prezent dla kolegi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 13:47   #1
pinka90
Raczkowanie
 
Avatar pinka90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158

Prezent dla kolegi jeszcze nie chłopaka?


Widuje sie z pewnym kolega juz od jakiegos czasu. Tak dokladnie nie zostalo powiedziane ze jestesmy juz para ale na kazdym spotkaniu zachowujemy sie wlasnie tak ze wyglada na to ze jestesmy razem... Poza tym codziennie ze soba rozmawiamy
I sobie pomyslalam ze chyba wypadaloby kupic chociaz jakis drobiazg na swieta. Jak myslicie? Zastanawiam sie tylko co... Ze wzgleu wlasnie na taka sytuacje nie chce kupowac nic wielkiego i znaczacego tylko moze na poczatek jakis maly drobiazg? Jak myslicie?
pinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 15:50   #2
pinka90
Raczkowanie
 
Avatar pinka90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: Prezent dla kolegi jeszcze nie chłopaka?

Moze jednak ma ktos jakis pomysl albo zdanie na ten temat?
pinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 16:30   #3
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Prezent dla kolegi jeszcze nie chłopaka?

a moze sama coś zrobisz ?
np. pralinki ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 15:46   #4
vanja93
Przyczajenie
 
Avatar vanja93
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 20
Dot.: Prezent dla kolegi jeszcze nie chłopaka?

.

Edytowane przez vanja93
Czas edycji: 2013-12-18 o 16:51
vanja93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 13:05   #5
justine1849
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
prezent dla kolegi

Witam wszystkich Potrzebuję Waszej pomocy. Od tygodnia spotykam się z pewnym chłopakiem i dowiedziałam się że ma za kilka dni urodziny. Wydaje mi się że powinnam mu coś kupić ale nie mam żadnego pomysłu. Nie znam go aż tak dobrze więc nie wiem co mu się spodoba. Chciałabym dać mu coś niezobowiązującego ale odpowiedniego dla 21-letniego chłopaka. Z góry dziękuję za wszystkie pomysły.
justine1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 13:34   #6
justine1849
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: prezent dla kolegi

On niewiele mówi o swoich zainteresowaniach. Pracuje w kinie i dodatkowo studiuje zarządzanie więc nie ma za dużo czasu. Wygląda na faceta ułożonego i różni się od osób które znam. Wiem że lubi stare kawałki ale nie wiem konkretnie jakie zespoły. Dlatego chciałam dać mu coś takiego żebym się nie musiała obawiać że mu się nie spodoba
justine1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 06:55   #7
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: prezent dla kolegi

Może kup mu jakiś dobry alkohol ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 12:40   #8
moniczekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Prezent dla kolegi - miłosnika motorów

Witam szukam porady przy kupnie prezentu mojemu bardzo dobremu koledze, żeby nie powiedzieć przyszłemu chłopakowi.
Jako że jestem zwolenniczką praktycznych prezentów, postanowiłam mu kupić koszulkę - z jakimś "motorowym" nadrukiem. Chłopak ma 22 lata, lubi motory, ale nie jest jakimś szaleńcem, czy harlyowcem. Orientując się w tych różnych koszulkach z nadrukami, mało jest takich co mi się podoba, są raczej takie wyraziste, dużo agresywnych. A to raczej spokojny, ułożony chłopak. W tej koszulce na pewno będzie chodził przy rodzicach, więc chciałabym żeby była ładna. Że lubi i pasuje mu biały kolor, spodobała mi się ta koszulka: http://allegro.pl/ewolucja-do-motocy...259503085.html

Co o niej myślicie? Może być taka? Bardzo proszę o poradę, ewentualnie może mi podsuniecie inny pomysł? Jeśli to ma być pomocne to motor który posiada to honda.
moniczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:26   #9
c_mara
Przyczajenie
 
Avatar c_mara
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent dla kolegi - miłosnika motorów

