Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 08:51   #301
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem umowiona na poniedzialek na bikini w Revision w Krk, bedzie to moj pierwszy zabieg, nie moge sie doczekac efektow naszlo mnie teraz takie pytanie: czy taki zabieg na glebokie bikini nie ma zadnego wplywu na "kobiece" sprawy? nie chodzi mi tu o sam okres, tylko o caly uklad rozrodczy i w ogole jest to w 100% bezpieczne?
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:10   #302
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem jakieś 3 tygodnie przed ostatnim (czwartym) zabiegiem na pachy z grupona w Boston Clinic. Nie goliłam pach przez ostatnie dni (tydzień?) i widać dokładnie gdzie mi odrosły a gdzie nie - i jestem bardzo zadowolona! Mam nadzieję dobić te kilka "placków" włosów tym zabiegiem
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:53   #303
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Najdziwniejszy jest tylko fakt, że wyrosły mi nowe włoski poza obrębem bikini, tak bardziej na udzie, ale tuż przy depilowanym obszarze. Czy laser mógł pobudzić mieszki włosowe? Wydaje mi się, że jest to raczej mało prawdopodobne...
moja kolezanka twierdzi, ze cos podobnego zaobserwowala u siebie na lydkach, ale ja sie do tego nie potrafie ustosunkowac^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 10:15   #304
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
moja kolezanka twierdzi, ze cos podobnego zaobserwowala u siebie na lydkach, ale ja sie do tego nie potrafie ustosunkowac^^.
kurcze, to ciekawe... nie chcę rezygnować z depilacji... oby tylko więcej włosów nie wyrastało;/ Może ktoś miał podobny problem?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:16   #305
morela22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Powiem Ci, że ja usuwałam laserem włoski z okolic bikini w WellDerm i jakoś nie mam w ogóle takiego problemu. Z efektów jestem zadowolona i nie zaobserwowałam tego o czym mówicie.
morela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 19:17   #306
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, mam do Was pytanie nt znieczulenia. W poniedzialek ide na bikini, ale nie mam Emli, tylko zel, który nazywa się Lignokainum Jefla. Nie jest on przeznaczony do celow kosmetyczny, ale zawiera praktycznie samą lidokaine w ilosci 20mg/g, czyli znacznie wiecej niz taka Emla. Nakladalam go sobie na probe w taki sposob, jak opisywalyscie, ze nakladanie Emle i musze przyznac, ze nie czuje zbyt duzej roznicy... Generalnie od posmarowania przez powiedzmy pol godziny bylam znieczulona(kłułam się delikatnie igłą i nic nie czulam). Ale po tym czasie znieczulenie minelo, nie wspominajac juz o odczuciach po zmyciu żelu.
Nie wiem jak inaczej mozna go nalozyc.... Czy rzeczywiscie musze ten zel zmyć przed zabiegiem? Bo inaczej to nici z mojego znieczulenia....
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 16:26   #307
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie nt znieczulenia. W poniedzialek ide na bikini, ale nie mam Emli, tylko zel, który nazywa się Lignokainum Jefla. Nie jest on przeznaczony do celow kosmetyczny, ale zawiera praktycznie samą lidokaine w ilosci 20mg/g, czyli znacznie wiecej niz taka Emla. Nakladalam go sobie na probe w taki sposob, jak opisywalyscie, ze nakladanie Emle i musze przyznac, ze nie czuje zbyt duzej roznicy... Generalnie od posmarowania przez powiedzmy pol godziny bylam znieczulona(kłułam się delikatnie igłą i nic nie czulam). Ale po tym czasie znieczulenie minelo, nie wspominajac juz o odczuciach po zmyciu żelu.
Nie wiem jak inaczej mozna go nalozyc.... Czy rzeczywiscie musze ten zel zmyć przed zabiegiem? Bo inaczej to nici z mojego znieczulenia....
zadzwon do salonu i dowiedz się,czy tak można
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 12:58   #308
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
w salonie gdzie ja się depilowałam panie rysują sobie białą kredką taką "siateczkę" i idą po kolei kratka po kratce, strzały nawet się na siebie nakładają tak więc raczej nic nie omijają
Galijo moglabys zdradzić gdzie robisz zabiegi i jaki laser tam maja?

