwą tytanu, która nie ma wpływu na jakość tylko na marketing. Ile musiałby kosztować tytanowy roller? Tytan to jeden z droższych metali

A kupno 2mm to samobójstwo, szczególie jak się nie ma wystarczającej wiedzy, co się będzie dziać. Nawet na rozstępy 1,5mm wystarczy
Kurcze, HA daja prawie wszystkie dziewczyny, wiec ja tez dawalam. Co do kolagenu, to nie wiedzialam, ze zapycha, ale jak tak mowisz, to nie bede dawac.
W kwestii rollera, nic mi nie wypadlo ani sie nie wykrzywilo
Zgadzam sie, ze 2mm na twarz to za duzo.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:12   #349
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A ja myślę, że rolki po 200 złotych to też marketing, 2mm może rzeczywiście za dużo, a co do używanych mazideł, to wyobraź sobie, że jak robi się zabieg u lekarza, to żadnych takich pierdół się na twarz nie nakłada...tyle w temacie
P.S: Kupowałam roller też za stówę i co z tego mam? tępe igły.



Cytat:
Napisane przez Pfifferling Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że jak czytam szczególnie ostatnie posty to jestem w całkiem sporym szoku

Wydawało mi się, że chodzi o poprawę urody a nie zdewastowanie sobie buzi na całe życie.
Jaka może być jakość rolki za 39 PLN? Kupuje się rolkę do domu, żeby zaoszczędzić na zabiegach w gabinecie, ale oszczędza się na płaceniu za zabieg a nie na sprzęcie.
Tępa rolka, krzywe igiełki, które wypadają i zaginają się po pierwszym użyciu powodują bliznowacenie i większe prawdopodobieństwo infekcji.
Składniki też są istotne - bo tylko kilka rzeczy powoduje, że indukuje się kolagen i nie jest prawdą, że u każdego co inego działa. Bo niby jak??

Stosowanie kolagenu z elastyną, żelu hialuronowego to bezsens - mają właściwości okluzyjne i natychmiast zatkają przedziurkowaną skórę i nic więcej nie przejdzie a jeszcze do tego są konserwowane - szczególnie mocno kolagen, bo to białko i łatwo się psuje.

Tytanowe igiełki byajmniej nie są lepsze one nie są tytanowe tylko pokryte mikroskopijną warstwą tytanu, która nie ma wpływu na jakość tylko na marketing. Ile musiałby kosztować tytanowy roller? Tytan to jeden z droższych metali

A kupno 2mm to samobójstwo, szczególie jak się nie ma wystarczającej wiedzy, co się będzie dziać. Nawet na rozstępy 1,5mm wystarczy


---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

A i jak wiesz coś więcej na temat rolkowania, to może doradzisz mi czy jest sens w mojej sytuacji rolkować się: otóż mam buzię zniszczoną terapią kwasem TCA (za wysokie stężenia w krótkich odstępach czasu- to tak jak z tą rolką 2mm-od razu w desperacji chciałam atakować tą długością w nadziei, że szybciej pomoże:/a jestem już naprawdę zdesperowana), mam zaczerwienioną już od miesięcy skórę w miejscu nałożenia kwasu, przesuszoną, szorstką, łuszczącą się, no i z bliznami i przebarwieniami- czyli główny problem (chociaż teraz to chyba dałabym wiele, by mieć skórę nawet z tymi bliznami, ale przynajmniej aksamitną i miękką jak kiedyś). Czy rolka jest w stanie poprawić stan mojej skóry?

Edytowane przez Czarnuula87
Czas edycji: 2012-04-03 o 12:13
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 21:18   #350
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ponawiam moje pytanie:
Czy po rolce można użyć np. rybek GAL?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:02   #351
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

a myślicie ze pod rolkę dobry by był taki preparat? czy to przepłacanie?

http://allegro.pl/mezoterapia-iglowa...225283772.html
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:02   #352
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Wydają się właściwe.Firma beatyever też proponuje sera przed i po rolkowaniu.Ja chcę oprzeć się na naturalia.
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 20:48   #353
Pfifferling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Nie ma dokładnych składów ale generalnie chodzi o takie produkty.
Ma dwie wady jest drogi - bo 180/5 to daje 35PLN za 1 zabieg i nie nadaje się do domu - bo po otwarciu znaczy wkłuciu ampułkę powinno się zużyć w ciągu tygodnia.

