Chciałabym mieć takie uda - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 16:06   #31
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

u mnie ten brak przerwy wynika właśnie z braku ćwiczeń na przywodziciele/odwodziciele (zawsze je mylę). Na górze mam po prostu taką miękką masę. Za to od BS pośladki mam ze stali
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 08:33   #32
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

Są dziewczyny które genetycznie mają taką budowę nóg i te przerwy, z kolei inne wypracowują to sobie. Wiem, że się da U mnie takie maleńkie zaczątki tych wklęśnięć widać

A co do głodujących dziewczyn - jak byłam młodsza też byłam taka głupia, że prawie nic nie jadłam, waga mi spadła do 45 kg i przestałam mieć okres Przy okazji doprowadziłam się do zaburzeń depresyjnych tym nic-nie-jedzeniem. Byłam wiecznie głodna, wiecznie chodziłam smutna, rozdrażniona, zmęczona, i wściekła. Tak się nie da żyć. Poza figurą wtedy nie ma się nic, bo jak można wytrzymać z taką osobą?

Dlatego tak ważne jest dla mnie jedzenie tak, bym nie czuła tych wszystkich negatywnych uczuć co wcześniej. Ważny jest sport - wyzwala dobre emocje, hormony szczęścia, zdrowe odżywianie, nie żadne diety i własny rozum
I teraz chudnę. A pomyśleć, że tyle lat się męczyłam z tym odchudzaniem, robiąc to w bardzo zły sposób.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 12:51   #33
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

moj kolega jest kolazem i kiedys tez mowilam mu ze chcialabym wewnetrzne partie ud wyszczuplic to powiedzial mi ze najlepszy sposob zeby pozbyc sie nadmiaru tkanki tluszczowej tam to bieganie ale nie takie normalne ze nogi do przodu tylko w bok
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 18:21   #34
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

Hmm, chyba nie do końca rozumiem, jak biegać trzeba w bok Możesz jaśniej?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 19:55   #35
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Hmm, chyba nie do końca rozumiem, jak biegać trzeba w bok Możesz jaśniej?
Pewnie chodzi o to, że jak biegniesz to stawiasz nogi na bok, rozstawiasz je tak i zamiast jedną za drugą, stawiasz je na wzór litery V czyli chyba wyglądasz wtedy jak kaczka
__________________
"Dalej idąc dalej dojdziesz, dalej siedząc dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:55   #36
karoolciaaa1992
Raczkowanie
 
Avatar karoolciaaa1992
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 169
GG do karoolciaaa1992
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

u mnie na wf-ie mówiło sie na to przeplatanka
__________________
`dobrze zrobione jest lepsze od dobrze powiedzianego`
karoolciaaa1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 15:16   #37
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

wiesz jak krakowiaczka sie tanczy?? xD ze rece na biodrach i tak jakby prawa noge dajesz w prawy bok a potem lewa dostawiasz jej no nie wiem jak to wyjasnic to nie typowy bieg tylko takie no oj nie potrafie xD prosze tu masz mniejw iecej filmik xD http://www.youtube.com/watch?v=D3t6Fr4z-tA
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 15:43   #38
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

to się nazywa "krok dostawny" i jest jednym z typowych ćwiczeń rozgrzewkowych przed bieganiem.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 16:30   #39
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

ale ponoc dziala
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:17   #40
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

Dzięki za takie obszerne wyjaśnienia
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:08   #41
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

skoro już przy udach jesteśmy to mam taki problem, że w miejscu gdzie kończy się pupa a zaczynają uda, tylko że po zewnętrznej stronie mam takie "boczki" nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam pewnie powinnam narysować i za nic nie mogę się tego pozbyć, chodziłam na siłownie - nic, dieta - nic jak schudłam dużo to były troche mniejsze, ale całściowo byłam już za szczupała a ona nadal brzydko wystawały ;( jakieś rady dziewczyny ??
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 19:40   #42
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

platforma wibracyjna polecam albo jakis dobry krem takie serum z Oriflame jest swietne choc malowydajne ale rewelacyjne ale naprawde platforma wibracyjna pomaga
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:01   #43
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

kremy, serum, ampułki, balsamy stosuje praktycznie codziennie od kilku lat różnych firm, ale bez efektów, na taką platformę sobie nie mogę pozwolić bo nie mam na nią miejsca, pas wybracyjny wystarczy? a może znacie jakieś ćwiczenia? od razu mówię że biegać nie mogę (problem z kolanem) a na rower też nie wchodzi w grę bo nie mam gdzie go przechowywać
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 06:38   #44
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

platforma wibracyjna nie musi stac od razu w Twoim domu ja chodzilam do salonu kosmetycznego i tam placilam 15zł za 15 minut a jak sie kupuje karnet np na 10 wejsc to sie baaardzo oplaca bo mozesz i nawet 60zl zaoszczedzic zalezy w jakim miescie i salonie ale zawsze w raknetach jest taniej. taka platforma daje naprawde sporo, mozna pozbyc sie cellulitu, zbednych kg i cm, poprawia krazenie, rozluznia miesnie, poprawia postawe, przyspiesza metabolizm i w ogole ma same plusy taki pas tez chyba moze byc ja mam bibroaction czy jakos tak ale od roku lezy w szafie bo zaczelam wychodzic bardziej z domu niz lezalam na kanapie, jakos wydaje mi sie ze taka platforma jest lepsza ale taki pas kosztuje kolo 40 zl na allegro i napewno tez cos da. mnie na niego moj chlopak namowil bo mowil ze jego ciocia miala straszny cellulit po ciazy i stosowala go i bardzo szybko sie go pozbyla i ładnie schudla. wiec moze warto te 40zł zainwestowac ale stosowac najlepiej codziennie basen tez jest dobry bo nie odciaza stawow nie powoduje zadych urazow a naprawde fajnie i przyjemnie mozesz modelowac swoje cialo
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 13:09   #45
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