Mam tez pytanie dziewczyny depilujace sie Light sheerem, bo szukalam w necie i nie znalazlam wielu odpowiedzi, robilam niedawno pachy w Revision i nie wiem czy takie są standardy ale zabieg trwał jakies max 5 min!? To normlane ? Salon ten ma dobrą renomę ale kurcze to bardzo krotko, tym bardziej ze jak robilam kiedys bikini, gdzie obszar jest porownywalny, to trwalo to ok 15 min

I sama nie wiem co o tym sadzic, zmienic salon?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2012-04-25 o 12:59
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 13:22   #309
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Galijo moglabys zdradzić gdzie robisz zabiegi i jaki laser tam maja?

Mam tez pytanie dziewczyny depilujace sie Light sheerem, bo szukalam w necie i nie znalazlam wielu odpowiedzi, robilam niedawno pachy w Revision i nie wiem czy takie są standardy ale zabieg trwał jakies max 5 min!? To normlane ? Salon ten ma dobrą renomę ale kurcze to bardzo krotko, tym bardziej ze jak robilam kiedys bikini, gdzie obszar jest porownywalny, to trwalo to ok 15 min

I sama nie wiem co o tym sadzic, zmienic salon?
Salon, o którym pisałam to Estetica na Sławkowskiej i mają tam LS Duet. Niestety nie ma co liczyć u nich na żadne groupony a promocje wprawdzie są ale raczej mało wyczuwalne dla portfela
Piszę o tym bo wiem, że właśnie Revision często występuje na grouponie a dodatkowo teraz mają wyjątkowo niskie ceny na promocji.
Tak więc cenowo nie ma porównania pomiędzy tymi salonami ale ja z Estetici (nigdy nie wiem jak to odmienić ) byłam bardzo zadowolona.
No ale tak jak piszesz, Revision też ma bardzo dobrą opinię. Dziwi mnie tylko, że zamknęli salon na Gertrudy, który to właśnie tą opinię im wyrobił... Pytanie czy na Szlaku obsługa jest na równie wysokim poziomie?
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 13:47   #310
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja byłam w poniedzialek na bikini w Revision. Z obslugi jestem zadowolona, zabieg trwal jakies 25 minut, pani miła, odpowiadala na wszystkie pytania. Chcialam wziac od niej wizytowke po wizycie, ale powiedziala ze ona nie ma wizytowek. Troche mnie to zaniepokoilo, bo przez to tak naprawde nie wiedzialam kto i z jakim "tytułem" mi robil zabieg.
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 13:50   #311
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Salon, o którym pisałam to Estetica na Sławkowskiej i mają tam LS Duet. Niestety nie ma co liczyć u nich na żadne groupony a promocje wprawdzie są ale raczej mało wyczuwalne dla portfela
Piszę o tym bo wiem, że właśnie Revision często występuje na grouponie a dodatkowo teraz mają wyjątkowo niskie ceny na promocji.
Tak więc cenowo nie ma porównania pomiędzy tymi salonami ale ja z Estetici (nigdy nie wiem jak to odmienić ) byłam bardzo zadowolona.
No ale tak jak piszesz, Revision też ma bardzo dobrą opinię. Dziwi mnie tylko, że zamknęli salon na Gertrudy, który to właśnie tą opinię im wyrobił... Pytanie czy na Szlaku obsługa jest na równie wysokim poziomie?
Robiłam zabiegi u 2 pan, jedna troche bardziej kontaktowa i miła niz druga, z bikini jestem względnie zadowolona tylko te pachy
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 16:36   #312
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Coooo?! Strasznie dużo! U mnie biorą za emlę na bikini max 25 zł...
zalezy za co te 80 zl. ja place 100 zl za cala 30 ml tubke, jeszcze nie wiem na ile starczy ale na pewno na pachy i bikini i to po dwa razy.
Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no własnie duzo...
a jakie sa Wasze doświadczenia z bikini bez emli? bardzo boli?
miala robione bikini z emla na malej mocy (ciemna skora) i az zawylam z bolu jak mi wjechala laserem na wargi. jutro ide na kolejny zabieg i strasznie sie boje tego bolu na bikini.
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 08:27   #313
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