Czarnula - ja myślę, że Ty masz podrażnioną twarz i rolka 2,00 mogłaby spowodować u Ciebie tragedię Rolkę stosuje się na całkowicie zdrową buzię. Ty musisz odbudować najpierw barierę ochronną, doprowadzić skórę do stanu sprzed kwasów - stosuj ceramidy, dużo nawilżaczy, składniki gojące - jeżeli już chcesz stosować rolkę to tylko 0,25mm żeby zwiększyć przenikanie składników odżywczych i poprawić nawilżenie.
Jeżeli lekarz nic nie nakłada, to może dlatego, że rolka była długa - krwawienie blokuje wchłanianie ampułki i może sądził, że sam stan zapalny wystarczy ale przy 0,5mm to sama rolka bez ampułki jest zdecydowanie mniej skuteczna.
Kolagen nie zapycha, w sensie porów, tylko zatyka dziurki - jest doskonały ale po godzinie po rolowaniu i przez kilka następnych dni.
Kwas hialuronowy jest generalnie super pod rolkę ale tylko ekstra mały, taki, który po rozpuszczeniu daje płyn a nie żel

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-06 o 19:33 Powód: Spam
Pfifferling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:41   #354
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pfifferling Pokaż wiadomość
Nie ma dokładnych składów ale generalnie chodzi o takie produkty.
Ma dwie wady jest drogi - bo 180/5 to daje 35PLN za 1 zabieg i nie nadaje się do domu - bo po otwarciu znaczy wkłuciu ampułkę powinno się zużyć w ciągu tygodnia.

Czarnula - ja myślę, że Ty masz podrażnioną twarz i rolka 2,00 mogłaby spowodować u Ciebie tragedię Rolkę stosuje się na całkowicie zdrową buzię. Ty musisz odbudować najpierw barierę ochronną, doprowadzić skórę do stanu sprzed kwasów - stosuj ceramidy, dużo nawilżaczy, składniki gojące - jeżeli już chcesz stosować rolkę to tylko 0,25mm żeby zwiększyć przenikanie składników odżywczych i poprawić nawilżenie.
Jeżeli lekarz nic nie nakłada, to może dlatego, że rolka była długa - krwawienie blokuje wchłanianie ampułki i może sądził, że sam stan zapalny wystarczy ale przy 0,5mm to sama rolka bez ampułki jest zdecydowanie mniej skuteczna.
Kolagen nie zapycha, w sensie porów, tylko zatyka dziurki - jest doskonały ale po godzinie po rolowaniu i przez kilka następnych dni.
Kwas hialuronowy jest generalnie super pod rolkę ale tylko ekstra mały, taki, który po rozpuszczeniu daje płyn a nie żel
Twoje zdanie: '' Ty musisz odbudować najpierw barierę ochronną, doprowadzić skórę do stanu sprzed kwasów'' przyniosło mi trochę nadziei, myślisz, że w ogóle da radę doprowadzić moją skórę do stanu sprzed kwasów? Bo się boję, że niestety na dobre uszkodziłam barierę ochronną mojej skóry i że już tego nie naprawię A ceramidy z czym najlepiej mieszać?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-06 o 19:34 Powód: Usunięcie spamu z cytatu
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 06:51   #355
Pfifferling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Oczywiście, że się da ale może się zdarzyć, że będzie już zawsze skłonna w tych miejscach, gdzie masz bardziej zaczerwienioną skórę, do podrażnień.
Ja tak mam, chociaż nie jestem fanką kwasów ale pewnie po retinoidach, po prawej stronie obok brody mam taki czerwony placek i on zawsze się bardziej uaktywnia, dłużej goi, bardziej łuszczy niż reszta.