Opis pasuje mi do mojego kolegi, który stwierdził, że fajna koszulka. Wydaje mi się, że będzie odpowiednia.
c_mara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 16:26   #10
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: Prezent dla kolegi - miłosnika motorów

Cytat:
Napisane przez moniczekk Pokaż wiadomość
Co o niej myślicie? Może być taka? Bardzo proszę o poradę, ewentualnie może mi podsuniecie inny pomysł? Jeśli to ma być pomocne to motor który posiada to honda.
Myślę, że to dobry pomysł Postaraj się dobrać taką w kolorze motocykla.
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 20:42   #11
Darczynek
Raczkowanie
 
Avatar Darczynek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Prezent dla kolegi - miłosnika motorów

Tez sądze, że to dobry prezent
__________________
Dar czynienia dobra
Darczynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 01:10   #12
KameliowaDama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 19
Prezent dla kolegi

Cześć Mam 20 lat, mój kolega, któremu chcę podarować prezent ma 19. Chcę mu dać na gwiazdkę coś co będzie sugerować, że jest dla mnie kimś szczególnym. Coś co go ucieszy i będzie świadczyć o tym, że naprawdę jest dla mnie ważny i nie myślę o nim jak tylko o koledze Ale coś co go nie speszy, bo on trochę taka ciapa jest w sprawach damsko-męskich. Peszy się, wstydzi jak się zbliżę, no dzieciak jeszcze trochę, ale w sumie to skąd miałby mieć doświadczenie jak jeszcze nigdy nie miał dziewczyny. Ale uwielbiam go, bo jest naprawdę dobrym człowiekiem, niespotykanym. Kompletnie nie wiem co mu podarować takiego, że będzie o mnie pamiętał. Doradzicie coś Drogie Babeczki?
KameliowaDama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 21:07   #13
atram91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 36
Dot.: Prezent dla kolegi

Cytat:
Napisane przez KameliowaDama Pokaż wiadomość
Cześć Mam 20 lat, mój kolega, któremu chcę podarować prezent ma 19. Chcę mu dać na gwiazdkę coś co będzie sugerować, że jest dla mnie kimś szczególnym. Coś co go ucieszy i będzie świadczyć o tym, że naprawdę jest dla mnie ważny i nie myślę o nim jak tylko o koledze Ale coś co go nie speszy, bo on trochę taka ciapa jest w sprawach damsko-męskich. Peszy się, wstydzi jak się zbliżę, no dzieciak jeszcze trochę, ale w sumie to skąd miałby mieć doświadczenie jak jeszcze nigdy nie miał dziewczyny. Ale uwielbiam go, bo jest naprawdę dobrym człowiekiem, niespotykanym. Kompletnie nie wiem co mu podarować takiego, że będzie o mnie pamiętał. Doradzicie coś Drogie Babeczki?
Myślę, że całkiem dobrym prezentem byłoby coś, co zrobisz sama. Jakiś czas temu pomimo braku jakiegokolwiek talentu uszyłam breloczek-misia. Obdarowany kolega był wyraźnie zadowolony prezentem i do dziś miś wisi przypięty do kluczy. Obecnie jestem jednak w straszliwie podobnej sytuacji do Twojej i od ponad godziny czytam wszystkie posty w poszukiwaniu inspiracji. Na chwilę obecną wymyśliłam, że chyba odpowiednim prezentem będzie jakiś ciekawy i nietypowy kubek. Ewentualnie jakaś książka z dedykacją... albo już sama nie wiem co
atram91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 22:15   #14
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Prezent dla kolegi

byłam w podobnej sytuacji, ja akurat dałam mu to co lubie robić, czyli narysowalam mu portret (tyle, że na pierwsze spotkanie). Aczkolwiek myślę, że np woreczek łakoci zapakowany w fantazyjnego wielkiego cukierka też będzie fajny - do tego możesz włożyc jakiś liścik
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 10:27   #15
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Prezent dla kolegi

może jakiś kubek z napisem w stylu "kubek fajnego faceta"?
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:15   #16
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Prezent dla kolegi kawalera

.