mi dzisiaj mija tydzien od pierwszego zabiegu, bylam w koncu bez znieczulenia, bolalo, ale dalo sie wytrzymac. wlosy powoli zaczynaja wypadac, ale cos czuje ze bede bardzo niezadowolona po tym zabiegu, bo chyba nie wszedzie mi pani strzeliła we wlosy... myslicie ze w takim "renomowanym revision" wchodzą w gre reklamacje i poprawki?
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 18:47   #314
Lillyann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, co mam robić?
Jestem po 2 depilacjach LS Duet w odstępach 10 tyg, robiłam pachy, bikini i brzuch. Moc była dosyć wysoka (wg pań- robiłam w innych gabinetach), było to coś ok 10 jednostek czegoś tam i troszkę więcej. Po pierwszym zabiegu odrosło mi wszystko dość mocne, no nic, poszłam na kolejny zabieg. Po 8/9 zaczęło mi wszystko odrastać znowu! Są to jednak jasno brązowe, słabe włoski ale w gęstości jest ich tyle samo (na brzuchu nawet gęściej, powiem nawet, że jest o wiele gorzej niż zanim zaczęłam robić zabiegi, bo teraz się umocniły i zgęściły jeszcze bardziej ) Już sama nie wiem co robić, za 2 tyg mam kolejny zabieg i nie wiem czy jest sens wydawać tyle pieniędzy na nic. Dodam, że ok 1,5 roku temu skończyłam zabiegi IPL na bikini, więc ani IPL nie szło ani tym. Nie mogę zrzucać winy na IPL, bo na pachach też odrastają a tam nie robiłam nic wcześniej. Poradźcie mi, bo już nie wiem co robić
Lillyann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 20:13   #315
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Lillyann Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co mam robić?
Jestem po 2 depilacjach LS Duet w odstępach 10 tyg, robiłam pachy, bikini i brzuch. Moc była dosyć wysoka (wg pań- robiłam w innych gabinetach), było to coś ok 10 jednostek czegoś tam i troszkę więcej. Po pierwszym zabiegu odrosło mi wszystko dość mocne, no nic, poszłam na kolejny zabieg. Po 8/9 zaczęło mi wszystko odrastać znowu! Są to jednak jasno brązowe, słabe włoski ale w gęstości jest ich tyle samo (na brzuchu nawet gęściej, powiem nawet, że jest o wiele gorzej niż zanim zaczęłam robić zabiegi, bo teraz się umocniły i zgęściły jeszcze bardziej ) Już sama nie wiem co robić, za 2 tyg mam kolejny zabieg i nie wiem czy jest sens wydawać tyle pieniędzy na nic. Dodam, że ok 1,5 roku temu skończyłam zabiegi IPL na bikini, więc ani IPL nie szło ani tym. Nie mogę zrzucać winy na IPL, bo na pachach też odrastają a tam nie robiłam nic wcześniej. Poradźcie mi, bo już nie wiem co robić
zrób sobie przerwę na lato i badania hormonalne ,bo to dziwne się wydaje,żeby włosy rosły gęściejsze niż przed depilacją.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 20:15   #316
Lillyann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Rzecz w tym, że robiłam badania i wszystko było ok. Dziewczyny, myślicie, że się coś ruszy po 3? Bo mam jeszcze nadzieje.. Szczególnie, że jeśli miałabym robić przerwę na lato to opalenizna zeszłaby dopiero ok stycznia
Lillyann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 20:30   #317
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zrób sobie przerwę na lato i badania hormonalne ,bo to dziwne się wydaje,żeby włosy rosły gęściejsze niż przed depilacją.
mnie sie tak pod pachami zrobilo po trzeciej depilacji^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 21:11   #318
Lillyann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
mnie sie tak pod pachami zrobilo po trzeciej depilacji^^.
I robiłaś zabiegi dalej? były efekty później?
Lillyann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 21:28   #319
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Lillyann Pokaż wiadomość
I robiłaś zabiegi dalej? były efekty później?
tak, robilam. po kolejnych dwoch troche wlosow mi wypadlo, tak ze po serii pieciu zabiegow zostalo mi okolo polowy wlosow, moze ciut mniej. potem poszlam na szosty zabieg (tym razem innym laserem), po blisko polrocznej przerwie, no i obecnie jestem prawie 5 tygodni po tym zabiegu i praktycznie nie mam wlosow (ale nie wiem czy nie odrosna jeszcze).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-02, 21:37   #320
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
mnie sie tak pod pachami zrobilo po trzeciej depilacji^^.
tak depilacja jest bardzo nieprzewidywalna.
moje łydki jak i bikini miały tylko 3 zabiegi.
dwa LS,a trzeci LS DUET.na łydkach nie mam 90% włosów,a na bikini tylko 50% wypadło.
także nie wiem dlaczego?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 06:17   #321
sadia
Raczkowanie
 