Ceramidy możesz dodawać do używanego kremu, tylko nie za dużo, bo zapychają - sprawdź zalecane stężenie, beta-glucan, możesz stosować do kremu albo zrobić tonik czy nawet stosować solo pod krem - goi bardzo dobrze. Możesz też rozpuścić w beta glukanie lub dodać do kremu alatoninę i argininę - też goją bardzo dobrze. I filtr koniecznie. Zresztą rolka dłuższa niż 0,5mm może spowodować przebarwienia, bo może przekłuwać melanocyty, które na tej głębokości się znajdują, więc jak masz przebarwienia to dodatkowo ostrożność nie zawadzi

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-06 o 19:37 Powód: Spam
Pfifferling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 08:07   #356
TOLA2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 19
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A co dokładnie byś poleciła na skórę normalną po i przed zabiegiem (krem czy serum)? I jaki bo jest parę rodzai?

Edytowane przez TOLA2005
Czas edycji: 2012-04-05 o 08:08
TOLA2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 09:10   #357
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pfifferling Pokaż wiadomość

Kolagen nie zapycha, w sensie porów, tylko zatyka dziurki - jest doskonały ale po godzinie po rolowaniu i przez kilka następnych dni.
Kwas hialuronowy jest generalnie super pod rolkę ale tylko ekstra mały, taki, który po rozpuszczeniu daje płyn a nie żel
Ok, dzieki
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 10:33   #358
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pfifferling Pokaż wiadomość
Oczywiście, że się da ale może się zdarzyć, że będzie już zawsze skłonna w tych miejscach, gdzie masz bardziej zaczerwienioną skórę, do podrażnień.
Ja tak mam, chociaż nie jestem fanką kwasów ale pewnie po retinoidach, po prawej stronie obok brody mam taki czerwony placek i on zawsze się bardziej uaktywnia, dłużej goi, bardziej łuszczy niż reszta.

Ceramidy możesz dodawać do używanego kremu, tylko nie za dużo, bo zapychają - sprawdź zalecane stężenie, beta-glucan, możesz stosować do kremu albo zrobić tonik czy nawet stosować solo pod krem - goi bardzo dobrze. Możesz też rozpuścić w beta glukanie lub dodać do kremu alatoninę i argininę - też goją bardzo dobrze. I filtr koniecznie. Zresztą rolka dłuższa niż 0,5mm może spowodować przebarwienia, bo może przekłuwać melanocyty, które na tej głębokości się znajdują, więc jak masz przebarwienia to dodatkowo ostrożność nie zawadzi
To naprawdę mnie uspokoiłaś trochę Do tej pory pisałam na forach o moim problemie i zawsze wszyscy: ''widzisz jaka głupia jesteś, zniszczyłaś sobie skórę na własne życzenie'', a to to ja niestety wiem i wiem, że zrobiłam błąd; Polak mądry po szkodzie:/; ale nikt nigdy nic sensownego nie doradził. Odstawiam rolkę i skupiam się na doprowadzeniu twarzy do ładu. Póki co smaruję się Avene cicalfate, do którego dodaję nawilżacz cukrowy (i tu też nie wiem czy to dobre połączenie, ale jakaś poprawa stanu skóry jest); kupię sobie, tak jak radziłaś ceramidy i beta glukan i zaczynam testowanie

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-06 o 19:38 Powód: Usunięcie spamu z cytatu
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 14:24   #359
melisja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

KOchani, mam pytanie, tak czytam ten wątek Kupiłam derma roller zapłaciłam jakieś 86zł jest to MT ROLLER, igiełki tytanowe 1mm, rolując nogę przyciskając mocnow niektórych miejscach pojawiły się kropki krwi ale pod skórą, dojść mocne rolowanie powoduje czerwone pasy,czy mój roller nie jest tępy?

Edytowane przez melisja
Czas edycji: 2012-04-05 o 14:26
melisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 16:57   #360
Pfifferling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez TOLA2005 Pokaż wiadomość
A co dokładnie byś poleciła na skórę normalną po i przed zabiegiem (krem czy serum)? I jaki bo jest parę rodzai?
Roller raczej nie jest do klasyfikowany do rodzaju cery, może poza tradzikową. Używasz go na określony problem estetyczny jak zmarszczki, blizny, rozstępy - od tego zależy długość igiełek i rodzaj serum

Na łydkach skóra bardzo krwawi, ale zewnetrznie, to normalne, bo łydki to skóra i kości. Jeżeli krew jest pod skórą, to znaczy, że końce igiełek mają zadziorki i szarpią skórę podczas nakłuwania
Pfifferling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.