Edytowane przez Charlotte York
Czas edycji: 2013-01-26 o 10:14
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:36   #17
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Prezent dla kolegi kawalera

a co wiesz o nim? Co lubi, czy się czyms interesuje?

Może czekoladka, którą znalazłaś i jakiś alkohol i fajne kieliszki?
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 10:22   #18
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Prezent dla kolegi kawalera

Cytat:
Napisane przez karolkao89 Pokaż wiadomość
a co wiesz o nim? Co lubi, czy się czyms interesuje?

Może czekoladka, którą znalazłaś i jakiś alkohol i fajne kieliszki?
Dużo o nim nie wiem... wiem tylko, że z alkoholi to piwo. Nic innego nie bardzo. Co on lubi... muzykę m.in. reggae, stare samochody i papierosy :P Niewiele wiem :/
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 17:13   #19
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Prezent dla kolegi kawalera

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Zakładam nowy wątek, bo za chiny nie miałam pojęcia gdzie moje pytanie umieścić.
Bardzo mi zależy na waszej poradzie. Poznałam faceta. Kolega. Strasznie się lubimy. Zbliżają się jego urodziny i zależy mi na tym, aby podarować mu jakiś drobiazg. Oprócz tego, że się baaardzo lubimy nic więcej nas nie łączy. Ma 35 lat i jest typowym kawalerem. Chyba nie muszę tłumaczyć o co mi chodzi? Proszę doradźcie mi. Nie chcę, żeby to było coś wielkiego, ani nic tradycyjnego, zwykłego... no nie wiem jak to nawet określić. Wszelkiego rodzaju kosmetyki odpadają, bo wydaję mi się, że za mało go znam na takie prezenty, poza tym wiem, że on tam swoje jakieś ulubione ma, a też nie wszystkiego używa
Myślałam o czymś w stylu czekoladka - ferrari itp. (taką stronę znalazłam nawet), ale nie wiem sama... on to zje i tyle :P
A może prezerwatywy? HMM chciałabyś widzieć jego minę? Zrób bukiet z gumek i tyle
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 09:19   #20
lubie liczyc
Raczkowanie
 
Avatar lubie liczyc
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 180
Dot.: Prezent dla kolegi kawalera

może dwa bilety do kina? jeśli masz ochotę z nim pójść.... albo bilety na koncert, jeśli jest taka możliwość.
jak ma samochód, to fajny brelok do kluczy, a skoro pali - jakąś lepszą zapalniczkę? jeśli ma to być jakiś drobiazg.
lubie liczyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 11:31   #21
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Prezent dla kolegi kawalera

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
A może prezerwatywy? HMM chciałabyś widzieć jego minę? Zrób bukiet z gumek i tyle
Pomysł nie głupi, ale myślę, że w tym wypadku nieadekwatny, że tak sie wyrażę :P
Cytat:
Napisane przez lubie liczyc Pokaż wiadomość
może dwa bilety do kina? jeśli masz ochotę z nim pójść.... albo bilety na koncert, jeśli jest taka możliwość.
jak ma samochód, to fajny brelok do kluczy, a skoro pali - jakąś lepszą zapalniczkę? jeśli ma to być jakiś drobiazg.
No dałaś mi dużo pomysłów i też dobrych. Muszę się zastanowić nad tymi opcjami
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 13:26   #22
bezniku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent dla kolegi kawalera

Skoro lubi stare samochody to może dużą skarbonkę w kształcie jakiegoś starego auta np. garbusa :

http://ottoceramika.pl/pl/samochody/...ka-garbus.html
bezniku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 14:02   #23
Mariola_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent dla kolegi kawalera

Trudno doradzać, jak się nie wiele wie o sobie, ale żeby może lepiej się poznać, to zrób mu prezent w postaci zaproszenia na kolację? To będzie dwa w jednym, i prezent i dowiedzenie się czegoś o sobie pozdrawiam
Mariola_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 14:16   #24
nietrudna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 41
Dot.: Prezent dla kolegi kawalera