Avatar sadia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 325
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam do Was pytanie - czy kiedyś miałyście poparzenia po zabiegu?

W trakcie mojego 5go wylazła straszna pokrzywka/oparzenie, ale tylko po jednej stronie jednej nogi. Dostałam maść na receptę i smarowałam przez 3 tygodnie. To było rok temu, teraz mam już tylko takie brązowe przebarwienia. Macie może pomysł jak to usunąć? Czy po prostu czekać, bo powolutku, ale plamki się zmniejszaja?
__________________
Zadbaj o swoje zdrowie krok po kroku!
http://badzzdrowa.blogspot.com/


..::Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę::..


sadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 10:15   #322
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny rozpaczliwie potrzebuje jakis danych ale wiarygodnych najlepiej zeby byly na jakiejs stronie ile powinien trwac dobrze przeprowadzony zabieg na poszczegolne partie ciala (chodzi mi o czas np na lydki ,rece itd) w jakich odstepach.Ktoras z was pisala cos o prawidlowej przypuszczalnej ilosci strzalow na dana czesc ciala czy mozecie wstawic jakies info bardzo prosze

Udalo mi sie na necie znalezc dwa filmiki na jednym osoba depilujaca robi ten zabieg tak jak my mamy robione szok ile ona opuszcza wlosow...na 2-gim tak jak wiele tu z was pisalo przykladaja glowice miejsce przy miejscu
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 10:19   #323
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sadia Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie - czy kiedyś miałyście poparzenia po zabiegu?