Cytat:
Napisane przez magdak18 Pokaż wiadomość
platforma wibracyjna nie musi stac od razu w Twoim domu ja chodzilam do salonu kosmetycznego i tam placilam 15zł za 15 minut a jak sie kupuje karnet np na 10 wejsc to sie baaardzo oplaca bo mozesz i nawet 60zl zaoszczedzic zalezy w jakim miescie i salonie ale zawsze w raknetach jest taniej. taka platforma daje naprawde sporo, mozna pozbyc sie cellulitu, zbednych kg i cm, poprawia krazenie, rozluznia miesnie, poprawia postawe, przyspiesza metabolizm i w ogole ma same plusy taki pas tez chyba moze byc ja mam bibroaction czy jakos tak ale od roku lezy w szafie bo zaczelam wychodzic bardziej z domu niz lezalam na kanapie, jakos wydaje mi sie ze taka platforma jest lepsza ale taki pas kosztuje kolo 40 zl na allegro i napewno tez cos da. mnie na niego moj chlopak namowil bo mowil ze jego ciocia miala straszny cellulit po ciazy i stosowala go i bardzo szybko sie go pozbyla i ładnie schudla. wiec moze warto te 40zł zainwestowac ale stosowac najlepiej codziennie basen tez jest dobry bo nie odciaza stawow nie powoduje zadych urazow a naprawde fajnie i przyjemnie mozesz modelowac swoje cialo
Jakoś trudno mi uwierzyć, że bez ćwiczeń i odpowiedniej diety (tzn. nawet racjonalnego odżywiania bez specjalnej diety) używając taki wynalazek - można schudnąć. Co do skóry to może i na nią zadziała, jakoś ujędrni.. ale nie wyobrażam sobie trwałego zrzucenia kilogramów przez same wibracje. Przecież wtedy nie było by tego całego zamieszania z odchudzaniem, każdy miałby platformę wibracyjną.
__________________
"Dalej idąc dalej dojdziesz, dalej siedząc dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 06:48   #46
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

mi to pomoglo zrzucilam w talii dzieki temu 8cm w lutym skore bardzo ujedrnia wiesz oczywsicie nie chodzi o to ze musisz miec jakas diete byle nie obżerać sie slodyczami bo tu nie chodzi o to zeby stac na platformie, zejsc i obżerać sie. trzeba robic to z glowa. ja nie jadlam slodyczy i czesciej ale mniej i chodzilam codziennie na 15 minut i rezultaty byly super ale od marca mialam faze stresu i odżeralam sie wszystkim czym popadlo raz w tygodniu lub dwa z chlopakiem na pizze i waze teraz 5kg iecej i 11 cm w talli od lutego ;/ masakra a nie mam kasy zeby znow isc a napewno bym poszla
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 09:48   #47
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

Czyli wracając do poprzednij myśli, uważacie że ta agrafka pomoże uzyskać efekt takiej 'szpary' mięcy nogami? Albo chociaż je wyszczupli?
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 09:56   #48
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
Czyli wracając do poprzednij myśli, uważacie że ta agrafka pomoże uzyskać efekt takiej 'szpary' mięcy nogami? Albo chociaż je wyszczupli?
Myślę, że musiałabyś mieć super motywację i robić te ćwiczenia codziennie w dużych ilościach. Wejdź sobie na wątek o samej agrafce - ostatnio czytałam tam posta dziewczyny, która ćwiczyła ponad 40 dni i napisała, że "większych efektów nie widać, ale wydaje jej się że może trochę coś jednak" (nie pamiętam dokładnie jak to określiła). W każdym razie sama mam agrafkę i również miałabym motywację do tych ćwiczeń, gdybym wiedziała że coś dadzą.
Jeszcze raz polecam ćwiczenia siłowe+aerobowe+racjonaln e żywienie - to działa na pewno
__________________
"Dalej idąc dalej dojdziesz, dalej siedząc dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 10:11   #49
amadziaz
Zadomowienie
 
Avatar amadziaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: W papierku po cukierku ; )
Wiadomości: 1 376
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

aha no rozumiem i dziękuję
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
amadziaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 11:10   #50
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

slyszlam pogloski ze za bardzo to nie pomaga na wyrzezbienie tych partii jedynie miesni . ale ja tu juz zostalo powiedzone moze jakbys sie naprawde zawziela ja nie wiem nie mam,nie uzywam ale moze lepiej cos innego wymyslec?;>
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 18:02   #51
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

Może jednak lepiej na siłownię pójść
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 10:28   #52
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Chciałabym mieć takie uda

Żeby nie zakładać nowego wątku Mam kolejny zestaw ćwiczeń na uda :
http://www.youtube.com/watch?v=BAAQsZK-U4I
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.