Może koszulka ze śmiesznym tekstem, albo bokserki
nietrudna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 18:04   #25
kleineKrokodil
Zadomowienie
 
Avatar kleineKrokodil
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 609
Dot.: Prezent dla kolegi kawalera

Cytat:
Napisane przez nietrudna Pokaż wiadomość
Może koszulka ze śmiesznym tekstem, albo bokserki
Nie chciałabym dostać od kolegi bielizny, myślę że to idzie w dwie strony.
kleineKrokodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 23:09   #26
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Prezent dla kolegi kawalera

Cytat:
Napisane przez bezniku Pokaż wiadomość
Skoro lubi stare samochody to może dużą skarbonkę w kształcie jakiegoś starego auta np. garbusa :

http://ottoceramika.pl/pl/samochody/...ka-garbus.html
Garbus świetny. Może by mu się spodobał? Mógłby na piwo zaoszczędzić w tej skarbonce
Tylko zastanawiam się czy ta skarbonka się otwiera czy trzeba by ja rozwalić, żeby wyjąć pieniądze.

Edytowane przez Charlotte York
Czas edycji: 2013-01-10 o 23:16
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 08:42   #27
bezniku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent dla kolegi kawalera

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Garbus świetny. Może by mu się spodobał? Mógłby na piwo zaoszczędzić w tej skarbonce
Tylko zastanawiam się czy ta skarbonka się otwiera czy trzeba by ja rozwalić, żeby wyjąć pieniądze.
Nie otwiera się, ale to ma swój urok. Wiem, bo kupiłam taką swojemu starszemu bratu :p Ale jak chce wygrzebać na piwo z tej skarbonki to i tak sie cwaniak dostanie tam przez dziruke, a ja sie z niego przy okazji posmieje . Ale ogólnie bardzo mu się spodobała, jest większa niż się wydaje na zdjęciu w tym sklepie i bardzo fajnie wykonana. Także jeżeli lubi auta to myślę, że to będzie fajny prezent, a z czekoladkami masz racje, zje i tyle.
bezniku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 14:12   #28
edyh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Smile Prezent dla kolegi - wielbiciel cygar, swieżo palonych kaw i herbat

Na początku chciałabym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy wątek chociaż forum przeglądam już na prawdę od baaaardzo dawna w szczególności jesli chodzi o pielęgnację włosów. Jesli zrobiłam coś nie tak tworząc temat to krzyczcie na mnie ile chcecie

Mój problem jest następujący. Od paru ładnych lat mam kolegę z którym chodzę na angielski. On ma 19 ja 18 lat. Od półtora roku wiernie przywozi mnie i odwozi z zajęć. Nie raz zabrał mnie na kawę, czy herbatę i mimo moich głośnych sprzeciwów za nic nigdy nie pozwolił zaplacić. Jako, że szkoła kończy się dla nas 26 kwietnia chciałabym coś mu kupić, zrobić. Pieniądze na prawdę nie grają roli

Jest osobą bardzo inteligentą, świetnie się uczy no i jest raczej bogaty. Ma własny motocykl, samochód, perkusję i wielki dom. Po prostu wszystko co sobie można wymarzyć. Tak jak w temacie uwielbia cygara, herbaty i bardzo dobrą, luksusową kawę. Moje pytanie jest takie. Co mu kurcze kupić? Jako, ze to forum jest olbrzymie mam nadzieję, że znajdzie się tu jakas koneserka. W planach mialam litr jakiegos dobrego whiskey, ale gdy weszłam do jego pokoju stoi tam na prawdę sporo pustych butelek... Może któraś z Pań moglaby podpytać swojego mężczyznę czy znajomych, którzy lubią drogie cygara i na prawdę się na tym znają? Może ktoś ma jakis inny pomysł? Myślałam też o jakimś profesjonalnym imbryku (?) do parzenia herbaty. Po prostu jestem w kropce, kompletnie nie znam się na tego typu tematach... Z góry dziękuję za odpowiedzi!
edyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.