W trakcie mojego 5go wylazła straszna pokrzywka/oparzenie, ale tylko po jednej stronie jednej nogi. Dostałam maść na receptę i smarowałam przez 3 tygodnie. To było rok temu, teraz mam już tylko takie brązowe przebarwienia. Macie może pomysł jak to usunąć? Czy po prostu czekać, bo powolutku, ale plamki się zmniejszaja?
ja miałam poparzone łydki, moja siostra uda (rodzinne szczęście ) ale nam te brązowe plamki zeszły po około 2-3 tygodniach. Skoro Ty masz to już rok to powinnaś iść do dermatologa...
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 11:16   #324
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie
A ja po intensywnym podczytywaniu Was i pierwszym zabiegu na LS Duet (całe nogi + zwykłe bikini) chciałam podzielić się z Wami moimi wrażeniami.
Po pierwsze - super, że tyle się z forum dowiedziałam, a po drugie super - że nie skusiłam się na jedną z ofert IPL grouponowych, które ciągle mi się przewijały. W końcu zupełnie niemal przypadkowo trafiłam na ofertę LS Duet (w Gdańsku w salonie EpilArt na Ogarnej), wg mnie bardzo atrakcyjną bo 4x 4obszary (w moim przypadku łydki, kolana, uda i bikini) za 600.
Trochę dygałam przed bólem, który miał mnie czekać, zwłaszcza pod kolanami na udach i w okolicy bikini. Mam jasną skórę i właściwie czarne włosy więc dobre warunki dla lasera.
Pierwsze wrażenie, już przez telefon - bardzo miła kobieta, odpowiedziała na spotkania, umówiłyśmy się na bliski termin. Po przyjściu do niewielkiego, ale b. sympatycznie urządzonego gabinetu wrażenie się potwierdziło. Spokojnie wypełniłyśmy ankietę, wytłumaczyła mi nawet więcej niż chciałam (bo taka mądra byłam po lekturze forum) i zabrała się za "próbę mocy".
Pierwszy strzał - boli? - nie, zupełnie nie
drugi - boli? - nie, delikatnie czuję ale ok
trzeci - a teraz? - no mocniej czuję ale spoko nie boli wcale właściwie, może byc nawet mocniej. A ona na to - nie da się mocniej
No więc jechała mi 12 całe nogi, poza kilkoma dosłownie strzałami w pachwinach i trochę dalej (gdzie była 11). W paru miejscach oczywiście bolało, ale też bez problemu ból do wytrzymania. Na bank mniej bolało niż kiedy np. pachwiny traktowałam depilatorem (bo jednorazowo znacznie więcej włosów a tam był taki sam ból przy każdym pociągnięciu). Więc ogólnie bomba!!! Bylam w szoku ze tak mało mnie boli i ona trochę też
Ale - miałam porównanie z małą końcówką czyli zwykłym Light Sheerem, bo potraktowała mi nim paluchy u stóp. I jaaaaaaaaa jakbym miała mieć tym całe nogi robione to bym zwariowała! te dwa strzały piekły strasznie, mimo długiego chłodzenia.
No i tu mam zagwostkę, bo chciałabym sobie bardzo zrobić głębokie bikini i czuję że małą końcówką nie wyrobię ni cholery. Czy któraś z was miała może robione głębokie bikini dużą końcówką? da się w ogóle? jeśli tak to się piszę, może z małą pomocą emli, ale jak nie to... nie wiem... Jakie macie tu doświadczenia?
Tak więc ogólnie wrażenia bbbb pozytywne, co prawda minęły dopiero 4 dni i daleko do oceniania efektów, ale liczę na nie najgorsze. Na drugi zabieg idę po ponad 9 tygodniach.
Ale się rozpisałam...
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12

Edytowane przez belladonna78
Czas edycji: 2012-05-04 o 11:20
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 10:47   #325
sadia
Raczkowanie
 
Avatar sadia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 325
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
ja miałam poparzone łydki, moja siostra uda (rodzinne szczęście ) ale nam te brązowe plamki zeszły po około 2-3 tygodniach. Skoro Ty masz to już rok to powinnaś iść do dermatologa...
Pojde jak tylko wroce do Polski - tam gdzie mieszkam to cud umowic sie do specjalisty nawet prywatnie, bo niby od wszystkiego jest rodzinny i powinien wiedziec :/ Na szczescie to mija, choc bardzo powoli. Czym smarowalyscie nogi?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
Udalo mi sie na necie znalezc dwa filmiki na jednym osoba depilujaca robi ten zabieg tak jak my mamy robione szok ile ona opuszcza wlosow...na 2-gim tak jak wiele tu z was pisalo przykladaja glowice miejsce przy miejscu
Hmm ja zawsze mialam robione miejsce przy miejscu, nawet teraz to po tych plamkach po oparzeniach widze . Łydki z kolanami trwaly u mnie 2-3 godziny, a przed zabiegiem mialam wyrysowane na nogach takie male obszary zeby niczego nie pominac.
__________________
Zadbaj o swoje zdrowie krok po kroku!
http://badzzdrowa.blogspot.com/


..::Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę::..


sadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 11:44   #326
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
Witajcie
A ja po intensywnym podczytywaniu Was i pierwszym zabiegu na LS Duet (całe nogi + zwykłe bikini) chciałam podzielić się z Wami moimi wrażeniami.
(...)
No i tu mam zagwostkę, bo chciałabym sobie bardzo zrobić głębokie bikini i czuję że małą końcówką nie wyrobię ni cholery. Czy któraś z was miała może robione głębokie bikini dużą końcówką? da się w ogóle? jeśli tak to się piszę, może z małą pomocą emli, ale jak nie to... nie wiem... Jakie macie tu doświadczenia?
chyba niezbyt intensywnie podczytywalas, bo w tym watku padalo juz (na pewno spod klawiatury TmargoT), ze niewyobrazalne jest przezycie (bez emli) robienia bikini mala koncowka. ja mialam robione i mala, i duza, i generalnie wydaje mi sie, ze efekty lepsze mialam po malej.
jedna i druga mialam robione bez znieczulenia i bolalo rownie piekielnie mocno^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 11:59   #327
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
chyba niezbyt intensywnie podczytywalas, bo w tym watku padalo juz (na pewno spod klawiatury TmargoT), ze niewyobrazalne jest przezycie (bez emli) robienia bikini mala koncowka. ja mialam robione i mala, i duza, i generalnie wydaje mi sie, ze efekty lepsze mialam po malej.
jedna i druga mialam robione bez znieczulenia i bolalo rownie piekielnie mocno^^.
intensywne podczytywanie to nie znaczy przeczytanie i zapamiętanie każdego słowa na 167 stronach poprzedniej części wątku...
ja miałam robione już bikini dość głęboko (pachwiny całe i ta część na pośladkach, nie ruszane wcale był ten cały rowek plus ze 3cm naokoło, i bolało naprawdę mocno jedynie na ścięgnach pośrodku pachwin (tak po 2 strzały z każdej strony). Pytam, bo pani która robiła zabieg powiedziała że bikini głębokie robi się małą. Ale tak jak rzeczywiście na samym środku (że tak powiem pod paseczkiem bikini) trudno by zassać dużą końcówką, tak wg mnie cała reszta między pośladkami to jak najbardziej. Na małą bym się chyba nie zdecydowała z emlą czy bez, ale duża boli mnie na tyle "słabo" że z małą pomocą znieczulenia dam radę. A małą to max parę strzałów bym mogła znieść.
Siarka40, a w innych miejscach poza bikini odczucie bólu było podobne u ciebie niezależnie od końcówki?
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 13:53   #328
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sadia Pokaż wiadomość
Pojde jak tylko wroce do Polski - tam gdzie mieszkam to cud umowic sie do specjalisty nawet prywatnie, bo niby od wszystkiego jest rodzinny i powinien wiedziec :/ Na szczescie to mija, choc bardzo powoli. Czym smarowalyscie nogi?



Hmm ja zawsze mialam robione miejsce przy miejscu, nawet teraz to po tych plamkach po oparzeniach widze . Łydki z kolanami trwaly u mnie 2-3 godziny, a przed zabiegiem mialam wyrysowane na nogach takie male obszary zeby niczego nie pominac.
dziekuje sadia ja walsnie zostalam oszukana ja i moje kolezanki chcemy sie raz a konkretnie z babskiem rozmowic bo niestety ale ona lydki to leciala jak szalona mam takich filmik jak mniej wiecej to wygladalo szok jaki efekt po trzech zabiegach -jak sie mozna bylo spodziewac zerowy ....u wszystkich dziweczyn ...babka zaczela sie bronic ,ze pewnie mamy zaburzenia hormonalne taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... wszystkie mam te filmiki jak powinien wygladac zabieg ale szukam czegos na stronie producewnta ile powinno wykonywac sie prawidlowo zabieg na poszczegolne partie ciala ..nic nie moge znalezc ,,,,chodzi nam o to zeby miec argumenty zeby nie wciskala nam kitu....bo pani jest swiecie przekonana o tym ,ze zabieg wykonuje swiewtnie ......
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 14:02   #329
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
intensywne podczytywanie to nie znaczy przeczytanie i zapamiętanie każdego słowa na 167 stronach poprzedniej części wątku...
ja miałam robione już bikini dość głęboko (pachwiny całe i ta część na pośladkach, nie ruszane wcale był ten cały rowek plus ze 3cm naokoło, i bolało naprawdę mocno jedynie na ścięgnach pośrodku pachwin (tak po 2 strzały z każdej strony). Pytam, bo pani która robiła zabieg powiedziała że bikini głębokie robi się małą. Ale tak jak rzeczywiście na samym środku (że tak powiem pod paseczkiem bikini) trudno by zassać dużą końcówką, tak wg mnie cała reszta między pośladkami to jak najbardziej. Na małą bym się chyba nie zdecydowała z emlą czy bez, ale duża boli mnie na tyle "słabo" że z małą pomocą znieczulenia dam radę. A małą to max parę strzałów bym mogła znieść.
Siarka40, a w innych miejscach poza bikini odczucie bólu było podobne u ciebie niezależnie od końcówki?
małą końcówką robią tylko przy wargach i miedzy pośladkami,ale reszta spokojnie dużą .
jak pisała Siarka,ja tez widziałam lepszy efekt po małej końcówce ,a ból?
da się wytrzymać widząc efekty

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dziekuje sadia ja walsnie zostalam oszukana ja i moje kolezanki chcemy sie raz a konkretnie z babskiem rozmowic bo niestety ale ona lydki to leciala jak szalona mam takich filmik jak mniej wiecej to wygladalo szok jaki efekt po trzech zabiegach -jak sie mozna bylo spodziewac zerowy ....u wszystkich dziweczyn ...babka zaczela sie bronic ,ze pewnie mamy zaburzenia hormonalne taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... wszystkie mam te filmiki jak powinien wygladac zabieg ale szukam czegos na stronie producewnta ile powinno wykonywac sie prawidlowo zabieg na poszczegolne partie ciala ..nic nie moge znalezc ,,,,chodzi nam o to zeby miec argumenty zeby nie wciskala nam kitu....bo pani jest swiecie przekonana o tym ,ze zabieg wykonuje swiewtnie ......
nie wiem,czy znajdziesz obliczenia czasowe,bo nikt nie prowadzi statystyk.ludzie sa rózni i jeden bedzie rozgarnięty,a drugi flegmatyczny co niewiele ma wspólnego z dokładnością
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 14:08   #330
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
małą końcówką robią tylko przy wargach i miedzy pośladkami,ale reszta spokojnie dużą .
jak pisała Siarka,ja tez widziałam lepszy efekt po małej końcówce ,a ból?
da się wytrzymać widząc efekty

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------



nie wiem,czy znajdziesz obliczenia czasowe,bo nikt nie prowadzi statystyk.ludzie sa rózni i jeden bedzie rozgarnięty,a drugi flegmatyczny co niewiele ma wspólnego z dokładnością
nie no na rozumiem ale nasz zabieg wyglada mniej wiecej tak http://www.youtube.com/watch?feature...&v=OrIq6isgWGI mozna zobaczyc ile sie przy czyms opuszcza wlosow


http://www.youtube.com/watch?feature...&v=i4b7t_HW8UY
a powiniem mniej wiecej tak chyba ????
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.